POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [07.11.2023, 17:53:51] • Świnoujście

Mieszkaniec: Sytuacje, jakie maja miejsce na klatce, przechodzą ludzkie pojęcie!

Mieszkaniec: Sytuacje, jakie maja miejsce na klatce, przechodzą ludzkie pojęcie!

fot. Mieszkaniec

Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się jeden z lokatorów budynku znajdującego się przy ulicy Grunwaldzkiej 68. Opisał sytuację, z którą codziennie mierzą się mieszkańcy tego bloku. Na klatce schodowej od dwóch miesięcy mieszka mężczyzna wyrzucony przez własnego ojca. Jego zachowanie jest na tyle niebezpieczne, że często jest wzywana policja. Poza tym ogólnodostępna dla wszystkich lokatorów klatka schodowa stała się toaletą koczującego mężczyzny, co jest bardzo uciążliwe dla wszystkich.

- Sprawa dotyczy sąsiada zamieszkałego w bloku przy ul. Grunwaldzkiej 68. Sytuacje jakie maja miejsce na klatce przechodzą ludzkie pojęcie, a mianowicie: od ponad 2 miesięcy na korytarzu koczuje mężczyzna, który został wyrzucony z mieszkania przez swojego ojca, a spowodowane to było częstymi awanturami między nimi. Poza tym człowiek ten potrzebuje pomocy ze względu na fakt, iż powinien leczyć się psychiatrycznie, a tego nie robi. Codziennie na korytarzu słychać krzyki w godzinach porannych, wieczornych i nocnych. Człowiek ten swoje potrzeby fizjologiczne załatwia we wsypie lub w bloku na półpiętrach, a co za tym idzie, smród jest masakryczny. Oprócz tego palenie papierosów i zostawianie niedopałków na podłodze klatki powoduje także bardzo nieprzyjemny zapach a dokładniej mówiąc smród. Częste interwencje policji kończą się chwilowym spokojem. Z tego, co się orientuję, sprawę oprócz policji zna także Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Kurator Sądowy ds. rodzinnych, Spółdzielnia mieszkaniowa „SŁOWIANIN" i podobno toczy się sprawa w Sądzie o ubezwłasnowolnienie tego człowieka ze względu na przymusowe leczenie psychiatryczne. Sąsiedzi boją się wychodzić na korytarz jak słyszą głośne wulgaryzmy a najgorsze jest to ,że nie wiadomo co temu człowiekowi uderzy do głowy, najgorzej jest w godzinach nocnych jak krzyki wyrywają mieszkańców ze snu, tym bardziej tych, którzy wcześnie wstają do pracy. Jeżeli sprawa jest w Sądzie to jak długo można czekać na rozpatrzenie sprawy tym bardziej, że ten człowiek potrzebuje pomocy - opisuje problem Mieszkaniec.

Mieszkaniec: Sytuacje, jakie maja miejsce na klatce, przechodzą ludzkie pojęcie!

fot. Mieszkaniec

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 114, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-114 z 114

Gość • Wtorek [07.11.2023, 20:21:56] • [IP: 178.238.251.***]

DZISIAJ LEZY Z WIELKIM NOŻEM-TYLKO CZEKAC JAK SIĘ COŚ WYDARZY -

Gość • Wtorek [07.11.2023, 19:55:24] • [IP: 37.248.211.**]

MAFIA DEWELOPERSKA PONOSI WINĘ. ZOBACZCIE NOWO BUDOWANE MIESZKANIA TAK ZWANE INWESTYCYJNE CZYLI NIE DO MIESZKANIA LECZ DO KASY PRANIA. MIĘDZY INNYMI W MIEJSCU GDZIE SPRZEDAWALI BETON I ŻWIR. KAŻDY KTO ŻYJE NA WYNAJMIE JEST BEZDOMNY.

Gość • Wtorek [07.11.2023, 19:53:36] • [IP: 46.231.56.***]

Sytuacja jak w Poznaniu... 3.2.1...

Gość • Wtorek [07.11.2023, 19:51:49] • [IP: 37.248.166.**]

Niedługo będzie takich więcej. Islamscy migranci wyselekcjonowani przez Merkel czekają w blokach startowych. Jak tylko piesek Tusk się dorwie do władzy to Merkel ich spuści z łańcucha i będą masowo szczać po klatkach i drzeć ryje.

Gość • Wtorek [07.11.2023, 19:48:01] • [IP: 37.248.212.**]

Takich osób będzie więcej. Ceny mieszkań to jakaś paranoja. Lepiej na klatce spać niż płacić lichwiarzom 3000 złotych za wynajem. I co mu zrobią? Nawet policja go nie chce.

Gość • Wtorek [07.11.2023, 19:33:58] • [IP: 37.248.161.***]

W tym bloku ciągle coś się dzieje. To tam kobieta znalazła skarb w cukrze. Teraz ten typ ryja drze i szcza po pietrach. Niedawno grubas z 8 piętra latał z nożem za kobietą.

Gość • Wtorek [07.11.2023, 19:13:14] • [IP: 46.205.132.**]

Tak się składa że mieszkam w tym bloku i faktycznie ten mężczyzna jest strasznie dziwny, ja się go boję.Ktoś powinien coś z tym zrobić zanim on wyrządzi krzywdę.

Gość • Wtorek [07.11.2023, 19:03:41] • [IP: 164.127.231.**]

Za czasów dzielnicowych Pana Piotra R i Robert S, byłoby szybko załatwione, teraz policja już nie ma dzielnicowych którzy działali jak wcześniejsi dzielnicowi. Dzielnicowa często lekceważy problemy mieszkańców, telefony odbiera od niechcenia… a problem jest

Gość • Wtorek [07.11.2023, 18:40:11] • [IP: 2.106.93.**]

A co policja może? Co mają z nim zrobić?

Gość • Wtorek [07.11.2023, 18:36:45] • [IP: 83.23.184.**]

Nie będę bronił Ojca, ale może był zmuszony !- trzeba było reagować już w pierwsze dni, a nie zwlekać. Domyślam się że jak zwykle przez Biurokrację.

Gość • Wtorek [07.11.2023, 18:23:33] • [IP: 88.218.253.***]

Narażanie zwykłych ludzi na kontakt z elementem niebezpiecznym to kryminał.

Gość • Wtorek [07.11.2023, 18:20:32] • [IP: 89.151.36.***]

Czy faceci tam mieszkają?

Gość • Wtorek [07.11.2023, 18:19:53] • [IP: 176.221.122.***]

Gdzie są organy państwowe, tj, instytucje, których obowiązkiem jest zapewnić: bezpieczeństwo człowieka wymagającego natychmiastowej pomocy oraz bezpieczeństwa lokatorów, mieszkających wokół??

Gość • Wtorek [07.11.2023, 18:13:09] • [IP: 31.11.130.***]

Przez własnego Ojca. .. Miał dosyć utrzymywania pasożyta... fajnie się mówi z boku. . gorzej jaK Ktoś tego doświadczy... Młodzież ROSZCZENIOWA

Oglądasz 101-114 z 114
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■