POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [19.12.2023, 18:05:21] • Świnoujście

Szczerbaty Chopin uśmiecha się do Żmurkiewicza

Szczerbaty Chopin uśmiecha się do Żmurkiewicza

fot. iswinoujscie.pl

Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz, obejmując przed laty swoje stanowisko, mówił mieszkańcom że nie zamierza łatać jednostkowych dziur w jezdniach, tylko będzie remontował całe ulice. Teraz kiedy prezydent Żmurkiewicz szykuje się odejścia, ulica przy której przez wiele lat mieszkał, żegna go głębokim szczerbatym uśmiechem.

To niestety powszechny problem, dbanie o stan zdrowia Świnoujścia nie przysparza chwały miejskim włodarzom, szczerbate ulice z głębokimi ubytkami, bolą wszystkich mieszkańców. I nie wyglądają zdrowo ani zbyt ładnie jak na wczasowy kurort. Niestety wyraźnie widać że Świnoujście pilnie potrzebuje uzdrowienia.

Szczerbaty Chopin uśmiecha się do Żmurkiewicza

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 45, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 45

Gość • Czwartek [28.12.2023, 10:40:10] • [IP: 95.91.213.**]

Do Ip 146 nareszcie ktoś się wstawił za

Gość • Czwartek [21.12.2023, 22:12:58] • [IP: 46.231.59.***]

Na Posejdonie ulice to tragedia. Przejedżcie się po nich, spawdżcie.

Gość • Środa [20.12.2023, 18:09:43] • [IP: 178.238.253.***]

Oj nie tylko Chopina dziurawe..

Gość • Środa [20.12.2023, 17:26:59] • [IP: 176.221.122.**]

Takich ulic dziurawych jak obecnie, to chyba nawet za PRL-u nie było w naszym mieście

Gość • Środa [20.12.2023, 16:19:06] • [IP: 37.47.185.*]

Najważniejsze jest aby odbył się turniej tenisa ziemnego. Dla kolesiów z warszawki.To jest priorytet!

Gość • Środa [20.12.2023, 13:14:18] • [IP: 89.64.30.**]

U nas w Rosyji od ponad dekady też rządzi Putin i też jest wsio harasho jak u was. Też mamy takie piękne drogi. Każdy wciąga to co chce a lud lubi kartoszki.

Gość • Środa [20.12.2023, 11:12:46] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Środa [20.12.2023, 08:55:42] • [IP: 37.248.158.***] Sciezki rowerowe w tym miescie to dno i porazka. Ponad 3/4 sa zle zaprojektowane lub wykonane. Nie wspominajac nawet o ich bezsensownej lokalizacji.

Gość • Środa [20.12.2023, 10:53:22] • [IP: 37.47.187.**]

Brakuje Pani Prezydent.

Gość • Środa [20.12.2023, 10:11:29] • [IP: 88.156.234.**]

sami ich wybieracie osły !!

Gość • Środa [20.12.2023, 09:22:39] • [IP: 46.231.59.***]

Te zdjęcia pokazują świnoujskie drogi w pigułce. " zamulator" w postaci ciuchci oraz dziury. Brakuje jeszcze zagubionego niemiaszka wlekącego się z prędkością tego" zamulatora" ze zdjęcia wjeżdżającego pod zakaz.

Gość • Środa [20.12.2023, 08:55:42] • [IP: 37.248.158.***]

połowa ulic tak wygląda, a oni srają kolejnymi ścieżkami rowerowymi. Bo jak sugeruje unijne lewactwo - 16°C w mieszkaniu, rowerek zamiast samochodu i micha larw mączlika na śniadanie

Gość • Środa [20.12.2023, 08:54:38] • [IP: 185.210.39.**]

A może przetłumaczyć dziury na nuty? Ciekawe co za dzieło by wyszło?

Gość • Środa [20.12.2023, 08:13:17] • [IP: 2.57.122.**]

Nachapał się z naszych podatków, nabił sobie kabzę, przytulił kopertki od developerów i nieruchomości na nazwiska słupów i teraz w pupie ma nas i nasze sprawy. Możemy sobie tylko pogratulować głupoty, bo to my sami głosowaliśmy na tego osobnika.

Gość • Środa [20.12.2023, 08:09:24] • [IP: 185.210.39.***]

Ulice w Świnoujściu są tragiczne. Żmurkiewicz z Michalską i Sujka za frajer brali przez lata pieniądze z naszych podatków ale o łataniu dziur nawet nie pomyśleli. Oni w ogóle nie myśleli o niczym byle by im fajnie było a do kieszeni leciała kasa. W tym mieście nie ma niczego dla mieszkańców.

Gość • Środa [20.12.2023, 06:45:11] • [IP: 46.205.140.***]

A miss Zamojszczyzny dalej jest vice? Przecież miała już odejść kilka miesięcy temu.Oboje to nieszczęście dla tego miasta.

Gość • Środa [20.12.2023, 06:14:02] • [IP: 178.235.146.***]

Jaki, , żmur" !?? Czy w Świnoujściu żyją ludzie chamscy i prostacy. ... Dlaczego żąden ksiądz ze świnoujskiej parafii nie zabierze glosu z ambony i nie przypomni o sacunku dla drugiego człowieka. ..

Gość • Środa [20.12.2023, 03:16:31] • [IP: 176.221.123.***]

JAZDA PO TYM MIESCIE PRZYPOMINA ŚREDNIOWIECZE.. JAKOŚĆ DRUG, NAWET TYCH NOWYCH JEST TRAGICZNA..

Gość • Środa [20.12.2023, 02:32:13] • [IP: 31.0.0.**]

To co gamonie wioskowe do miasta przybrane wcześniej nie widziały co się święci od ponad 20 lat ktoś tego nieydacznika wybierał na niego i jego prrzydupasów głosował dzieci n, resortowe mają się dobrze i kręcą lody a ich SUV na 21" taki dołek łykają bez porownania do twojego tico jak dziadzia głosował tak ma

Gość • Środa [20.12.2023, 00:07:31] • [IP: 89.64.17.***]

Jakie ulice miasta taki prezydent. Betonowy Zmur wszystko betonuję, a potem dziury szczerbate jak autostrady budowane za nowoczesnej Platformy w porównaniu do zacofanego, ciemnego i średniowiecznego PIS-u, który na marginesie wybudował ich prawie dwa razy więcej i za lepsze pieniądze. Szczególnie na wschód od Warszawy. Ale jak mówi obecny minister alkoholizmu Bartłomiej Sienkiewicz #uj tam z Polską wschodnią. A Tunel to wybudowały krasnoludki z przy użyciu tablicy Mendelejewa Siemoniaka

Gość • Wtorek [19.12.2023, 23:47:45] • [IP: 176.221.123.***]

cale miasto tak wyglada ale lepiej rżnąć park zdrojowy i budować nową drogę pod apartamentowce.

Gość • Wtorek [19.12.2023, 23:25:31] • [IP: 37.109.163.**]

Do Pana Żmurkiewicza

Gość • Wtorek [19.12.2023, 23:16:46] • [IP: 31.11.130.***]

Sąsiednia ulica Piłsudskiego tak samo

Gość • Wtorek [19.12.2023, 23:03:36] • [IP: 31.0.177.*]

Betonu zbrakło? - niemożliwe.

Gość • Wtorek [19.12.2023, 22:46:20] • [IP: 178.238.254.**]

Piłsudskiego też dziura na dziurze.

Gość • Wtorek [19.12.2023, 22:39:21] • [IP: 46.113.10.**]

a moze zrobmy challenge na ulice ktoe nie nadaja sie tak naprawde do jezdzenia choc miasto zbiera medale za cud miod ryba kit? ja zaczne od pilsudskiego i obok komendy

Oglądasz 1-25 z 45
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■