POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [03.11.2023, 21:38:01] • Świnoujście

Reanimacja przy ulicy Bohaterów Września zakończona niepowodzeniem

Reanimacja przy ulicy Bohaterów Września zakończona niepowodzeniem

fot. iswinoujscie.pl

Dzisiejszego wieczoru, po godzinie 19:00, służby ratunkowe otrzymały wezwanie do mężczyzny w mieszkaniu przy ulicy Bohaterów Września, który doznał nagłego zatrzymania krążenia.

Na miejsce niezwłocznie przybyli ratownicy medyczni oraz strażacy. Przystąpili do reanimacji z ogromnym zaangażowaniem, jednak mimo długiej i wyczerpującej walki, nie udało się przywrócić funkcji życiowych 60 latka.

Reanimacja przy ulicy Bohaterów Września zakończona niepowodzeniem

fot. iswinoujscie.pl

Ratownicy, działając z profesjonalizmem i poświęceniem, przez długi czas walczyli o każdą sekundę życia mężczyzny.

W związku z tym zdarzeniem służby przypominają o znaczeniu szybkiego reagowania w przypadku sygnałów ostrzegawczych zawału serca oraz o konieczności regularnych badań zdrowotnych, szczególnie wśród osób starszych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 50, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 50

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 07:14:42] • [IP: 159.242.10.**]

Do Gość • Piątek [03.11.2023, 22:02:58] • [IP: 5.173.129.**]. ... ale do osob chcacych swobodnie oddychac (z godnie z prawem) to rwali sie tabunami kiedy byli bez szmatek na twarzy (nielegalnych szmatek uragajacych czlowieczenstwu i prawu) . policjant, ktory twierdzi, ze on wykonuje tylko polecenia i nie interesuje go czy sa one zgodne z prawem nie jest " psem " to zwykly kundel i w sumie bandziorno.

Gość • Poniedziałek [06.11.2023, 07:07:39] • [IP: 159.242.10.**]

Do Gość • Niedziela [05.11.2023, 10:19:12] • [IP: 46.205.128.***]. ... srovid to ty internauto masz w glowie li tylko iwylacznie. Radze znalezc dobrego psychologa to moze pomoze z tego wyjsc.

Gość • Niedziela [05.11.2023, 19:12:10] • [IP: 92.118.167.*]

Tomku spoczywaj w spokoju

Gość • Niedziela [05.11.2023, 18:36:16] • [IP: 5.173.190.**]

Panie Tomku, strasznie przykro!!: (byłeś cudownym sąsiadem!! Spoczywaj w pokoju [*]

Cezary Dacyszyn • Niedziela [05.11.2023, 16:17:57] • [IP: 78.10.206.***]

Wyrazy głębokiego współczucia dla Gosi i wszystkich bliskich...

Gadochan • Niedziela [05.11.2023, 11:55:53] • [IP: 91.231.122.***]

Poznałem Go kiedy miał 10 lat. Mieszkaliśmy w tym samym bloku przez lat 31 i nigdy, ale to nigdy nie widziałem, żeby się z kimś kłócił. To był dusza człowiek. Bardzo mi przykro.

Gość • Niedziela [05.11.2023, 11:39:05] • [IP: 178.238.253.**]

Wyrazy współczucia.

Gość • Niedziela [05.11.2023, 10:45:09] • [IP: 176.221.123.***]

⅚IP: 152.65.51.*** Przykre to co piszesz, zapamiętaj to motto dla siebie! To był dobry człowiek... Życzę, abyś też takim był i tak został w pamięci innych...

Gość • Niedziela [05.11.2023, 10:19:12] • [IP: 46.205.128.***]

Znów Covid daje znać o sobie, mieliśmy dodatnie testy, objawy również Covidowe, dbajcie o sobie.

Gość • Niedziela [05.11.2023, 00:16:17] • [IP: 46.205.136.**]

Wyrazy współczucia rodzinie Tomka. To był naprawdę fajny kolega od naszych najmłodszych lat.

Gość • Sobota [04.11.2023, 23:13:33] • [IP: 46.205.140.***]

10:13:23] • [IP: 46.112.0.**] tak, ktoś coś.

Gość • Sobota [04.11.2023, 22:02:57] • [IP: 89.151.34.**]

Tomek byłeś dobrym człowiekiem, każdemu starałeś się pomóc. Spoczywaj w pokoju

Gość • Sobota [04.11.2023, 22:00:40] • [IP: 78.30.81.***]

Do kardiologa czekam na skierowanie w ramach NFZ od marca 2023 do lutego 2024 i szpitalny pobyt w kwietniu 2023. Skłądki co miesiąc trzeba nie ma, że coś... Sk...ństwo!!

Gość • Sobota [04.11.2023, 21:55:17] • [IP: 152.65.51.***]

T o ten jochowy chyba co na styczni robił kiedyś łysy taki. Karma wróciła...

Gość • Sobota [04.11.2023, 20:50:05] • [IP: 176.221.122.***]

To był mój wieloletni kolega i przyjaciel. T.W.

Gość • Sobota [04.11.2023, 20:15:54] • [IP: 78.10.206.**]

Kondolencje dla rodziny. ✝

Gość • Sobota [04.11.2023, 18:23:55] • [IP: 83.23.183.***]

Ta osoba która pisze że ma sąsiadów, kolegów w tym budynku niech nie wymusza na redakcji nazwiska zmarłej osoby TYLKO niech dzwoni do Znajomych jeżeli w ogóle takich ma.

Gość • Sobota [04.11.2023, 17:31:10] • [IP: 178.235.147.**]

Resuscytacja jest bardzo męczącą czynnością.Strazacy pomagają.Miałam okazję trenować resuscytację na fantomie.Po 2 min mój wynik 97%ale zmęczenie okropne.Z każdą sekundą człowiek opada z sił dlatego jest tak ważne aby było killka osób, zeby się zmieniać.Tu się nie udało. Szkoda człowieka

dzony • Sobota [04.11.2023, 15:12:27] • [IP: 5.173.158.**]

Dla tych co pytają po co straż pożarna - jak będziesz mieć możliwość potrenować resuscytacje na fantomie z komputerowym czytnikiem skuteczności, jestem ciekaw po jakim czasie opadniesz z sił, wtedy jest to równoznaczne ze śmiercią osoby poddawanej RKO. Dlatego jest straż, bo to dodatkowe ręce które pozwolą choć chwilę odpocząć innym rękom, resyscytacja jest męczącą czynnością, może trwać bardzo długo a proces musi być nieprzerwany, trzeba to robić z odpowiednim tempem i siłą, nikt nie jest robotem i prędzej czy później zacznie robić to źle ze zmęczenia. Kondolencje dla rodziny poszkodowanego.

Gość • Sobota [04.11.2023, 15:08:31] • [IP: 37.248.162.***]

Co wam to zmieni jak się dowiecie kto to?? A dla tych najbardziej ciekawych nie niebyl zaszczepiony. Ciekawość ludzka nie zna granic. Będzie nekrolog to się dowiecie kto to a teraz dajcie żyć rodzinie!!

Gość • Sobota [04.11.2023, 14:54:33] • [IP: 185.210.36.**]

Tym, którzy dziwią się, że do potrzebujacego pomocy przyjeżdża straż pożarna, a nie karetka pogotowia przytoczę jeden fakt: Ze sprawozdania z działalności NFZ za I kwartał 2023 r wynika, że było zakontraktowanych 1599 zespołów ratownictwa medycznego (ZRM) (dane z 29 czerwca 2023 r). Co to znaczy? Ano tylko tyle, że nasi rządzący mają wiecej limuzyn niż cała Polska karetek pogotowia. 1700 luksusowych limuzyn dla kilku tysiecy swoich i 1500 karetek dla 38 milionów Polaków. Nie zapominajmy też, że maja swoje szpitale, szkoły..

Gość • Sobota [04.11.2023, 14:53:22] • [IP: 185.210.39.**]

Tomek mąż Gosi

Gość • Sobota [04.11.2023, 14:50:32] • [IP: 46.205.140.***]

Prezstańcie ujadać.Już jest po wyborach i teraz służba zdrowia będzie działać wolniej, ale za to będą uśmiechnięci.Przecież o to wam chodziło.

Gość • Sobota [04.11.2023, 12:15:14] • [IP: 178.235.147.**]

60 letni mężczyzna to stary człowiek?Tak mógł napisać tylko jakiś mało myślący.

Gość • Sobota [04.11.2023, 12:07:46] • [IP: 185.210.38.**]

kondolencje dla rodziny.

Oglądasz 1-25 z 50
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■