POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [26.10.2023, 12:01:49] • Świnoujście

Świnoujskie spotkania przy zupie

Świnoujskie spotkania przy zupie

fot. Organizator

Serdecznie zapraszamy na świnoujskie spotkanie przy zupie, które odbędzie się jak co miesiąc w ostatnią sobotę. Spotykamy się 28.10.2023 na placu pod Świnoujskim Urzędem Miasta. Zaczynamy punktualnie o godzinie 13.00.

Świnoujskie spotkanie przy zupie organizowane są przez grupę lokalnych wolontariuszy i wolontariuszek, także ze wsparciem Świnoujskiego Centrum Wolontariatu. To doskonała okazja, aby wesprzeć osoby samotne, potrzebujące emocjonalnego wsparcia oraz poczucia wspólnoty. Zupę przygotowuje kuchnia hotelu Radisson Blu.

Świnoujskie spotkania przy zupie

fot. Organizator

Jeśli w Waszym otoczeniu są osoby czujące się osamotnione czy wykluczone, nie krępujcie się i zaproście ich na to spotkanie. Bądźmy wrażliwi i otwarci na potrzeby osób, które są wokoło nas, budując wspólnie silną i zjednoczoną społeczność mieszkańców Świnoujścia.

Pamiętajmy, że pomoc nie musi być materialna – czasem dobre słowo, miska zupy czy zwykły życzliwy gest może odmienić komuś życie i tchnąć nadzieję. Dołączcie do nas w najbliższą sobotę i wesprzyjcie tych, którzy tego potrzebują.

Serdecznie zapraszamy!
Jan Borowski


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Niedziela [29.10.2023, 11:58:14] • [IP: 176.221.122.***]

Organizatorzy spotkań przy zupie! Naprawdę, czy nie widzicie tego, że podanie zupy na środku Placu Mickiewicza to jest delikatnie mówiąc - nieporozumienie?? Naprawdę nie ma miejsca bardziej godnego, bardziej dyskretnego, obecnie musi to być miejsce ciepłe, żeby osoby potrzebujące mogły usiąść, porozmawiać, po prostu poczuć się dobrze i mieć wrażenie otoczonego troską i opieką?? Nikomu nie chcę niczego wytykać, tylko z dobrych intencji podpowiadam!

Gość • Piątek [27.10.2023, 17:18:10] • [IP: 46.114.5.***]

Jaktam Jimi janszu nazarles sie do syta

Gość NICK • Piątek [27.10.2023, 13:01:55] • [IP: 83.23.179.***]

MARIOLO -dawaj codziennie, a nawet 2-razy dziennie !

Gość • Piątek [27.10.2023, 11:38:06] • [IP: 87.78.225.***]

Do 166...Ta czarna wrona juz dlugie lata daje ci szamke.

Gość • Piątek [27.10.2023, 09:37:36] • [IP: 92.118.166.*]

Gosciu od kaczej zupy PIS, chcę ci POwiedzieć, że teraz będziesz otrzymywał zupę od CZARNEJ WRONY i będzie GUT ??

Gość • Piątek [27.10.2023, 08:21:03] • [IP: 178.238.252.**]

Pod lasem księża mają wybudowane wielkie domy, przy kosciele w mieście, po salkach katechetycznych są miejsca, gdzie można by w godnych warunkach spożywać posiłek.Plac przy Urzędzie miasta, to miejsce, najgorsze z możliwych do tego celu.

Gość • Piątek [27.10.2023, 08:16:45] • [IP: 178.238.252.**]

[IP: 37.248.163.**] Dokładnie.Zupa na zimnie, wietrze i w deszczu...nawet zadaszenia nie ma.Czym sie chwalić, że ludzi traktuje się gorzej, niż zwierzęta.

Gość • Piątek [27.10.2023, 05:32:30] • [IP: 5.173.26.*]

Leszek i Marek idziecie??

Gość • Czwartek [26.10.2023, 19:19:32] • [IP: 37.248.167.***]

Zupa" borowikowa" z fasolą" jaś".

Gość • Czwartek [26.10.2023, 19:17:26] • [IP: 37.248.163.**]

Platforma Obywatelska robi z ludzi bezdomnych, dokręca śrubę ile się da, a potem się napawa widokiem biedaków jedzących im z ręki. Coś ohydnego!

Gość XXX • Czwartek [26.10.2023, 19:04:59] • [IP: 78.30.81.**]

PiS na koniec swych rządów serwuje każdemu wolakowi miskę pożegnalnej zupy na kaczęcych kuperkach, a nie lepiej było dać po misce czerniny kaczęcej, co by ciemny naród zapamiętał dobro jakie płynęło z Kaczogrodu...No i PiS powoli tonie jak Titanic na Atlantyku, a takie wspaniałe życie było za czasów Jarka, tego od kotów...

Gość • Czwartek [26.10.2023, 18:41:11] • [IP: 91.15.195.**]

Wstyd, Wstyd czlowieka? organizatorze! Raz w miesiace ?miska zupa?takie borgate miasto!!takie drogie sie robi inwestycje!betony, fontanny, etc. Ale zupka 1x w miesiace, oj!!zeby nie przybrac na wadze! Medyczne podejscie do sprawy.Brawo !!

Gość • Czwartek [26.10.2023, 18:08:46] • [IP: 185.210.36.***]

Kraj katolicki, ale nie Swinoujscie tu głosowało tylko 20% czyli katolicy. To Urzad serwuje te zupy, , , , jak wasi dojdą do władzy to codziennie schabowy bedzie.

Gość • Czwartek [26.10.2023, 16:19:07] • [IP: 89.204.155.**]

JIMMI WKONCU SIE NAJE, HEHE

Gość • Czwartek [26.10.2023, 15:16:01] • [IP: 176.221.122.***]

jaka będzie zupa ?? jak borowska to wpadam :)

Gość • Czwartek [26.10.2023, 14:26:06] • [IP: 78.30.74.***]

Wow miska zupy na placu raz na miesiąc, to tak jak dla psa... Kundle w schronisku dostają żryć co dziennie.. Takie jest życie w Kraju Katolickim dla ludzi samotnych zapomnianych, zagubionych i ułomnych.💘💘💘

Gość • Czwartek [26.10.2023, 13:15:27] • [IP: 176.221.123.**]

Co miesiąc? Ale łaska.Codziennie powinni dawc osobą potrzebującym zupę.Wlaczyc w tą akcje wiele restauracji i codziennie inna by dowoziła.Mało jest tych smierdzacych dziur żarciem ? Na każdej prawie ulicy

Gość • Czwartek [26.10.2023, 13:12:17] • [IP: 176.221.122.***]

Drodzy wyborcy PO oraz innych patologi teraz to będzie festiwal zupek a po odebraniu praw przez UE będzie to stały element ponieważ ciapole będą mieszkać we waszych chałupach a wy będziecie się napierdalać o miejsce po zupkę lub na szparagi do Niemiec se zon uważam za otwarty ⭐⭐⭐⭐⭐ PO, PSL, SLD, Konferencja oraz resztę patologi

Gość • Czwartek [26.10.2023, 12:39:32] • [IP: 37.47.137.***]

CHCĘ WIEDZIEĆ ZA CZYJE KONKRETNIE PIENIĄDZE SĄ CIĄGLE TAM SERWOWANE ZUPY

Gość • Czwartek [26.10.2023, 12:33:08] • [IP: 178.238.245.**]

Nie dawać Ukraińcom !! Tylko dla Polaków

Mariola • Czwartek [26.10.2023, 12:08:20] • [IP: 37.248.155.***]

Dałam dziś zupy sąsiadowi...

Gość • Czwartek [26.10.2023, 12:04:42] • [IP: 46.114.5.***]

A gzie jimy januszek

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■