POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [19.12.2023, 18:05:21] • Świnoujście

Szczerbaty Chopin uśmiecha się do Żmurkiewicza

Szczerbaty Chopin uśmiecha się do Żmurkiewicza

fot. iswinoujscie.pl

Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz, obejmując przed laty swoje stanowisko, mówił mieszkańcom że nie zamierza łatać jednostkowych dziur w jezdniach, tylko będzie remontował całe ulice. Teraz kiedy prezydent Żmurkiewicz szykuje się odejścia, ulica przy której przez wiele lat mieszkał, żegna go głębokim szczerbatym uśmiechem.

To niestety powszechny problem, dbanie o stan zdrowia Świnoujścia nie przysparza chwały miejskim włodarzom, szczerbate ulice z głębokimi ubytkami, bolą wszystkich mieszkańców. I nie wyglądają zdrowo ani zbyt ładnie jak na wczasowy kurort. Niestety wyraźnie widać że Świnoujście pilnie potrzebuje uzdrowienia.

Szczerbaty Chopin uśmiecha się do Żmurkiewicza

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 45, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-45 z 45

Gość • Wtorek [19.12.2023, 22:18:58] • [IP: 89.64.17.***]

Nie tylko. 11 listopada., Batalionów chłopskich, Rybaki i wiele innych też czeka na remont... Zmiany Urzędu Panującego Prezydenta miasta

Gość • Wtorek [19.12.2023, 22:16:05] • [IP: 37.47.152.**]

Pospacerujecie sobie leśną promenada i wam przejdzie 🤣

Gość • Wtorek [19.12.2023, 21:51:09] • [IP: 178.235.146.***]

ludzie, czy was pogieło ?Czy każde gówno leżace na ulicy to wina Żmurkiewicza. Stańcie przed lustrem i zapytajcie swoje odbicie - czy jesteście normalni ! Zacznijcie od siebie. ..

Gość • Wtorek [19.12.2023, 21:23:30] • [IP: 31.11.128.***]

Te miejsce wielokrotnie jest łatane, a łatanie wygląda tak że jeden sypnie z łopaty a drugi w gumowcach udeptuje i dziura załatana. LUDZIE LUDZIE!! czy tego nie widzicie? Włodarze nie widzą? Ślepe są !! Wyższa czubki własnego nosa i kasę chowana do kielni! Fińska notorycznie dziurawa, rozjeżdżona co chwilę i łatana z łopaty! 21 wiek a miasto jak wiocha z lat 40 ! Bo takie dziury już wyłażą! DO ROBOTY NIEROBY!

Gość • Wtorek [19.12.2023, 21:19:46] • [IP: 46.205.141.**]

Jeszcze pod Niemca nie zrobione na jutro ma być to zrobione bo Niemcy goście jadą za...dalać

Gość • Wtorek [19.12.2023, 21:16:34] • [IP: 176.221.123.*]

Całe miasto jest dziurawe. Katastrofa

Gość • Wtorek [19.12.2023, 20:53:33] • [IP: 176.221.122.***]

No czego, plomby są ! Zaraz wypadną ? Jaki właściciel, taki dentysta !

Gość • Wtorek [19.12.2023, 20:30:44] • [IP: 5.173.170.**]

Grodzka to ser z dziurami nazwa zobowiązuję;)

Gość • Wtorek [19.12.2023, 20:27:25] • [IP: 176.221.122.**]

To jest szczerbata? A co powiemy o Piłsudskiego od skrętu z Piastowskiej do skrętu z Chopina gdzie aktualnie jest więcej odlanych kawałków asfaltu niż samego asfaltu to oo pierwsze a oo drugie ogromną kałuża po każdych odrobinę dłuższych opadach przy przejściu dla pieszych koło do hali sportowej, tam studzienka już od wieków jest zapchana No ale Piłsudskiego straciła status głównej osi drogowej do morza i planowane jest zamknięcie jej od starego WKU aż do Sienkiewicza. A do tego ostatni remont odbył się tak dawno że najstarsi mieszkańcy nie pamiętają o ile remontem można nazwać zalanie bruku niemieckiego asfaltem. Być może ktoś ma chęć na bruk poniemiecki a ten jest w cenie Proszę też bardzo uważać na uschniętego dęba koło biblioteki już odpadają coraz grubsze końcówki konarów, grzyb swoje zrobił tak jak ten dąb koło fontanny na Chrobrego, nikt nie ma kontroli nad drzwiami w mieście, koszty!

Bernardyn • Wtorek [19.12.2023, 20:20:19] • [IP: 46.205.133.**]

To miasto to kpina z mieszkańców, następna promenada w planie, a gdzie my prezydencie i nierado miejska - halo my tu żyjemy !!. ..zapraszam na ul. Lechicką z, , kociaki łbami" pamiętającymi lata 30 ubiegłego wieku.

Gość • Wtorek [19.12.2023, 19:51:48] • [IP: 213.155.174.***]

Dubaj północy hahaha.

Gość • Wtorek [19.12.2023, 19:33:54] • [IP: 192.42.116.***]

Z dziur nie ma czego przytulić w łapę.

Gość • Wtorek [19.12.2023, 19:12:58] • [IP: 176.221.122.***]

O panie, jedz pan na ulice finska ktora prowadzi wzdluz tunelu na warszowie. Wszyscy ludzie z promow ze szwecji nia jada. Mysle, ze niektore drogi na froncie w ukrainie sa w lepszym stanie.

Gość • Wtorek [19.12.2023, 19:01:18] • [IP: 176.221.122.***]

Wita rozumita chopinie, ja już stareńki i musisz już zostać dopóki siedzę w UM , taki szczerbaty chłopinie !

Gość • Wtorek [19.12.2023, 18:24:04] • [IP: 81.219.86.**]

Po co miał dbać dbał o swoje zdrowie itd.. Miasto wysprzedane dla deweloroperów, a Wy mieszkańcy zadbajcie sami o sobie i swoje miasto.

Gość • Wtorek [19.12.2023, 18:22:51] • [IP: 37.47.185.***]

Najważniejsze, że będzie nowa promenada. . .

Gość • Wtorek [19.12.2023, 18:22:19] • [IP: 37.248.164.***]

Skutki tzw.przetargów. Jak się tanio wybiera to drogo wraca😜

Gość • Wtorek [19.12.2023, 18:19:08] • [IP: 46.114.183.***]

Całe miasto jest taki, wychodzą słomiane inwestycje i materiały słabej jakości !!

Gość • Wtorek [19.12.2023, 18:10:18] • [IP: 185.210.39.**]

Prezydent z remontów ulic, po których przemieszczają się mieszkańcy miasta, nic nie ma. Lepiej zająć się deweloperką i mieć z tego kasę (dla miasta?)

Gość • Wtorek [19.12.2023, 18:08:10] • [IP: 5.173.156.*]

O DZIURA

Oglądasz 26-45 z 45
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■