POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [31.08.2023, 18:22:21] • Świnoujście

Agresywny mężczyzna na promie Bielik

Agresywny mężczyzna na promie Bielik

fot. iswinoujscie.pl

Dziś o godzinie 14:20 w centrum Świnoujścia doszło do niecodziennego zdarzenia na pokładzie jednego z promów. Mężczyzna, który prawdopodobnie był pod wpływem środków odurzających, zachowywał się bardzo agresywnie, biegając po pokładzie i wymachując plastikowym pudełkiem.

Naoczny świadek relacjonował, że sytuacja była bardzo napięta. Większość pasażerów próbowała unikać kontaktu z mężczyzną, obawiając się o swoje bezpieczeństwo.

Po około 10 minut na miejsce przybył radiowóz. Funkcjonariusze zatrzymali agresywnego mężczyznę i zabierając go do radiowozu.

Agresywny mężczyzna na promie Bielik

fot. iswinoujscie.pl

Na chwilę obecną nie są znane dokładne przyczyny takiego zachowania mężczyzny. Pasażerowie promu byli zaniepokojeni tym, co się stało, na szczęście, sytuacja została opanowana.

Niestety przez to zdarzenie pasażerowie nie zdążyli na pociąg.

Agresywny mężczyzna na promie Bielik

fot. iswinoujscie.pl

- W dniu 31 sierpnia, około godziny 14:30 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu interweniowali na ulicy Wodnej w związku ze zgłoszeniem dotyczącym pasażera promu "Bielik", który miał wskoczyć na pokład promu w momencie zamykania się klap promu. Ponadto, mężczyzna nie stosował się do poleceń kapitana statku. 34-letni mężczyzna za popełnione wykroczenia został ukarany mandatami na łączną kwotę 1000 złotych - informuje oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Świnoujściu st. sierż. Kamil Zwierzchowski.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Niedziela [17.09.2023, 12:04:56]

komentarzy: 87, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 87

Gość • Piątek [01.09.2023, 12:41:00] • [IP: 46.205.132.**]

11:45...-89.58.41.***] a ty nie masz swojego łba, że interesujesz sie 6 glowami policjantow, ktorzy ratują przed samouszkodzeniem się twohego idola, którego atakując policjantów bronisz? Jak ci doswiera pustka we łbie, to walnij nią w ekran.

Gość • Piątek [01.09.2023, 12:18:14] • [IP: 5.173.31.**]

A czy to nie świerczyk z żeglugi?

Gość • Piątek [01.09.2023, 11:59:03] • [IP: 89.58.41.***]

11:45:06 - Nie masz swojego łba, że się interesujesz cudzym łbem? Co do mnie, to nie trafiłaś, bo ja w przeciwieństwie do Ciebie nie ćpam, nawet kawy nie piję ćpunko kawowa.

Gość • Piątek [01.09.2023, 11:56:15] • [IP: 176.221.122.***]

typowy wyborca PiS. Bezrobotny

Gość • Piątek [01.09.2023, 11:54:31] • [IP: 89.58.41.***]

10:59:36 - Uderzyłem w stół, a chujobucek się odezwał.

Gość • Piątek [01.09.2023, 11:52:30] • [IP: 176.221.122.***]

Robson długo na wolności nie posiedział. Ale ma fajną dziunię którą znowu będę musiał" pocieszać"

Gość • Piątek [01.09.2023, 11:49:06] • [IP: 46.205.132.**]

10:31:37] • [IP: 198.98.54.**] do żarówki bym was, znarkotyzowane debile, nie porownywał, lecz do kastrowanego buhaja mającego rozwolnienie. Dlatego po wzięciu do gębowego otworu proszku Persil zmieszanego z grzybem waszych paznokci potrzeba aż 6 ludzi.

Gość • Piątek [01.09.2023, 11:48:18] • [IP: 176.221.122.**]

Ma leszcz szczęście w takim Wrocławiu już by leżał w prosektorium ostatnio przy interwencji udusili tam pana sportowca z Norwegii

Gość • Piątek [01.09.2023, 11:45:06] • [IP: 46.205.132.**]

10:31:37] • [IP: 198.98.54.**] nie, chodzi o to, byście po wzięciu np.proszku do prania zmieszanego z grzybem halucynogennym nie rozbili sobie o blachę promu pustych jak dziura w zębie dinozaura łbów. Jesteście tak piramidalnie zidiociali po wzięciu tych waszych polepszaczy życia, że dopiero 6 policjantów gwarantuje momentalne obezwładnienie bez twojego samouszkodzenia wskutek amoku.

Gość • Piątek [01.09.2023, 11:23:58] • [IP: 176.221.123.***]

Osrodek Szkolenia Policji ze Słupska Widzimy Kursantów Mężczyzn a gdzie są Kursantki Kobiety tez muszą sie cwiczyc

Gość • Piątek [01.09.2023, 10:59:36] • [IP: 185.210.38.**]

Gość • Piątek [01.09.2023, 10:31:37] • [IP: 198.98.54.**]Następny patafian.

Gość • Piątek [01.09.2023, 10:58:07] • [IP: 185.210.38.**]

Gość • Czwartek [31.08.2023, 21:27:34] • [IP: 37.248.210.***]Typowa miernota jesteś.Metr mułu i nicość.

Gość • Piątek [01.09.2023, 10:31:37] • [IP: 198.98.54.**]

21:05:33 - Bo tak są wyszkoleni te Twoje korporacyjne gamoniowate ciecie pisówo, że potrzeba ich co najmniej dziesięciu do wkręcenia żarówki. 🤣🤣🤣

Gość • Piątek [01.09.2023, 10:12:13] • [IP: 5.60.113.***]

Policjant z 1 fotki petarda :)

Gość • Piątek [01.09.2023, 10:01:39] • [IP: 46.205.132.**]

"Świnoujska policja jak tylko będzie miała więcej czasu, to przekaże dodatkowe informacje mieszkańcom". Niezwykłe zdanie. Rzecznik policji nie ma... czasu?!

Gość • Piątek [01.09.2023, 09:14:20] • [IP: 5.173.128.***]

Agresja spowodowana środkami odurzacymi nic nie ma wspólnego z przynaleznościa do partii politycznych. Odurzenie zwłaszcza długotrwałe doprowadza do degradacji mózgu i agresywnych pobudzeń. Człowiek taki jest niebezpieczny społecznie

Gość • Piątek [01.09.2023, 09:04:25] • [IP: 164.127.226.**]

Rzecznik policji widocznie nie ma czasu bo zapoznaje się nowościami i szuka innych informacji.

Gość • Piątek [01.09.2023, 08:50:28] • [IP: 185.210.39.***]

komary odganiał

Gość • Piątek [01.09.2023, 08:48:01] • [IP: 46.205.132.**]

, 23:10 • 176.221.123.*** j444 --- pisze w takim stylu jak ty przez lata (można wygooglować wpisując nick, nr IP oraz nazwę portalu), tyle że w inną polityczną strobę bije. Spójrz w lustro.

Gość • Piątek [01.09.2023, 08:44:53] • [IP: 46.205.132.**]

07:42 • 88.218.254.** Cytat z Rzeczpospolitej o badaniach profesora M.Bilewicza z Uniw.Warszawskiego: ●" Badania: Większa nienawiść po stronie zwolenników opozycji niż PiS ● Zwolennicy partii opozycyjnych żywią bardziej negatywne uczucia wobec zwolenników PiS niż na odwrót. W większym stopniu ich dehumanizują i mają do nich mniejsze zaufanie, przy czym sami są błędnie przekonani, że są bardziej dehumanizowani przez swoich oponentów politycznych niż zwolennicy partii rządzącej – wynika z analizy Centrum Badań nad Uprzedzeniami Uniwersytetu Warszawskiego".

Gość • Piątek [01.09.2023, 08:33:41] • [IP: 185.96.163.***]

Publiczna chłosta na otrzeźwienie powinna wrócić.

Gość • Piątek [01.09.2023, 07:42:48] • [IP: 88.218.254.**]

19:08:59] • [IP: 81.111.123.***]No właśnie pokazałaś..Oglądasz tvinfo to ciągle masz obraz patologi.

Gość • Piątek [01.09.2023, 07:29:02] • [IP: 5.173.159.**]

O kurde to Jason Bourn

Gość • Piątek [01.09.2023, 07:19:40] • [IP: 62.69.229.**]

Policja jak będzie miała więcej czasu. A od czego jest rzecznik? To jeśli do tak agresywnego facecika ściąga się policję, to gdzie jest policja przy agresywnych wystąpieniach polityków nawołujących do czynów karalnych?

Gość • Piątek [01.09.2023, 07:11:04] • [IP: 83.11.33.***]

Za czasów PRL jeden milicjant rozwiązałby problem

Oglądasz 26-50 z 87
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■