POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [12.11.2023, 21:54:45] • Świnoujście

Grupa Morska daje przykład jak jednoczyć wokół istotnych wartości

Grupa Morska daje przykład jak jednoczyć wokół istotnych wartości

fot. Organizator

"Niepodległa Polska. Różne osobowości, różne doświadczenia i życiorysy zawodowe. Jedna, wspólna, naczelna wartość, jaką jest wolna Polska. Pamiętamy!" - czytamy na Facebook Grupy Morskiej.

Wpis odnosi się do udziału członków Grupy Morskiej w obchodach Dnia Niepodległości. Rzeczywiście, rzuca się w oczy nie tylko sam fakt godnego upamiętnienia wydarzeń z listopada 1918 roku, ale także różnorodność środowiska Grupy Morskiej.


komentarzy: 62, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-62 z 62

Gość • Wtorek [14.11.2023, 08:30:56] • [IP: 2.106.93.**]

Partia dla zabawy i zabicia wolnego czasu?

Gość • Wtorek [14.11.2023, 09:21:55] • [IP: 176.221.123.**]

Brawo!!.Bede na Was glosowac!!

Gość • Wtorek [14.11.2023, 09:38:32] • [IP: 195.43.84.***]

252.*** - Agatowska przechodzi do Grupy Morskiej? Pomyliłeś artykuły :-)

Gość • Wtorek [14.11.2023, 09:44:52] • [IP: 37.30.120.**]

Szkoda że pobudka jest tylko przed wyborami a przez wcześniejszy czas trzymanie się spodni prezia.

Gość • Wtorek [14.11.2023, 10:02:10] • [IP: 185.210.39.**]

Niektórym nieładnie z oczu patrzy.

Gość • Wtorek [14.11.2023, 14:11:34] • [IP: 37.47.178.***]

TRZEBA G.M PRZYPOMNIEĆ JAK ZAMILKLA PRZY NISZCZENIU MSR PRZEZ POLITYKOW.JAK BYŁO JUŻ KONIEC TO WYLEŻLI Z NOR I MĄDROŚCI SWOJE WYGŁASZALI. W NAZWIE GRUPA MORSKA MOŻE POZOZTAĆ GRUPA, ALE BEZ MORSKA. TRZEBA IM PRZYPOMNIEC PRZY URNIE WYBORCZRJ.

Gość • Wtorek [14.11.2023, 14:20:00] • [IP: 37.248.215.**]

Infiltracja trwa.

Gość • Wtorek [14.11.2023, 14:24:09] • [IP: 176.221.122.***]

Macie mój głos!

Gość • Wtorek [14.11.2023, 15:25:24] • [IP: 94.254.236.**]

Bardzo dobra ekipa. Sami pracowici ludzie jak widzę. Parę osób znam osobiście.

Gość • Wtorek [14.11.2023, 15:49:15] • [IP: 46.205.215.***]

Klawe życie jest tylko przy korycie

Gienek • Wtorek [14.11.2023, 16:51:49] • [IP: 89.151.36.***]

Przy likwidacji MSR to podziękujcie PO, która połączyła ją ze szczecińskim bankrutem. A PiS i GM za to, że będzie tam montownia wiatraków morskich. Nowe miejsca pracy.

Gość • Wtorek [14.11.2023, 23:23:44] • [IP: 31.0.92.**]

Mamy nowe rozdanie w mieście?

Oglądasz 51-62 z 62
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■