POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [21.09.2023, 16:59:41] • Świnoujście

Sukcesy zawodników AP Baltica Świnoujście na Turnieju Gry 1x1. Anna Jarmuła Vice-mistrzynią województwa!

Sukcesy zawodników AP Baltica Świnoujście na Turnieju Gry 1x1. Anna Jarmuła Vice-mistrzynią województwa!

fot. AP Baltica Świnoujście

W poniedziałek 18.09.2023 na Stadionie Miejskim w Drawsku Pomorskim odbył się finał województwa zachodniopomorskiego Turnieju Gry 1x1 pod patronatem PZPN.

Zgodnie z regulaminem Turnieju Finały Wojewódzkie miały wyłonić najlepszych dryblerów wśród zawodników i zawodniczek z roczników 2012-2015.

Sukcesy zawodników AP Baltica Świnoujście na Turnieju Gry 1x1. Anna Jarmuła Vice-mistrzynią województwa!

fot. AP Baltica Świnoujście

Jest to pierwsza edycja tego projektu, więc zainteresowanie było ogromne. Poprzez eliminacje klubowe oraz powiatowe rozgrywane w Pyrzycach do finału wojewódzkiego ZZPN awansowało 2 zawodników AP Baltica Świnoujście.

Sukcesy zawodników AP Baltica Świnoujście na Turnieju Gry 1x1. Anna Jarmuła Vice-mistrzynią województwa!

fot. AP Baltica Świnoujście

Podczas imprezy finałowej w Drawsku Pomorskim Anna Jarmuła (2014) wygrała wszystkie mecze 1x1, uległa dopiero w zaciętym finale (1:2), zostając Vice-mistrzynią województwa! Dodatkowo Ania zdobyła tytuł najlepszej obrończyni finałów wojewódzkich. Jest to wielki sukces indywidualny Ani, nie pierwszy i z pewnością nie ostatni!

Sukcesy zawodników AP Baltica Świnoujście na Turnieju Gry 1x1. Anna Jarmuła Vice-mistrzynią województwa!

fot. AP Baltica Świnoujście

Drugim reprezentantem Akademii Piłkarskiej Baltica w finałach był Jakub Słodkowski (2013). Kuba również zaprezentował się świetnie, odnosząc serię zwycięstw, dotarł do półfinału rozgrywek. Pojedynek ten przegrał, a następnie wygrał mecz o 3. miejsce i również stanął na podium! Podobnie jak Ania, Kuba stracił najmniej bramek ze wszystkich zawodników, zostając najlepszym obrońcą finałów wojewódzkich! Wielkie brawa!


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 🚴‍♀️🚴‍♂️ XXV MASA KRYTYCZNA – już jutro! 🌊 6 czerwca 2026 r., Świnoujście po raz kolejny ruszy na dwóch kółkach! Przed nami jubileuszowa XXV Masa Krytyczna – wspólny, rekreacyjny przejazd ulicami miasta pełen dobrej energii. ⏰ Start przejazdu: godz. 13:00 📍 Miejsce startu: parking przy skrzyżowaniu ul. Bałtyckiej i Żeromskiego 🏁 Meta: polana piknikowa przy ul. Jachtowej 🚴 Długość trasy: ok. 4 km Trasa przejazdu poprowadzi ulicami: Żeromskiego, Powstańców Śląskich, Słowackiego, Chrobrego, Uzdrowiskową, Parkową oraz Jachtową ■