POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [22.03.2023, 17:22:04] • Świnoujście

Karetka przed Uznamem. Ratownicy medyczni zostali wezwani do mężczyzny

Karetka przed Uznamem. Ratownicy medyczni zostali wezwani do mężczyzny

fot. Mieszkaniec

Pogotowie ratunkowe zostało wezwane na ulicę Grunwaldzką. Karetka na miejsce zdarzenia przyjechała na sygnale. Przed centrum handlowym "Uznam" ratownicy medyczni udzielali pomocy medycznej 50 - letniemu mężczyźnie.

Według informacji pogotowia ratunkowego w Szczecinie mężczyzna miał zasłabnąć.

-Zgłoszenie dotyczyło 50-letniego mężczyzny po zasłabnięciu. Pacjent pozostał w miejscu zdarzenia - poinformowała rzecznik WSPR w Szczecinie, Paulina Heigel.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 18 marca około godziny 9:00.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Poniedziałek [27.03.2023, 16:53:55] • [IP: 31.11.128.***]

Tylko nieliczni znawcy mądrzy" szczepionek nie brali, bo głęboko się zastanowili czy to oby nie podstęp. Ogólnie szczepionki szkodzą i trzeba mocno pomyśleć zastanowić się zanim się coś zrobi zanim się zaufa światowym specyfikiem..przecież ten cowid to nic innego jak grypa, a żeby wywołać panikę to wmówili ludziom umieralność i ci w panice poszli po szczepionkę bez żadnego przemyślenia.Trzeba być głupim i tak wierzyć oszukane mu rządowi czy światu.😆😶‍🌫️
28168;😑

Gość • Piątek [24.03.2023, 09:05:52] • [IP: 89.151.36.***]

ość • Środa [22.03.2023, 23:25:16] • [IP: 89.171.85.***] Ponoć przemówienie Tuska usłyszał i zareagował biedny...

Gość • Piątek [24.03.2023, 08:33:39] • [IP: 88.218.254.**]

20:03:22] • [IP: 5.173.31.*]W wannie sobie zrób tą swoją groblę..Co za dziwak.

Gość • Czwartek [23.03.2023, 23:45:51] • [IP: 37.47.188.***]

Szczepienia na covid wychodzą. Widać też po klepsydrach młodych ludzi.

Gość • Czwartek [23.03.2023, 09:37:08] • [IP: 164.127.215.***]

A.moze ceny w sklepach go zabiły. ...?

Gość • Czwartek [23.03.2023, 09:03:45] • [IP: 37.47.186.***]

Problemy poszczepienne. Białko kolca sieje spustoszenie.

Gość • Czwartek [23.03.2023, 06:44:33] • [IP: 178.36.197.**]

Uznam to bardziej pasaż a nie centrum handlowe

Gość • Czwartek [23.03.2023, 01:27:07] • [IP: 70.51.63.**]

Tak to prawda wykonczaja nas tymi szczepionkami, mlodzi ludzie zdrowi wysportowani nagle umieraja. Tak bardzo zle sie czuje po dwoch dawkach, a co dopiero wziac 5.Banda globalistow wykancza po woli caly swiat.

Gość • Środa [22.03.2023, 23:27:48] • [IP: 46.76.196.***]

Środa [22.03.2023, 22:06:07] • [IP: 5.173.208.**] Jakie zaściankowe to miasto by informować o każdym wyjeździe karetki do ludzi ! Dokładnie!

Gość • Środa [22.03.2023, 23:25:16] • [IP: 89.171.85.***]

Zobaczył ceny w sklepie narzucone przez pisiorów i po chlopie

Z • Środa [22.03.2023, 22:06:07] • [IP: 5.173.208.**]

Jakie zaściankowe to miasto by informować o każdym wyjeździe karetki do ludzi !

Gość • Środa [22.03.2023, 21:46:23] • [IP: 176.221.122.**]

Do Środa [22.03.2023, 20:26:49] • [IP: 5.173.31 mówisz o plamie?

Gość • Środa [22.03.2023, 20:54:25] • [IP: 213.155.174.***]

Teraz ludzie padają po szczepieniach na COVID. Cora więcej młodych ludzi. Białko kolca sieje spustoszenie.

Gość • Środa [22.03.2023, 20:26:49] • [IP: 5.173.31.*]

Pewno pijany. Może to Jacek D. Ostatnio dosyć mocno pije

Gość • Środa [22.03.2023, 20:03:22] • [IP: 5.173.31.*]

Zamiast tunelu powinna być wybudowana grobla skróciłaby drogę do Szczecina np na lody do lekarza na zakupy. No gdzie jest ta grobla. No ja pytam się no pytam no ja pytam się

Gość • Środa [22.03.2023, 20:02:03] • [IP: 5.173.31.*]

Zamiast tunelu powinna być wybudowana grobla. Dzięki takiej grobli moglibyśmy szybciej dojechać do Szczecina np. na lody, zakupy lekarza. Grobla tylko grobla ma rację bytu. Gdzie jest ta grobla... No ja pytam się no pytam no ja pytam się

Gość zielony • Środa [22.03.2023, 20:00:07] • [IP: 46.76.53.**]

Jak czytam te durne komentarze to zastanawiam się wśród jakich idiotów przyszło mi mieszkać masakra

Gość • Środa [22.03.2023, 19:30:03] • [IP: 5.173.31.*]

Ktoś wie kto to?

Gość • Środa [22.03.2023, 19:26:30] • [IP: 37.47.188.**]

Lepiej na fali niż pod ziemią 🤭🤣🤣

Gość • Środa [22.03.2023, 18:45:16] • [IP: 37.248.164.***]

Może kebs zaszkodził

Gość • Środa [22.03.2023, 18:44:06] • [IP: 78.10.206.**]

18:26:56 - Idź sobie walnij piątego strzała jednodawkowej...

Gość • Środa [22.03.2023, 18:26:56] • [IP: 78.10.206.***]

Durnoty antyszczepionkowe na fali.

Gość • Środa [22.03.2023, 17:46:53] • [IP: 31.11.128.***]

Po 4 dawce od dr Pyrcia

Gość • Środa [22.03.2023, 17:41:45] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Środa [22.03.2023, 17:36:09] • [IP: 213.155.174.***]...Krótki komentarz... 🤣😂🤣😂

Gość • Środa [22.03.2023, 17:36:09] • [IP: 213.155.174.***]

Efekty po szczepieniu na covid 19?

Oglądasz 1-25 z 25
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 6 czerwca 2024 roku do Urzędu Miasta Świnoujście wpłynęła oferta Fundacji Wiatr w Żagle na realizację zadania publicznego pod nazwą: szkolenie pod tytułem „Odkrywanie autyzmu” Termin realizacji zadania: od 28.06.2024 r. do 5.07.2024 r. Oferta znajduje się do wglądu w Wydziale Zdrowia i Polityki Społecznej. W terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty w Biuletynie Informacji Publicznej, i na stronie internetowej Miasta Świnoujście, każdy może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Ewentualne uwagi można zgłaszać do dnia 14 czerwca 2024 roku w Wydziale Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Świnoujście, ul. Wojska Polskiego 1/2, w godzinach od 7.00 do 15.00. ■ Mamy przyjemność zaprosić na koncert w ramach XX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego Sacrum Non Profanum, który odbędzie się w Świnoujściu. 22 czerwca o godz. 19.00 ze sceny wybrzmią największe przeboje muzyki filmowej. Bilety w cenie 40 złotych do nabycia w kasach MDK oraz przez internet. Więcej w załącznikach ■ Zapraszamy na Otwarty Dzień w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu! 08.06 (sobota) 14:00 - 17:00 Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji: 2 Dmuchańce, Strefa Animacyjna, Zwiedzanie Schroniska, Strzelanie z Łuku, Popcorn. Przyjdźcie z całą rodziną, spędźcie miło czas i poznajcie naszych podopiecznych! To doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o naszej działalności oraz jak możecie pomóc bezdomnym zwierzętom. Do zobaczenia! ■ Jeden z promów Karsibór pojawi się w czerwcu na przeprawie Warszów. Powodem jest awaria chłodzenia na promie Bielik i konieczność jego remontu. Zmiany planowane są w dniach 03-10 czerwca. W związku z awarią systemu chłodzenia na promie Bielik I i pilnej konieczności jego remontu, na przeprawie miejskiej przez tydzień będą w eksploatacji promy: Bielik III i Karsibór I. Promy Bielik II (w trakcie planowanego remontu pędników) i Bielik IV (w trakcie planowanego remontu silnika głównego) wyłączone są z eksploatacji do końca czerwca. ■ Terminal kontenerowy do poprawki. Naruszono lub zignorowano szereg przepisów. Podczas podejmowania decyzji o lokalizacji terminala kontenerowego w Świnoujściu naruszono lub pominięto szereg przepisów. Całkowicie zignorowano kwestię m.in. interesu mieszkańców, uciążliwości, które odczuje lokalna społeczność, ale także bezpieczeństwa państwa w sytuacji, gdy inwestycja powstaje w sąsiedztwie terminala LNG. Świnoujski samorząd chce naprawić te błędy i odwołał się od wspomnianej decyzji Adama Rudawskiego, wojewody zachodniopomorskiego. Działania podjęto w szeroko pojętym interesie społecznym, w nadziei, że głos samorządu w końcu zostanie wysłuchany i uwzględniony. Nie było konsultacji, referendum, rzetelnych opracowań… ■ Druga edycja "Roztańczonych wysp" pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Świnoujście znów przyniosła niezapomniane chwile. Ponad 200 tancerzy z różnych regionów zaprezentowało swoje umiejętności, w tym zespoły z Dance Studio Paa Szczecin, Good Dance Academy Dobra, Strefy Ruchu Dagmara Błaszczak Nowogard oraz lokalne kluby Atu i 8 Flotylli Obrony Wybrzeża. Dla wielu młodych tancerzy była to pierwsza okazja do występu przed publicznością, co wzbudzało wyjątkowe emocje wśród ich rodziców. Najlepsze zespoły, które zdobyły nagrody Grand Prix, to Dance Studio Paa, Good Dance Academy oraz Studio Tańca "Etiuda". Sponsorem nagród była Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Słowianin” w Świnoujściu. Organizacja tego wydarzenia była możliwa dzięki zaangażowaniu wielu osób. Serdecznie dziękujemy trenerom Agacie Midzie, Marcie Zienkiewicz oraz rodzicom tancerzy za ich wsparcie. Specjalne podziękowania składamy Pani Prezydent Joannie Agatowskiej za jej obecność i wsparcie ■ Nowi zastępcy: Joanna Agatowska będzie miała dwóch zastępców. Zastępcą do spraw społecznych będzie pan Roman Kucierski, zastępcą do spraw inwestycyjnych będzie pan Arkadiusz Mazepa. Natomiast sekretarzem miasta zostanie pan Paweł Juras ■ Ryszard Teterycz Przewodniczącym Rady Miasta Świnoujścia ! Nowy przewodniczący był jedynym zgłoszonym kandydatem. Poparło go 19 radnych. 2 było przeciw ■ 21 nowych radnych Rady Miasta Świnoujście odebrało zaświadczenia o wyborze oraz uroczyście złożyło ślubowanie. Wśród nich jest wielu społeczników. Na tej samej sesji nowa prezydent Świnoujścia Joanna Agatowska złożyła ślubowanie i formalnie objęła urząd. ■ Na poniedziałek 6 maja 2024r. Komisarz Wyborczy w Szczecinie zwołał I sesję Rady Miasta Świnoujście IX kadencji. Obrady odbędą się w sali numer 315 Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Początek o godzinie 10.00. Porządek obrad 1. Otwarcie inauguracyjnej sesji rady. 2. Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego. 3. Złożenie ślubowania przez radnych. 4. Stwierdzenie kworum i przyjęcie porządku obrad. 5. Wybór przewodniczącego rady. 6. Wręczenie zaświadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta Świnoujście. 7. Złożenie ślubowania przez prezydenta. 8. Zakończenie obrad ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■