POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [09.10.2023, 13:24:45] • Świnoujście

Kawa z Kandydatami Lewicy do Sejmu

Kawa z Kandydatami Lewicy do Sejmu

fot. Archiwum autora

Na stronie FB Joanny Agatowskiej czytamy, że we wtorek o godz. 17.00 na Pl. Wolności odbędzie się spotkanie z kandydatami Nowej Lewicy do Sejmu świnoujścianką Joanną Agatowską i posłem Dariuszem Wieczorkiem.

Kandydaci zapraszają na popołudniową kawę, przy której chcą porozmawiać z mieszkańcami Świnoujścia o ważnych tematach, które są przedmiotem debaty publicznej przed zbliżającymi się 15.X.2023 r. wyborami parlamentarnymi.

Kawa z Kandydatami Lewicy do Sejmu

fot. Archiwum autora


komentarzy: 107, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 107

Gość • Czwartek [12.10.2023, 20:32:40] • [IP: 88.218.252.**]

ta pani to ma straszna chec na wladze ale to sie nie uda

Gość • Środa [11.10.2023, 22:48:44] • [IP: 88.218.252.**]

no chybabym zglupiala zeby na lewice glosowac wy juz byliscie i co zrobiliscie juz wam dziekujemy dowidzeniai papa

Gość • Środa [11.10.2023, 20:25:56] • [IP: 212.144.51.**]

Naprawde nikt jej pomoze z wizerunkiem?? Wlosy i cera- katastrofa.

Gość • Środa [11.10.2023, 17:15:05] • [IP: 176.221.123.***]

Lewica i PO chcą do Polski wpuścić dzicz z Niemiec. Jak ktoś chce aby ta dzicz zamordowała lub gwałciła mu żonę, córkę, syna czy wnuków to niech głosuje na opozycję. Na tej fotce to jest córka Agatowskiej? Bo jest bardzo do niej podobna. Dla odmiany, Jabłońska wygląda na fotce starzej niż Kidawa.

Gość • Środa [11.10.2023, 09:20:19] • [IP: 88.218.252.***]

uporządkować wojska polskiego tak jak pod energetykiem, nie dzieki, wolna amerykanka

Gość • Środa [11.10.2023, 09:07:08] • [IP: 37.47.182.***]

Aśka zmień zdjęcie na aktulne a nie sprzed 10 lat!

Gość • Środa [11.10.2023, 08:36:54] • [IP: 192.99.168.***]

Jaka słodka babuleńka :)

Gość • Środa [11.10.2023, 04:40:37] • [IP: 176.221.123.**]

Pani Joanna przegrała wybory na prezydenta bo chciała uporządkować bajzel na woj. polskiego i sezamkowej.Szkoda że teraz nie ma tego w programie bo bym dał swój głos.A tak to wolę na PIS po prostu realizują to co mają w programie nie okłamują tak jak tusku.

Gość • Wtorek [10.10.2023, 20:29:35] • [IP: 45.56.233.**]

za M.Rodowicz , , ale to juz było i nie wróci więcej"

Gość • Wtorek [10.10.2023, 19:31:57] • [IP: 80.151.3.**]

I następnym razem się nie uda i po co ?

Gość • Wtorek [10.10.2023, 19:16:56] • [IP: 87.205.69.***]

Sami trolle pisowskie i Konfy Pani Joanno Agatowska głowa do góry, Wygra Pani głosuję tym bardziej za Panią.

Gość • Wtorek [10.10.2023, 19:15:45] • [IP: 87.205.69.***]

Sami trolle z pisowskie i Konfy

Gość • Wtorek [10.10.2023, 19:12:52] • [IP: 87.205.69.***]

Byłam, fantastyczne spotkanie z Lewicą. Weź Długopis Idź na Wybory Głosuj na Lewicę Joanna Agatowska Dariusz Wieczorek P. Teresa z Polic 24 numer na liście Lewicy.

Gość • Wtorek [10.10.2023, 18:19:57] • [IP: 88.218.254.**]

10:44:54] • [IP: 62.69.234.***] I dalej jesteś..

Gość • Wtorek [10.10.2023, 15:41:54] • [IP: 159.242.10.**]

A to czasem u pani Joasi ukry nie mieli / nie maja pierwszenstwa przed Polakami przy zatrudnianiu kiedy to posiadaja takie same kwalifikacje (info raczej potwierdzone) ? Kobieta ogolnie nie jest zla, ale takie postepowanie nie przystoi - no chyba ze to zalecenia przelozonych. W tedy nalezalo by to ngloasnic a nie chowac glowe w piasek.

Gość • Wtorek [10.10.2023, 14:05:56] • [IP: 80.151.3.**]

Może by pani nad wizerunkiem popracowała bo od 10 do 1, max 3 i to słabe. Tragedia

FIKOŁ • Wtorek [10.10.2023, 13:07:09] • [IP: 78.30.83.**]

Gość • Wtorek [10.10.2023, 10:47:28] • [IP: 31.0.87.**]...To tylko dzięki kościołowi Polska jest tak zacofanym Krajem, czyli zaściankiem Europy, gdzie pedofilia księży na dzieciach jest uważana za atak na kościół... Te watykańskie buhaje pokazali w Sosnowcu do czego są powołani, oraz gdzie mają całe polskie społeczeństwo...Należy jak najprędzej zerwać konkordat i tym pasożytom watykańskim pokazać gdzie jest ich miejsce w szeregu...Jestem pewien że niedługo nadejdzie ten czas...💖💘💔

Gość • Wtorek [10.10.2023, 12:56:09] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Wtorek [10.10.2023, 10:57:18] • [IP: 185.210.39.**] - A Ty dzbanie i trollu internetowy urządzasz sobie żarty z protestów. Trollu spod Wolinia, czy innego Warnowa a ty kogo lansujesz??!!

Gość • Wtorek [10.10.2023, 12:40:48] • [IP: 88.218.254.**]

10:47:28] • [IP: 31.0.87.**] Z dewiantami jak piszesz trzeba walczyć, chyba że popierasz wybryki księży w Dąbrowie??

Gość • Wtorek [10.10.2023, 11:51:36] • [IP: 77.65.103.***]

w sciu sami postkomunisci nikt tu nie przyjechal tak sobie kazdy do pracy w milicji, wopie, wojsku ludowym, no dobra troche normalnych marynarzy

Gość • Wtorek [10.10.2023, 10:57:18] • [IP: 185.210.39.**]

Na kawę niech idą mieszkańcy prawobrzeża i zapytają Wieczorka co im załatwił w sprawie plaży i zabytków bo obiecał A Agatowska nawet się lansowała na waszych protestach

Gość • Wtorek [10.10.2023, 10:47:28] • [IP: 31.0.87.**]

Za rządów PZPR była bieda, drożyzna, puste sklepy i żywność na kartki. Ale nie dotyczyło to komuchów, oni mieli wszystko. Na niezadowolonych którym się ustrój nie podobał mieli UB. Młodsze pokolenie o tym nie wie a komuchy to przemilczają. Komuchy zmieniają szyldy ale ich program jest taki sam jak za Stalina. Dalej im marzą się rządy w Polsce. Teraz mają konkurenta w walce o głosy bo PO też chce walczyć z Kościołem i promować dewiantów. Agatowska ma być tu gwarantem ciągłości władzy komuny. Bo nie ma żadnej wojny pomiędzy nią a prezydentem Żmurkiewiczem, gdyż oboje są z PZPR. To jest tylko ustawka dla zmyłki wyborców.

Gość • Wtorek [10.10.2023, 10:44:54] • [IP: 62.69.234.***]

Nigdy w zyciu na czerwonych nie glosowalam i nie zaglosuje. Prawo i Sprawiedliwosc dalo mi emeryture z ktorej moge godnie zyc i tylko na nich zaglosuje.Za lewactwa bylam dziadem.

Gość • Wtorek [10.10.2023, 10:02:44] • [IP: 185.210.39.**]

To prezydent Kwaśniewski z Cimoszewiczem wysłali naszych chłopaków na wojnę z Irakiem a w konsekwencji później do Afganistanu. To że walczą na Ukrainie wszyscy wiedzą

Gość • Wtorek [10.10.2023, 09:39:34] • [IP: 185.210.39.***]

Gość • Poniedziałek [09.10.2023, 22:51:15] • [IP: 46.204.100.***] Kasztanowe jest piękne! tak jak sympatyczna jest cała pani Asia.

Oglądasz 1-25 z 107
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■