POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [25.09.2023, 15:00:39] • Świnoujście

Już w sobotę Święto Kina w Multikinie - bilety na filmy za 12 zł!

Już w sobotę Święto Kina w Multikinie - bilety na filmy za 12 zł!

fot. Organizator

Tegoroczne „Święto Kina” odbędzie się we wszystkich kinach sieci Multikino 30 września, a bilety na filmy 2D będą kosztowały tylko 12 zł. W repertuarze widzowie znajdą filmy z minionych tygodni, najnowsze premiery i pokazy przedpremierowe!

Sieć kin Multikino zaprasza w najbliższą sobotę do wspólnego celebrowania Święta Kina! Już 30 września bilety do wszystkich 45. kin w całej Polsce będą kosztowały tylko 12 zł plus opłaty internetowe czy zakupie biletów online. Celem akcji jest przede wszystkim propagowanie kultury chodzenia do kina. To doskonała okazja, żeby nadrobić filmowe zaległości z wakacji, zobaczyć najnowsze premiery i przypomnieć sobie magię kina!
W repertuarze widzowie znajdą filmy premierowe jak: „Twórca”, „Piła X”, „Doppelganger. Sobowtór” i „Moje wielkie greckie wesele 3”. Nie zabraknie również propozycji z bieżącego repertuaru: „Zielona granica”, „Duchy w Wenecji”, „Niezniszczalni 4”, „Strzępy”, „Teściowie 2” czy „After 5. Na zawsze”. Ponadto przedpremierowo będzie można zobaczyć podnoszące na duchu „Święto ognia” w reżyserii Kingi Dębskiej. Film powstał w oparciu o książkowy bestseller 2021 roku, autorstwa Jakuba Małeckiego. Druga przedpremierowa propozycja to „Figurant” prezentujący historię esbeka, który przez wiele lat inwigilował Karola Wojtyłę.

W kinach sieci Multikino nie zabraknie również filmów dla najmłodszych widzów. 30 września będą mogli zobaczyć filmy familijne i animacje: „Kosmici w mojej szkole”, „O psie, który jeździł koleją”, „Miedzy nami żywiołami”, „Mavka i strażnicy lasu”, „Kicia Kocia na pikniku”, „Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy”, „Lassie. Nowe przygody” oraz „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”.

W tym roku odbędzie się już 8. edycja Święta Kina. Tego dnia środowisko kinowe łączy siły i wspólnie tworzy to wyjątkowe wydarzenie pod patronatem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.


Bilety na sobotnie Święto Kina są dostępne w kasach kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Opis filmów
„Twórca” (premiera 29 września). Podczas wojny toczącej się pomiędzy ludźmi a siłami sztucznej inteligencji, Joshua, były agent służb specjalnych, którego żona zaginęła w niejasnych okolicznościach, zostaje zrekrutowany do wytropienia i zlikwidowania nieuchwytnego architekta zaawansowanej technologii.

„Piła X” (premiera 29 września). John Kramer (Tobin Bell) powraca. Najbardziej przerażająca część serii PIŁA ujawnia nieznany i wyjątkowo osobisty rozdział gry Jigsawa. Akcja filmu rozgrywa się między wydarzeniami z najsłynniejszych i najkrwawszych części cyklu: PIŁA I i II. Cierpiący na chorobę nowotworową John wyrusza do Meksyku, by poddać się eksperymentalnemu leczeniu, które jest dla niego ostatnią szansą na przeżycie. Po zabiegu odkrywa, że padł ofiarą medycznych oszustów, którzy zbijają majątek na ludzkim cierpieniu. Nie wiedzą, że zadarli z człowiekiem, który w kwestiach cierpienia jest ekspertem. John zabiera się do pracy konstruując zestaw najbardziej skomplikowanych, szalonych i okrutnych pułapek jakie kiedykolwiek widzieliście. Lekarze bez serca poddani zostaną terapii szokowej stając się ofiarami najbardziej krwawej zemsty w historii kina.

„Doppelganger. Sobowtór” (premiera 29 września). Film przenosi widzów w czas przełomu lat 70. I 80., a jego akcja rozgrywa się po dwóch stronach żelaznej kurtyny równocześnie. Hans Steiner (Jakub Gierszał) mieszka w tętniącym życiem Strasburgu, korzystając z możliwości, jakie daje Zachód. Wtapia się w lokalną społeczność, jednocześnie prowadząc działalność szpiegowską. Jan Bitner (Tomasz Schuchardt) mieszka z rodziną w Gdańsku, pracuje w stoczni. Pozornie nic nie łączy obu mężczyzn, jednak przeszłość skrywa tajemnicę, która postawi ich przed koniecznością zmierzenia się z własnymi słabościami i namiętnościami. Obaj staną przed pytaniem dotyczącym swojej tożsamości.

„Moje wielkie greckie wesele 3” (premiera 29 września). Nia Vardalos czyli filmowa Toula Portokalos streszcza co się działo do tej pory i zaprasza na nowy film "Moje wielkie greckie wesele 3". Rodzina Portokalos wyrusza do Grecji na pełną wzruszeń i emocji podróż do rodzinnej wioski. Nia Vardalos powraca również w roli Touli. W komedii zobaczymy też: Johna Corbetta, Marię Vacratsis, Elenę Kampouris, Louisa Mandylora i Andreę  Martin, a także Eliasa Kacavasa. 

„Zielona granica” (premiera 22 września). Po przeprowadzce na Podlasie psycholożka Julia (Maja Ostaszewska) staje się mimowolnym świadkiem i uczestnikiem dramatycznych wydarzeń na granicy polsko-białoruskiej. Świadoma ryzyka i konsekwencji prawnych, przyłącza się do grupy aktywistów pomagających uchodźcom, którzy koczują w lasach w strefie objętej stanem wyjątkowym. W tym samym czasie uciekająca przed wojną domową syryjska rodzina i towarzysząca jej nauczycielka z Afganistanu, nie wiedząc, że są narzędziem politycznego oszustwa białoruskich władz, próbują przedostać się do granic Unii Europejskiej. W Polsce los zetknie ich z Julią oraz młodym pogranicznikiem Janem (Tomasz Włosok). Rozgrywające się wokół wydarzenia zmuszą ich wszystkich do postawienia sobie na nowo pytania - czym jest człowieczeństwo?

„Duchy w Wenecji” (premiera 22 września). Akcja filmu rozgrywa się tuż po zakończeniu II wojny światowej w Wenecji w wigilię Wszystkich Świętych. Herkules Poirot, spędzający dobrowolnie emeryturę w najwspanialszym mieście świata, bierze udział w seansie spirytystycznym odbywającym się w popadającym w ruinę pałacu. Kiedy jeden z uczestników spotkania zostaje zamordowany, detektyw będzie zmuszony rozwiązać zagadkę jego śmierci, zagłębiając się w świat cieni i tajemnic nawiedzonej posiadłości.

„Niezniszczalni 4” (premiera 22 września). Lee Christmas i Barney Ross po raz kolejny zwołują ekipę topowych najemników, by stanąć do walki z wyjątkowo bezwzględnym wrogiem. Niezniszczalni wkraczają do akcji zawsze, gdy wszystkie inne środki zawodzą. Tym razem jednak stara gwardia nie wystarczy. Do zespołu twardzieli dołącza młode pokolenie reprezentujące nowe style walki, inną taktykę i metody działania. Muszą odbić z rąk terrorystów broń masowej zagłady o niewyobrażalnej sile, zanim trafi ona w ręce dyktatora, który nie cofnie się przed niczym, by ocalić swoją potęgę. Dodatkową komplikacją będzie wybuchowa relacja, która połączy Lee Christmasa (Jason Statham) ze zmysłową femme fatale Giną (Megan Fox).

„Strzępy” (premiera 22 września). Paterokowie to kochająca się wielopokoleniowa rodzina. Mieszkają na Śląsku, prowadzą spokojne życie i cieszą się wspólnie spędzanymi chwilami. W tej harmonijnej rzeczywistości nagle pojawia się pęknięcie. Gerard zaczyna dziwnie się zachowywać, ma problemy z pamięcią, łamie normy i konwenanse. Okazuje się, że to pierwsze symptomy Alzheimera. Choroba szybko postępuje. Mężczyzna staje się nieobliczalny i coraz mniej przypomina siebie. Bliscy robią wszystko, by mu pomóc, ale z czasem i oni zaczynają „chorować”. Łączące ich relacje zostają wystawione na próbę. Na światło dziennie wychodzą skrywane napięcia, sekrety i pretensje. Adam staje przed dylematem – życie pod jednym dachem z chorym ojcem czy zadbanie o dobro żony i córki. Jaką decyzję podejmie? Jak bardzo Alzheimer zmieni życie Pateroków? Czy podrze je na strzępy?

„Teściowie 2” (premiera 22 września). Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

„After 5. Na zawsze” (premiera 22 września). Tessa i Hardin nie są już razem. Każde z nich na własną rękę szuka szczęścia i spełnienia. Ona poświęca się pracy i przelotnym romansom. On po sukcesie swojej pierwszej książki korzysta z uroków popularności i imprezuje próbując zapomnieć o ukochanej. Gdy przyjaciele rzucają mu wyzwanie, by uwiódł piękną Natalie, Hardin wyjeżdża za dziewczyną do Lizbony. Pod gorącym słońcem Portugalii rozkwita romans, ale pojawiają się też kłopoty. Uwieczniona na wideo namiętna schadzka z dziewczyną wycieka do Internetu. Ucieczki przed skandalem Hardin szuka w hazardzie, imprezach i kolejnych podbojach. Próbuje także wrócić do pisania, które przypomina mu, że im dalej jest od dawnej ukochanej, tym bardziej czuje pustkę, którą po sobie zostawiła. Czy jest jeszcze szansa, by odzyskać to, co stracone? Czy można naprawić dawne błędy i spróbować jeszcze raz?

„Kosmici w mojej szkole” (premiera 22 września). W wyniku kosmicznej anomalii statek Sił Obrony Galaktyki i jego miniaturowa załoga – Gus, Max i Sophie trafiają do wnętrza mózgu 16-letniego ucznia – Normana. Od teraz widzą i słyszą wszystko to co nastolatek. A to dopiero początek kłopotów, bo dzielni kosmici są w trakcie misji, od której zależy dobro i przyszłość Wszechświata. Teraz, aby pokonać największego wroga – międzygalaktycznego złoczyńcę Zoltharda, Gus, Max i Sophie będą musieli ujawnić się i poprosić chłopca o pomoc. Muszą się jednak śpieszyć, bo podstępny Zolthard przejął już kontrolę nad umysłem dyrektorki szkoły, do której chodzi Norman i przeciąga na swoją stronę kolejnych nauczycieli. Czasu jest coraz mniej, po szkolnych korytarzach krąży UFO, a kosmicznie komiczna konfrontacja dosłownie wisi w powietrzu!

„O psie, który jeździł koleją”. Przeniesiona we współczesne czasy opowieść znana z uwielbianego dzieła Romana Pisarskiego pod tym samym tytułem. Poruszająca historia przyjaźni dziecka i niezwykłego psa-podróżnika, czworonoga wiernego jak Lassie, dzielnego jak Bella i zabawnego jak Beethoven, który od szczenięcia czuł pociąg do wielkiej przygody i swoimi podróżami koleją poruszył miliony serc. W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Mateusz Damięcki, Monika Pikuła, Adam Woronowicz i Liliana Zajbert.

„Miedzy nami żywiołami”. Najnowsza animacja Disneya i Pixara. Akcja filmu rozgrywa się w Żywiołowie, mieście zamieszkanym przez przedstawicieli ognia, wody, ziemi i powietrza. Iskra to twarda, sprytna i ognista dziewczyna, która wbrew woli ojca zaprzyjaźnia się z zabawnym, płynącym z prądem chłopakiem imieniem Wodek. Ich znajomość wywraca świat Iskry do góry nogami i sprawia, że bohaterowie zaczynają na nowo odkrywać otaczający ich świat.

„Mavka i strażnicy lasu”. Gdzieś w dalekich ostępach magicznego lasu kryje się źródło życia, którego strzeże urocza Mavka. Nigdy dotąd żaden człowiek nie zakłócił panującego tu odwiecznego porządku, a zamieszkujące okolicę zwierzęta i mityczne stworzenia nie wiedzą, co to strach. Pojawienie się tu utalentowanego muzykanta Łukasza będzie więc nie lada wydarzeniem. Tym bardziej, że wkrótce Mavka i Łukasz staną się nierozłączni, a rodzące się między nimi uczucie rozkwitnie jak czarodziejski kwiat. Niestety sielankę zburzy próżna i chciwa księżniczka, która dowiedziawszy się o magicznej mocy źródła życia, postanowi wykraść je, by na zawsze zachować młodość. Jej słudzy wkroczą do lasu, gotowi niszczyć wszystko co stanie im na drodze do wypełnienia rozkazu. Czy Mavka i Łukasz znajdą w sobie siłę, by obronić las i jego mieszkańców? Czy miłość łącząca Mavkę i człowieka ma szansę przetrwać?

„Kicia Kocia na pikniku”. Bystra kotka oraz jej przyjaciele zapraszają do kin. Podczas seansów nie zabraknie świetnej zabawy, przedszkolnych wyzwań czy niesamowitych odkryć. Uwielbianą przez najmłodszych rezolutną kotkę czekają nowe przygody. Razem ze swoimi wiernymi przyjaciółmi Packiem, Adelką i Juliankiem uda się na basen, plażę i oczywiście na piknik! Zobaczymy też, jak poznaje nowego kolegę podczas gry w piłkę, uczy się ważnej lekcji bawiąc się w sklep oraz odwiedza swojego wujka na wsi, gdzie zachwyca się jego nowym traktorem!

„Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy”. Dziesięcioletnia Cleo wraz z kotkiem Mru i rodzicami jadą do domku w górach spędzić leniwe wakacje. Zawadiacki Mru nie zamierza się jednak nudzić: wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją dziką naturę. Cleo, wraz z szaloną sąsiadką i psem Rambo, podążają jego tropem, a beztroskie lato okazuje się pełne wrażeń! Cleo i Mru połączy wyjątkowa przyjaźń oraz zadzieją się niezwykłe rzeczy – szykujcie się na wielką przygodę na cztery łapy!

„Lassie. Nowe przygody”. Rozpoczynają się letnie wakacje! W tym roku Flo nie chce się jednak rozstawać z ukochanym psem Lassie. Zamiast spędzić wczasy na Gran Canarii z rodzicami, chłopiec i jego kudłaty towarzysz wyruszają wraz z przyjacielem rodziny Gerhardem w podróż na farmę ciotki Flo. Kobieta mieszka tam ze swoimi dziećmi i sunią rasy Jack Russell Terrier. Kiedy Flo i nowi znajomi dowiadują się o znikających w wiosce psach postanawiają się tym zainteresować. Prawdziwe zmartwienie przychodzi, gdy tracą z oczu Lassie i ukochaną suczkę cioci. Okazuje się, że ktoś włamał się do domu i porwał małego czworonoga! Trójka przyjaciół wraz ze szczęśliwie znalezioną Lassie wyrusza na poszukiwanie złodziei i ratunek małego pieska.

„Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”. Światowy fenomen wkroczył na duże ekrany jako zapierający dech w piersiach, pełnometrażowy film kinowy! Wyczekiwana od lat ekranizacja hitowego cyklu to zjawiskowa animacja, która łączy w jedno najlepsze cechy oryginału oraz niespodzianki, wprowadzające Biedronkę w zupełnie nowy wymiar. Kiedy tajemniczy złoczyńca zaczyna grozić Paryżowi czarną magią, do walki z nim staje Marinette, nieśmiała nastolatka przemieniona w superbohaterkę – Biedronkę. Ucząc się nowych mocy i próbując pogodzić niebezpieczną misję z obowiązkami w domu i szkole, dziewczyna łączy siły z charyzmatycznym obrońcą sprawiedliwości – Czarnym Kotem. Marinette nie wie jednak, że pod maską bohatera ukrywa się Adrien, jej kolega z klasy, w którym od dawna jest zakochana. Kiedy sekrety Biedronki i Czarnego Kota połączą się,  serca zaczną bić jednym rytmem, niezwykły duet zjednoczy się, by pokonać Władcę Ciem i ocalić miasto.


Natalia Kaleta-Nguyen
PR Manager
Multikino SA


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Środa [27.09.2023, 16:32:13] • [IP: 176.221.122.**]

Nie bee czeć barany tylko grzecznie głosować na PO Pis beeee beeeee

Gość • Wtorek [26.09.2023, 23:42:30] • [IP: 37.30.120.**]

Wszystko ok, jedynie nagłośnienie ryczące że głowa pęka. Litości.

Gość • Wtorek [26.09.2023, 17:39:21] • [IP: 46.205.140.***]

6:11:30] • [IP: 176.221.123.***] masz szerokie pole do popisu, całą starozytność, erę dinozaurów, dlaczego sie ograniczasz, skoro wszystko z wszystkim ci się kojarzy. Małżeństwo tematem? Skojarzysz z prostytucją, bo i tam jest seks.

Gość • Wtorek [26.09.2023, 16:11:30] • [IP: 176.221.123.***]

Jeśli możesz, przenieś się w okolice końca lat 60-tych. Przeczytaj swój tekst wstawiając domyślnie krytykę okresu przed II W.Ś. Wtedy też była mowa o uznaniu państwa i podziwie dla dokonań w demokratycznej Polsce. Podstawy demagogii i propagandy niewiele się zmieniły. Nieco środki oddziaływania.

Gość • Wtorek [26.09.2023, 14:22:18] • [IP: 62.69.234.***]

Czy film Czerwona granica Agnieszki Holland jeszcze w naszym miescie.

Gość • Wtorek [26.09.2023, 12:29:52] • [IP: 31.0.177.**]

Pójdę jak wyświetla po Zielona granicą" film" Orgia na parafii".

Gość • Wtorek [26.09.2023, 11:55:51] • [IP: 46.205.140.***]

10:39:26] • [IP: 176.221.123.***]mamy system demokratyczny, wolnosc slowa, wolne eybory, pluralizm poglądów, mediów, przekonań, partii. Porownywanie z PRL to tak jak stosowanie argumentum ad Hitlerum, porównywanie wszystkiego z Hitlerem, taki wytrych, pałka w łeb zamiast dyskusji i argumentów. A jak ci się wszystko kojarzy z jednym, to pewnie i z życiem seksualnym masz takie kłopoty, kłopoty Dyzia, któremu wszystko z d...się kojarzy. Argumentum ad dupeorum et argumentum ad Peerelum.

Gość • Wtorek [26.09.2023, 10:39:26] • [IP: 176.221.123.***]

03:52:32] • [IP: 46.205.140.***" Normalny Polak" dał głos. Początek, kilka linijek, wypisz wymaluj: propaganda i demagogia z czasów świetności prl-u. Wtedy też oburzeni normalni głosowali demokratycznie na listę frontu jedności narodu.

Gość • Wtorek [26.09.2023, 10:09:33] • [IP: 176.221.123.***]

Na CDA można obejrzeć recenzję z t v n.Prawnik trafnie i bezstronnie opisał ten fil m. Konkluzja taka że film jest tak obrzydliwy politycznie że da PIS owi 4% głosów więcej i że to, , prezent wyborczy"jak na tvn opinia ciekawa.Ja nie dam 12 zł za propagandę ale jak będzie darmowy to obejrzę.Zastanwia fakt że Żydzi ciągle coś do nas mają a jakoś zapomnieli o Niemcach.

Gość • Wtorek [26.09.2023, 08:02:18] • [IP: 5.173.178.**]

[IP:31.11.131.***] Ojej, ojej, ładnie się ujawniłeś, komuchu stary. Widać co masz w głowie. Czyli same represje przeciwko wszystkim [ inaczej myślących ] chodzi o tą komunistyczną zbrodniczą partię w Polsce. Która niczym się nie różniła od Niemców faszystów. To samo skur****ństwo. Mord na skalę światową.

Gość • Wtorek [26.09.2023, 07:20:05] • [IP: 5.173.178.**]

Tylko świnie siedzą w kinie Życzę powodzenia

Gość • Wtorek [26.09.2023, 04:27:45] • [IP: 46.205.140.***]

22:11•46.205.141.** a może widział, ten paszkwil polityczny finansowany przez rządzone przez PSL i PO instytucje oraz przez TV niemieckie jest już w kinach. Ale myślę, że wiele osób nie będzie chciało tego oglądać, by nie finansować i nie tracic na to czasu, nie byc znieważanym oszczerstwami i irytowanym paszkwilową poetyką tej filmowej agitki, gdzie, a to znamy choćby z fragmentów, strażnicy graniczni, nasi obrońcy, pokazani są jak bandyci, np.tłuką termos i i rzucają go" biednemu uchodźcy", by się poranił, pijąc (nie biednemu, bo zdecydował się iść przez zieloną granicę, nie do przejścia granicznego i nie uchodźcy, bo żadne tu okoliczności nie pasują do uchodźstwa). Dowódca oddziału granicznego instruuje swoich funkcjonariuszy:" to nie są ludzie, to pociski". Czy po takich fragmentach a też po już obszernych opisach treści i tez tego paszkwilu normalny Polak pójdzie na to do kina? Nie pójdzie, tak jak nie włączał TV, by oglądać wyprodukowane przez wspomniane niem.telewizje serialu" Nasze matki, nasi ojcowie

Gość • Wtorek [26.09.2023, 03:52:32] • [IP: 46.205.140.***]

21:35 •31.11.131.***]nietrafione porównanie w odniesieniu do Polski rządzonej demokratycznie, przez mającą legitymację demokratyczną partię (kilka wyborów od 2014 r.wygranych łącznie z prezydentem), a PRL była państwem policyjnym i komunistycznym, zaś film Wajdy dotyczył świetnie opisanego okresu historii, gdy utopia ustrojowa, w dodatku stalinowska niszczyła europejski i wolnosciowy ład Polski. Jak można to zestawiać z walką państwa z przestępstwami na, ziel.granicy? No i Holland jest córką czerwonoarmisty, a jej film finansowaly instytucje i partie opozycyjne oraz telewizje niemieckie: marszałek Struzik z PSL, prez.Trzaskowski z PO, tv ARD i ZDF, sama Holland jest zwolenniczką PO (por.jej wypowiedzi z mediów), przyjęła optykę tej partii wobec wojny hybrydowej Łukaszenki i Putina sprowadzających migrantów z Azji, z krajów, które nie generują uchodźców, , a dopiero tych można by przyjmowac w świetle prawa międzynarodowego. W dodatku Holland w ogóle nie była na wschodniej granicy.

Gość • Poniedziałek [25.09.2023, 22:11:48] • [IP: 46.205.141.**]

, 100*** widziałeś? Na pewno nie!! Więc nie oceniaj, twój stosunek do drugiego człowieka świadczy że stałe oglądanie TVP info niezbyt dobrze wpływa na twoją inteligencję. Amen 🌴

Gość • Poniedziałek [25.09.2023, 21:35:04] • [IP: 31.11.131.***]

20:55:19] • [IP: 178.238.246.** Pamiętam oburzenie partyjnych demagogów w TVP i pozostałej propagandowej prasie (innej nie było) komentujących film" Człowiek z marmuru". Często cytowano" oburzonych patriotów", którzy nawet nie obejrzeli filmu. Wszyscy mający inne zdanie byli na usługach kapitalistycznych karłów reakcji. Z Ameryki. Żałosne.

Gość • Poniedziałek [25.09.2023, 21:34:41] • [IP: 37.248.209.***]

Niedlugo za darmo bedą prosić...🤑🤑🤑🤑㊁
7;🤑

Gość • Poniedziałek [25.09.2023, 21:27:06] • [IP: 5.173.156.**]

Ruska propagandę przeceniają, hehe

Gość • Poniedziałek [25.09.2023, 20:55:19] • [IP: 178.238.246.**]

Obrażony to powinien być Twuj mózg, IP 188.147.100…teraz wiadomo jakie poglądy maja niektórzy mieszkańcy naszego pięknego miasta, tacy ludzie psują nam opinie😱

Gość • Poniedziałek [25.09.2023, 16:48:58] • [IP: 188.147.100.***]

zielona granica za 12 zł, Ja za film obrażający Straż Graniczną i Polskę wyreżyserowany przez reżyser holland nie dam ani grosza, zastanawia fakt dlaczego córka żydowskiego komunisty nienawidzi i za co polskich służb państwowych, a być może to dla niej, , cymes interes"

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Dargobądz, 18 kwietnia 2024 r. - Wczesnym rankiem o godzinie 6:14 doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej numer 3 w miejscowości Dargobądz. Z nieustalonych dotychczas przyczyn zderzyły się dwa pojazdy dostawczy i bus. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały osoby podróżujące tymi pojazdami ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■