POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [04.10.2023, 18:02:07] • Świnoujście

Grupa Morska: Rozpoczęła się budowa przejścia na plażę na Łunowie!

Grupa Morska: Rozpoczęła się budowa przejścia na plażę na Łunowie!

fot. Grupa Morska - Cała Naprzód

Mamy przyjemność poinformować, że PKP rozpoczęło swoją część inwestycji w ramach przejścia na plażę w Łunowie. Jeśli nie pojawią się komplikacje, to pracę zostaną ukończone w tym roku.

Pod znakiem zapytania pozostaje część inwestycji, za którą odpowiada miasto. Zastępca Prezydenta, Barbara Michalska zapowiadała, że pozwolenie na budowę zostanie uzyskane we wrześniu tego roku. Mamy już październik, a wniosek o wydanie pozwolenia nie został nawet złożony... Czy w związku z tym uda się dotrzymać deklaracji złożonej przez Panią Wiceprezydent odnośnie ukończenia inwestycji na przyszłoroczny sezon?

Warto przypomniec, ze na miejską cześć inwestycjj pozyskano dofinansowanie z Polskiego Ładu. Raz jeszcze dziękujemy w tym miejscu wszystkim, którzy wysłuchali próśb naszego radnego, Sławomira Nowickiego w tej sprawie. Kwota dofinansowania robi wrażenie, ponieważ to aż 7 600 000 zł! Będziemy na bieżąco Państwa informować o postępach w tej sprawie! - czytamy na Facebook Grupy Morskiej.


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-48 z 48

Gość • Czwartek [05.10.2023, 02:27:36] • [IP: 62.69.229.**]

A kto to jest Lewandowski? Czy to mąż tej Lewandowskiej?

Gość • Czwartek [05.10.2023, 01:09:39] • [IP: 46.205.136.***]

, ● A dlaczego wstawia tu łeb Grypa Morska, przecież ona nie ma z tym nic wspólnego? ●23:33• [IP: 176.221.122.**] w którym miejscu te ulice się rozlatują, bo nie zauważyłem? Co ostatnio pijesz?

Gość • Środa [04.10.2023, 23:48:16] • [IP: 92.118.166.***]

Rozumie ze Sławomir macha łopata żeby przyspieszyć prace na przejściem ?

Gość • Środa [04.10.2023, 23:33:16] • [IP: 176.221.122.**]

A hańba miasteczka w postaci rozlatujących się dwóch ulic : Piłsudskiego i Krzywoustego, najbardziej uczęszczanych przez mieszkańców, turystów z kraju i zagranicy, pozostaje jako antyreklama na następną dziesięciolatkę !! Ze staruszka nie da się już niczego wydusić, a więc doswidania !!

Gość • Środa [04.10.2023, 22:43:29] • [IP: 89.64.22.***]

Zmarnowane pieniądze

Gość • Środa [04.10.2023, 22:38:45] • [IP: 46.205.136.***]

Kolejny tunel. Czy zamontowane turbiny będą na tyle mocne, by wypompować stamtąd spaliny papierosów?!

Gość • Środa [04.10.2023, 22:26:30] • [IP: 94.254.175.**]

To nie G M załatwiła dofinansowanie z Polskim Ladem tylko Lewandoski załatwił

Gość • Środa [04.10.2023, 22:11:16] • [IP: 178.238.249.**]

Czy można bardziej wyrzucić pieniądze w błoto ?

Gość • Środa [04.10.2023, 21:47:32] • [IP: 178.235.147.**]

Rozpoczęła się budowa drogi do pracy dla budowniczych terminala kontenerowego - ot różnica.

Gość • Środa [04.10.2023, 21:35:15] • [IP: 176.221.122.**]

Znowu zrobią przekręt na kawałek promenady zamiast na przejście

Gość • Środa [04.10.2023, 21:19:43] • [IP: 37.248.177.***]

Od ilu to lat bezpiecznie chodzimy na plaże bezpiecznie niby przez lansera Nowickiego i jego grupie ? Chyb lanserowi zapomniało się co się stało z budżetem obywatelskim

Gość • Środa [04.10.2023, 21:19:40] • [IP: 5.173.25.*]

Nie pracuję w porcie już 17 lat i teraz się dowiaduję, że Nowicki dalej miesza w porcie, coś podobnego do pontona, mieszacz nad mieszacze.

Gość • Środa [04.10.2023, 21:12:37] • [IP: 46.205.215.***]

PO co te przejście jak jest dużo przejść w Berlinie. A właściwie to Przytor wyraża zgodę, żeby warszowiacy też mogli korzystać z tego przejścia. Gratis ale bez zaśmiecania terenu idiotycznymi plakatami i banerami.

Gość • Środa [04.10.2023, 20:54:37] • [IP: 88.218.252.***]

za 10 MILIONÓW porażka, grupa morska żenada, tyle ludzi potrzebują pomocy a tu milioneży z grupy robią sobie przejście WSTYD

Gość • Środa [04.10.2023, 20:43:55] • [IP: 176.221.122.**]

To takie łapanie się na kleszcza ! Przecież procedury biegły, niezależnie od żadnego ślusarza czy rzeźnika.

Gość • Środa [04.10.2023, 20:42:25] • [IP: 37.248.166.***]

😆😆😆😆 wybory idą 😱

Gość • Środa [04.10.2023, 20:40:34] • [IP: 94.254.175.**]

Grupa Morska z PIS trzyma sztame sprzedawczyki cały Nowicki gdzie można coś wydojic się przykleja, nie można o Lewandoskim zapomnieć w końcu gość swoich kolegów z PIS

Gość • Środa [04.10.2023, 19:07:25] • [IP: 37.47.141.*]

To nie dzięki grupie morskiej, plany i budowa są od dawna, żadna nowość spiochy

Gość • Środa [04.10.2023, 19:04:47] • [IP: 176.221.122.**]

10 baniek na przejscie dla garstki osob ktora ostatecznie i tak pojedzie autem jak tylko powstana odpowiednie drogi...

Gość • Środa [04.10.2023, 18:45:57] • [IP: 176.221.122.***]

Otwórzcie nam Ku Morzu 😒

Gość • Środa [04.10.2023, 18:38:45] • [IP: 176.221.122.**]

pytanie jaki jest całkowity koszt tej inwestycji i ilu ludków w sezonie z tego skorzysta a beto lady lepiej zostawic w spokoju zastanawia się co począć po wyborach gdzie sie przytulić to miasto nigdy jej nie interesowało tylko jako dostarczyciel lewej kasy a ludzie cały czas głosowali na ta pomyłkę - posrednio

Gość • Środa [04.10.2023, 18:12:47] • [IP: 37.30.123.**]

Czy na tę" grypę morską" jest już jakaś szczepionka?

Gość • Środa [04.10.2023, 18:09:25] • [IP: 89.151.36.***]

Grupa morska rośnie w siłę! 👊

Oglądasz 26-48 z 48
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■