POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [24.09.2023, 17:47:14] • Świnoujście

Niechciane „zabytki” na naszych ulicach

Niechciane „zabytki” na naszych ulicach

fot. Mieszkaniec

Na ulicy Kochanowskiego od ponad roku parkuje opuszczony pojazd marki Opel. Nie dość, że zajmuje cenne miejsce parkingowe, to dodatkowo jego stan techniczny i estetyczny budzi duże zastrzeżenia wśród mieszkańców. Wnętrze samochodu jest bowiem pokryte pleśnią, co może stanowić zagrożenie dla zdrowia.

Problem został zauważony i zgłoszony straży miejskiej przez jedną z mieszkanek. Dzięki jej czujności, prawdopodobnie w najbliższym czasie pojazd zostanie usunięty z publicznego terenu. Jednak to zaledwie wierzchołek góry lodowej. W wielu miejscach naszego miasta można zauważyć podobne, porzucone pojazdy, które mimo posiadania tablic rejestracyjnych, od dawna nie są używane.

Apelujemy do mieszkańców – jeśli zauważycie opuszczone pojazdy, zgłaszajcie je odpowiednim służbom. Wspólnie możemy zadbać o to, aby nasze ulice były wolne od niechcianych "zabytków" i były miejscem przyjaznym dla wszystkich mieszkańców.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Poniedziałek [25.09.2023, 19:00:03] • [IP: 176.221.122.**]

Ktoś się w końcu wezmę za tego gościa ze Staffa co 12 wraków trzyma, jedno auto zarejestrowane i przekłada tablice rejestracyjne na inne, zajmuje miejsca parkingowe złomiarz jeden

Gość • Poniedziałek [25.09.2023, 17:02:49] • [IP: 185.210.39.***]

nasze" bogate" miasto nie ma pieniędzy na usuwanie tych pojazdów z dróg...

Gość • Poniedziałek [25.09.2023, 14:00:57] • [IP: 5.173.30.**]

[IP: 31.11.129.***]" Gdyńska na przeciwko Żabki stoi beż tablic czerwony VW na postoju miejskim" POPROSZĘ NAMIARY NA WŁAŚCICIELA i chętnie go odkupię. robmotoantyk@gmail.com

Gość • Poniedziałek [25.09.2023, 13:47:57] • [IP: 31.0.24.***]

jeden z drugim De...u.zastanów się, czy musisz być donosicielem zastanów się, a może ten ktoś jest w szpitalu, lub gdzieś wyjechał a ty perfidnie donosisz zastanów się wyręczasz urzędasów, którzy biorą za to kasę a Radni uchwalą Ci za parkowanie i tak a ty jak wyglądasz.

Gość • Poniedziałek [25.09.2023, 12:39:44] • [IP: 185.210.38.*]

z tyłu za Cechem, rozbity biały dostawczak, stoi z pięć lat

Gość • Poniedziałek [25.09.2023, 12:03:07] • [IP: 31.11.130.**]

Na Posejdonie jest dużo takich „zabytków” co stoją na poczet rynku niemieckiego… jeżeli wiecie o czym mówię ;)

Gość • Poniedziałek [25.09.2023, 10:14:07] • [IP: 37.47.156.***]

Co to była w sobotę za straszna bijatyka pod źabką na warszowie że policja karetka i ludzie zakrwawieni leżeli na ziemi, podobno napad na sklep

Gość • Poniedziałek [25.09.2023, 10:11:00] • [IP: 213.155.174.***]

Trzeba wysłać kontrole do tych co uprawiają wynajem czy odprowadzili podatki i klimatyczne. Przez nich mieszkańcy nie mają gdzie parkować.

Gość • Poniedziałek [25.09.2023, 07:44:56] • [IP: 46.205.140.***]

Ta bo brakuje miejsca dla robotników mieszkających w tym robotniczym hoteliku aby zaparkiwac auta robocze.mieszkancy nie mogą zaparkować pod domem ciągle wyścigi komu uda zaparkować po domem.szok. urzad ma to w nosie.

Gość • Poniedziałek [25.09.2023, 02:40:58] • [IP: 37.47.156.***]

Zapłacone oc będzie stał. Wstretna, wścibska baba bez zainteresowań i ambicji

Gość • Niedziela [24.09.2023, 21:20:08] • [IP: 176.221.122.**]

Proszę poczytać przepisy odnośnie holowanou aut drodzy mieszkańcy zanim coś mądrego napiszecie miłej nocy.

Gość • Niedziela [24.09.2023, 20:53:53] • [IP: 213.155.174.***]

Ja jeżdżę Corsą A a tu Corsa C się marnuje. Polakom się w dupach poprzewracało z dobrobytu.

Gość • Niedziela [24.09.2023, 20:53:18] • [IP: 37.248.169.***]

Na Witosa 10 już od dwóch lat stoi granatowy wrak bez tablic rejestracyjnych.

Gość • Niedziela [24.09.2023, 20:05:46] • [IP: 31.11.129.***]

Gdyńska na przeciwko Żabki stoi beż tablic czerwony VW na postouj miejskim.

pionier52 • Niedziela [24.09.2023, 19:46:41] • [IP: 92.118.166.**]

ciekawe jak niektórzy dostają w Swinoujsciu wpis do dowodu rejestracyjnego o dobrej kondycji auta? w ZKA autobusowej moło kto iść na kontrol...ponieważ tam nie ma lipy...a wszyscy jadą z steranym autem na prywatne stacje... chyba chodzi o kupowanie wpisów...a potem ci debile piszą o śmierdząćym tunelu...ktoś powiniem przyjrzeć się tym stacjom...

Gość • Niedziela [24.09.2023, 19:28:43] • [IP: 5.173.174.**]

Ostatnio widziałem jak tam Kloszard młócił swoją dziewczynę

Gość • Niedziela [24.09.2023, 19:10:41] • [IP: 176.221.122.**]

ma prawo stac jesli ma ubezpieczenie i jest zarejestrowane, , w czym problem??ze brudne??nie twoj interes babsztylu.

Gość • Niedziela [24.09.2023, 18:58:25] • [IP: 78.10.206.***]

Bezczelny burak mieszkający przy KoLLątaja 22 trzyma swój zabytek od kilku lat - nieudolna wspolnota nie daje rady -jest bardzo wesoło,

Gość • Niedziela [24.09.2023, 18:18:26] • [IP: 46.205.132.***]

Na przeciwko Orlików przy Kauflandzie stają dwa auta beż tablic czas ich dewastuje Stoją bardzo długo Czas się tym zajac

Gość • Niedziela [24.09.2023, 18:17:30] • [IP: 5.173.194.**]

Na Matejki 37c też stoji stare zardzewiałe auto które nie ma przeglądu i rdza z niego się sypie. straz miejska nic nie robi. Co wiadome to nie powinien zmieniać miejsca jak nie ma przeglądu. Dzieci są na podwórku i mogą się pociąć ta blacha. Spółdzielnia i straż miejska nic sobie z Tego nie robią a z niego cieknie olej kto to później z polbruka wyczyści ?? To ma być ekologia śmiechy na sali

Gość • Niedziela [24.09.2023, 18:10:13] • [IP: 178.238.253.**]

Gdyńska 27d, tez chyba 2 graty stoją na osiedlu plus motor 🙂

Gość • Niedziela [24.09.2023, 18:03:04] • [IP: 185.53.147.***]

Na Siemiradzkiego staną oplem i zagraca ulice nie można auta przed mszą postawić. Gość mieszka na początku ulicy i złomuje już nie pod domem. Zabierz tego zloma bo wstydu sobie i rodzinie tylko robisz.

Gość • Niedziela [24.09.2023, 18:01:37] • [IP: 178.238.252.***]

BOH.WRZESNIA 52 Z TYLU ZABKI JUZ 3 LATA STOI CZARNA KIA NA NIEMIECKICH NUMERACH I ZAJMUJE CENNE MIEJSCE.WLASCICIELKA STARA NIEMKA JAKO JEDNA Z PIERWSZYCH ZMARLA NA COVID A BYLO TO CHYBA KONIEC GRUDNIA 2019.W UBIEGLYM ROKU BYLA CHYBA JEJ WNUCZKA Z BELGII, ZABRALA JAKIES DROBIAZGI I NIC WIECEJ JA NIE INTERESOWALO.PRAWDOPODOBNIE JEDEN Z SASIADOW POSIADA KLUCZE DO TEGO PUSTEGO MIESZKANIA I SAMOCHODU, KIEDY WRESZCIE TEN WRAK ZOSTANIE USUNIETY??CZY TEN FRAGMENT OSIEDLA NIE MA GOSPODARZA??PODOBNO MA GO W SPADKU CORKA RUSAKIEWICZA!!

Gość • Niedziela [24.09.2023, 17:59:38] • [IP: 84.239.49.***]

Pomiędzy ul.Staffa a ul.Tuwima jedna łachudra trzyma kilka wraków na terenie należącym do miasta, resztę parkuje na okolicznych ulicach i nikt mu jeszcze nic nie zrobił, widocznie można mieć w d*** estetykę, bezpieczeństwo i sprawy sanitarne związane z parkowaniem wraków.

Oglądasz 1-24 z 24
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■