POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [24.05.2023, 08:21:07] • Świnoujście

Mieszkaniec - Uwaga na dziki!!!

Mieszkaniec - Uwaga na dziki!!!

fot. Mieszkaniec

To może stać się jednym z haseł naszego miasta, ponieważ problem biegających w różnych miejscach dzików wciąż nie został rozwiązany. Poruszają się najczęściej w stadach, ryją trawniki, śpią przy ogrodzeniach posesji lub przeszukują śmietniki w poszukiwaniu pożywienia. Szczególnie groźne może być spotkanie z lochą dozorującą młode. Właśnie takie niebezpieczeństwo czyha na mieszkańców i odwiedzających rejony ulicy Krzywej i pobliskie ogrody działkowe. O zagrożeniu poinformował mieszkaniec.

- Na ulicy Krzywej znowu pokazały się dziki, szczególnie trzeba uważać na lochę z młodymi, która w razie zagrożenia może zaatakować człowieka. Dziki przemieszczają się wzdłuż ulicy jak również wchodzą na działki.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-37 z 37

Gość • Środa [24.05.2023, 10:00:07] • [IP: 37.47.148.***]

Dziki nie zaśmiecają lasu i nie zostawiają papieru toaletowego na promenadzie. Mają więcej kultury od ludzi, którzy zaśmiecają lasu, podrzucają śmieci i betonują wszystko co się da w imię chciwości.

Gość • Środa [24.05.2023, 10:00:05] • [IP: 185.128.26.***]

Nie chcieliście mieć gospodarza miasta formatu Europejskiego, tylko sowieckiego, to macie dziki i nie wybrzydzać towarzysze !! Paniatno ??

Gość • Środa [24.05.2023, 09:42:02] • [IP: 5.173.194.**]

Uwaga na Ludzi!! Są wszędzie nieprzyjaźni, złośliwi i wredni, dajcie żyć zwierząt- skoro zabieracie ich dom czyli LAS

Gość • Środa [24.05.2023, 09:37:11] • [IP: 176.221.123.***]

W Danii nie ma ani jednego dzika i hodują tam świnie.

Gość • Środa [24.05.2023, 09:28:30] • [IP: 176.221.122.**]

Na Krzywej jest piękny młody dzik albinos

Gość • Środa [24.05.2023, 09:21:02] • [IP: 37.47.176.**]

"Uwaga stający Niemcy". My mieszkańcy Świnoujścia wolimy dziki niż Niemców.

Gość • Środa [24.05.2023, 09:00:51] • [IP: 176.221.122.***]

Jak dojdą do Pl.Wolnosci to wtedy może zwrócą uwagę odpowiednie służby?? 3 lata temu pędził olbrzym Grunwaldzka w kierunku Karsiborskiej myślę.. Czy na takie" atrakcje" czekamy??

Locha Lechów losuje • Środa [24.05.2023, 08:51:56] • [IP: 46.205.140.**]

POPRAWKA, słownik mi zepsuł wpis: ____Nie tylko locha z Krzywej, też locha Lechów (polska, bo tamta mogła być niemiecka) przy stacji BP na Warszowie... Locha Lechów losuje, kogo pobuchtuje...

Locha Lechów losuje • Środa [24.05.2023, 08:49:50] • [IP: 46.205.140.**]

Nie tylko locha z Krzywej, też locha Lechów (polska, bo tamta mogła być niemiecka) przy stacji BP na Warszowie... Locha Lechów losuje, kogo pobuksuje...

Gość • Środa [24.05.2023, 08:42:58] • [IP: 92.118.164.***]

Tyle szkód co niektórzy mieszkańscy z gatunku homo-sapiens nie robią. Jak ludzie przestaną po sobie syf zostawiać to i dziki nie będą przychodzić. Miłego dnia.

Gość • Środa [24.05.2023, 08:39:00] • [IP: 37.248.159.**]

To prawda, strach puścić kundla na wieczorne sranie. Musze z nim na smyczy chodzić, jak jakiś miastowy

Gość • Środa [24.05.2023, 08:33:50] • [IP: 37.47.185.**]

Lasy powycinane to dziki do miasta.

Oglądasz 26-37 z 37
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■