POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [28.05.2023, 19:34:17] • Świnoujście

Mieszkańcy Warszowa będą pozbawieni strzeżonej plaży

Mieszkańcy Warszowa będą pozbawieni strzeżonej plaży

fot. Sławomir Ryfczyński

Z informacji, jakie podał prezydent Świnoujście, Janusz Żmurkiewicz, wynika, że w tym sezonie letnim, plaża na Warszowie nie tylko będzie bez drogi dojazdowej, ale też bez ratowników.

Ale to nie oznacza, że ratowników w prawobrzeżnej części Świnoujścia zabraknie całkiem.

"Przesuniemy lokalizację plaży strzeżonej w kierunku tymczasowej drogi, którą chcemy wykonać. Mieszkańcy muszą przejść 1,5 kilometra, żeby dojść do plaży. A później jeszcze 1,2 km do plaży strzeżonej. To nieakceptowalne... Podjęliśmy decyzję, że plażę strzeżoną przeniesiemy bliżej przystanku ostatniego autobusu. Mieszkańcy wysiadający z autobusu będą mieli bezpośredni kontakt z plażą strzeżoną", mówił w Radiu Szczecin prezydent Świnoujścia.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 58, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 58

Gość • Niedziela [04.06.2023, 11:50:09] • [IP: 176.221.122.***]

to nierówne traktowanie ludzi, a co mówi konstytucja??Zmurkiewicz tego nie rozumie

Gość • Piątek [02.06.2023, 00:22:04] • [IP: 37.248.210.**]

Otwórzcie w końcu Ku Morzu i przestańcie robić ten cyrk !! Wszyscy dobrze wiedzą że te 200 metrów to nie dla bezpieczeństwa tylko do przygotowania plaży pod port kontenerowy 😡

Gość • Środa [31.05.2023, 00:14:12] • [IP: 176.221.123.**]

Już jakiś czas temu poszła informacja, że plaża w Świnoujściu jest zamknięta.Turysta nie rozgranicza, lewobrzeże czy prawobrzeże. Prawdopodobnie odbije się na Mieszkańcach całego Świnoujścia.

Gość • Wtorek [30.05.2023, 08:32:34] • [IP: 217.8.164.***]

ŻENADA, UM WIEDZIAŁ I NIC NIE ZROBIŁ PRZEZ PÓŁ ROKU, NIE CHCHCEMY TAKIEJ WŁADZY, MYSLĄ TYLKO O LEWOBRZEŻU, Z PRAWOBRZEŻA ZABIERAĆ PODATKI I ŁADOWAĆ W KOLEJNĄ ŚIEŻKĘ LEŚNĄ W ŚWINOUJŚCIU... NAPRADĘ WSTYD PANIE PREZYDENCIE I PANI B.MICHALSKA...

Gość • Wtorek [30.05.2023, 07:26:04] • [IP: 62.69.203.**]

Strzeżona to ona jest aż za bardzo policja straż graniczna sokiści brakuje jeszcze straży wiejskiej

Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 22:44:26] • [IP: 5.173.164.**]

88.218.254.**ty jesteś zwykła szma##

Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 21:55:27] • [IP: 88.218.254.**]

Zamknąć zaorać i jeszcze bilety wprowadzić na plażę dla prawobrzeża za blokowanie niewinnym ludziom dojazdu do domu. Może karetkę i Straż Pożarną zablokujcie jak tą drogą będą jechać wam pomóc!

Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 20:13:32] • [IP: 87.205.69.**]

Rządzą leśne dziadki i tak działa nasz kraj.

Grubarczyk • Poniedziałek [29.05.2023, 19:29:24] • [IP: 37.248.165.***]

Za co się nie weźmiemy wszystko zniszczymy zdewastujemy zaoramy my po prostu już tak mamy

Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 19:27:36] • [IP: 37.248.165.***]

Oddajcie naszą plażę 😥😥😥

Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 18:55:14] • [IP: 5.173.152.**]

Ebać tego Pana Ż.

Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 17:41:52] • [IP: 176.221.122.**]

Nad morzem kończy się zalesiony teren, za to zaraz wyrosną nowe hotele, woda droga i jej mało ale czy ten co daje pozwolenie to pamięta. kilkaset pokojowe budynki i tyle też osób musi się zmieścić na plaży więc nie narzekać że będzie ciasno, dojdą ludzie z lewobrzeża i innych okolic co tam też przyjeżdżali a parking na maksa był zapchany jak tylko słońce zaświeciło.

Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 17:30:31] • [IP: 77.252.46.***]

Warszowianie, żądajcie od żmurkiewicza, żeby Wam oddał podatki od gazoportu, które Wam zachachmęcił. To były Wasze pieniądze, a nie lewobrzeża.

Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 16:55:33] • [IP: 62.69.203.**]

Prezydent Żmurkiewicz wydzieli dla mieszkańców Warszowa plażę od wiatraka do Radissona, będzie to plaża ogrodzona, strzeżona i dostępna tylko dla mieszkańców Warszowa, a jak będzie za mała to przesunie jeszcze dalej na zachód

Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 16:46:30] • [IP: 77.111.247.***]

Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 11:41:55] • [IP: 185.210.39.***] "...Kiedyś handlowcy za próbę zliwkidowania targowiska wywieźli Mozejkę na taczce..." Piszesz głupoty, bo nawet nie wiesz kogo tak naprawdę wywieziono na taczce i to nie był Możejko, a kto inny. Poczytaj najpierw, a potem pisz. Zmyślone historie zostaw sobie na dobranoc. Co do plaży prawobrzeża, to już nie ma i musisz się z tym pogodzić, bo" ruski mir" jeszcze niebawem Ciebie zaskoczy, a wtedy będzie wielki płacz i... strach. Zapamiętaj, że wolność nie jest Ci dana na zawsze, bo o nią musisz się starać, w przeciwnym przypadku będziesz wyrobnikiem - niewolnikiem okupantów do końca swoich dni. Zapamiętałeś/aś /?

Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 16:41:58] • [IP: 176.221.122.**]

Dramat, dramatem pogania. Natura 2000, szara wydma i to wszystko zaorać? Gdzie tu sens i logika ? Dajcie żyć !

Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 15:41:54] • [IP: 176.221.122.***]

TO NIE JEST ZDJĘCIE PLAŻY NA WARSZOWIE!! Gdzie rzetelność ??

Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 14:56:08] • [IP: 37.248.208.**]

A co z tą strefą rekreacji na plaży się stało? Wywalone pieniądze w błoto

Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 14:05:39] • [IP: 37.248.161.**]

Jak ? Przecież jest strzeżona przez policję straż graniczną;)

Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 12:15:22] • [IP: 176.221.122.***]

TY TROLLU, na usługach szczecina, sam jesteś dzbanie brzydki!! Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 00:01:19] • [IP: 185.210.39.**] brzydka ta plaża na Warszowie

Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 12:14:02] • [IP: 176.221.122.***]

Coście skur...zrobili z tą piękną plażą i obszarem NATURA2000

Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 11:51:31] • [IP: 176.221.123.***]

dojazd do Morza to Plaza Przytór

Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 11:45:35] • [IP: 176.221.123.***]

widzimy na zdjęciu że Plaża jest Zarośnięta Tak jak by jej już nie było w Komunistycznej Polsce Plaza tra była bardzo szeroka Codziennie Wojsko ja Bronowało od Falochronu do Miedzyzdroji 12 km Krótki odcinek tej Plazy był strzezony przez Ratowników i była Płatna a na Wydmach stały Jednostki Wojska Rosyjskiego

Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 11:41:55] • [IP: 185.210.39.***]

Ta plaża będzie zamknięta wyłącznie przez szkodzące wszystkim mieszkańcom decyzje ŻMURKIEWICZA. Kiedyś handlowcy za próbę zliwkidowania targowiska wywieźli Mozejkę na taczce. Żmurkiewicz klepie się po plechach z Brudzińskim i robią co chcą niszcząc miasto a ludzi stoją bezradnie. Obudźcie się.

Gość • Poniedziałek [29.05.2023, 11:40:26] • [IP: 176.221.122.***]

Dlaczego takie zdjęcie? Przecież to nie jest plaża na Warszowie, o którą walczą jej mieszkańcy? Chyba jakieś nieporozumienie? czy o co chodzi?? Plaża na Warszowie jest najpiekniejsza! Piękniejsza od tej okupowanej przez parawaniarzy!! na lewobrzeżu!!

Oglądasz 1-25 z 58
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■