POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [10.10.2023, 08:09:01] • Świnoujście

To jeden z elementów wizerunku turystycznego miasta. Fatalnego w tym przypadku! Znaki drogowe wzdłuż ul. Moniuszki wciąż szpecą

To jeden z elementów wizerunku turystycznego miasta. Fatalnego w tym przypadku! Znaki drogowe wzdłuż ul. Moniuszki wciąż szpecą

fot. iswinoujscie.pl

Ta ulica jest jedną z głównych dróg dla turystów, także poza sezonem. Najwyraźniej jednak osoby odpowiedzialne za oznakowanie dróg w Świnoujściu zapomniały, że to /może nie najważniejszy/ ale na pewno wpływający na estetykę kurortu! Element miejskiej infrastruktury.

Omszałe i zzieleniałe, czyli bardzo brudne. Takie są znaki drogowe stojące wzdłuż, ruchliwej ulicy Moniuszki.

To jeden z elementów wizerunku turystycznego miasta. Fatalnego w tym przypadku! Znaki drogowe wzdłuż ul. Moniuszki wciąż szpecą

fot. iswinoujscie.pl

Północna jej część sięga reprezentacyjnego fragmentu uzdrowiska. Czy naprawdę nie stać nas by znaki drogowe na tym odcinku były estetycznie utrzymane?

To jeden z elementów wizerunku turystycznego miasta. Fatalnego w tym przypadku! Znaki drogowe wzdłuż ul. Moniuszki wciąż szpecą

fot. iswinoujscie.pl

Nie myślimy przecież o znakach „w stylu rokoko” tylko zwykłych, a przede wszystkim - czystych oznaczeniach. Mieszkańcy, którzy zwrócili naszą uwagę na tę sprawę oczekują reakcji służb miejskich.

To jeden z elementów wizerunku turystycznego miasta. Fatalnego w tym przypadku! Znaki drogowe wzdłuż ul. Moniuszki wciąż szpecą

fot. iswinoujscie.pl

Co ciekawe najważniejsza osoba która odpowiada za stan miasta mieszka w pobliżu. Nie reaguje na mocno zabrudzone te znaki drogowe.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Środa [11.10.2023, 08:11:07] • [IP: 176.221.122.**]

Powinni co metr wszedzie stwiac, bo widac lubia tak nas... kazda droge znakami...

Gość • Środa [11.10.2023, 07:47:11] • [IP: 37.248.176.**]

W PRZYTORZE NA NIECZYNNEJ ULICY SĄSIEDZKIEJ TEŻ SZPECĄ, CZĘŚCIOWO ZAWALONE NASYPEM. MIASTO BOGATE CZYŻBY W INNE MIEJSCA NIE POTRZEBNE? LEPIEJ NOWE ZAMAWIAĆ ?ZA TO WAŻNE, ABY ODPOWIEDZIALNI WYPŁATĘ OTRZYMALI CO MIESIĄC. BRUDASY!

Gość • Środa [11.10.2023, 02:48:52] • [IP: 92.118.167.**]

witam. przypominam słynne powiedzenie.. niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto jest bez winny... zadaje pytanie do właściciela portalu.. czy wykorzystywanie dzieci na plaży jest godne i nie budzi odrazy ? czy otrzymywanie pieniędzy przed wyborami zeby nie umieszczać reklamy nie wygodnej opozycji jest moralne? ja się pytam autora tych artykułów czy. ma Pan i Pana rodziną czyste sumienie...

Gość • Wtorek [10.10.2023, 22:22:20] • [IP: 88.218.253.***]

W całym mieście jest duża ilość znaków drogowych NIEWIDOCZNYCH, ZAROŚNIĘTYCH LUB ZA WYSOKO UMIESZCZONYCH !!

GT • Wtorek [10.10.2023, 21:46:16] • [IP: 185.53.147.**]

Stan znaków drogowych wzdłuż ul. Moniuszki pozostawia wiele do życzenia i stanowi zauważalny element wizerunku miasta. To nie jest kwestia znaków" w stylu rokoko", ale raczej o zachowanie podstawowych standardów estetyki i czystości. Turystyka to ważny czynnik gospodarczy, więc dbałość o estetykę miejskich oznaczeń drogowych powinna być priorytetem. Mieszkańcy oczekują reakcji i odpowiedzialnego podejścia do tej sprawy od służb miejskich, szczególnie mając na uwadze, że osoba odpowiedzialna za stan miasta mieszka w tej okolicy.

Gość • Wtorek [10.10.2023, 21:28:56] • [IP: 5.173.176.**]

W tym kraju nikt nie słyszał o czymś takim jak mycie znaków drogowych czy słupków przy drogach krajowych to o czym my tu mówimy

Gość • Wtorek [10.10.2023, 18:45:25] • [IP: 37.248.177.**]

Nie patrzcie na urzędników, bo oni już dawno wypowiedzieli posłuszeństwo swim panom o czym świadczy ilość odejść z urzędu oraz ilość w nim wakatów

Gość • Wtorek [10.10.2023, 15:21:57] • [IP: 176.221.122.**]

Malo ze brudne to stoja co metr, jest ich za duzo czy jak?

Gość • Wtorek [10.10.2023, 15:03:13] • [IP: 46.205.136.***]

A gdyby tak developer z teczką był brudny...

Gość • Wtorek [10.10.2023, 12:51:58] • [IP: 178.238.253.**]

ęNa Moniuszki mieszka prezydent!!

Gość • Wtorek [10.10.2023, 12:36:56] • [IP: 176.221.122.**]

Zabrakło w tym artykule znaków drogowych i informacyjnych oszpecanych przez kiboli Floty. Przed wjazdem na teren hotelu gdzie mieszka nasz prezydent miasta - znaki nagminnie są zalepiane naklejkami pseudofanów Floty. Nie przeszkadza to właścicielowi hotelu ani też jego głównemu lokatorowi.Dziwna sprawa !

Gość • Wtorek [10.10.2023, 12:21:01] • [IP: 176.221.122.**]

Były kierowca kierownika UM, a dzisiaj kierownik siedzący w baraku po upadłej firmie na Karsiborskiej , nie musi myśleć a tym bardziej pracować, bo nie potrafi, a jego" ochroniarz - kierownik UM " jest na wylocie, bo już stareńki.

Gość • Wtorek [10.10.2023, 10:36:10] • [IP: 46.205.128.*]

Która to osoba od tych spraw mieszka w pobliżu?

Gość • Wtorek [10.10.2023, 09:16:38] • [IP: 176.221.123.***]

Ktoś się nudzi. Są ważniejsze sprawy. Droga ma być dobrze oznakowana, nie ładnie oznakowana.

Gość • Wtorek [10.10.2023, 09:16:21] • [IP: 176.221.123.***]

znaki drogowe należy myc a zniszczone wymieniac na nowe gdzie jest Straż Miejska co Ona robi że nie widzi tego Bałaganu

Gość • Wtorek [10.10.2023, 09:06:34] • [IP: 185.53.147.***]

Najlepszy jest przystanek autobusowy na trawie pod drzewem wstyd !!

Gość • Wtorek [10.10.2023, 08:53:38] • [IP: 5.173.194.**]

Miasto nam pięknieje

Gość • Wtorek [10.10.2023, 08:46:08] • [IP: 37.47.133.***]

Część znaków usunąć! Jest ich za dużo, jeden za drugim i nie wiadomo o co chodzi. Brudne - nadają sie do wymycia. Brak ludzi do pracy w Świnoujściu. Może zatrudnić z innej narodowości i sprawdzać ich wykonaną pracę? Nie tylko w centrum Świnoujścia znaki są brudne. Proszę również spojrzeć na prawobrzeże: Warszów, Ognica, . ...

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■