POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [28.10.2023, 17:47:22] • Świnoujście

Mieszkaniec: las przy przeprawie promowej Karsibór. Coraz mniej ściółki, coraz więcej śmieci!

Mieszkaniec:  las przy przeprawie promowej Karsibór. Coraz mniej ściółki, coraz więcej śmieci!

fot. Mieszkaniec

Wygląda na to, że, po otwarciu tunelu służby komunalne kompletnie zapomniały o zalesionym terenie dawnej przeprawy. Nie zapomnieli natomiast ludzie, którzy nadal uważają, że najlepszym wysypiskiem odpadów jest las. Taki stan bulwersuje tych, którym zależy na naturalnym otoczeniu miasta.

Zamiast grzybów znajdziemy tu obecnie rdzewiejący sprzęt agd, gruz, deski szkło...

Zaśmiecenie lasu bulwersuje. Trudno też zrozumieć „eko-wandali” w sytuacji gdy, Remondis od dawna prowadzi akcję bezpłatnego przyjmowania zużytego sprzętu. Do czasu gdy, w pełnym zakresie działała miejska przeprawa promowa Centrum, odpady w lesie można było tłumaczyć brakiem kultury osób przyjezdnych. Obecnie, trudno już zrzucać winę na gości. Być może warto byłoby rozważyć instalację kamery monitorującej ten obszar.

Mieszkaniec:  las przy przeprawie promowej Karsibór. Coraz mniej ściółki, coraz więcej śmieci!

fot. Mieszkaniec

Mieszkaniec:  las przy przeprawie promowej Karsibór. Coraz mniej ściółki, coraz więcej śmieci!

fot. Mieszkaniec

Mieszkaniec:  las przy przeprawie promowej Karsibór. Coraz mniej ściółki, coraz więcej śmieci!

fot. Mieszkaniec

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-48 z 48

Gość • Sobota [28.10.2023, 22:30:45] • [IP: 176.221.122.**]

Hołota wyznania polskiego ! Tylko co robi staruszek kierownik UM ?? Tyle ma służb do dyspozycji, to widać, że aby dzionek w niby pracy minął i do chałupki. Co robisz kierowniku ? Za meble, opony, i inny syf w lesie, proporczyków ani figurek nie rozdają, więc nie licz na kolejną imprezkę " Proporczyk - Sztachetki - Kamerki - Ciasteczka " .

Mieszkaniec • Sobota [28.10.2023, 21:58:54] • [IP: 83.20.235.**]

Śmieciarze... Brudasy

Gość • Sobota [28.10.2023, 21:51:28] • [IP: 213.155.174.***]

Oznaczajcie na krajowej mapie zagrożeń bezpieczeństwa dzikie wysypiska i inne. Wtedy będzie widać w całej Polsce i będą musieli coś z tym zrobić.

Gość • Sobota [28.10.2023, 21:40:13] • [IP: 37.47.180.***]

Skoro przywiózł to lasu, to ciężko było wywieźć na wysypisko?

Gość • Sobota [28.10.2023, 21:23:21] • [IP: 5.173.194.***]

Kryminalna powinna tym się zająć. ...

Gość • Sobota [28.10.2023, 21:21:14] • [IP: 46.205.213.***]

Wystawka. Kto chętny?

Gość • Sobota [28.10.2023, 20:47:19] • [IP: 178.238.246.**]

Brutalna prawda o człowieku nie tylko w lesie ale na każdym kroku.Żalosne społeczeństwo nie warte funta kłaków.Ale im się wszystko należy...

Gość • Sobota [28.10.2023, 20:40:00] • [IP: 37.47.156.***]

A jakby tak było coraz mniej staruszki ? a to mogła być przecież akurat matka wasza ! Albo gdyby tak było coraz więcej procesji ?

Gość • Sobota [28.10.2023, 20:37:46] • [IP: 5.184.249.***]

Burak i patologia to ty jesteś jak głosowałeś na pisiorów. Złodzieje i patole i ty razem z nimi.

Gość • Sobota [28.10.2023, 20:27:11] • [IP: 213.162.81.***]

Przecież te wszystkie śmieci z obrazka można było za darmo oddać w Remondis.

Gość • Sobota [28.10.2023, 20:05:11] • [IP: 78.30.103.**]

176 221 122 Niby zaczoles madrze, ale potem jak zwykle.Spojrz tak na spokojnie i pomysl.Przeciez to badziewie to typowe resztki popeerowskich czasow.A ten z koncowka 130, jeszcze lepszy.Jakby nie wiedzial, ze niestety dzbany, buraki i wszelka zawislana, podkarpacka swolocz to niestety sympatycy PISU.Zasmiecaja ich zwolennicy--no coz tepa strona narodu

Gość • Sobota [28.10.2023, 20:04:51] • [IP: 94.254.170.**]

A mozna oddać do Pszok całkiem za darmo nie zaśmiecając lasu. Inteligencja...gratuluje a niedlugo śmieci wrócą jak bumerang do wlaściciela albo życie mu pokaże czy bylo warto.

Gość • Sobota [28.10.2023, 19:56:46] • [IP: 46.205.213.***]

Zwykła wystawka. Ale niestety POza terminem wywozu.

odyseusz • Sobota [28.10.2023, 19:52:50] • [IP: 92.118.166.**]

nr opony pozwoli ujawnić bandyte

Gość • Sobota [28.10.2023, 19:40:23] • [IP: 83.23.140.**]

To musiał być BURAK - i meblościanka chyba Swarzędz na wysoki połysk.

Gość • Sobota [28.10.2023, 19:23:51] • [IP: 5.173.170.**]

Spalić w piecu i tyle!! Ja wiem ekologia, ja rozumiem, środowisko itd itp. Gaz z Rosji tani i ekologiczny, tylko przez ten ekotanigaz rasijjja mogła rozpętać wojnę na Ukrainie, a tam teraz to jest ekokatastrofa!!

Gość • Sobota [28.10.2023, 19:17:56] • [IP: 5.173.170.**]

Dżamuga atakuj!! WSZYSTKO W KOMIN PÓJDZIE!! DAJCIE MU TYLKO NAMIARY NA TEN LASEK

Gość • Sobota [28.10.2023, 19:08:42] • [IP: 37.47.142.*]

Może są jakieś dane, czyje to śmieci? Warto poszukać.

Gość • Sobota [28.10.2023, 18:54:07] • [IP: 89.151.34.***]

Przydał by się pręgierz i chłosta.

pionier52 • Sobota [28.10.2023, 18:08:52] • [IP: 92.118.166.**]

to niemiaszki...u nich jest bardzo drogi wywóz śmieci..

Gość • Sobota [28.10.2023, 18:06:00] • [IP: 176.221.122.**]

Juz dawno powinny powstac bramki na wjezdzie do lasu z calkowita blokada opcji wjechania. Niestety bydlo nie doroslo do zycia w spoleczenstwie. Jakim wielkim trzeba byc kretynem zeby wywalac smieci w lesie to az ciezko opisac. Chyba, ze to znow prezent od zachodnik sasiadow :/

Gość • Sobota [28.10.2023, 17:57:35] • [IP: 37.8.230.**]

Buraki z Śwnoujścia głosują n Tusska i zaśmiecają lasy.

pionier52 • Sobota [28.10.2023, 17:49:53] • [IP: 92.118.166.**]

po nr opon można znalezć gościa..

Oglądasz 26-48 z 48
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■