POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [19.09.2023, 17:31:23] • Świnoujście

Sieć kin Multikino ma już 25 lat!

Sieć kin Multikino ma już 25 lat!

fot. Organizator

Multikino jako pierwszy operator w 1998 roku uruchomił w Polsce multipleks. Już 25 lat wyświetla na wielkich kinowych ekranach najlepsze filmy – zaczynając od blockbusterów, przez rodzime produkcje i filmy familijne a kończąc na festiwalowych premierach!

Multikino, należące do Grupy Vue International – lidera na europejskim rynku kinowym, ma obecnie 45 kin w 37 miastach Polski z łączną liczbą 323 ekranów. Od 1998 roku sieć gwarantuje widzom rozrywkę na najwyższym poziomie! W multipleksach od 25 lat prezentowane są największe filmowe hity. Wraz z rozwojem technologii w kinach pojawiły się cyfrowe projektory, sale są wyposażone w dźwięk Dolby Atmos, a widzowie mogą oglądać premiery na fotelach VIP lub rozkładanych fotelach Super VIP.

Multikino od 25 lat dostarcza swoim widzom format kina, który pozwala w pełni zatracić się w historiach przeżywanych na wielkim ekranie. W 1998 jako pierwsi w Polsce otworzyliśmy nowoczesny multipleks. Dzisiaj poprzez inwestycje w nasze kina, przenosimy doświadczenia kinowe na jeszcze wyższy poziom.  W marcu 2022 roku  uruchomiliśmy  wyjątkowe kino w Galerii Gemini Park w Tychach. Obiekt składa się z 7 sal wyposażonych w projektory laserowe oraz skórzane, elektrycznie rozkładane fotele, dzięki którym widz ogląda filmy w pozycji półleżącej. W rozkładane fotele tego typu w pełni wyposażone są także warszawskie Multikino w Galerii Młociny, Multikino Koszalin oraz poznańskie Multikina: Stary Browar i Malta, a już niebawem do tej listy dołączy kolejny multipleks. – wyjaśnia Paweł Świst, Prezes Zarządu Multikino S.A.

Z okazji 25. urodzin Multikino przygotowało grę, która pozwala stworzyć własne TOP 25 filmów minionych lat! Wystarczy wejść na stronę: https://www.25latmultikina.pl/ i wybierać z każdego roku jedną produkcję, która zrobiła największe wrażenie i zapadła w pamięci. Uczestnicy zabawy w każdym roku mają do wyboru dziewięć filmów, które mogą oceniać według własnych kategorii.

Jesteśmy bardzo ciekawi jakie filmy pojawią się w zestawieniach TOP 25. Czy widzowie będą kierowali się ulubionym gatunkiem filmowym? Czy wybiorą ulubioną serię? A może decydująca będzie obsada lub reżyser? Nasza zabawa daje wiele możliwości, żeby każdym mógł pokazać, które premiery sprawiły, że naprawdę zatracił się w filmowej opowieści podczas seansu w kinie. – dodaje Świst

Przygotowane zestawienia można udostępnić w kanałach social media.

Natalia Kaleta-Nguyen | PR Manager | Dział Marketingu i Sprzedaży


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Do rymu • Czwartek [21.09.2023, 03:53:19] • [IP: 46.205.132.**]

Nguyen, dziękuję

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■