POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [28.08.2023, 18:15:40] • Świnoujście

Mieszkańcy budynku przy ulicy Grunwaldzkiej nie mogą wyjechać z posesji!

Mieszkańcy budynku przy ulicy Grunwaldzkiej nie mogą wyjechać z posesji!

fot. Mieszkaniec

Utrudniony wyjazd z posesji należącej do budynku przy ulicy Grunwaldzkiej 55, to codzienność mieszkańców. Ze względu na wzmożony ruch samochodowy i niekorzystne dla nich rozwiązania logistyczne, kierowcy, którzy chcą włączyć się do ruchu, muszą przeczekać sznur samochodów jadących w kierunku tunelu lub z tunelu do centrum. Taka sytuacja nie musiała mieć miejsca, wystarczyło rozważne planowanie podczas modernizacji ulicy Grunwaldzkiej! Władze miasta, budując obwodnice, miały na uwadze rozproszenie ruchu samochodowego, a wyszło utrudnienie dla mieszkańców budynku. Jak piszą, nie skutkują skargi i zgłaszanie problemu różnym instytucjom. Czy tak ma zostać?

- Mieszkańcy budynku przy ulicy Grunwaldzkiej 55 mają duży problem! Od początku otwarcia tunelu nie mogą wyjechać ze swojej posesji, gdyż sznur samochodów im tego nie ułatwia. Poza tym, planując drogę, nikt tego nie uwzględnił! Była też skarga do różnych instytucji, ale mieszkańców mają gdzieś, ważniejsi dla nich są turyści! Przed remontem ulicy pan Prezydent powiedział, że miał być ruch rozproszony, po to budowali obwodnicę! A skutki są odwrotne, prosimy o pomoc! - napisali do naszej redakcji mieszkańcy budynku przy ulicy Grunwaldzkiej 55.

Mieszkańcy budynku przy ulicy Grunwaldzkiej nie mogą wyjechać z posesji!

fot. iswinoujscie.pl

Mieszkańcy budynku przy ulicy Grunwaldzkiej nie mogą wyjechać z posesji!

fot. Mieszkaniec

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 52

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 23:56:31] • [IP: 37.47.187.***]

Trzeba było zrobić wjazd od Markiewicza.

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 23:42:15] • [IP: 5.173.152.**]

Nasi urzędnicy razem z prezydentem i Michalską robią wszystko aby utrudnić życie nam mieszkańcom ! Może wreszcie ktoś się za to weźmie radni ruszcie tyłki i do roboty!

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 23:20:07] • [IP: 176.221.122.*]

ZAWSZE W PRAWO I WYJEDZIESZ,

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 23:09:23] • [IP: 185.246.208.***]

Te baraki to symbol jasia z okresu który miał trwać wiecznie, czyli PRL-u. Tych szkaradztw peerelowskopezetpeerowskoormowskich jest w tym mieście ogromna ilość. Miasto zeszpecone na co najmniej 100 lat !!

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 22:26:28] • [IP: 89.64.38.**]

19:54 - ostatnie zdjęcie pokazuje, że tam jest przerywana.

troll • Poniedziałek [28.08.2023, 22:23:40] • [IP: 178.238.252.***]

Proponuję przy każdym wyjeździe z posesji zrobić rondo.

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 22:09:34] • [IP: 88.218.253.***]

A jak wycofa się np. taksówka.

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 21:14:51] • [IP: 178.238.250.***]

Nie można wyjechać?? No nie może być? Coś podobnego...a wystarczyło zrobić rondo trochę dalej.Nie trzeba być inżynierem miasta i zastępczynią prezydenta żeby przewidzieć że będzie kolo biedronki wieczny korek.RONDO tam musi być!!

pionier52 • Poniedziałek [28.08.2023, 21:03:22] • [IP: 92.118.166.**]

ten stary barak w końcu zlikwidować...i odsłonić budynek dawnego dworca...w którym można zrobić fajną restaurację...

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 21:02:57] • [IP: 178.238.246.***]

Cała Grunwaldzka zawalona samochodami, a tzw. wschodnia obwodnica Świnoujścia jest praktycznie pusta. Gratulacje za zarządzaniem ruchem w mieście.

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 20:54:16] • [IP: 185.210.37.**]

Problemem jest obecnie wyjechać również z biedronki, jeśli ktoś uprzejmie nie przepusci, to zapomnij o wyjeździe

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 20:36:30] • [IP: 37.248.209.**]

Tam naprawdę jest problem jeżeli chcesz wyjechać musisz czekać w 90% na uprzejmość kierowców poruszających się główna ulica 🤷🏾‍♀️

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 20:27:54] • [IP: 92.118.166.***]

Nawigacja najpierw kierowała wszystkich na promy bielik (lata to trwało) a teraz kieruje na grunwaldzką zamiast steyera. I kolejne lata to będzie trwało. Może znaki trzeba porządnie ustawić. ...

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 20:07:10] • [IP: 178.238.254.**]

Taka sama sytuacja jest na ul. Konstytucji 17 wyjazd przy Pieczonych kurczakach od dawna i kierowcy sobie radzą. Na Grunwaldzkiej tam mieszkają fajtłapy nie kierowcy i mają problem.

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 20:04:11] • [IP: 46.231.59.*]

2/3 tych samochodów jadących z niemieckimi rejestracjami wcale nie jedzie do tunelu czy do miasta ul Grunwaldzką tylko skręca w 11 Listopada. Gdyby choć część z nich wiedziała że mogą skręcić w Wielkopolską i Markiewicza dojechać tam gdzie chcą odblokowało by to skrzyżowanie Grunwaldzkiej z Karsiborską.

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 19:59:54] • [IP: 37.47.178.***]

A gdyby tak z posesji nie mogła wyjechać sobie staruszka ? A to mogła być akurat wasza matka przecież ! Albo jakby tak z posesji nie mogła wyjechać sobie procesja ?

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 19:56:05] • [IP: 176.221.122.**]

Jak sie jezdzic nie umie to faktycznie moze byc ciezko wlaczyc sie do ruchu...

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 19:54:43] • [IP: 88.218.254.**]

Tylko w prawo moga skrecic jesli juz..podwójna ciagla wiec w lewo i tak nie moga.Kaleki.

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 19:49:26] • [IP: 176.221.122.***]

Jakiś imbecyl z urzędu miasta uparł się by wszędzie stawiać światła na skrzyżowaniach zamiast rond i efekt gotowy...czyżby ten ktoś co podejmuje takie decyzje bał się rond?

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 19:41:29] • [IP: 37.248.213.***]

Zapraszam na ul Siemiradzkiego. Wyjechanie bezpiecznie z tej ulicy w stronę miasta graniczy z cudem. Tylko geniusz mógł tak zaprojektować kierunek wyjazdu z drogi jednokierunkowej w stronę głównego skrzyżowania. To musiał być chyba główny specjalista.

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 19:39:29] • [IP: 199.249.230.***]

Żądajcie odszkodowania od tych urzędniczych debili, którzy uprzykrzyli Wam życie.

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 19:10:32] • [IP: 185.210.39.**]

Niemcow po paliwo

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 19:02:12] • [IP: 5.173.156.**]

Bez przesady, trzeba być po prostu obrotnym a nie zamulonym cepem bojącym się wyjechać z posesji.

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 18:50:39] • [IP: 5.173.158.*]

Dobre foto ukazujące jak nielegalnie kierowcy parkują na przystanku autobusowym

Gość • Poniedziałek [28.08.2023, 18:44:59] • [IP: 178.238.250.**]

Bez przesady mogą wyjechać w prawo.

Oglądasz 26-50 z 52
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■