POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [29.05.2023, 16:37:55] • Świnoujście

Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w biegu 3-godzinnym

Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w biegu 3-godzinnym

fot. OSiR Wyspiarz

W niedzielę 28 maja na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki 22 po raz pierwszy odbyła się impreza biegowa Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w biegu 3-godzinnym zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" oraz Stowarzyszenie Biegacze Świnoujście, skupiające pasjonatów biegów ekstremalnie długich.

Na starcie stanęło 32 zawodników: 18 mężczyzn i 14 kobiet. Pierwszy raz wykorzystano elektroniczny pomiar czasu „Gepard". Bieg nie należał do najłatwiejszych 3 godziny kręcenia się po bieżni.

Po zakończeniu wręczono puchary dla sześciu najlepszych zawodniczek i zawodników biegu, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medal ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz".

Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w biegu 3-godzinnym

fot. OSiR Wyspiarz

Najlepsi zawodnicy:
1. Borysiuk Arkadiusz (Kamień Pomorski) – 103 okrążenia + 301 m = 41 501 m
2. Kopcewicz Robert (Goleniów) - 93 okrążenia + 180,5 m = 37 380,50 m
3. Maćkowiak Piotr (Świnoujście) - 91 okrążeń + 194,2 m = 36594,20 m
4. Wesołowski Marcin (Szczecin) - 91 okrążeń + 42,5 m = 36442,50 m
5.Nowak Radosław (Świnoujście) - 87 okrążeń + 298,7m = 35098,70 m
6. Borkowski Aleksander (Świnoujście) - 86 okrążeń + 376,2 m = 34776,20 m

Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w biegu 3-godzinnym

fot. OSiR Wyspiarz

Najlepsze zawodniczki:
1. Rzemieniecka-Grudzień Joanna (Świnoujście) – 91 okrążeń + 256,3m = 36656,30 m
2. Borowska Karolina (Pucice) - 89 okrążeń + 81,8m = 35681,80 m
3. Grymuła Agnieszka (Świnoujście) - 82 okrążeń + 198,7m = 32998,70 m
4. Szymańska Monika (Ahlbeck) -74 okrążęnia + 195,6m = 29795,60m
5. Murawska Monika (Świnoujście) - 73 okrążenia + 287 m = 29487,00 m
6. Duszkiewicz Dominika (Świnoujście) - 70 okrążeń + 197,4 m = 28197,40 m

Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w biegu 3-godzinnym

fot. OSiR Wyspiarz

Pełen komunikat z zawodów na stronie Ośrodka: www.osir.swinoujscie.pl

Gratulujemy osiągniętych wyników

OSiR „Wyspiarz"


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Miejska Agora 44 przeniesiona na 16 kwietnia Zaplanowane na 19 marca 2025 r. spotkanie z Prezydent Miasta Świnoujście Joanną Agatowską, organizowane w ramach cyklu „Miejska Agora 44 – porozmawiajmy o Świnoujściu”, zostaje przeniesione na 16 kwietnia. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie. Data: 16 kwietnia 2025 r. (środa) godz. 18.00 Miejsce spotkania: Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Piłsudskiego 15 ■ SOBOTA: Pożar w Graal SPA przy ul. Bałtyckiej. Ewakuowano 102 osoby. 22 strażaków walczyło z ogniem do nocy, dach częściowo rozebrano. Przyczyny pożaru wciąż nieznane. ■ Dramatyczna scena rozegrała się we wtorek tuż przed godziną 23:00 na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Gdańskiej w Świnoujściu. Doszło tam do poważnego zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia jedno z aut dachowało. Na miejsce natychmiast skierowano wszystkie służby ratunkowe: straż pożarną, policję oraz karetki pogotowia ■ Policzono pieniądze ze skarbonek sztabu WOŚP w Świnoujściu. Zebrano 235 tys. złotych. Kwota zbiórki w Świnoujściu z pewnością wzrośnie ponieważ nie obejmuje trwających aukcji, wpływów z eskarbonek oraz terminali ■ Zaplanowany koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu oraz Orkiestry Wojskowej, który miał się odbyć w dniu dzisiejszym w godzinach 15:30-18:15 w sali teatralnej przy ul. Matejki 11, został odwołany ■ 5 marca w Świnoujściu rusza kwalifikacja wojskowa. W tym roku kwalifikacji wojskowej podlegają przede wszystkim mężczyźni urodzeni w roku 2006. Dotyczy to także mężczyzn z roczników 2001 – 2005, którzy nie byli jeszcze na kwalifikacji. Przypominamy, że kwalifikacja nie jest poborem do wojska, tylko polega na nadaniu kategorii przydatności do służby. Kończy się ona wydaniem zaświadczenia o uregulowanym stosunku do służby wojskowej. Kwalifikacja wojskowa w Świnoujściu będzie przeprowadzona od 5 marca do 14 marca 2025 roku w Hoteliku przy Amfiteatrze, wejście od ul. Matejki ■ Rozpoczęły się prace nad budową ulicy Nowojachtowej w Świnoujściu, która ma połączyć ulice Jachtową i Uzdrowiskową. Inwestycja budzi wiele emocji, a zdania mieszkańców są mocno podzielone. Powód? Droga przebiega przez mocno zadrzewiony teren parkowy, graniczący z Parkiem Zdrojowym, stanowiący naturalne schronienie dla licznych zwierząt, takich jak sarny, lisy czy króliki, oraz pełniącym funkcję naturalnego filtra powietrza dla Świnoujścia ■