POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [08.09.2023, 12:43:13] • Świnoujście

Mieszkaniec: Elementy zdemontowanych pomostów niszczeją na marinie

Mieszkaniec: Elementy zdemontowanych pomostów niszczeją na marinie

fot. Mieszkaniec

Na leżące bezładnie elementy pomostów zwrócił uwagę Mieszkaniec, który spacerował po terenie mariny. Zauważywszy, że są to części niezniszczone, mogące zostać powtórnie wykorzystane, ale składowane bez zabezpieczenia na otwartym terenie, postanowił sprawę nagłośnić.

- Leżą na otwartym terenie za miejskie pieniądze, czy nie powinno się ich jakoś zabezpieczyć, zanim zupełnie stracą przydatność? - napisał do naszej redakcji zatroskany Mieszkaniec.

Mieszkaniec: Elementy zdemontowanych pomostów niszczeją na marinie

fot. Mieszkaniec


Wiedziona tym tropem redakcja portalu iswinoujscie.pl postanowiła zapytać jednostki sprawującej zarząd nad Basenem Północnym, skąd pochodzą elementy, jak długo będą "przechowywane" w taki sposób oraz czy są pilnowane. Odpowiedź, która nadeszła, wyjaśnia co następuje:

- W odpowiedzi na zadane pytanie informuję, że są to elementy pochodzące z demontażu pomostów na inwestycji „Kurort Nadmorski – nowa wizja przestrzeni publicznej – część I, II i III” przekazane przez wykonawcę - Konsorcjum MCC i Modzelewski Sp. z o.o. w sierpniu i grudniu 2019 roku.

Elementy są składowane bez określenia terminu składowania. W miarę potrzeb deski są wykorzystywane do różnego rodzaju napraw i uzupełnień w różnych punktach miasta. Miejsce składowania desek jest objęte monitoringiem - pisze Marek Bartkowski Dyrektor OSiR Wyspiarz.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gośćportowiec • Niedziela [10.09.2023, 07:07:46] • [IP: 78.10.206.***]

Chodzi mi o platne parkingi calodobowo.powinno byc glosno od kiedy platne, ze nie za darmo dla seniora wyspiaŕza. Mie Szkam 0d 76r i znam miasto a tu vwczorJ 200, et mandatu za brak kaitu za szyba. Wladza robi co chce pfzyklad lalkarz Suski i nic. A ja mandat pierwszy od 76r. Mozna bylo np 100zl i upomnienie ale jak miasta durne, glowny dochod z parkowania to trudno

Gość • Sobota [09.09.2023, 19:41:23] • [IP: 92.118.164.**]

Taka pisowska polityka. Wmówią, że wszystko jest OK i będzie po wszystkim.

Gość • Sobota [09.09.2023, 09:56:12] • [IP: 37.8.230.***]

Marek jako były wojskowy nie reaguje na taki nieład?Kpina to jakaś?Od czasu do czasu ktoś sobie wywiezie po sztuce :)

Gość • Sobota [09.09.2023, 09:55:07] • [IP: 37.8.230.***]

Marek jako były wojskowy nie reaguje na taki nieład?Kpina to jakaś?

Gość • Sobota [09.09.2023, 09:14:11] • [IP: 37.248.211.***]

Byłrmem na grzybach w lesie i pełno takich ktoś wywalił. Kiedyś pisali, że są rakotwórcze i pewnie wywalili jak eternit.

Gość • Sobota [09.09.2023, 07:23:55] • [IP: 178.238.252.**]

Nie za swoje, to i poszanowania nie ma...

Gość • Sobota [09.09.2023, 00:03:25] • [IP: 37.8.231.***]

Dziwne wyglądają standardy składowania w tej firnie.

Gość • Piątek [08.09.2023, 23:35:21] • [IP: 89.151.33.**]

MCC Modzelewski...Warto zapytać zmurka/michalskiej...

Gość • Piątek [08.09.2023, 22:42:20] • [IP: 31.60.88.***]

No to nieźle dbają o majątek miasta. Daleko mają żeby pod dach schować. Nikt nie dba o nasze mienie. Już widzę ten monitoring.

WS • Piątek [08.09.2023, 22:30:14] • [IP: 188.33.224.***]

chętnie bym obejrzał zdjęcia z tego monitoringu.

Gość • Piątek [08.09.2023, 21:37:33] • [IP: 37.248.178.***]

SZKWAL ZDEMONTUJE WSIO CO JEST NA WODZIE JEDEN POKAZ BYL BOCIAN NIE WYKAZAL SIE POWINIEN ODLECIEC DO CIEPLEGO KRAJU MOZE MAROKOKOKO!

Gość • Piątek [08.09.2023, 21:31:05] • [IP: 37.248.178.***]

jakie dowodzenie takie porzadki

Gość • Piątek [08.09.2023, 19:34:40] • [IP: 37.248.167.***]

Ale bajzel

Gość • Piątek [08.09.2023, 19:05:28] • [IP: 37.248.176.***]

Może to bocian będzie z tego budował gniazdo?

Gość • Piątek [08.09.2023, 18:47:11] • [IP: 176.221.122.***]

Mieszkańcowi nie przeszkadza pchanie dziesiątek miliardów na ukraine ale przeszkadza mu kupa gruzu i taki mieszkaniec pójdzie zagłosuje na jedną z partii telewizyjnych

Gość • Piątek [08.09.2023, 18:39:28] • [IP: 178.238.252.**]

Gospodarność socjalistyczna jak widać cały czas ma się znakomicie !

Gość • Piątek [08.09.2023, 18:06:25] • [IP: 37.248.163.***]

To są dechy z kładki z promenady, a nie zdemontowane pomosty. Wypadałoby się trochę najpierw doinformowac...

Gość • Piątek [08.09.2023, 17:01:57] • [IP: 176.221.122.***]

to jest deska kompozytowa leżąc nie zniszczeje

Gość • Piątek [08.09.2023, 16:56:25] • [IP: 89.151.32.***]

Kolejny wałek. Za utylizację takich plastikowych elementów firma MCC Molewski powinna zapłacić. A im pozowlono zwalic to wszystko i zrobic burdel na marinie. A już kompletną katastrofą jest to że od 4 lat dyrektor OSiR nic z tym nie zrobił! Ale burdel.

Gość • Piątek [08.09.2023, 16:53:54] • [IP: 37.47.180.***]

25*...A ty Polak?? Tyle błędów to raczej jakiś tepak.

Gość • Piątek [08.09.2023, 16:41:44] • [IP: 37.47.157.***]

A jakby tak na marinie niszczała sobie akurat staruszka ? A to mogła być przecież wasza matka ? Albo gdyby tak na marinie niszczała sobie procesja ?

Cygan • Piątek [08.09.2023, 16:33:03] • [IP: 31.0.94.*]

Spokojnie. W odpowiednim momencie wyparują.

troll • Piątek [08.09.2023, 16:00:36] • [IP: 178.238.252.***]

Jaki, , gospodarz, , taka marina.

Gość • Piątek [08.09.2023, 15:07:53] • [IP: 176.221.122.***]

Sposób składowania w standardzie czasów PZPR-ORMO. Widać w wojsku tak miał.

Gość • Piątek [08.09.2023, 14:56:40] • [IP: 176.221.122.**]

Czy to na pewno tak powinno wygladac? Troche zenada.

Oglądasz 1-25 z 29
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■