POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [09.10.2023, 13:24:45] • Świnoujście

Kawa z Kandydatami Lewicy do Sejmu

Kawa z Kandydatami Lewicy do Sejmu

fot. Archiwum autora

Na stronie FB Joanny Agatowskiej czytamy, że we wtorek o godz. 17.00 na Pl. Wolności odbędzie się spotkanie z kandydatami Nowej Lewicy do Sejmu świnoujścianką Joanną Agatowską i posłem Dariuszem Wieczorkiem.

Kandydaci zapraszają na popołudniową kawę, przy której chcą porozmawiać z mieszkańcami Świnoujścia o ważnych tematach, które są przedmiotem debaty publicznej przed zbliżającymi się 15.X.2023 r. wyborami parlamentarnymi.

Kawa z Kandydatami Lewicy do Sejmu

fot. Archiwum autora


komentarzy: 107, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 107

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 16:41:44] • [IP: 5.173.170.*]

Widać że tu piszą sami patrioci, a gdzie wy tu widzicie ustrój komunistyczny chyba fektycznie w nim nie żyliscie więc przestań ie pier..lić bzdurt.A co zrobił ten wasz PIS, w 8 lat rozwalił cały kraj co komunistom zajeło 50 lat tacy jesteście cepy bez mózgu.

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 16:32:04] • [IP: 178.238.249.***]

Marzy się ciepła posadka

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 16:31:15] • [IP: 77.111.246.**]

RED pająki jak czerwona zaraza zarzucili swoją sieć na Polskę aby ukryć swoje zbrodnie dokonane na Polakach walczących o wolną i niepodległą Polskę z sowieckimi oprawcami, którzy ulokowali się we władzach rządowych i sądowniczych RP z nadania Stalina, aby pod przybranym polskim nazwiskiem skazywać na śmierć polskich patriotów i okupacja kraju nadal trwała. Ujawnione później akta /czyt. Pieriestrojka Gorbaczowa/ ujawniła ich ohydne działania w Polsce. Teraz koryto im się urwało i nie powróci więcej, a powrotu tego w Polsce chcą bękarty sowieckie, spłodzone w wyniku gwałtów na Polkach w okresie okupacji kraju, jak obecnie robią w napadniętej i okupowanej Ukrainie. Taka jest prawda o sowieckich namiestnikach w PZPR, potem SRDP i obecnie SLD, czyli Lewica. Tego paskudnego życiorysu nikt nie wymaże z Historii Polski, bo pozostanie to na wieki, ku przestrodze przyszłych pokoleń Polaków, że wolność nie jest dana na zawsze, ale trzeba o niż stale walczyć, bo inaczej, to kolonia wyrobników z migrantami zostanie.

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 16:29:35] • [IP: 213.155.174.***]

Komuna już rzadzila szkoda że ta Pani w tej partii jest bylabym za

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 16:16:11] • [IP: 37.47.149.***]

Pani Joanno niech pani zostanie tutaj na miejscu jako Prezydent Miasta więcej jest tutaj do zrobienia dla nas mieszkanców.

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 16:11:58] • [IP: 89.151.34.***]

Do Gościa IP 178.238.246 jaki kolor włosów ma głupota, cynizm i prostacka złośliwość. Wstaw tu Twoje zdjęcie. Do Gościa IP 83.20.255 Uśmiech jest rzeczywiście piękny. Nieszczery jesteś Ty. Do Gościa IP. 178.238.247 Nie wypisuj głupot i nie zwierzaj się z Twoich chorób. Idź się leczyć do lekarza. Do Gościa IP.46.205.140. Gdzie tu logika? To bezsens podnosić rękę na Świątynię (można zrobić sobie krzywdę). UB już dawno umarła - przed 67 laty, a Ty nadal ją reanimujesz.

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 16:00:38] • [IP: 37.248.159.**]

Nie znam Pani Agatowskiej osobiście, czytając jednak te wpisy nienormalnych lludzi mam ochotę zagłosować na Panią - po prostu aby Panią wesprzeć po ludzku ichrześcijańsku!!Dlaczego ludzie obrażają się wzajemnie i ranią?? Mają z tego diabelską przyjemność a mienią się obrońcami kościoła!!??

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 15:53:30] • [IP: 5.173.174.**]

Jestem z Panią Pani Joanno, ale proszę niech Pani coś zrobi z włosami

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 15:42:46] • [IP: 31.61.248.**]

PANI JOANNO CO Z ŻŚ?

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 15:33:30] • [IP: 37.47.142.**]

Wiecznie" mokra włoszka" i wiecznie przegrana. No i ten fotoshop :) Ja tego nie kupuję.

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 15:31:56] • [IP: 107.127.7.**]

To sa spredawczyki raz society raz niemcy

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 15:20:42] • [IP: 88.218.252.***]

cikawe kto płaci za kawe

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 15:20:38] • [IP: 78.10.206.***]

Jak była ta niby" komuna' w/g grupy kretynów to pani Agatowska chodziła do szkoły podstawowej - życzę pani sukcesu.

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 15:18:25] • [IP: 87.160.26.*]

Nigdy więcej pzpr

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 15:13:02] • [IP: 46.134.150.***]

Krótko i na temat-Precz z Komuną!!

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 15:12:07] • [IP: 176.221.122.***]

Brawo Pani Joanno spotykamy się jutro

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 15:08:40] • [IP: 46.205.215.***]

Niejaki Wieczorek kiedyś wisiał u sąsiadów obok mojego domu na płocie na Warszowie. Czy to ten sam gagatek?

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 15:05:19] • [IP: 78.11.16.***]

Precz z komuną.

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 14:59:53] • [IP: 37.248.220.***]

REFERENDUM IDZ I GLOSUJ 4 RAZY NIE !! GLOSUJ NA LISTE NR 4 TO ODPOWIEDZIALNY RZAD I BEZPIECZNE PAŃSTWO PANI AGATOWSKIEJ JUZ DZIEKUJEMY

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 14:51:48] • [IP: 37.248.220.***]

PZPR CZERWONA KOMINA ALE TO JUZ BYLO już nikt tego niechce tylko Ci co byli i są czerwoni Agatowska to Kupi nienawiścią i mściwością oni tylko o korytko walczą Trzeba iść na wybory lista nr 4 i referendum 4 razy nie tylko PiS daje pewność spokoju w państwue

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 14:47:56] • [IP: 88.218.254.**]

13:51:10] • [IP: 46.205.140.***]Jejku...Jakimi frazesami rzucasz, jeszcze nigdy Polski kler nie był tak pazerny i zepsuty. Swoją winę najpierw zobaczcie a potem jakiekolwiek pretensje do ludzi.Jeszcze trochę a faktycznie te świątynie trzeba będzie przerabiać na dyskoteki dla młodych.Polacy wymierają, mamy najmniejszą dzietność w Europie za 20 lat będzie nas 5 milinów mniej ale to oczywiście wina kobiet bo piją tylko jak powiedział wasz guru nawiedzony.

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 14:45:35] • [IP: 176.221.123.**]

13:51:10 Na kościół w sensie budowli nie, ale swego czasu, na jakiś biskupów niezadowolonych z uchwalenia konstytucji ograniczającej wpływy kleru już tak. Patrioci, lud stolicy, powiesili ich.

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 14:35:46] • [IP: 185.210.39.***]

Super. Przyjdę.

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 14:27:50] • [IP: 5.173.196.**]

Jesteś za aborcja? Jesteś za przyjmowaniem imigrantów? Jesteś za podwyzszeniem wieku emerytalnego? Jesteś za wyprzedażą polskiego majątku? Jesteś za tym by biologiczni mężczyźni mogli rodzic dzieci? To jesteś za ruda, głosuj na ruda

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 14:23:09] • [IP: 178.238.246.***]

Ruda to fałszywa

Oglądasz 76-100 z 107
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■