POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [29.10.2023, 15:36:40] • Świnoujście

Kolizja na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Piastowskiej - niebezpieczny punkt na mapie miasta

Kolizja na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Piastowskiej - niebezpieczny punkt na mapie miasta

fot. Mieszkaniec

W sobotę, około godziny 16:30, na dobrze znanym mieszkańcom skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Piastowskiej doszło do kolejnej kolizji. Jak informują świadkowie, ciemny Volkswagen Golf o niemieckich numerach rejestracyjnych uderzył w srebrne BMW prowadzone przez lokalnego kierowcę. Na szczęście, według wstępnych informacji, nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Mimo że skrzyżowanie to jest regularnie uczęszczane przez wielu kierowców, niesie za sobą ryzyko kolizji. W ciągu ostatnich lat wielokrotnie dochodziło tutaj do różnego rodzaju zdarzeń drogowych. Mieszkańcy z niepokojem zwracają uwagę na fakt, że mimo licznych sygnałów dotyczących niebezpieczeństwa tego miejsca, nie podjęto jak dotąd skutecznych działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa.

Mieszkańcy zastanawiają się, ile jeszcze musi się tu zdarzyć kolizji, zanim odpowiednie służby podejmą konkretne działania.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 105, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 105

Gość • Niedziela [29.10.2023, 17:44:44] • [IP: 31.60.229.**]

Młody z beemki już jest zarobiony, Niemiec pojechał prosto pomimo że pierwszeństwo miał tylko w prawo.Ideakna krzyżówka na wyłudzanie odszkodowania z ubezpieczenia niemieckiego. Młody beemke wyrzeźbi i jeszcze zostanie mu na drugą taką. , można, można.

Gość • Niedziela [29.10.2023, 17:43:48] • [IP: 31.60.229.**]

Młody z beemki już jest zabroniony, Niemiec pojechał prosto pomimo że pierwszeństwo miał tylko w prawo.Ideakna krzyżówka na wyłudzanie odszkodowania z ubezpieczenia niemieckiego. Młody beemke wyrzeźbi i jeszcze zostanie mu na drugą taką. , można, można.

Gość • Niedziela [29.10.2023, 17:42:57] • [IP: 195.3.220.**]

Organizacja ruchu na skrzyżowaniu to nie ma być test na inteligencję. Trzeba brać pod uwagę, że kretynów przybywa, nie tylko w urzędach ale także za kierownicą. więc powinno być prosto, intuicyjnie i bezpiecznie. PIERWSZEŃSTWO DLA JADĄCYCH PROSTO PIASTOWSKĄ!!

Gość • Niedziela [29.10.2023, 17:38:56] • [IP: 5.173.176.*]

122 Pajac i matoł do kwadratu Biedaku o czym ta mowa...

Gość • Niedziela [29.10.2023, 17:38:31] • [IP: 176.221.123.***]

Co w tym dziwnego skoro to niemcy kierują ruchem drogowym w mieście!?

Gość • Niedziela [29.10.2023, 17:37:34] • [IP: 88.218.254.***]

Gość • Niedziela [29.10.2023, 17:00:18] • [IP: 37.248.155.**] to po.co te znaki? Dla ozdoby? Półgłówku?

Gość • Niedziela [29.10.2023, 17:33:20] • [IP: 78.10.225.***]

Proponuję zamknąć to skrzyżowanie dla samochodów. Zostawić przejazd tylko dla rowerów. Info dla lokalnych mędrali - to był sarkazm.

Gość • Niedziela [29.10.2023, 17:29:53] • [IP: 87.198.170.***]

Te skrzyżowanie jest prostsze niż jeba..e, tylko trzeba patrzeć na znaki, a nie rozglądać się tam gdzie nie trzeba

Gość • Niedziela [29.10.2023, 17:29:51] • [IP: 146.190.244.***]

kolejne wyeliminowane stare jak świat BumBumWu, brawo pan nieniec👍👍👍

Gość • Niedziela [29.10.2023, 17:28:19] • [IP: 37.47.134.***]

W ostatnim roku miałem 8 dosłownie 8 sytuacji do kolizji na tym skrzyżowaniu, ludzie w wydziale ogarnięcie się z panią Michalską na czele a nie pani Michalska zrezygnowała zapomniałem.

Gość • Niedziela [29.10.2023, 17:23:13] • [IP: 213.155.174.***]

Zamknąć granice i po problemie.

Gość • Niedziela [29.10.2023, 17:20:06] • [IP: 178.238.250.**]

A może informacja kto zawinił?

Gość • Niedziela [29.10.2023, 17:18:07] • [IP: 46.205.132.**]

jak dla mnie to na bank wina rowerzysty jakiegoś :-D :-p

Gość • Niedziela [29.10.2023, 17:00:18] • [IP: 37.248.155.**]

Zaraz dyżurne pólgłówki zaczną starą śpiewkę że wszystko jest super tylko trzeba patrzeć na znaki.

Gość • Niedziela [29.10.2023, 16:50:35] • [IP: 77.218.231.**]

Gut

Gość • Niedziela [29.10.2023, 16:48:33] • [IP: 176.221.123.***]

tusek chcw wprowadzic oplaty za chodniki oraz za balkony

nie_polityczny • Niedziela [29.10.2023, 16:45:36] • [IP: 89.151.36.**]

Ale o co kamon... sa snaki pionowe i poziome... wystarczy tylko je przestrzegac... tylko tyle, czy az tyle... ciezko ogarnac...

Gość • Niedziela [29.10.2023, 16:44:24] • [IP: 178.238.247.**]

Żadne działania służb nie są potrzebne, jedynym ale zasadniczy powodem tych wszystkich stłuczek na tym skrzyżowaniu jest karygodny brak znajomości zasad ruchu drogowego. Dotyczy to szczególnie kierowców niemieckich. Druga piwa, na sprawa, dlaczego kierowcy z Niemiec nie jeżdżą ba włączonych światłach wszystkich obowiązują takie same zasady korzystania z dróg w Polsce.

Gość • Niedziela [29.10.2023, 16:38:43] • [IP: 31.11.128.***]

Czyli taki standardzik, Janusz w wiejskiej beemce i Szwab = połączenie doskonale

Gość • Niedziela [29.10.2023, 16:33:30] • [IP: 176.221.122.**]

I zaraz pojawi się mnóstwo komentarzy że złe oznakowanie że to wina władz miasta itp...aż śmieszne, jak ktoś nie umie jeżdzić to nich nie wsiada za kierownicę. ...

Gość • Niedziela [29.10.2023, 16:23:40] • [IP: 88.218.253.***]

A kto miał pierwszeństwo ??

Kierowca • Niedziela [29.10.2023, 16:19:24] • [IP: 178.238.243.***]

Co to za bzdety. Skrzyżowanie oznaczone jest prawidłowo tylko kierowcy/nie wszyscy/ matoły. Wystarczy patrzeć na znaki i przestrzegać przepisy prawa ruchu drogowego.

Gość • Niedziela [29.10.2023, 16:07:45] • [IP: 31.0.38.***]

Czy ja wiem czy taki niebiezpieczny pukt w mieście podstawowe zasady ruchu drogowego do odświerzenia tyle.

Gość • Niedziela [29.10.2023, 16:04:30] • [IP: 176.221.122.**]

Staruszek zasnął na dobre i dopiero w maju 2024 roku, ktoś mądrzejszy będzie kierownikiem UM i pomyśli jak zmienić to niebezpieczne skrzyżowanie.

Gość • Niedziela [29.10.2023, 16:04:25] • [IP: 37.47.151.***]

Dupy, , , nie kierowcy, , , skrzyżowanie jest dobrze oznakowane, droga główna oznaczona, podporządkowane drogi mają znaki STOP, , czego więcej trzeba? Świateł?? Nie, tylko rozumu u kierowców.

Oglądasz 76-100 z 105
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■