POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [08.11.2023, 17:09:16] • Międzyzdroje

Zderzenie samochodów na DK3 między Miedzyzdrojami a Dargobądzem

Zderzenie samochodów na DK3 między Miedzyzdrojami a Dargobądzem

fot. iswinoujscie.pl

Po godzinie czternastej na trasie DK3, stanowiącej tymczasową drogę techniczną na odcinku pomiędzy Dargobądzem a Międzyzdrojami, doszło do poważnego wypadku. Trzy samochody zderzyły się w rejonie prac budowlanych nad przyszłą drogą S3, powodując znaczne utrudnienia w ruchu. Droga ta, znana z podwójnej linii ciągłej i zakazu wyprzedzania, jest często uczęszczaną trasą do portu promowego w Świnoujściu oraz w kierunku Szczecina.

W środę po południu, na drodze krajowej nr 3, między Dargobądzem a Międzyzdrojami, miało miejsce zderzenie trzech pojazdów. Doprowadziło to do całkowitego zablokowania ruchu w obu kierunkach. Na razie nie są znane dokładne przyczyny wypadku, ale świadkowie zdarzenia mówią o gwałtownym manewrze jednego z samochodów, który mógł przyczynić się do wypadku.

Wszystkie pojazdy uczestniczące w zderzeniu doznały poważnych uszkodzeń. Jeden z samochodów leży na boku poza jezdnią, drugi ma mocno rozbity przód, natomiast trzeci stoi na drodze z wyraźnie uszkodzonym bokiem i zawieszeniem. W wyniku zderzenia w każdym z pojazdów aktywowane zostały poduszki powietrzne, co świadczy o sile uderzenia.

Zderzenie samochodów na DK3 między Miedzyzdrojami a Dargobądzem

fot. iswinoujscie.pl

Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe. Działania ratownicze były utrudnione z powodu ograniczeń przestrzennych spowodowanych trwającymi w pobliżu pracami drogowymi. Policja przybyła na miejsce wypadku kieruje ruchem i przeprowadza wstępne dochodzenie, aby ustalić okoliczności zdarzenia. Kierowcy podróżujący w tym rejonie muszą liczyć się z długimi postojami i są proszeni o szukanie alternatywnych tras.

Oczekujemy na dalsze informacje z policji, które pomogą wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego wypadku.

- W środę o godz. 14:25 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zderzenia dwóch samochodów osobowych na DK3 niedaleko Międzyzdrojów. Poszkodowane zostały dwie osoby, które po zabezpieczeniu przez nasze dwa zespoły ratownictwa medycznego, trafiły do szpitala. Był to 45-letni mężczyzna z urazem głowy i klatki piersiowej oraz 67-letnia kobieta z urazami brzucha, klatki piersiowej i kończyny dolnej - pozdrawiam Paulina Heigel rzecznik prasowy z WSPR w Szczecinie.

- 08 listopada br. po godzinie 14:00 na drodze krajowej nr 3 (przed Międzyzdrojami) doszło do zderzenia trzech pojazdów. Kierujący pojazdem Renault jadąc od strony Wolina nie zachował należytej ostrożności i zjechał na przeciwległy pas ruchu co spowodowało zderzenie czołowe z kierującym pojazdem Saab. W wyniku tego uderzenia stracił panowanie nad pojazdem i następnie uderzył w jadący od strony Wolina pojazd marki Nissan. Mężczyzna był trzeźwy. Dwie osoby zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala - oficer prasowy komendanta powiatowego policji w kamieniu pomorskim st.sierż. Katarzyna Jasion.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Piątek [10.11.2023, 13:03:27]

komentarzy: 63, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 63

Gość • Sobota [11.11.2023, 11:54:03] • [IP: 94.254.234.*]

R.i.p bro powodzenia w zaświatach

Gość • Piątek [10.11.2023, 05:18:53] • [IP: 5.173.218.**]

A co z tym gościem co rano w poniedziałek wpadł do rowu na rondzie koło tunelu?

Gość • Piątek [10.11.2023, 00:59:41] • [IP: 5.173.4.***]

Fuck wasze przepisy będę jeździł jak mi się Podoba i nic wam do tego

Gość • Czwartek [09.11.2023, 20:25:48] • [IP: 37.248.201.**]

Typowy manewr" na złamanie karku" Ehhh...

Gość • Czwartek [09.11.2023, 20:17:04] • [IP: 5.173.192.***]

123 pisowski klocu - że złodziejskim PiSem należy walczyć na każdej płaszczyźnie, pełna obstrukcja kretynów pisowskich, delegalizacją tej bolszewickiej watahy, to bydło okradło Polskę, ale już koniec - Morawiecki, Zero w dyby i przed sąd.

Marek z Pszczyny • Czwartek [09.11.2023, 15:02:49] • [IP: 37.47.227.**]

Na miłość boskom, jak dochodzi do takich wydarzeń? ja jak jadę to się rzegnam z rodzinom ubieram kask i przerzegnuje sie i ruszam dopiero wtedy.

Gość • Czwartek [09.11.2023, 14:14:32] • [IP: 176.221.122.***]

, 12:02:53] • [IP: 78.11.16.***]kompletna bzdura. Wypadek spowodował kierowca renoulta jadący przed nissanem. To on zjechał na przeciwległy pas ruchu i potrącił samochód jadący w przeciwnym kierunku. Ten samochód postawiło w poprzek drogi i w niego czołowo uderzył nissan.

Gość • Czwartek [09.11.2023, 13:50:31] • [IP: 37.47.149.***]

Biały samochód spowodował wypadek i poniósł najmniejsze szkody

Kierowca • Czwartek [09.11.2023, 12:02:53] • [IP: 78.11.16.***]

Piękny SUV (Nissan) o wartości ok 200 tyś zł zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzając w bok prawidłowo jadącego z przeciwnej strony z auta. Uderzone w bok auto przekoziołkowało na pobocze. W aucie które uderzyło wystrzeliły poduszki. To bardzo prawdopodobny scenariusz tego dramatycznego zdarzenia. Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej na odcinku Rondo Międzyzdroje - Troszyn to standard, zarazem sztuka przetrwania dla poprawnie jadących kierowców. Brak patroli Policji. Policja tradycyjnie" suszy" lub je kanapki w okolicy stacji Świnoujście Przytór. Kierowcy z grupy" debili" o tym wiedząc na pozostałym odcinku dla zabicia nudy organizują sobie w realu " grę samochodową".

Trw • Czwartek [09.11.2023, 11:26:10] • [IP: 37.109.164.**]

Co to jest TIR?

Gość • Czwartek [09.11.2023, 11:10:41] • [IP: 62.69.252.***]

Około 200m od tego miejsca wypadku w kierunku Szczecina drogowcy zafundowali kierowcom hopkę do skakania na drodze. Teraz nie ma z tym problemu, ale przyjdzie zimą śnieg i lekkie oblodzenie, to samochody jeden za drugim będą w tym miejscu wypadały z drogi. Oby tylko nie na przeciwległy pas ruchu, bo będzie masakra.

Gość • Czwartek [09.11.2023, 10:19:04] • [IP: 5.173.233.***]

Ostatnio jechałam wieczorem to auta na podwójnej ciągłej wyprzedzały przed Dargobądzem i gaz do dechy, jakby się co najmniej na prom się spieszyli.

Gość • Czwartek [09.11.2023, 09:48:48] • [IP: 178.238.253.**]

A gdzie mu się tak spieszyło.? Zabrać debilowi prawko, niech chodzi piechotą, jak nie chciał się dostosować do przepisów drogowych.Sam ma skasowane auta i jeszcze innych naraził na niebezpieczeństwo, jakim trzeba być dzbanem bez mózgu.

Gość • Czwartek [09.11.2023, 09:46:35] • [IP: 78.11.16.***]

Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej to na tym odcinku normalką. Ludziom spieszy się do szpitala lub nawet do grobu.

Gość • Czwartek [09.11.2023, 09:44:07] • [IP: 37.248.163.**]

I to zapewnie 65 latek spowodował ten wypadek ? Bo wg.Uni, to po 65 latach tak się jeździ i stwarza zagrożenie na drodze.

Gość • Czwartek [09.11.2023, 09:09:38] • [IP: 2.106.93.**]

Do: 59 Pogadanki z przedszkolakami i emerytami moźe?

Gość • Czwartek [09.11.2023, 08:44:59] • [IP: 178.235.146.**]

Osatnio jeden debin mnie tam wyprzedzał i potem tira. . .

Gość • Czwartek [09.11.2023, 08:20:13] • [IP: 185.210.38.**]

Tam mało kto przestrzega ograniczeń banda debili a zwłaszcza TIRy.

Gość • Czwartek [09.11.2023, 08:17:40] • [IP: 185.210.38.**]

Gość • Środa [08.11.2023, 19:21:00] • [IP: 46.113.10.**]o były trep komuch z Krzywej znowu aktywny debil.Co zabrali emeryturkę?Nie bój, rudy i tak wam ich nie wróci, naiwnicy i to bardzo tępi.Czerwone robale i sowieckie skarpetki.

Gość • Czwartek [09.11.2023, 08:16:27] • [IP: 185.210.38.**]

Gość • Środa [08.11.2023, 19:21:00] • [IP: 46.113.10.**]o były trep komuch z Krzywej znowu aktywny debil.Co zabrali emeryturkę?Nie bój, rudy i tak wam ich nie wróci, naiwnicy i to bardzo tępi.Czerwone robale.

Gość • Czwartek [09.11.2023, 07:34:46] • [IP: 46.231.59.**]

Jak zwykle policję przerosło organizowanie objazdów i kierowanie ruchem, oni są stworzeni do wyższych celów... tylko do jakich.

Gość • Czwartek [09.11.2023, 06:59:00] • [IP: 176.221.123.**]

opinie antypisowców agresywne i nienawistne, to tak myślę że to grupka zboczeńców umysłowych potencjalnych bandziorów, nigdy nie słyszałem czegoś podobnego w drugą stronę.Mam nadzieję że służby obserwują te opinie.

Gość • Czwartek [09.11.2023, 06:46:28] • [IP: 94.254.170.**]

Dokładnie zgadzam się z poprzednim komentarzem, pędzą pędzą dzbany a w tunelu 30km h tępe łby

Gość • Czwartek [09.11.2023, 06:46:04] • [IP: 176.221.122.***]

ty debilu od pisu to sie odczep komuchu jeden - ***** *** ***** ***, ***** *** !! !!

Gość • Czwartek [09.11.2023, 06:23:04] • [IP: 83.20.248.***]

Na tym remontowanym odcinku od Troszyna jazda na zderzaku to normalna PATOLOGIA !! . I NIC NIKT Z TYM NIE ROBI !! To Po co pochowano fotoradary ?? . Po co są nieoznakowane fotoradary ?? ALE SKORO CODZIENNIE DWA RADIOWOZY Z Międzyzdrojów ---TRZY RAZY DZIENNIE DOWOŻĄ I ODWOŻĄ POLICJANTÓW Z GAZPORTU !! --TO NIECH PILNUJĄ PORZĄDKU NA REMONTOWANYM ODCINKU > BO TAK ŚLUBOWALI !!

Oglądasz 1-25 z 63
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 22 maja 2024 r. (środa) o godz. 17:00 w CEZiT przy ul. Gdyńskiej 26 w Świnoujściu odbędą się "Drzwi Otwarte" dla ósmoklasistów. Serdecznie zapraszamy! ■ Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz w Świnoujściu, informuje że w związku z konserwacją sieci, węzła i instalacji przez PEC w dniu 22.05.2024 r. (środa) Pływalnia na Uznam Arenie przy ul. Grodzkiej 5, będzie w tym dniu NIECZYNNA. Jednocześnie informujemy, że hala sportowa i siłownia na tym obiekcie, będzie funkcjonować bez zmian ■ Już 19 maja hala sportowa SP nr 1 przy ul. Witosa w Świnoujściu zamieni się w arenę pełną tańca i emocji. Ponad 200 tancerzy z sześciu szkół tanecznych z różnych miast, w tym ze Szczecina, Kołobrzegu i Rzeszowa, stanie do rywalizacji w Turnieju Tańca Nowoczesnego „Roztańczone Wyspy”. ■ Nowi zastępcy: Joanna Agatowska będzie miała dwóch zastępców. Zastępcą do spraw społecznych będzie pan Roman Kucierski, zastępcą do spraw inwestycyjnych będzie pan Arkadiusz Mazepa. Natomiast sekretarzem miasta zostanie pan Paweł Juras ■ Ryszard Teterycz Przewodniczącym Rady Miasta Świnoujścia ! Nowy przewodniczący był jedynym zgłoszonym kandydatem. Poparło go 19 radnych. 2 było przeciw ■ 21 nowych radnych Rady Miasta Świnoujście odebrało zaświadczenia o wyborze oraz uroczyście złożyło ślubowanie. Wśród nich jest wielu społeczników. Na tej samej sesji nowa prezydent Świnoujścia Joanna Agatowska złożyła ślubowanie i formalnie objęła urząd. ■ Na poniedziałek 6 maja 2024r. Komisarz Wyborczy w Szczecinie zwołał I sesję Rady Miasta Świnoujście IX kadencji. Obrady odbędą się w sali numer 315 Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Początek o godzinie 10.00. Porządek obrad 1. Otwarcie inauguracyjnej sesji rady. 2. Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego. 3. Złożenie ślubowania przez radnych. 4. Stwierdzenie kworum i przyjęcie porządku obrad. 5. Wybór przewodniczącego rady. 6. Wręczenie zaświadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta Świnoujście. 7. Złożenie ślubowania przez prezydenta. 8. Zakończenie obrad ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■