POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [03.11.2023, 21:38:01] • Świnoujście

Reanimacja przy ulicy Bohaterów Września zakończona niepowodzeniem

Reanimacja przy ulicy Bohaterów Września zakończona niepowodzeniem

fot. iswinoujscie.pl

Dzisiejszego wieczoru, po godzinie 19:00, służby ratunkowe otrzymały wezwanie do mężczyzny w mieszkaniu przy ulicy Bohaterów Września, który doznał nagłego zatrzymania krążenia.

Na miejsce niezwłocznie przybyli ratownicy medyczni oraz strażacy. Przystąpili do reanimacji z ogromnym zaangażowaniem, jednak mimo długiej i wyczerpującej walki, nie udało się przywrócić funkcji życiowych 60 latka.

Reanimacja przy ulicy Bohaterów Września zakończona niepowodzeniem

fot. iswinoujscie.pl

Ratownicy, działając z profesjonalizmem i poświęceniem, przez długi czas walczyli o każdą sekundę życia mężczyzny.

W związku z tym zdarzeniem służby przypominają o znaczeniu szybkiego reagowania w przypadku sygnałów ostrzegawczych zawału serca oraz o konieczności regularnych badań zdrowotnych, szczególnie wśród osób starszych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 50, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 50

Gość • Sobota [04.11.2023, 11:36:32] • [IP: 78.82.151.***]

Ale po co stras pozarna??

Gadochan • Sobota [04.11.2023, 11:30:31] • [IP: 91.231.122.***]

Umarł człowiek, lat 60 - jakieś ścierwo pisze tu, że starzy ludzie umierają. Inne ścierwa bredzą coś o szczepionkach. Ale nikt nie wspomina zmarłego. Kim był? Ze Świnoujścia wyjechałem już kilkanaście lat temu. Wcześniej przez ponad trzydzieści lat mieszkałem właśnie na Podkowie - to ten budynek na zdjęciu - a teraz nie mogę się doczytać, który to z moich byłych sąsiadów/kolegów zmarł, bo internetowe ścierwa mają z czyjejś śmierci ubaw po pachy, a nikomu z adminów jakoś nie przychodzi do głowy, żeby podać choćby inicjały zmarłego. Tym którzy go znali wystarczyłoby to, żeby wiedzieć za kogo się pomodlić.

Gość • Sobota [04.11.2023, 11:08:37] • [IP: 89.64.79.***]

Niejednokrotnie już widzielismy rzekome poświęcenie tych ratowników

Gość • Sobota [04.11.2023, 10:57:47] • [IP: 5.173.172.*]

Do której klatki przyjechali ratownicy?

Gość • Sobota [04.11.2023, 10:43:34] • [IP: 83.23.165.***]

PŁACISZ DUZE SKŁADKI NA TĄ POJEBANĄ SŁUZBĘ ZDROWIA A JAK POTRZEBUJESZ POMOCY TO WYSLĄ CI STRAZPOZARNĄ, TERAZ TYLKO UKRAINCÓW LECZĄ A I SZPITALE OPANOWALI UKRAINCE I POLAKÓW ODSYŁAJĄ DO DOMÓW, CO ZA CZASY, MYSLĘ ŻE TEN RZĄD ZABIERZE ALBO ZMIEJSZY SKŁADKI NA TĄ SŁUŻBĘ BO CI LEKARZE TEZ DZIAŁAJĄ W KOOPERACJI ZE SOBĄ I WYSYŁAJĄ DO LEKARZY PRYWATNIE BO SA SZTUCZNE KOLEJKI NA KASE A U NICH OD RĘKI.

Gość • Sobota [04.11.2023, 10:43:16] • [IP: 2.106.93.**]

Niestety, ostatnie 3 lata to ogrom zgonów wśród młodych ludzi. Powoli wykańcza się ludzkość

Gość • Sobota [04.11.2023, 10:37:13] • [IP: 37.248.179.***]

Naglica zbiera żniwo

Gość • Sobota [04.11.2023, 10:34:45] • [IP: 37.109.166.***]

Ja się zapytowywuję, a gdzie się badać? Bo na ten rok nie można się zarejestrować od sierpnia, dopiero po Nowym Roku... No chyba tylko w monopolowym można się znieczulić i czekać aż kostucha się upomni o truchło..⛔⛔⛔

Gość • Sobota [04.11.2023, 10:13:23] • [IP: 46.112.0.**]

Ktoś coś??

Gość • Sobota [04.11.2023, 10:12:59] • [IP: 46.112.0.**]

Kto to?

Gość • Sobota [04.11.2023, 10:12:29] • [IP: 46.112.0.**]

Ktoś wie kto to?

Gość • Sobota [04.11.2023, 08:37:40] • [IP: 89.151.36.**]

Wieczny odpoczynek. .. tak młodemu jeszcze mężczyźnie.

Gość • Sobota [04.11.2023, 07:56:29] • [IP: 92.118.167.**]

czy był zaszczepiony

Gość • Sobota [04.11.2023, 07:48:46] • [IP: 178.238.246.***]

Piszesz że osoby starsze mają się badać. Dostałem skierowanie do kardiologa. Termin badania 26 sierpnia. Tak jest w Świnoujściu. Może zaklępie sobie miejsce na cmentarzu do puki jest miejsce 😪

Gość • Sobota [04.11.2023, 07:02:00] • [IP: 31.0.58.***]

a gdzie się badać.

Gość • Sobota [04.11.2023, 01:24:39] • [IP: 31.11.128.**]

Trzeba chodzić gołymi stopami po ziemii. ..Dlatego, że wtedy masowane są stopy Naprawde!Magnezowe pole ziemii działa na człowieka.!

Gość • Sobota [04.11.2023, 00:58:43] • [IP: 31.11.128.**]

Ważne jest to żeby czytać Pismo Święte i uczyć się z niego jak żyć by dostać się do nieba.Pomimo to, że ludziom się wydaje że wszystkich ten sam los to bardzo w błędzie są...bo rzeczywiście wszyscy umieramy i każdego ten sam los, z tymże ci którzy uwierzyli zmartwychwstaną ci życia wiecznego przez Jezusa Chrystusa, a ci którzy nie uwierzyli i nie przyjęli go do swojego serca przez wiarę też zmartwychwstaną ale na sąd Boży i potępienie !!

Gość • Piątek [03.11.2023, 23:48:14] • [IP: 69.157.60.***]

R.I.P Glebokie wyrazy wspolczucia dla rodziny.

Gość • Piątek [03.11.2023, 23:34:24] • [IP: 83.20.244.***]

Wielkie mi rzeczy że stazi ludzie umierają? Bardziej mnie interesuje co ma na to wpływ. Jedzenie szczepionki itd. Ale tuman który pisał ten artykuł. Widzi sensację że ktoś zmarł. Jak bym był rodziną już by miał sprawę cywilną w sądzie. Bo nie umiera 20 osób na raz na jednej ulicy. Więc rodzina cierpi przez takiego idiotę!!

Moondek • Piątek [03.11.2023, 23:03:49] • [IP: 78.10.206.***]

Racz mu Panie dać zmartwychwstanie

Gość • Piątek [03.11.2023, 23:01:49] • [IP: 213.155.174.***]

Szczypawica na covid.

Gość • Piątek [03.11.2023, 22:53:26] • [IP: 176.221.123.***]

jaki wieczny odpoczynek? cialo si rozlozy a duch wraca do stworcy, by czekac na nowe przyjscie na swiat

Gość • Piątek [03.11.2023, 22:31:57] • [IP: 5.173.25.***]

Człowiek nie zna dnia... ani godziny... Wyrazy współczucia dla rodziny 💔🙏

Gość • Piątek [03.11.2023, 22:02:58] • [IP: 5.173.129.**]

Za to reakcja pogotowia powala, kobieta z krwotokiem tracąca przytomnosć, godzina oczekiwania na Sienkiewicza, wpadłem dopiero na psiarnię z ryjem o co chodzi, bo nikt telefonów nie odbiera, to chcieli mnie zamknąć za To że im raban robię.Słuzba zdrowia to jeden burdel, milicja zresztą chyba ich przebija w szybkości działania.

Gość • Piątek [03.11.2023, 21:51:07] • [IP: 178.238.247.**]

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Oglądasz 26-50 z 50
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■