POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [07.10.2023, 09:17:24] • Świnoujście

Wypadek na osiedlowej ulicy przy Szkolnej 10

Wypadek na osiedlowej ulicy przy Szkolnej 10

fot. iswinoujscie.pl

W środę, przed godziną osiemnastą na osiedlowej uliczce Szkolna 10 doszło do wypadku. Kierowca, który wycofywał swój samochód dostawczy, nie zauważył przechodzącej kobiety, w wyniku czego doszło do potrącenia.

Obok chodnika znajdują się wysokie krzaki. Chodnik ten jest tak usytuowany, że piesi muszą wejść na ulicę osiedlową, aby kontynuować swoją drogę do klatki budynku.

Wypadek na osiedlowej ulicy przy Szkolnej 10

fot. iswinoujscie.pl

Na miejsce zdarzenia natychmiast przyjechało pogotowie ratunkowe oraz policja. Kobieta została zabezpieczona i przetransportowana do szpitala. Funkcjonariusze policji z grupy dochodzeniowej dokładnie zabezpieczyli miejsce wypadku i przeprowadzili wstępne czynności.

Wypadek na osiedlowej ulicy przy Szkolnej 10

fot. iswinoujscie.pl

Aktualnie nie posiadamy oficjalnych informacji ani od policji, ani od pogotowia. Jak tylko otrzymamy więcej szczegółów na temat tego wypadku, postaramy się dostarczyć je naszym czytelnikom. W chwili obecnej mamy relacje od świadka zdarzenia.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-34 z 34

Gość • Niedziela [08.10.2023, 16:37:09] • [IP: 31.11.131.***]

Zawsze winny kierowca a Ona slepa, dostawczaka nie widziała

Gość • Niedziela [08.10.2023, 15:29:49] • [IP: 176.221.123.***]

Pracownik Cywilny Wojska Pracownik Cywilny Policji itd Funkcjonariusz Policji Funkcjonariusz Strazy Granicznej czyli Słuzby Mundurowe a Funkcjonariusz publiczny to NauczycielUrzędnik Gminy itd

Gość • Niedziela [08.10.2023, 10:09:11] • [IP: 92.118.164.**]

A co to za przebieraniec policyjny, to jakieś jaja?!!

Znow brednie maniaka(4) • Niedziela [08.10.2023, 09:21:59] • [IP: 46.205.132.***]

Co więcej, instytucje publiczne zatrudniają również osoby niebędące funkcjonariuszami publicznymi. Przykładowo: urząd gminy (instytucja sektora publicznego) może zatrudnić osobę do sprzątania lub hydraulika, która nie jest funkcjonariuszem publicznym. W żadnym wypadku nie czyni to z urzędu gminy prywatnej firmy. ● W filmie słyszymy też o przykładach innych rzekomo prywatnych firm. Mają być nimi: „każde państwo” a także MSWiA, (…) Ministerstwo Finansów” Po pierwsze, Ministerstwo Sprawiedliwości to inny resort niż MSWiA – Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Po drugie, ani państwo polskie, ani tym bardziej wszystkie państwa, ani też ministerstwa w Polsce nie są prywatnymi korporacjami.

Znow brednie maniaka(3) • Niedziela [08.10.2023, 09:19:02] • [IP: 46.205.132.***]

Według autora filmu rzekomy dowód na to, że policja jest firmą, stanowi fakt, że policjanci nie są urzędnikami państwowymi. Kodeks karny z 1932 roku faktycznie posługiwał się terminem „urzędnik”, natomiast obecnie obowiązujące przepisy karne z 1997 roku odnoszą się do pojęcia „funkcjonariusza publicznego”. Zgodnie z art. 115 § 13 Kodeksu karnego funkcjonariuszem publicznym jest m.in.: Prezydent RP, poseł, senator, radny, sędzia, ławnik, prokurator, pracownik administracji rządowej, innego organu państwowego lub samorządu terytorialnego, chyba że pełni wyłącznie czynności usługowe, funkcjonariusz organu powołanego do ochrony bezpieczeństwa publicznego albo funkcjonariusz Służby Więziennej, osoba pełniąca czynną służbę wojskową, z wyjątkiem terytorialnej służby wojskowej pełnionej dyspozycyjnie. Niezależnie od tego, czy policjantów nazwiemy w prawie funkcjonariuszami publicznymi, czy – jak to miało miejsce przed laty – urzędnikami, nie ma to żadnego związku z rzekomym byciem prywatną firmą przez policję.

Znow brednie maniaka(2) • Niedziela [08.10.2023, 09:15:37] • [IP: 46.205.132.***]

UPIK jest platformą współtworzoną przez: niemiecki oddział firmy Dun&Bradstreet (D&B), Niemieckie Stowarzyszenie Przemysłu Motoryzacyjnego (VDA) oraz Niem.Stow.Przemysłu Chemicznego (VCI). Jak możemy przeczytać w warunkach korzystania z tego serwisu, służy on do komunikacji z wykorzystaniem numeru D-U-N-S. Numer D-U-N-S stanowi natomiast ciąg dziewięciu cyfr i służy do identyfikacji partnerów biznesowych. Jak podkreśla na swojej stronie Dun&Bradstreet, numer D-U-N-S jest używany na całym świecie do identyfikacji i dostępu do informacji o firmach. Wspomniana platforma – poza obsługą prywatnych firm – działa też na użytek sektora administracji publicznej. Na stronie poświęconej temu sektorowi możemy zauważyć, że swoje profile mają instytucje z całego świata. Można tam znaleźć chociażby informacje dotyczące ONZ, stanu Floryda, ministerstwa finansów Arabii Saudyjskiej czy też KGP. Nie oznacza to w żadnym wypadku, że wszystkie te podmioty są prywatnymi korporacjami.

Znow brednie maniaka(1) • Niedziela [08.10.2023, 09:12:16] • [IP: 46.205.132.***]

21:30- wraca znany tu manisk, a może prowokator, ale za głupi jest, by proeokować, skopiował pewną stronę z Fb słynącą z fejków nt.szczepionek, kosmitów, wojny w Ukrainie. Strona Demagog pl odpowiedziała na te brednie:____● Na Facebooku opublikowano nagranie, w którym stwierdzono, że „policja to prywatna korporacja” (czas nagrania 03:08). Prywatnymi spółkami mają być rzekomo także wszystkie kraje (czas nagrania 03:11) oraz ministerstwa (czas nagrania 07:00). Ani policja, ani Polska i „każde państwo”, ani też poszczególne resorty nie są prywatnymi firmami. Doniesienia te nawiązują do pojawiających się w przeszłości infirmacji i nie są poparte dowodami. wcześniejszej analizie, policja nie jest prywatną firmą. W przeszłości pojawiały się już doniesienia, jakoby dowodami na taki stan rzeczy było posiadanie przez Komendę Główną Policji (KGP) numeru D-U-N-S oraz jej obecność w UPIK, ale nie były one zgodne z prawdą. Numer D-U-N-S nie jest dowodem na to, że policja jest prywatną korporacją UPIK jest platformą..

Gość • Niedziela [08.10.2023, 08:04:38] • [IP: 5.173.28.**]

Nie widziała, bo była niewidoma, czy co ?

Gość • Sobota [07.10.2023, 21:20:44] • [IP: 185.241.208.***]

"POLICJA nie jest organem państwa, jest prywatną firmą ochroniarską (korporacją zarejestrowaną w Nowym Jorku na 233 Medison Avenue o numerze D-U-N-S®: 522-895-457 przez III RP czyli korporację „Poland Republic Of”)." - Pracownicy tej firmy nie noszą mundurów, tylko drelichy.

Gość • Sobota [07.10.2023, 20:15:25] • [IP: 37.47.164.***]

Policja w dżinsach i bluzie z kapturem? Czy ja czegoś nie ogarniam czy oni w tej, , policji" wszyscy powariowali?

Gość • Sobota [07.10.2023, 19:55:42] • [IP: 31.11.131.***]

Powinien byc chodnik zamiast krzakow. Ale taki mamy zarzad trepowski we wspolnocie.

Gość • Sobota [07.10.2023, 19:54:17] • [IP: 37.30.124.***]

Sami znawcy tematu. Nikt nie widział a wszyscy wiedzą jak było. Otóż pani nie widziała cofającego auta, on jej wjechał na plecy. Ona szła w kierunku szkolnej do chodnika a on cofał

Gość • Sobota [07.10.2023, 19:06:02] • [IP: 5.173.158.**]

Baba ślepa i głucha była, myśli że każdy ją widzi i przepusci

MA MA MIJA • Sobota [07.10.2023, 18:49:38] • [IP: 37.248.179.**]

Gość • Sobota [07.10.2023, 09:49:43] • [IP: 46.231.59.**]Grubo przed osiemnastą, w Kraju Katolickim oznacza tyle co pacierz. .Czyli pacierz przed osiemnastą oznacza kwadrans = za piętnaście osiemnasta...A jeśli to tłumaczenie nie wystarcza, to proszę napisać petycję do Ojca Naszego Tadeusza z Rydzykowa o logiczniejsze wyjaśnienie tej zawiłości czasowej... amen🤣😜

Gość • Sobota [07.10.2023, 16:59:55] • [IP: 5.173.144.*]

A gdyby ta kobieta to była wasza matka? Albo gdyby tą uliczką szła procesja? Ktoś wie kto to?

Gość • Sobota [07.10.2023, 16:22:53] • [IP: 37.248.165.***]

Jak kierowca niedowidzi to nich pcha taczki, a nie jeździ samochodem

Gość • Sobota [07.10.2023, 16:22:52] • [IP: 46.205.132.**]

Przechodzień był ślepy? Czy desperata mimo wszystko Idę dalej.

Gość • Sobota [07.10.2023, 15:38:40] • [IP: 178.238.249.**]

A kobieta nie widziała, że samochód cofa się ? Pieszy również powinien mieć nieco oleju w głowie.

Gość • Sobota [07.10.2023, 14:54:22] • [IP: 176.221.123.**]

Baba też niezbyt bystra, skoro wpakowała się pod cofający żółwim tempem samochód.

Gość • Sobota [07.10.2023, 14:39:08] • [IP: 37.47.187.***]

Ten żywopłot moim zdaniem usunąć bo jakby szło małe dziecko?

Gość • Sobota [07.10.2023, 14:04:58] • [IP: 176.221.123.***]

tak to prawda że Połowa Policji chodzi Po Cywilnemu Nie ma Dokładnych przepisów Czy Fotograf ma chodzic po Cywilnemu czy w Mundurze

Gość • Sobota [07.10.2023, 12:38:30] • [IP: 46.205.136.***]

09:51:32] • [IP: 31.11.128.**]a kierowcy wymuszajacy pierwszenstwo, mijajacy rowerzystów o pół metra, trzymajacy telefony w trakcie kierowania to nie swiete krowy? To szczegolny gatunek swietych krów, takie krowy, ktore mogą zabić, bo rowerzystom i pieszym zdarza się raczej zabić siebie.

Gość • Sobota [07.10.2023, 12:35:39] • [IP: 2.106.93.**]

Droga powinna być przejrzysta, a nie obsadzona krzakami, zza których nic nie widać. Kobieta ma chyba oczy, więc tez powinna uważać, przecież samochód nie jechał z olbrzymią prędkością.

Gość • Sobota [07.10.2023, 12:34:31] • [IP: 45.88.96.***]

Znowu przyczyną przerośnięte krzaki...Musi dojść do tragedii, żeby ktoś to ogarnął...

Gość102 • Sobota [07.10.2023, 12:06:14] • [IP: 178.238.247.**]

widzę też matki z wózkiem na przejściu i z komóreczką nie rozgląda się czy coś nie jedzie tylko wchodzi na przejście ona lub dziecko będzie inwalidą i taki stres dla kierowcy

Gość • Sobota [07.10.2023, 11:35:21] • [IP: 78.10.206.***]

Tak zachowuja sie gnoje w samochodzie dostawczym zabrac prawo jazdy

Gość • Sobota [07.10.2023, 11:29:16] • [IP: 89.151.33.**]

A te chodniki i ścieżki rowerowe porobione z planem zagospodarowania przestrzennym ? Taki burdel wprowadziła Basia.

Gość • Sobota [07.10.2023, 10:29:36] • [IP: 178.238.252.**]

Szybkiego powrotu do zdrowia, dla poszkodowanej kobiety.Niestety trzeba bardzo uważać, zawsze i wszędzie.

Gość • Sobota [07.10.2023, 09:54:13] • [IP: 77.252.46.*]

Ludzie rowery widza ze się cofa czy wyjeżdża z bramki leżą nie patrzą

Gość • Sobota [07.10.2023, 09:54:08] • [IP: 37.47.164.***]

dlaczego policja na cywilnwe ubrania zakłada kamizelki z napisem policja? Za leniwi ubrać się w mundur? Czy może nowa moda w policji?

Gość • Sobota [07.10.2023, 09:51:32] • [IP: 31.11.128.**]

Cofał a ona co święta krowa? Przechodzi i rowerzyści w tym mieście to właśnie święte krowy. Kompletna nieznajomość przepisów, prymitywizm myślowy a wręcz głupota. Widzę to na co dzień.

Gość • Sobota [07.10.2023, 09:49:43] • [IP: 46.231.59.**]

Co to za jednostka czasu" grubo przed osiemnastą" ??

Gość • Sobota [07.10.2023, 09:47:11] • [IP: 46.205.136.***]

...a w tle coś, co wyjątkowo wyraziscie swiadczy o prowincjonalnosci - pretensjonalna nazwa rozmijajaca się z desygnatem, z tym co oznacza: Uznam ARENA... Na takim tle rozgrywa się nasze życie... np. na tle ulicy Nowojachtowej, Nowowyrąbanej... gdzie Niemiec-bedzie-miał-bliżej.

Mieszkaniec • Sobota [07.10.2023, 09:46:15] • [IP: 83.20.235.**]

Wszędzie te krzaki nasadzone... Trzeba się przeciskac żeby przejść... Powinno być to wycięte bo w niektórych miejscach można sobie na plecy wejść bo żywopłoty ponasadzali

Oglądasz 1-34 z 34
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■