POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [24.05.2023, 15:37:43] • Świnoujście

Spotkanie autorskie z Żakliną Skowrońską

Spotkanie autorskie z Żakliną Skowrońską

fot. Organizator

W najbliższy piątek (26.05) zapraszamy do Galerii Art w budynku głównym MDK Świnoujście na spotkanie autorskie z Żakliną Skowrońską, autorką książki o podróżach prezydenta Andrzeja Dudy. Dziennikarka telewizyjna odbyła blisko 60 podróży z politykiem. Swoje przeżycia i obserwacje przelała na kartki książki „Kadencja w przestworzach”. Spotkanie poprowadzi Karolina Holka. Początek o godz. 18.00. Wstęp wolny!

Książka to barwny reportaż, którego akcja rozgrywa się w kontekście wojny na Ukrainie i przeciwdziałania rosyjskiej inwazji. Autorka podróżująca z prezydentem RP w grupie dziennikarzy opowiada o tych wydarzeniach jako
kluczowych dla polityki drugiej kadencji Andrzeja Dudy.

Przenosi Czytelnika na pokład prezydenckiego samolotu, do zakamarków rezydencji najważniejszych światowych przywódców, a także do centrów polityki międzynarodowej, do których dostęp mają tylko nieliczni. Ujawnia nieznane i ciekawe fakty, pokazuje kulisy pracy dziennikarskiej, opowiada o ludziach dotkniętych cierpieniem. Dzięki wartkiej akcji i profesjonalnym fotografiom Czytelnik otrzymuje porywającą lekturę.

Spotkanie autorskie z Żakliną Skowrońską

fot. Organizator

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa „Jedność”.
Wydawnictwo „Jedność” to jedno z najstarszych i największych wydawnictw katolickich w Polsce. Łączy tradycję z dobrze rozumianą nowoczesnością. W swojej ofercie posiada publikacje z zakresu teologii, biblistyki, katechetyki, duchowości, filozofii, historii i hagiografii. Wydaje również książki o tematyce kulinarnej, albumy, leksykony i poradniki.

Bartek Wutke
Inspektor ds. organizacji imprez
Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
Dział Organizacji Imprez


komentarzy: 62, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 62

Gość • Środa [24.05.2023, 21:26:30] • [IP: 89.151.32.***]

Pisowska lizuska, ktora karierę robi na wchodzeniu w cztery litery pisowskim politykom. MDK powinien się wstydzić że oranizuje takie spotkania. A moze to Żmurkiewicz kazał.

Gość • Środa [24.05.2023, 21:36:54] • [IP: 176.221.123.***]

Buahahaha! Nawet jak by mi dopłacili to nie przyjdę.

Gość • Środa [24.05.2023, 21:50:05] • [IP: 37.47.165.***]

A kogo obchodzą podróże Andrzeja Dudy? Dobrze ze to już jego ostatnia prezydencka kadencja. Załatwią mu posadkę może gdzieś w ONZ lub w innej globalnej organizacji i będzie żył długo, szczęśliwie i bogato. Co ich wszystkich obchodzi Polska i Polacy? Żal tylko naszych podatków na takich latających lekkoduchów.

Gość • Środa [24.05.2023, 21:52:01] • [IP: 185.210.37.***]

piszcie sobie co chcecie, ale to może być naprawdę ciekawe... na spotkanie nie mam czasu, ale po książkę prawdopodobnie sięgnę

Gość • Środa [24.05.2023, 22:17:44] • [IP: 87.187.156.***]

👉🏻w d…. z taka ksiazka!

Gość • Środa [24.05.2023, 22:52:50] • [IP: 46.205.133.**]

Brawo, wreszcie odejście władz miasta od prezentacji (gdzie indziej, bo w bibliotece) nadętych przez mainstreamowe media osobnikow jak Michał Ogórek, Bralczyk (ci do strawienia, ale następna to już tragedia, uwaga zapiąć pasy) czy pisarka Gretkowska. Ta to baba wulgarnie mówiąca o Polakach i Kościele. Bywały decyzje o gościach mniej kontrowersyjne, ale dziwne, jak zapraszanie do dzieci panienek z sexy imagem (Queens, w bibliotece), czy nawet trafne zaproszenie T. Mędrzaka, reżysera teatralnego i aktora, pamiętnego z świetnej ekranizacji" W pustyni i w puszczy", znanego z przekonań odbiegających od lewicowego mainstreamu. A A. Duda ma bardzo silny mandat demokratyczny, ze względu na ordynację wyborczą, gdzie głosuje się na kandydata, nie na listę, partię oraz ze względu na wysoką frekwencję w ostatnich wyborach (70%). No i prezydent Duda wygrywał aż 2 razy. Widać różnicę przy porównaniu z Komorem, np.nie wymyśla głupich zartów przy prezydencie USA, ma wyższe wykształcenie i dobrze zna angielski.I nie ma szoguna

Gość • Środa [24.05.2023, 22:56:18] • [IP: 46.205.133.**]

, 16:23:38] • [IP: 176.221.122.**] czytałeś? Przecież nie, więc to twoja pisanina jest typu łubudubu, czyli choć nie czytał, okadza swoich czerwonych i różowych idoli poprzez plucie na polskiego prezydenta

Gość • Środa [24.05.2023, 23:11:48] • [IP: 46.205.133.**]

22:52- sprecyzuję, na wyższe niż" Bul" Komorowski wykształcenie, bo doktorat, nie jedynie magisterium

Gość • Czwartek [25.05.2023, 00:03:19] • [IP: 176.221.123.***]

Czy z książki dowiemy się ile dobrodziejstwa przyniosły Polakom te podniebne podróże? Ile poświęcenia i wysiłku go kosztowały?

Gość • Czwartek [25.05.2023, 01:01:28] • [IP: 81.111.123.***]

Czytam, jest wchłaniająca ;)

Gość • Czwartek [25.05.2023, 06:05:55] • [IP: 176.221.123.***]

Ja tam nie wiem, prosty człowiek jestem ale na plakacie nie widzę logo mdk

Gość • Czwartek [25.05.2023, 08:06:08] • [IP: 37.47.179.***]

To ten budyń co mówił że każdy Polak jest zazydzony tak jak on?

Gość • Czwartek [25.05.2023, 08:17:48] • [IP: 185.210.36.***]

00:03:19] • [IP: 176.221.123.*** Chyba nie, bo najwiecej dobrodziejstw dał nam Bul Komorowski z jego" żartami" o bigosie, żonach jego i Obamy, z wchodzeniem w parlamencie japońskim nie tam, gdzie trzeba, razem z szogunem

Gość • Czwartek [25.05.2023, 08:19:23] • [IP: 185.210.36.***]

19:46:38] • [IP: 176.221.123.***] Jasno napisz, że swój kraj, czyli twój, to Rosja. No tak, pluje na niego, na tak demokratyczny raj, twoją onucową ojczyznę.

Gość • Czwartek [25.05.2023, 08:30:28] • [IP: 89.151.33.**]

22:52:50] • [IP: 46.205.133.** Promotor jego pracy wstydzi się za p. Dudę.

Gość • Czwartek [25.05.2023, 08:37:52] • [IP: 176.221.123.***]

Zabrać im te samoloty, bo straszny syf z naszej planety tym robią. Dajcie im jakieś elektryczne latadła.

Gość • Czwartek [25.05.2023, 09:26:03] • [IP: 129.185.166.***]

Do Środa [24.05.2023, 22:52:50] • [IP: 46.205.133.**]: I bardzo dobrze, że Gretkowska mówi negatywnie, a nawet wręcz wulgarnie o Kościele, bo to największy szkodnik w Polsce i sprzeciwianie się mu to akt patriotyzmu względem naszej Ojczyzny! Upadek Polski, niegdyś tolerancyjnego mocarstwa, zaczął się od fanatycznego katolicyzmu Wazów, który doprowadził do Potopu Szwedzkiego. Potem było już tylko gorzej: Kościół potępił Konstytucję 3 Maja, a następnie polskie powstania narodowe, poparł zatem Targowicę i wzywał do uległości wobec zaborców. Wiesz, jaka organizacja walczyła wtedy niezłomnie o wolną Polskę? MASONERIA!! Józef Wybicki, autor naszego hymnu, a także jego główny bohater Jan Henryk Dąbrowski oraz Tadeusz Kościuszko - wszyscy byli masonami! Chwała Masonerii za jej patriotyczną pracę dla Polski! WIELKA POLSKA LAICKA!!

Gość • Czwartek [25.05.2023, 09:27:13] • [IP: 46.231.59.**]

wow. Obowiązkowa pozycja na półce każdego prawdziwego Polaka patrioty.

Gość • Czwartek [25.05.2023, 10:51:42] • [IP: 176.221.123.***]

Do:36 Hmmm…. Jak nie lubię długopisów i podnóżków, to znaczy że moim krajem nie jest Polska? Tylko ptasi móżdżek może tak myśleć. Współczuję ograniczonego umysłu, ale to już nie do naprawienia.

Gość • Czwartek [25.05.2023, 11:14:44] • [IP: 92.118.164.**]

Rzeczywiście, tytuł trafiony, to naprawdę kadencja tylko w chmurach burzowych.Żaklina to kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boi.

Gość • Czwartek [25.05.2023, 11:24:04] • [IP: 176.221.123.**]

A co powiesz na obecnego super szoguna. Jeżeli to tajemnica to bądź patriotą i cicho sza.

Gość • Czwartek [25.05.2023, 12:18:51] • [IP: 46.205.128.**]

08:30:28] • [IP: 89.151.33.**] A za ilu promotorow wstydzą się nie tylko doktoranci, ale Polska...

Dudo,zmienileś ich, brawo • Czwartek [25.05.2023, 12:28:51] • [IP: 46.205.128.**]

Leming:" Chwała wielkim prezydentom Polski, Bolkowi-Nie-Chcem-Ale-Muszem oraz straznikowi żyrandola, dumnemu dzierzawcy zabranej" Gęsiarki", stand-upperowi przed Obamą" w temacie" bigosu i polowań, nazywajacego swojego wspolpracownika szogunem, chwała Wielkiemu Olkowi, ktory w Katyniu chorowal na nagłą chorobę łydek, bo wypił, nie lyskacza, lecz łydkacza..."

Gość • Czwartek [25.05.2023, 13:07:40] • [IP: 37.47.177.***]

Jest się czym szczycić. Latać ze zdrajcą narodu polskiego...

Gość • Czwartek [25.05.2023, 13:10:18] • [IP: 31.10.129.***]

Jak dają darmową wutkę to przyjdę

Oglądasz 26-50 z 62
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■