POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [06.11.2023, 18:08:36] • Świnoujście

Szybka reakcja policji na informację o groźbie popełnienia samobójstwa

Szybka reakcja policji na informację o groźbie popełnienia samobójstwa

fot. Mieszkaniec

W dramatycznym zwrocie wydarzeń w czwartek minionego tygodnia, szybka i zdecydowana reakcja policji zapobiegła tragedii. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o nastolatce, która miała zamiar skoczyć z jednego z najwyższych hoteli w mieście. Bez chwili wahania udali się na wskazane miejsce.

Przybywszy na miejsce, policjanci nie zastali tam dziewczyny. Następnie przystąpili do przeszukiwania okolicy.

W kluczowym momencie poszukiwań, nastolatka została odnaleziona w Parku Zdrojowym, nie daleko od hotelu. Działając instynktownie i z pełnym poświęceniem, funkcjonariusze nie czekali na przybycie karetki, lecz natychmiast przetransportowali ją samochodem policyjnym na sygnale na pogotowie.

To dzięki czujności i szybkości reakcji policji udało się zapobiec tragedii. Warto podkreślić, że decyzje te nie były łatwe, lecz konieczne, by zapewnić bezpieczeństwo i pomoc potrzebującej młodej osobie. Ta sytuacja stanowi ważny przypadek, który przypomina o wartości szybkiej i zdecydowanej interwencji w sytuacjach kryzysowych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 55, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 55

Gość • Wtorek [07.11.2023, 05:28:21] • [IP: 37.248.160.***]

Naprawdę komentujecie bez sensu a miał ktos z was kiedyś depresj dzieciaki, potrafią skrywać swoje emocje ze nikt nie zauważy depresja to jet taki stan że jest jedna myśl w glowie a nic poza nią że jak zniknę to będzie dobrze wszystkim dorosły sobie nie radzi z taką emocja a co dopiero nastolatek który dojrzewa nikomu się nie zwierzy?

Gość • Wtorek [07.11.2023, 00:10:48] • [IP: 69.157.60.***]

Bardzo trudno jest zrozumiec mlodego czlowieka, wiec popatrzmy tak jak na swoje dziecko podajmy przyjazna dlon i dobre slowo.Dobrze, ze jeszcze w tym miescie sa ludzie o wielkim sercu.

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 23:41:08] • [IP: 37.248.209.***]

To są skutki HALLOWEEN!!

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 22:52:49] • [IP: 37.47.161.***]

Glupawe komentarze głupawych

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 22:22:35] • [IP: 178.238.249.**]

Gdyby naprawdę chciała popełnić samobójstwo, to by to zrobiła bez informowania nikogo o swoich zamiarach.

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 21:43:59] • [IP: 89.151.36.***]

Brawo dla Policjantów za szybką reakcje. Nie kazdy w Policji to dzban

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 21:27:59] • [IP: 46.112.6.**]

Samobojstwo to trwałe i nieodwracalne rozwiązanie tymczasowego problemu. Nieuleczalnie chorzy ludzie na neurologii, onkologii czy ortopedii by się z samobójcami zamienili, żeby chociaż pare godzin po mieście czy po plazy samodzielnie i bez bólu pochodzić. Szkoda, ze tak trudno dotrzeć do świadomości tych ludzi. Szczególnie młodych.

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 21:15:54] • [IP: 185.210.36.**]

Wychowanie bezstresowe wolny kraj chce skoczyć .

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 21:11:27] • [IP: 94.254.173.**]

Ciekawe co jest powodem. Porzucił ja boyek ??

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 21:08:52] • [IP: 94.254.173.**]

Ktoś wie kto to?

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 21:08:00] • [IP: 185.28.178.*]

Jeszcze więcej lewackich mediów i dostępu do pejsbukuuf, dalej promujcie idiotów którym płaci śię mieszanie w głowach młodym ludziom. Dziś tzw.wolne media to maszynka do kształtowania nowego wyzwolonego człowieka bez systemu wartosci, taki robot w ludzkiej skórze.

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 20:53:18] • [IP: 46.205.140.***]

Technologia źle używana zabija

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 20:47:45] • [IP: 24.90.19.**]

Rupta co chceta

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 20:33:27] • [IP: 37.248.208.***]

Nie znamy motywu desperackiego kroku. Ale brak rodzicielskiego czasu na wychowanie dzieci, swobodny dostęp do internetu, internet ich nie wychowa ! Potem są takie skutki. W głowach im się przewraca, nie napiszę że w D**ie.

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 20:33:16] • [IP: 188.33.242.***]

Wiecej draguw

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 20:24:19] • [IP: 88.218.253.***]

Za mało dyskotek i możliwości spotykania się z nastolatkami. Taki syf zgotował mam status Uzdrowiska. Nic nie mogą młodzi nawet piernąć bo już sąsiadom przeszkadza. Tfuu

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 20:10:04] • [IP: 46.205.140.***]

[Dokończę] ludzie, nie macie co tu komentować, bo bardzo mało wiemy. Piszę do ludzi normalnych, nie do kilku chamów poniżej cynicznie żartujacych sobie. Oni i tak będa smród swoich mysli i popędów wysyłać.

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 19:34:53] • [IP: 5.173.222.**]

Biedna chora dziewczynka.coraz więcej takich przypadków, a będzie jeszcze gorzej.brak psychologów, psychiatrów, tu jest problem.

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 19:17:44] • [IP: 178.238.246.**]

Ale byłam parku 🤔wolno jej być w parku😡🤭

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 19:06:49] • [IP: 176.221.123.***]

Brak wsparcia psychicznego w rodzicach to najgorsze co może człowieka spotkać.

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 18:58:59] • [IP: 176.221.122.**]

takich sytuacji będzie więcej, co dzieje się na świecie. ..:(

BABA JAGA • Poniedziałek [06.11.2023, 18:58:00] • [IP: 31.0.3.***]

A jaki był powód samobójstwa? Zapewne rodzice nałożyli areszt na dostęp do komputera, albo porzucił ją jej boyek, a to już taki obciach wśród nastolatek że trzeba ze sobą skończyć, bo jak koleżanki się dowiedzą to będą ją obgadywały... Noc spędzona w areszcie przywróciłaby logikę postrzegania i rozumowania normalności i przemyślenie całej zaistniałej sytuacji...To są skutki bezstresowego wychowywania młodzieży...🔴🔴🔴

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 18:36:00] • [IP: 46.205.140.***]

, 18:13:55] • [IP: 83.191.98.***]nieprawda, czasem jeden tylko dzień, jedna pora decyduja o byc lub nie być. Gdy ktos udaremni ten zamiar, potem potencjalny samobojca moze nie wrocic do tych planów. Znane sa takie przypadki. Psychiatria wyodrebnila nawet takie niuanse jak chwilowa niepoczytalnośc. Na przyklad ona bywa podlożem decyzji o samobojstwie.

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 18:35:26] • [IP: 176.221.122.***]

Daj Boże, żeby osoba, młoda osoba, która znalazła się w tragicznej dla siebie sytuacji znalazła wokół siebie miłość i życzliwość. A tak w ogóle ile w komentarzach jest jadu. Ludzie co z wami??

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 18:29:10] • [IP: 37.47.190.**]

Zablokowali jej fb 🤔

Oglądasz 26-50 z 55
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■