POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [29.08.2023, 20:51:43] • Świnoujście

Finałowy Turniej Siatkówki Plażowej

Finałowy Turniej Siatkówki Plażowej

fot. OSiR Wyspiarz

Najlepsi i najaktywniejsi w tym sezonie siatkarze plażowi, wzięli udział w Finałowym Wakacyjnym Turnieju Siatkówki Plażowej. W turnieju rywalizowało 10 par, które świnoujska plaża przywitała idealnymi warunkami do uprawiania siatkówki.

Po rozegraniu niezwykle zaciętych meczów w dwóch grupach, rozegrano ćwierćfinały, z których później wyłoniono cztery najlepsze duety tego dnia.
Półfinały:
Jagielski/Jaroni– Walczak/Skowron – 1:2
Sierpiński/Gulczyński– Rauch/Telesz – 2:0

Finałowy Turniej Siatkówki Plażowej

fot. OSiR Wyspiarz

W spotkaniu o brązowy medal zmierzyły się pary Emil Jagielski i Andrzej Jaroni oraz Arkadiusz Rauch i Konrad Telesz. O zwycięstwie musiał zadecydować tiebreak, w którym więcej zimnej krwi zachowali doświadczeni Emil i Andrzej, zwyciężając w meczu 2:1.

Do finału zasłużenie dotarły pary: Igor Gulczyński/Oskar Sierpiński oraz Robert Walczak i Mateusz Skowron. Kibice w finale mogli podziwiać wiele zaciętych wymian, ofiarnych obron i mocnych ataków. Mecz zakończył się wygraną pary Igor i Oskar 2:0, którzy w tym sezonie dominowali na świnoujskiej plaży.

Finałowy Turniej Siatkówki Plażowej

fot. OSiR Wyspiarz

Najlepsze drużyny otrzymały atrakcyjne nagrody ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" Świnoujście. Pamiątkowe statuetki za obecność w każdym turnieju i popularyzację minisiatkówki na plaży otrzymali Dominik Jagielski i Krzysztof Jaroni.

PODIUM TURNIEJU
1. Igor Gulczyński/Oskar Sierpiński.
2. Robert Walczak/Przemysław Skowron
3. Emil Jagielski/Andrzej Jaroni

Finałowy Turniej Siatkówki Plażowej

fot. OSiR Wyspiarz

OSiR „Wyspiarz"


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [29.08.2023, 23:55:16] • [IP: 46.215.7.**]

Gratulacje dla wszystkich i zwycięzców!!Cieszy oko, że w pierwszej czwórce Finału i w całym Turnieju tylu znajomych Kumpli i zawodników, których kiedyś się trenowało i z Nimi grało. Andrzej super, że masz zapał do organizacji Turniejów i fajnie, że, , młody narybek" rośnie!! Pozdrowienia z Zielonej Góry...

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 22 maja 2024 r. (środa) o godz. 17:00 w CEZiT przy ul. Gdyńskiej 26 w Świnoujściu odbędą się "Drzwi Otwarte" dla ósmoklasistów. Serdecznie zapraszamy! ■ Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz w Świnoujściu, informuje że w związku z konserwacją sieci, węzła i instalacji przez PEC w dniu 22.05.2024 r. (środa) Pływalnia na Uznam Arenie przy ul. Grodzkiej 5, będzie w tym dniu NIECZYNNA. Jednocześnie informujemy, że hala sportowa i siłownia na tym obiekcie, będzie funkcjonować bez zmian ■ Już 19 maja hala sportowa SP nr 1 przy ul. Witosa w Świnoujściu zamieni się w arenę pełną tańca i emocji. Ponad 200 tancerzy z sześciu szkół tanecznych z różnych miast, w tym ze Szczecina, Kołobrzegu i Rzeszowa, stanie do rywalizacji w Turnieju Tańca Nowoczesnego „Roztańczone Wyspy”. ■ Nowi zastępcy: Joanna Agatowska będzie miała dwóch zastępców. Zastępcą do spraw społecznych będzie pan Roman Kucierski, zastępcą do spraw inwestycyjnych będzie pan Arkadiusz Mazepa. Natomiast sekretarzem miasta zostanie pan Paweł Juras ■ Ryszard Teterycz Przewodniczącym Rady Miasta Świnoujścia ! Nowy przewodniczący był jedynym zgłoszonym kandydatem. Poparło go 19 radnych. 2 było przeciw ■ 21 nowych radnych Rady Miasta Świnoujście odebrało zaświadczenia o wyborze oraz uroczyście złożyło ślubowanie. Wśród nich jest wielu społeczników. Na tej samej sesji nowa prezydent Świnoujścia Joanna Agatowska złożyła ślubowanie i formalnie objęła urząd. ■ Na poniedziałek 6 maja 2024r. Komisarz Wyborczy w Szczecinie zwołał I sesję Rady Miasta Świnoujście IX kadencji. Obrady odbędą się w sali numer 315 Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Początek o godzinie 10.00. Porządek obrad 1. Otwarcie inauguracyjnej sesji rady. 2. Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego. 3. Złożenie ślubowania przez radnych. 4. Stwierdzenie kworum i przyjęcie porządku obrad. 5. Wybór przewodniczącego rady. 6. Wręczenie zaświadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta Świnoujście. 7. Złożenie ślubowania przez prezydenta. 8. Zakończenie obrad ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■