POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [06.11.2023, 18:08:36] • Świnoujście

Szybka reakcja policji na informację o groźbie popełnienia samobójstwa

Szybka reakcja policji na informację o groźbie popełnienia samobójstwa

fot. Mieszkaniec

W dramatycznym zwrocie wydarzeń w czwartek minionego tygodnia, szybka i zdecydowana reakcja policji zapobiegła tragedii. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o nastolatce, która miała zamiar skoczyć z jednego z najwyższych hoteli w mieście. Bez chwili wahania udali się na wskazane miejsce.

Przybywszy na miejsce, policjanci nie zastali tam dziewczyny. Następnie przystąpili do przeszukiwania okolicy.

W kluczowym momencie poszukiwań, nastolatka została odnaleziona w Parku Zdrojowym, nie daleko od hotelu. Działając instynktownie i z pełnym poświęceniem, funkcjonariusze nie czekali na przybycie karetki, lecz natychmiast przetransportowali ją samochodem policyjnym na sygnale na pogotowie.

To dzięki czujności i szybkości reakcji policji udało się zapobiec tragedii. Warto podkreślić, że decyzje te nie były łatwe, lecz konieczne, by zapewnić bezpieczeństwo i pomoc potrzebującej młodej osobie. Ta sytuacja stanowi ważny przypadek, który przypomina o wartości szybkiej i zdecydowanej interwencji w sytuacjach kryzysowych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 55, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 55

Gość • Środa [08.11.2023, 22:28:20] • [IP: 88.218.252.**]

zobaczycie co bedzie od nowego roku jak wszysto pojdzie w gore dopiero beda szczyty zdobywac

Gość • Środa [08.11.2023, 15:21:09] • [IP: 46.205.140.***]

16:49:58] • [IP: 37.47.139.**] ujawniłeś swój ciasny, zimny egoizm:" niech tam ludzie zabijają, byle siebie". Skoro obojetna jest ci śmierć ludzi, to nie dziwię się, że tak mało wiesz o samobójcach, że wiele samobójstw wynika z chorób psychicznych czy depresji, a gdy są w takuch stanach, wtedy można im jeszcze pomóc.

Gość • Środa [08.11.2023, 15:17:18] • [IP: 46.205.140.***]

09:03:17] • [IP: 31.11.128.**] To prawda, choc trzeba przyznać, że pewna częśc uczestników zabaw nie angazuje sie do końca, np.w jednej ze szkol przebierano sie raczej w fantazyjne postacie, jak motylki, itp. Niemniej ja zawsze zachęcam do ignorowania nawet Halloween Light, bo nawet i to utrwala te modę, ze ma szansę stać sie tradycją. Ale tez nue trzeba siegac do Halloween, można zapytac jak młodzi placą za nieobecnosc Boga we wlasnym zyciu? Rozpaczą, brakiem poczuciaxsensu życia, brakiem czucia się kochanym, a Bog zawsze kocha. Tylko skoro wykluczyło się go z własnego życia, zastępując tym, co przeminie, telefonem, sportem, jedzeniem... On sam się nie narzuci czlowiekowi.

Gość • Środa [08.11.2023, 09:03:17] • [IP: 31.11.128.**]

Halloween to święto demonów kto jest urządza dla swoich dzieci jest głupi a raczej nieświadomy.Te ułomne święto"przyszło z Ameryki zza oceanu tam ludzie kładą wystawiają przed domami krwawe dzieci manekiny noże krew u nas niby ma to formę łagodniejsza, ale to czego zmierzam?Że niesie to zagrożenie niby nic takiego a głupi rodzice otwierające ten sposób dziecku dzieciom drogę do okultyzmu bo niewiesz co dziecko pozniej z tym zrobi to znaczy otworzy się na działanie demonów nieświadomie badzswiadokid od tego się zaczyna.I później człowiek nieświadomie otwiera dalej furtkę dla demonów. .szatan wykorzystuje to by mu ufać poprzez małe rzeczy drobne.I ktoś może powie że przesada.Otóż nie!! Właśnie od tego sie zaczyna od drobnych rzeczy.Skąd wiesz, że twoje dziecko nie wejdzie w to dalej poprzez magię okultyzm bo będzie ciekawe czegoś więcej". .nigdy tego niewiesz. WIĘC DROGI RODZICU NIE WCIĄGAJ DZIECKA W PUSTE ZABAWY KTÓRE MOGĄ ZNISZCZYĆ JEGO PRZYSZŁOŚĆ..to nie jest niewinna zabawa a otwarcie się na świat duchowy.

Gość • Wtorek [07.11.2023, 18:42:00] • [IP: 2.106.93.**]

Do: 119 Zależy do kogo woła się o pomoc

Gość • Wtorek [07.11.2023, 17:55:37] • [IP: 185.246.210.***]

KTO POZWALA OSOBIE NIE BEDACEJ GOSCIEM WEJSC DO HOTELU?!!

Gośo chceszć • Wtorek [07.11.2023, 17:21:26] • [IP: 176.221.122.**]

Czy gdyby to było Twoje dziecko, to też byś powiedział " a rób sobie co chcesz, możesz się zabić ! I serio to spłynie po Tobie ?

Gość • Wtorek [07.11.2023, 17:10:22] • [IP: 88.218.254.**]

07:45:22] • [IP: 37.47.135.***]No...Może zrób jakąś szkołę??Dwie klasy, , więcej nie dasz rady ale może coś pomoże.Jakieś gale radiowe??mikrofale itd..

Gość • Wtorek [07.11.2023, 16:58:55] • [IP: 46.205.140.***]

13:05:56] • [IP: 178.238.247.***] już nie, bo po wyborach. Psychiczną Joannę wykorzystali nosiciele pustych serduszek kilka m-cy przed wyborami, potem już była niepotrzebna

Gość • Wtorek [07.11.2023, 16:49:58] • [IP: 37.47.139.**]

Wtorek [07.11.2023, 15:22:11] • [IP: 46.205.140.***] A co mnie obchodzi jakaś transpłciowa Audrey Hale czy jakoś tam, nie żyję internetem. Nie obchodzą mnie jakieś **** i reszta alfabetu. Jestem żywym, normalnym człowiekiem twardo stąpającym po ziemi, nie obchodzą mnie jakieś nowomody, obojętnie na co. Życie jest twarde ciężkie i trzeba się z przeciwnościami losu zmagać. A jak ludzie się chcą zabijać, to niech się zabijają. Warunek, niech zabijają siebie, wybór należy do nich.Niech nie krzywdzą wszystkich przypadkowych ludzi na swojej drodze. Chcesz sobie zrobić krzywdę, to sobie rób, nie krzywdź tylko niewinnych. Tyle w temacie i aż tyle.

Gość • Wtorek [07.11.2023, 15:22:11] • [IP: 46.205.140.***]

11:33:44] • [IP: 37.47.139.**] w sposob niepełny pojmujesz czlowieka. Potencjalni samobójcy wysułaja sygnały o pomoc, nawet podswiadomie. Ba, nawet mordercy tez to robią, np.transpłciowa Audrey Hale, ktora zabila strzałami karabinu w szkole w USA w biezacym roku 6 osob, w tym troje 9-latków. Tuz przed morderstwem wysłala taki sygnał do kolegi, ten szybko powiadomił policję.

Gość • Wtorek [07.11.2023, 14:57:20] • [IP: 176.107.119.**]

a co jeśli woła się o pomoc a pomocy nie otrzymuje? co z takimi ludzmi?

Gość • Wtorek [07.11.2023, 13:05:56] • [IP: 178.238.247.***]

I znów będzie marsz miliona serc.

Gość • Wtorek [07.11.2023, 11:33:44] • [IP: 37.47.139.**]

No i mamy następną sławną osobę, nawet o niej w portalu lokalnym piszą. EEEch zwariował świat i ludzie też. Tylko służby przez nieodpowiedzialnych młodych sfrustrowanych ludzi, mają ręce pełne roboty. Ktoś kto naprawdę chce targnąć się na własne życie, nie będzie tego rozgłaszał. Zrobi to i już. Mamy swoje liberalne wychowywanie pociech, róbta co chceta, no to mota.

Gość • Wtorek [07.11.2023, 10:26:35] • [IP: 2.106.93.**]

Jeśli ktoś chce popełnić samobójstwo, to nie mówi o tym nikomu. To było prawdopodobnie wołanie dziewczyny o pomoc.

Gość • Wtorek [07.11.2023, 09:52:46] • [IP: 104.28.131.***]

A to nie czasami dzięki osobie zgłaszającej udało się zapobiec tragedii? Nie promujecie policji tylko działania które podjęła osoba zgłaszająca! Uświadamiacie społeczeństwo, że reakcja jest ważna zamiast fascynować się obowiązkowymi działaniami policji.

Gość • Wtorek [07.11.2023, 09:38:28] • [IP: 37.248.162.***]

To jest bardzo przykre że młoda dziewczyna posunęła się do czegoś takiego 😔coraz częściej czyta się czy słyszy że młodzi ludzie próbują popełnić samobójstwo niektórych da sie znaleźć na czas a ilu nie😔😔😔

AnonymousMG76 • Wtorek [07.11.2023, 09:14:44] • [IP: 37.248.208.***]

Depresja u nastolatków. Ale chore czasy nastały. A młodzież ma psychikę. .. zasadniczo to nie ma psychiki. Obawiam się o przyszłość tzn kiedy ta młodzież dorośnie i zacznie rządzić naszym krajem.

Gość • Wtorek [07.11.2023, 08:35:09] • [IP: 178.238.251.***]

brawo dla policji może wreszcie zaczną pracować normalnie

Gość • Wtorek [07.11.2023, 08:31:36] • [IP: 176.221.122.**]

07.11.2023, 07:45:22"Mordują oparami sody kaustycznej kierowanymi technologią falami radiowymi" hehehe rozbawiło mnie to

Gość • Wtorek [07.11.2023, 08:06:07] • [IP: 178.238.252.**]

Nikt i nic, nie jest w stanie człowieka powstrzymać, przed samobójstwem.Skoro poinformowała służby, to było wołanie o pomoc o zainteresowanie, którego nie ma...

Gość • Wtorek [07.11.2023, 08:00:14] • [IP: 46.205.136.***]

Po co ci idioto wiedzieć kto to zajmij się swoją rodziną jej już wystarczy problemów i stresu. te miasto jest coraz głupsze sami idioci

Gość • Wtorek [07.11.2023, 07:54:07] • [IP: 79.190.147.**]

A TO NIE PANI JOANNA, NO NIE, BO TO PO WYBORACH.A REAKCJA POLICJI, OD TEGO SA I JESZCZE OD INNYCH RZECZY ALE TO JUŻ INNA BAJKA

Gość • Wtorek [07.11.2023, 07:45:22] • [IP: 37.47.135.***]

Ale jak się zgłasza, że sąsiedzi wspólnie z prezesem spółdzielni, mordują właścicieli mieszkań oparami sody kaustycznej, kierowanymi do mieszkań posługując się technologią-falami radiowymi, żeby przejmować później pomordowanych lokale dla zdobycia forsy, to gdzie jest ta troska policji?Zamiatają wszystko pod dywan ale jak mają myśleć i mieć, będąc" wykształconymi"w trybie policyjnym(ha ha)w szkołach dla glin, gdzie w 2 lata robi się 4 letnie szkoły średnie a później ponad średnie?i już z tynkarza robi się dochodzeniowy w stopniu aspiranta czy inspektora?buhuaaa

Gość • Wtorek [07.11.2023, 06:42:41] • [IP: 178.235.146.***]

Kolejny amator samobójca. A może szantarzysta chcący wymusić coś na swoich bliskich.

Oglądasz 1-25 z 55
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■