Wpis odnosi się do udziału członków Grupy Morskiej w obchodach Dnia Niepodległości. Rzeczywiście, rzuca się w oczy nie tylko sam fakt godnego upamiętnienia wydarzeń z listopada 1918 roku, ale także różnorodność środowiska Grupy Morskiej.

fot. Organizator
"Niepodległa Polska. Różne osobowości, różne doświadczenia i życiorysy zawodowe. Jedna, wspólna, naczelna wartość, jaką jest wolna Polska. Pamiętamy!" - czytamy na Facebook Grupy Morskiej.
Wpis odnosi się do udziału członków Grupy Morskiej w obchodach Dnia Niepodległości. Rzeczywiście, rzuca się w oczy nie tylko sam fakt godnego upamiętnienia wydarzeń z listopada 1918 roku, ale także różnorodność środowiska Grupy Morskiej.
Pani Trulejska? kiedyś Panią szanowałem... dlaczego do GM?
A tam nie stoi w tej" Grupie Morskiej" ten gamoń od żmuropachołów?
co za bzdet !!
tak tak, różne wartości i osoby. .. ale nie daj boże ktoś ośmieli się skrytykować demokracje, tam się kończy ta tolerancja:)
Hasłami można sobie rzucać tu i tam...
A jakby tak przykład jak jednoczyć dawała staruszka ? A to mogła być przecież akurat wasza matka ! Albo gdyby tak przykład jak jednoczyć dawała sobie procesja ?
Czyli PO" zła" (por.doktorat Jabłońskiej), PiS pokryty milczeniem, N.Lewica Agatowskiej" dobra" i Grupa Morska" dobra"?
Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin
W porządku ludzie. Powodzenia!
Ale oni fajni są tacy UCZCIWI, PRAWI I MADRZY hura
To ten pan co udawal, ze pracuje w SM gdy patrol spal w samochodzie w krzakach obok fortu aniola? Idealnie pasuje do GM ktora udaje, ze cos robi.
cos ty z ta matka zwariowales piszeszcos nie wiadomodo czego to przypiac puknij sie w ten lep
nareszcie jakies twarzyczki dosyc tych staruszkow
Małe niepełnosprawne dziecko wykorzystywać do foty. wstyd
Grupa Morskich Interesów czyli jak za portowe srebrniki sprywatyzować miasto na rzecz cfaniaków ze Szczecina. Ktoś się da na to jeszcze dziś nabrać?
Dorota po samoobronie to raczej bliżej do PISu.Chociarz jeżeli to prawda z tym PZPR to raczej do SLD czy do kolorowej lewicy. Cieszę się że Tusku wreszcie wygrał mam nadzieję że Świnoujście wreszcie będzie pod zarządem niemiec i pogodzą tych lokalnych, , polityków""
Dokładnie, tam, gdzie ludzie znajdują kompromisy, szanują swoje indywidualne poglądy wzajemnie można się porozumieć i jednoczyć się wokół wszystkiego, co dla nas ważne.
Sądząc po tym jak nawilżacie Sułtanowi to powinniście raczej zmienić nazwę na" Grupa Dworska".
W porządku ludzie! Powodzenia w realizacji dobrych pomysłów dla miasta, dla każdej dzielnicy!
Dziękuje pani agatowskiej za przepyszne pierniki!!
Ja nie wiem po co milioner Nowicki pchał się do władzy. Forsy ma jak małpa kitu, że na kilka pokoleń mu starczy. Mógłby spokojnie żyć zamiast się użerać.
A ciekawe kto z GM" sprzedał" Andrzeja Sz. ??!!??!!
Nowwicki szuka takich jeleni, trzeba by się zapytać Pani skarbnik czy Nowwicki do końca się rozliczył z kasy taki to człowiek
Swirujecie w swoim interesie czy miasta a może mieszkańców bujehehehe
D0 209...Poto, aby taki idiota jak ty, sie dziwowal?
Pan Mirek to porządny człowiek.
Pierwszy z lewej bardzo podobny do Bakiewicza...
Fałszywe uśmieszki jak ja to lubie😂
Pani Doroto no co Pani?
byłam na imprezie 20-lecia Grupy Morskiej. Wspaniała impreza i wspaniali ludzie.
Jak ja widzę tą grupę morską i chachmetów to mi się rzygać che
Iluzja Niepodległości spijcie dalej
To chyba najliczniejsza teraz struktura w mieście. Wszędzie ich pełno. Konkurencja to tylko Agatowska z ekipą.
Karlito to pracowity gość. Zawsze robi swoje i lubi ludzi. Pozytywny człowiek.
Dziękuję GM za pyszne ciasto i fantastyczną zupę na imprezie z okazji rocznicy 22 października 2023 r. A do tego ludzie są spoko, ok!
Śmiechu warta ekipa, SIAROWA w tym wszystkim :):):):):)
ładnie jednoczą się wokół publicznych pieniędzy.. bardzo ładnie..
Do 31.0.82 - wszystko dla dobra mieszkańców Warszowa.
W końcu jacyś normalnie ludzie. Dorotka masz mój głos!
Młody Szczodry też od niedawna jest w Grupie Morskiej, był na imprezie 20-lecia GM. Szykują widać się na wybory samorządowe. Transfery idą w kierunku grupy... Idzie nowe.
Jak ktoś ma parcie na szkło i chce dietę pobierać, żeby domowy budżet podreperować, wtedy podłącza się do tej grupy.Ona rosnie z miesiąca na miesiąc, najpierw delikwent przychodzi, niby pomaga harytatywnie, fotografuje się z nimi a za kilka miesięcy ludzie już nie kojarzą czy to członek grupy czy kumpel jednego z nich.
Nowicki TY wiesz co! 🙂
Do 89.151.36 - lekarz psychiatra wystawi tobie skierowanie na testy. A po testach - skierowanie na leczenie.
od jakiegoś czasu czuję że tracę zaufanie do nich bo liczyłam że są mniej upolitycznieni
Karlito to gość który żadnym człowiekiem nie gardzi Podziękowano mu za zatrzymanie autobusów Karlito stawiamy na ciebie Bądź zawsze wierny swoim przekonania aby nie zostać chorągiewką po pół wieku;)
Grupa Morska róbcie swoje. Psy szczekają i będą szczekać.
Wybory w przyszłym roku wygra Grupa Morska, złapali wiatr w żagle i idą całą naprzód. Pogonić dziadków z rady miasta na emerytury. 70 + dziękujemy!
Porządni ludzie. Można by powiedzieć spoko.
W jakiej partii Pani D.T jeszcze nie była. Coś nie stała w uczuciach jest?
Tylko JOANNA Agatowska :-)
Partia dla zabawy i zabicia wolnego czasu?
Brawo!!.Bede na Was glosowac!!
252.*** - Agatowska przechodzi do Grupy Morskiej? Pomyliłeś artykuły :-)
Szkoda że pobudka jest tylko przed wyborami a przez wcześniejszy czas trzymanie się spodni prezia.
Niektórym nieładnie z oczu patrzy.
TRZEBA G.M PRZYPOMNIEĆ JAK ZAMILKLA PRZY NISZCZENIU MSR PRZEZ POLITYKOW.JAK BYŁO JUŻ KONIEC TO WYLEŻLI Z NOR I MĄDROŚCI SWOJE WYGŁASZALI. W NAZWIE GRUPA MORSKA MOŻE POZOZTAĆ GRUPA, ALE BEZ MORSKA. TRZEBA IM PRZYPOMNIEC PRZY URNIE WYBORCZRJ.
Infiltracja trwa.
Macie mój głos!
Bardzo dobra ekipa. Sami pracowici ludzie jak widzę. Parę osób znam osobiście.
Klawe życie jest tylko przy korycie
Przy likwidacji MSR to podziękujcie PO, która połączyła ją ze szczecińskim bankrutem. A PiS i GM za to, że będzie tam montownia wiatraków morskich. Nowe miejsca pracy.
Mamy nowe rozdanie w mieście?