POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [30.08.2023, 21:57:02] • Świnoujście

Operacja anty-hazardowa: co kryje się za wtorkowymi działaniami w Świnoujściu?

Operacja anty-hazardowa: co kryje się za wtorkowymi działaniami w Świnoujściu?

fot. Anita Ryfczyńska

We wtorek, 29 sierpnia, około godziny dziewiętnastej, na Konstytucji 3 Maja, niespodziewanie pojawiły się wozy administracji skarbowej oraz funkcjonariusze, których można by było pomylić z antyterrorystami. Ich celem okazał się jeden z punktów, podejrzany o prowadzenie nielegalnego hazardu.

Akcja trwała kilka godzin. Świadkowie relacjonują, że jeden z mężczyzn został wyprowadzony w kajdankach i wsadzony do samochodu. Tam przez długi czas prowadzono z nim rozmowy oraz przesłuchania.

Operacja anty-hazardowa: co kryje się za wtorkowymi działaniami w Świnoujściu?

fot. Sławomir Ryfczyński

Postanowiliśmy skierować zapytanie do rzecznika prasowego Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie, pani Małgorzaty Brzozy, która potwierdziła działania skierowane na zwalczanie nielegalnego hazardu w Świnoujściu. Niemniej jednak, na chwilę obecną, nie dostarczyła bardziej szczegółowych informacji.

Operacja anty-hazardowa: co kryje się za wtorkowymi działaniami w Świnoujściu?

fot. Sławomir Ryfczyński

Mieszkańcy Świnoujścia zastanawiają się, dlaczego akcja została podjęta dopiero teraz, mimo że od dawna ten punkt istnienie.

Czekamy na dalsze informacje w tej sprawie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 39, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 39

Gość • Piątek [01.09.2023, 21:10:53] • [IP: 88.218.252.**]

no nareszcie wzieli sieza to ten burdel zlikwidowalitam tylko samochody podjezdalii to dobre

hassano • Piątek [01.09.2023, 14:50:32] • [IP: 77.75.244.**]

Perszing z Masą są w Swino??

Gość • Piątek [01.09.2023, 09:51:55] • [IP: 95.214.217.***]

Zapraszamy na Witosa. Nie sposób przeoczyć.

Gość • Czwartek [31.08.2023, 22:41:25] • [IP: 31.11.131.***]

Nie kumam... takich lokali jest więcej, tak samo oklejonych... i co?

Gość • Czwartek [31.08.2023, 22:11:51] • [IP: 62.69.231.***]

przeszukajcie całe miasto to znajdziecie więcej

Gość • Czwartek [31.08.2023, 20:48:17] • [IP: 185.210.36.**]

To jest patologia polskie interesy zawijają a ukraińskie kasyno z boku musi nieźle się opłacać skoro nikt tam nie wchodzi żenada.zapewno ukraińska konkurencja z dupy zajebala bo zarobki im spadaja

Gość • Czwartek [31.08.2023, 18:55:07] • [IP: 176.221.123.**]

A Ukraina z boku się śmieje 😂😂😉😂

Gość • Czwartek [31.08.2023, 17:27:16] • [IP: 145.224.100.**]

Takie lokale dzialaja to po prostu konkurencja naslala jest ich 6 w miescie, tamci placa wiec jest gitara

Gość • Czwartek [31.08.2023, 13:44:44] • [IP: 5.173.200.**]

31.08.2023, 12:02:00] • [IP: 5.173.158 Gamoniu, jak płacisz kartą to automatycznie Ci przelicza przez bank... Gamoniu, kurs jest podany tak samo jak w Biedronce, Lidlu itp... Gamoniu, obrócić to możesz koledze w spodniach... Gamoniu, weź się do roboty bo Cię zazdrość zżera...

Gość • Czwartek [31.08.2023, 12:25:59] • [IP: 37.47.182.**]

Po wyborach jak wygra PiS to w Polsce będzie już tylko Policja, Wojsko, KAS, emeryci i dzieci bo reszta nie da rady na nich wszystkich zarobić i pójdzie na bezrobocie lub wyjedzie.

Gość • Czwartek [31.08.2023, 12:02:31] • [IP: 31.11.129.***]

Ciekawe kiedy służba KAS weźmie się za nielegalne papierosy na rynku przygranicznym. Szczególnie za jednego dostawcę z Armii krajowej który to nonstop dostarcza lewiznę bez akcyzy Czuje się bezkarny bo myśli że ma, " plecy '' w mieście.

Gość • Czwartek [31.08.2023, 12:02:00] • [IP: 5.173.158.*]

Bardzo dobrze, jeszcze skarbówka powinna się zabrać ze cały bangladesz i promenadę, za to naliczanie cen w euro bez podania kursu i za nielegalny handel walutami bo to tak jest jeśli obracają gotówką inną niż PLN

Gość • Czwartek [31.08.2023, 11:59:41] • [IP: 37.47.183.**]

Sama patologia tam się spotykała

Gość • Czwartek [31.08.2023, 11:45:12] • [IP: 192.42.116.***]

22:30:59 - Podoba mi się Twój ból dupy życiowa nieudacznico. Typowa zawiła polaczka, nie zrobi nic, żeby mieć lepiej, tylko, żeby ktoś miał gorzej.

Gość • Czwartek [31.08.2023, 11:37:29] • [IP: 5.173.206.**]

WYBORY SIĘ ZBLIŻAJA TO I WYKAZAĆ SIĘ TRZEBA . :)

Gość • Czwartek [31.08.2023, 11:20:17] • [IP: 176.221.123.***]

A czy zmiany stóp procentowych w NBP to nie hazard?

Gość • Czwartek [31.08.2023, 10:44:57] • [IP: 37.47.187.**]

Co Wy gadacie jak tam po raz trzeci maszyny zabierają. Wiedzą i interweniują. Po raz pierwszy grupa interwencyjna towarzyszyła

Gość • Czwartek [31.08.2023, 10:00:34] • [IP: 185.210.39.**]

Co się kryje? Odpowiem: Operacja anty-hazardowa

Gość • Czwartek [31.08.2023, 09:38:58] • [IP: 176.221.123.***]

Słuzba Celna 25 lat pracy i nalezy sie Emerytura Mun durowa z MSW

Gość • Czwartek [31.08.2023, 08:23:43] • [IP: 5.173.249.***]

Dobre sobie, nawet się nie kryją, łamią prawo w świetle prawa.Nietykalni ? Czy wybory?

Gość • Czwartek [31.08.2023, 07:57:31] • [IP: 178.238.245.**]

NARESZCIE!!maszyny to pikus a ile tam INNYCH SMIECI??

Gość • Czwartek [31.08.2023, 07:51:07] • [IP: 93.115.28.***]

Bo nasze miejscowe służby to mają głęboko gdzieś co się tu wyprawia. Wystarczy spojrzeć na tzw" bangaladesz". Podrabiane towary dyndają na samym widoku, tak, że nie trzeba nawet piechotą tam iść bo wszystko widać z samochodu jak się jedzie Wojska Polskiego 😂

Gość • Czwartek [31.08.2023, 06:48:44] • [IP: 5.173.156.**]

A towarzystwo jakie się tam zbierało Jprdolę jakieś takie czorne i przypalane, gangusy od rowerów i trawy!

Gość • Czwartek [31.08.2023, 06:17:48] • [IP: 5.173.155.**]

Działają jak buraki się już obłowią i zarobią swoje, zaraz kolejny punkt otworzą i znowu kilka lat minie zanim ich znajdą

Gość • Czwartek [31.08.2023, 05:55:11] • [IP: 176.221.123.***]

4 lokale obok działa drugi taki pkt tylko nie oznaczony a oklejony czarną folią

Oglądasz 1-25 z 39
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■