POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [15.10.2023, 11:41:40] • Świnoujście

Co z rezygnacją Barbary Michalskiej?

Co z rezygnacją Barbary Michalskiej?

fot. Sławomir Ryfczyński

Ponownie zwracamy się do rzecznika urzędu miasta z tym pytaniem.

Szanowni czytelnicy, informujemy, że w odpowiedzi na Wasze licznie przesłane zapytania czy pani Barbara Michalska zastępca prezydenta Świnoujścia złożyła rezygnację.

Ponownie zwracamy się do rzecznika urzędu miasta z tym pytaniem.
Z czego p. Michalska złożyła rezygnację?

Panie rzeczniku co z rezygnacją pani Michalskiej.
Kiedy otrzymamy odpowiedź na złożone zapytania drogą mailową.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 84, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 84

Gość • Poniedziałek [16.10.2023, 10:21:52] • [IP: 176.221.122.***]

Znowu się czepiają.

Gość • Poniedziałek [16.10.2023, 08:17:33] • [IP: 178.238.252.**]

Nie powinno tak być być, że ktoś składa rezygnację a raptem się rozmyśla i zostaje...To takie niepoważne zachowanie, które świadczy o...pewnie każdy wie.Zdjęcie super.

Gość • Poniedziałek [16.10.2023, 08:15:30] • [IP: 178.238.253.**]

Już się słownie wyżyliście, wylaliście wiadro pomyji. Baba to na wsi, albo w nosie, pokażcie swoje wykształcenia, umiejętności i zadbane figury . Czepiacie się wszystkiego, wstyd Świnoujście jacy podli ludzie tu żyją.

Gość • Poniedziałek [16.10.2023, 08:14:21] • [IP: 5.62.20.**]

Kobieta bardzo zamotana i niestabilna emocjonalnie. Nikt od niej nie oczekiwał rezygnacji. Sama publicznie zadeklarowała odejście ze stanowiska. Jak okazało się, że nikt takiego fachowca nie potrzebuje, to została w UM. Teraz już prawie nikt (z wyjątkiem starej ekipy czerwonych) jej nigdy nie uwierzy.

Gość • Poniedziałek [16.10.2023, 08:11:37] • [IP: 37.225.50.***]

Spadaj babo, masz honor czy wiesz co to ? podałaś się do dymisji

Gość • Poniedziałek [16.10.2023, 07:51:45] • [IP: 88.218.254.**]

19:54:30] • [IP: 46.112.4.**]W przeciwieństwie do tej...pani, nie sprawujemy funkcji publicznej i mamy prawo i obowiązek oceniać, krytykować.

Gość • Poniedziałek [16.10.2023, 06:20:26] • [IP: 188.164.25.**]

Niewiarowski konfident ze szkolnej co w wojsku i na podworku podp*ierdala cale zycie sasiadow powinien zrezygnowac.

Gość • Poniedziałek [16.10.2023, 01:32:06] • [IP: 37.248.163.**]

Do:5.173.192/21.55.04/Czasem jak czytam wypowiedzi niektorych ludzi to mysle sobie:Serio? To jest ten plemnik co wygral?

Gość • Niedziela [15.10.2023, 23:44:16] • [IP: 89.64.18.**]

Przecież kłamała. Ona zawsze kłamie.

WŁODEK LENIN • Niedziela [15.10.2023, 21:55:04] • [IP: 5.173.192.**]

PEKINKA DO PEKINU !!

Gość • Niedziela [15.10.2023, 21:46:19] • [IP: 178.238.247.***]

Żeby dotrzymać słowa trzeba mieć honor !! Jakoś nie wierzę że ta pani dotrzyma słowa, trzeba zacierać ślady.

Gość • Niedziela [15.10.2023, 21:34:07] • [IP: 88.218.254.***]

Dajcie spokój. Jest jeszcze tyle miejsc do zalania betonem...

Gość • Niedziela [15.10.2023, 21:21:15] • [IP: 37.30.120.**]

Mimo wieku strasznie zadufana. Oby juz w żadnej firmie w Polsce nikt jej nie zaufał. Baba katastrofa.

Gość • Niedziela [15.10.2023, 20:02:34] • [IP: 176.221.122.***]

już wszystko zabetonowane, czas odejśc swoje się zrobiło

Gość • Niedziela [15.10.2023, 19:54:30] • [IP: 46.112.4.**]

Zajmijcie się swoim życie a nie tej Pani Każdy potrzy na siebie co robi …

Gość • Niedziela [15.10.2023, 19:47:29] • [IP: 176.221.122.**]

Do IP 95.91.210. godz. 19.30.35 . Bardzo się ciebie matołku uprasza, nie kompromituj tego biednego miasteczka już całkowicie !! " Zażut " pisze się przez " rz", a więc " Zarzut " !! Z takim" intelektem", " żuć " się lepiej z" wierzy" i nie" prubuj " pisać cokolwiek, bo nawet przedszkolak cię opluje !

Zenek • Niedziela [15.10.2023, 19:40:01] • [IP: 185.53.147.***]

Do Gość  Niedziela [15.10.2023, 18:08:27]  [IP: 37.248.210.***] Co ona?? Klasę i wykształcenie ? Bardziej się nie uśmiałem ! Zamilknij osobo jesli nie wiesz o czym piszesz !

Gość • Niedziela [15.10.2023, 19:30:35] • [IP: 95.91.210.**]

Jeśli chodzi o zabetonowanie i ten zażut przypisuje się Pani Michalskiej to pytam czy państwo znacie Miasta bes Betonu ??

Gość • Niedziela [15.10.2023, 18:51:45] • [IP: 37.248.163.**]

Do: 5.173.153./18.23.34/ Dlaczego maja wywizc ja na taczce? Jak ci sie nie podoba to miej odwage i ty wywiez

Gość • Niedziela [15.10.2023, 18:42:04] • [IP: 46.7.172.***]

Jak to co? NICO! tylko naiwni ludzie i dzieci wierzą psychopatce vel politykowi czy też - bo to jest nowo i czesna kobita - poliTyczce.

Gość • Niedziela [15.10.2023, 18:35:12] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [15.10.2023, 17:58:48] • [IP: 178.238.253.**] [15.10.2023, 12:34:06] • [IP: 213.155.174.***] Szanuj starość bo to Twoja przyszłość. Oile będzie Ci dane dożyć tej starości. dobra riposta :}, jestem za.

Gość • Niedziela [15.10.2023, 18:29:04] • [IP: 176.221.122.**]

W tym mieście jest spalona, dopiero jak wysiedlą wszystkich mieszkańców, może zacząć od nowa swoje prymitywne fochy. Ale musiała by znaleźć nowego staruszka, który będzie od niej z wiadomych względów zależny.

Gość • Niedziela [15.10.2023, 18:23:34] • [IP: 5.173.153.**]

Babsko bez honoru.powinni ją na taczce wywieźć.

Gość • Niedziela [15.10.2023, 18:20:47] • [IP: 31.11.130.**]

Btw Może ktoś się w końcu zajmie zjawiskiem mobbingu w urzędzie miasta? :)

Gość • Niedziela [15.10.2023, 18:13:48] • [IP: 89.151.38.***]

Do:" Gość • Niedziela [15.10.2023, 17:52:12] • [IP: 95.91.210.**" Pani Michalska jest akurat bardzo przeciętnie inteligentna i nieszczególnie wykształcona. No chyba że skończone studia już czynią człowieka bardzo wykształconym. Natomiast kompetencji i wykształcenia w zakresie zarządzania ludźmi brakuje jej chyba najbardziej

Oglądasz 26-50 z 84
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■