POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [13.11.2023, 16:48:08] • Powiat Kamieński

Czołowe zderzenie samochodów na DK3, są poszkodowani

Czołowe zderzenie samochodów na DK3, są poszkodowani

fot. OSP Wolin

Na odcinku Drogi Krajowej nr 3, na wysokości Dargobądza, doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia ucierpiały cztery osoby. Droga została zablokowana na czas zabezpieczania miejsca wypadku.

Zderzenie czołowe dwóch samochodów osobowych miało miejsce w poniedziałek o godzinie 11.30 na DK3 w rejonie Dargobądza. Na skutek wypadku cztery osoby odniosły obrażenia.
Podczas zderzenia, z obu samochodów wyciekły na drogę płyny eksploatacyjne. Konieczna była interwencja strażaków. Na miejsce zostali zadysponowani druhowie z OSP Wolin, którzy tuż po przybyciu udzielili pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Następnie, przy wykorzystaniu sorbentu, zneutralizowali rozlane płyny. Ich działania zajęły godzinę. Na czas przeprowadzania akcji, droga została zablokowana w obu kierunkach.

Informacja i zdjęcia pochodzą z F OSP Wolin.

Czołowe zderzenie samochodów na DK3, są poszkodowani

fot. OSP Wolin

Czołowe zderzenie samochodów na DK3, są poszkodowani

fot. OSP Wolin

Czołowe zderzenie samochodów na DK3, są poszkodowani

fot. OSP Wolin

Czołowe zderzenie samochodów na DK3, są poszkodowani

fot. OSP Wolin

Czołowe zderzenie samochodów na DK3, są poszkodowani

fot. OSP Wolin


komentarzy: 54, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 54

Gość • Środa [15.11.2023, 07:20:02] • [IP: 178.238.245.**]

do Gość • Poniedziałek [13.11.2023, 22:48:00] • [IP: 78.30.83.***] "To samo w tunelu, w przypadku niskiego natężenia ruchu powinno być 70 km/h" w tunelu powinna być minimalna prędkość i powinny być mandaty za blokowanie drogi. Wczoraj pan poznaniak sobie jechał 35/h !

Gość • Wtorek [14.11.2023, 21:07:01] • [IP: 31.0.54.***]

Wprowadzić progi zwalniające i skończy się kozaczenie frajerów na dużych obręczach z małą ilością gumy i zwojów w mózgu. Zabierać prawo jazdy śmieciom przekraczającym prędkość.

Gość • Wtorek [14.11.2023, 20:07:31] • [IP: 92.118.166.**]

Razem z żoną chciałem podziękować wszystkim którzy pomogli przy wypadku

Gość • Wtorek [14.11.2023, 18:17:45] • [IP: 37.47.145.***]

Podstawa to myślenie i refleks. 🤯

Gość • Wtorek [14.11.2023, 17:48:38] • [IP: 176.221.123.***]

Ojejejeje co to się dzieje? Świat debile opanowały? czy to głupawe kamikaze z picu zdesperowane w trakcie odrywania ryjów od koryta ?

Gość • Wtorek [14.11.2023, 17:11:32] • [IP: 37.47.100.***]

Polacy statystycznie jeździli, jeżdżą i będą jeździć źle.70% nie ma nawyku przewidywania i wyobraźni.Czy dalej w genach pokutuje historyczna zaszłość szarż na stracenie?Już w podstawówce powinien być przedmiot o prawidłowych zachowaniach tkzw.uczestników ruchu drogowego.

Gość • Wtorek [14.11.2023, 15:11:04] • [IP: 176.221.123.***]

Komentujący jak widać w komentarzach sami mistrzowie kierownicy szkoda że na drogach ich nie widać

Gość • Wtorek [14.11.2023, 13:52:57] • [IP: 87.78.225.***]

Do 151...Sam jestes parowa, i to taka ktora w rece podczas jazdy grzejesz.Efekty widac na zdjeciach.

Gość • Wtorek [14.11.2023, 11:48:52] • [IP: 78.11.182.**]

Wystarczy użyć drony w dwóch, trzech miejscach i policja ma bardzo dużo pracy(tylko po co?)...a kierowcy-piraci wyjmują zaskurniaki lub swoje grube portfele...Wystarczy tylko pomyśleć

Gość • Wtorek [14.11.2023, 11:32:54] • [IP: 62.69.253.**]

Eh... przykre i cały dzień zmarnowany na objazdach

Gość • Wtorek [14.11.2023, 10:35:23] • [IP: 79.223.172.***]

Tez kiedys bedziesz dziadkiem, nie zapomnij hahahahahah

Gość • Wtorek [14.11.2023, 10:07:50] • [IP: 37.47.151.***]

Też uważam że najgorsze emocje wzbudzają parówy wlekące sie poniżej dopuszczalnej prędkości.

SGość • Wtorek [14.11.2023, 08:52:50] • [IP: 46.112.6.**]

Komentarze inżynierów ruchu drogowego podziwiam BRAWO. Jedno co widać na zdjęciach to że sów jest bezpieczniejszy. Volvo bezpieczna marka kontra Kia jakiś tam Koreańczyk kto by pomyślał. Co tu dacą psychotesty - to nie są kierowcy zawodowi. Kierowcy zawodowi po psychotestach też sie rozbijają też powodują wypadki drogowe.

Gość • Wtorek [14.11.2023, 08:44:55] • [IP: 46.112.0.**]

Prawda jest taka na tej drodze, jak jedziesz przepisowo to jesteś zawalidrogą

Gość • Wtorek [14.11.2023, 08:14:31] • [IP: 78.11.16.***]

Przepis na życie: wystarczy 50km/h i bez wyprzedzania na odcinku Świnoujście/Tunel - Troszyn/rozjazd S3.

Gość • Wtorek [14.11.2023, 07:33:10] • [IP: 37.47.155.***]

PSYCHOTESTY dla wszystkich kierowców, skoro jesteście wszyscy sprawni nie ma się czego bać 😜

Leśny grzyb • Wtorek [14.11.2023, 06:13:35] • [IP: 62.242.64.***]

Godzina 18.12 szpaner?ile ty masz lat, że takiej nomenklatury używasz🤔 na pewno powyżej 50.dziadku leśny 🤣🤣🤣

Gość • Wtorek [14.11.2023, 02:36:17] • [IP: 159.242.10.**]

Do Gość • Poniedziałek [13.11.2023, 21:14:42] • [IP: 37.47.156.**]. ... dobrze napisane.

Gość • Poniedziałek [13.11.2023, 23:45:30] • [IP: 37.248.214.***]

Gość • Poniedziałek [13.11.2023, 17:42:52] • [IP: 79.223.172.***]Tak piszą na Onecie. 65+, ponowne badania, zabierać prawka bo powodują wypadki, a Unia chce ograniczyć wypadki.Więc spytałem się czy to 65+ spowodował wypadek, , skoro tak chcą ograniczać ludziom starszym prowadzenia aut pod takim pozorem.

Gość • Poniedziałek [13.11.2023, 23:20:19] • [IP: 5.173.222.**]

Pod maską niema się nic bo obydwa na złom się nadaja

Gość • Poniedziałek [13.11.2023, 23:19:55] • [IP: 37.47.100.***]

I znowy jakiś tępy bydlak pokazał jakim jest wspaniałym szoferem.Łapy ucinać przy samej d...e, żeby tłuk do końca swego tępego żywota nie mógł wsiąść za kierownicę.

Gość • Poniedziałek [13.11.2023, 23:15:53] • [IP: 37.47.144.***]

wincyj znaków, zwężeń i tych jeleni na drodze co się ciągle wleką wszędzie poniżej dopuszczalnej, to napewno będzie mniej wypadków... jak ja widzę jadących w tunelu 30km/h to mi się nóż w kieszeni otwiera, ludzie blokują płynny ruch i potem się dziwią, że ludzie dalej na wariata wyprzedzają, zamiast godzinę się jedzie 3 przez takich idiotów

Gość • Poniedziałek [13.11.2023, 22:48:00] • [IP: 78.30.83.***]

Droga bardzo zle oznakowana, prędkość 40 km/h nie adekwatna do klasy (droga krajowa). To samo w tunelu, w przypadku niskiego natężenia ruchu powinno być 70 km/h

Gość • Poniedziałek [13.11.2023, 22:26:33] • [IP: 37.47.171.***]

Kolejne tępe łby. Tam jest cały czas budowa, ale trzeba pokazać ile ma się pod maską ?

Gość • Poniedziałek [13.11.2023, 22:24:44] • [IP: 176.221.122.***]

bez kity dobrze że to nie lato, jeszcze wasze matki w procesji by tamtędy szły, masakra co by było gdyby tamtędy procesja szła, a przecież w tej procesji mogła iśc wasza matka albo matka waszej matki, matko bosko ale by była tragedia, ale na szczęście już jest po lecie bo w lecie mogła by procesja tamtędy iść, a tam mogłaby być wasza matka...masakra jakaś by mogła się stać... ..

Oglądasz 1-25 z 54
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■