POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [23.05.2023, 16:25:41] • 安inouj軼ie

Wyniki g這sowania przedwyborczego

Wyniki g這sowania przedwyborczego

fot. iswinoujscie.pl

Prezentujemy wyniki g這sowania przedwyborczego sonda簑, reprezentatywnego w puli tysi帷a g這s闚. Bezapelacyjna zwyci篹czyni g這sowania okaza豉 si Joanna Agatowska, pozostawiaj帷 daleko w polu dotychczasowego prezydenta Janusza 痂urkiewicza, o pozosta造ch kandydatkach i kandydatach nawet nie wspominaj帷. Oczywi軼ie trzeba pami皻a 瞠 do prawdziwych wybor闚 pozosta jeszcze nieca造 rok, ale wynik tej prostej sondy wskazuje na okre郵one spo貫czne tendencje i rosn帷y brak zaufania do 鈍inoujskiej klasy politycznej. Wygranym i przegranym gratulujemy.

Zaprezentowali鄉y kogo dzisiaj Mieszka鎍y widzieliby na stanowisku Prezydenta Miasta. Z nieoficjalnych informacji z UM wynika, 瞠 trwa tam ju za瘸rta walka o to, kto chcia豚y zast徙i urz璠uj帷ego Prezydenta, kt鏎y oficjalnie deklaruje, 瞠 prezydentem ju by nie chce i by mo瞠 zabiega o mo磧iwo嗆 wystartowania w przysz造ch wyborach parlamentarnych do Senatu, szukaj帷 ugrupowania, kt鏎e go poprze. Tajemnic poliszynela jest jednak, 瞠 w poprzednich wyborach te mia takie plany, ale ostatecznie jeszcze kandydowa na prezydenta. Janusz 痂urkiewicz znany jest jednak ze swojej chimeryczno軼i i cho narzeka na zdrowie, mo瞠 zdecydowa si jednak kandydowa na swoj ostatni kadencj.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 200, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 200

Go嗆 • Sobota [03.06.2023, 04:57:08] • [IP: 37.249.85.***]

Tylko Pani Konkolewska. Zawsze szanowa豉 ludzi

Go嗆 • Poniedzia貫k [29.05.2023, 09:35:11] • [IP: 185.21.86.**]

My郵e 瞠 ci z listy si nie nadaj , tu potrzeba O. Tadeusza.

Go嗆 • Poniedzia貫k [29.05.2023, 00:40:54] • [IP: 31.11.130.***]

Michalska na li軼ie ? Czyli wyrzuty i 透y to pokaz闚ka. Mia豉 stad znikn望? Kiedy trzeba wzi望 odpowiedzialno嗆 za swoje czyny i s這wa.

Go嗆 • Niedziela [28.05.2023, 13:59:57] • [IP: 37.248.170.**]

A mo瞠 kto m這dy ??Ja bym stawia豉 na Pani Anet Zdybel.Wykszta販ona, znaj帷a dobrze dwa obce j瞛yki, opanowana i licz帷a si z lud幟i.

Go嗆 • Sobota [27.05.2023, 23:27:26] • [IP: 176.221.122.**]

Moim zdaniem 瘸dna z powy窺zych os鏏.

Go嗆 • Pi徠ek [26.05.2023, 16:01:51] • [IP: 45.88.96.**]

Pani Konkolewska wida jak dzia豉 w szptalu to jaka pomylka

Go嗆 • Pi徠ek [26.05.2023, 16:00:38] • [IP: 45.88.96.**]

Pani Konkolewska to jaka pomy趾a

Go嗆 anty pis • Pi徠ek [26.05.2023, 12:49:25] • [IP: 37.249.42.**]

Naprawd dobrze przemy郵ana decyzja to nam闚i pani St鎩 Agnieszk na kandydowanie na urz康 prezydenta 安inouj軼ia bo osobowo嗆 i do鈍iadczenie przemawia za TA pani

Go嗆 anty pis • Pi徠ek [26.05.2023, 12:48:47] • [IP: 37.249.42.**]

Naprawd dobrze przemy郵ana decyzja to nam闚i pani St鎩 Agnieszk na kandydowanie na urz康 prezydenta 安inouj軼ia bo osobowo嗆 i do鈍iadczenie przemawia za Ni

Go嗆 • Pi徠ek [26.05.2023, 07:48:34] • [IP: 45.141.1.***]

A nie ma kogo normalnego?

Go嗆 • Czwartek [25.05.2023, 22:00:28] • [IP: 88.218.252.**]

POGONIC TYCH KOMUSZKOW

Go嗆 • Czwartek [25.05.2023, 19:57:45] • [IP: 88.218.253.***]

precz z demokracj, zasrany ustr鎩 !

Go嗆 • Czwartek [25.05.2023, 11:35:21] • [IP: 91.214.34.**]

Ja zawsze zadaje pytanie dlaczego nigdy nie ma g這sowania przedwyborczego na temat Kto Nie Powinien Zosta Prezydentem ?? tylko g逝pie pytanie nie mam zdania.Mam zdanie i chc g這sowa przeciwko osobom od lat zasiadaj帷ym w radzie miejskiej bo same siebie umieszczaj na listach wyborczych a kas t逝k za ;;; zasiadanie"".

Go嗆 • Czwartek [25.05.2023, 10:14:37] • [IP: 31.0.61.***]

畝dne czyrliderki, Pani Agnieszko St鎩 tylko pani nadaje si w tym skorumpowanym, zaklamanym miescie.Je瞠lu pani odm闚i to tylko konkurs wysla na ca豉 Polske.Co dzieje su we Wroclawiu.Poznaniu, Warszawa itd. gdzie rzadza na z這嗆 Pisowi, , a nie dla dobra obywateli

Go嗆 • Czwartek [25.05.2023, 09:17:41] • [IP: 77.252.46.**]

Kt鏎y z tych kandydat闚 zna biegle chocia jeden j瞛yk obcy?.Nie wyobra瘸m sobie prezydenta w tych czasach bez tej podstawowej umiej皻no軼i. Koncert 篡cze towarzystwa wzajemnej adoracji i achy czy ochy nad tym czy innym kandydatem/ rodzina, towarzysze partyjni, grupy interesu itd./ osobi軼ie mam w g喚bokim powa瘸niu.

Go嗆 • Czwartek [25.05.2023, 09:12:35] • [IP: 37.47.181.**]

Czerwone jak ceg豉 miasto b璠zie zawsze rz康zone przez komunist闚 i ich potomk闚. Tego uk豉du nikt nie rozbije. No chyba 瞠 zdarzy si cud.

Go嗆 • Czwartek [25.05.2023, 08:33:56] • [IP: 83.11.234.***]

Agnieszka Stòj, mo瞠 jednak zdecyduje si kandydowa.Mam nadziej.

Go嗆 • Czwartek [25.05.2023, 07:55:01] • [IP: 80.50.142.**]

Pytanie. Dlaczego w豉郾ie Ci ludzie, nie ma innych spoza 安inouj軼ia np.. Mo瞠 by這by inaczej. Prezydent jest od podejmowania inicjatyw i stosownych decyzji. nie musi zna 安inouj軼ia.

Go嗆 • Czwartek [25.05.2023, 06:58:40] • [IP: 194.120.84.*]

Nie widze zadnych nowych nazwisk, tych nie wybieram!!

Go嗆 • Czwartek [25.05.2023, 05:14:33] • [IP: 46.76.48.***]

Dorota Konkolewska.Jedyna nie ska穎na infantylizmem, lenistwem, prywat i wiar we w豉sn nieomylno嗆, jak pozostali kandydaci 瞠 禦urkiem i Agatowsk na czele.I nigdy Dyzmy!!

Go嗆 Natan P. • Czwartek [25.05.2023, 02:37:48] • [IP: 37.249.42.**]

Naprawd wielka szkoda dla Nas wszystkich mieszka鎍闚 瞠 pani Agnieszka St鎩 nie jest zainteresowana kandydowaniem na urz康 prezydenta 安inouj軼ia bo to kompetentna osoba kt鏎a jest wyczulona w sprawach miasta i by豉 radn miasta urz璠nikiem a teraz jest vice prezesem zarz康u port闚 do tego nikt nie ma haka na Ni

Go嗆 • Czwartek [25.05.2023, 01:48:04] • [IP: 37.248.209.**]

Nikt z nich a ta od szpitala to ca趾iem pora磬a

Go嗆 • Czwartek [25.05.2023, 00:07:10] • [IP: 46.205.140.**]

Popieram, tylko Pani Konkolewska zas逝guje na poparcie. Reszta ju by豉 i g..o zrobi豉 dla mieszka鎍闚.

Go嗆 • 字oda [24.05.2023, 23:08:52] • [IP: 84.159.222.**]

Zmur na emerytur, przez ostatnie 21 lat zniszczy to miasto, wyburzy jego historyczne budynki, zala betonem i zabi Zycie kulturalne. Szkoda ze nigdy nie poniesie konsekwencji. Czas oderwa 鈍inie od koryta