POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [06.06.2023, 13:55:48] • Świnoujście

4 Świnoujski Dzień Bańki Mydlanej

Czas leci, ale my nie zwalniamy tempa i już w sobotę 10 czerwca 2023 r. w godzinach od 14:00 do 17:00 zapraszamy wszystkich do dobrej zabawy, ponieważ odbędzie się 4 Świnoujski Dzień Bańki Mydlanej na Placu Mickiewicza przed Urzędem Miasta.

Ideą wydarzenia będzie wspólna międzypokoleniowa oraz międzynarodowa zabawa, która ma za zadanie pokazać dzieciom i młodzieży alternatywny sposób spędzania czasu bez komputera i telefonu. Chodzi o pokonanie barier wiekowych, spędzanie wspólnego czasu przez całe rodziny, nawiązanie nowych kontaktów i przyjaźni, ale także o odskocznię od stresów dnia codziennego.

Motywem przewodnim imprezy będą zabawy z bańkami mydlanymi, ponieważ wszyscy je kochają, a za tym idzie ułatwiona integracja. Konkursy zespołowe, rodzinne i indywidualne, tworzenie własnych dzieł sztuki, zajęcia sportowe, gry i zabawy naszego dzieciństwa, różne strefy spędzania czasu z różnorodną tematyką, a do tego piosenki, które - mimo upływu lat są znane przez wszystkich.

Dodatkowymi atrakcjami będą ogromne dmuchańce, które uwieńczą wydarzenie. Zadanie dofinansowane ze środków Gminy Miasto Świnoujście.


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Wtorek [06.06.2023, 22:06:36] • [IP: 46.205.136.***]

Taki dzień jest zawsze 1 maja, gdy świętujemy święto komunistyczne, które już nie ma państwa-patrona, ZSRR, ale pewnie Bruksela, gdzie czci sie jeszcze Marksa, duchowo wspiera to nadęte i puste wewnętrznie święto. Dzień 1 V, bańki mydlanej.

Gość • Wtorek [06.06.2023, 16:57:08] • [IP: 5.173.24.*]

Jprd 🤣

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 25 maja w Muszli Koncertowej w Świnoujściu wystąpi Oksana Biłozir. Jest uważana za epokowego artystę w historii swojego kraju. Artystka ludowa Ukrainy, minister kultury Ukrainy, filantropka i wolontariuszka jest dla milionów Ukraińców ulubioną piosenkarką. Jej koncerty są zawsze wypełnione energią życzliwości i miłością, a jej piosenki od dawna są wyrazistym symbolem tego, co ukraińskie ■ Nasze dziewczęta ze Świnoujścia i ich opiekun i choreograf Izabela Gromek - Świątek zdobyły pierwsze miejsce w 27 FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ WOJSKA POLSKIEGO . TEATR TAŃCA GOTHIKA PO RAZ DRUGI Z RZĘDU ZOSTAŁ LAUREATEM 27. FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ WOJSKA POLSKIEGO ORAZ NAGRODY SPECJALNEJ POLSKIEJ GRUPY ZBROJENIOWEJ. TEATR TAŃCA GOTHIKA 🥇🏆 Liliana Ośmialowska, Nadia Guzik, Wiktoria Mokrzycka, Zofia Tałanda, Hanna Puźniak, Łucja Drachal, Luiza Kradyna, Ida Świątek, Zuzanna Wlczak, Julia Tarnowska. Tytuł widowiska tanecznego: "JESZCZE POLSKA NIE ZGINEŁA, KIEDY MY ŻYJEMY" 🇵🇱 ■