POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • 字oda [22.03.2023, 08:12:24] • 安inouj軼ie

Na terenie 安inouj軼ia w 2022 roku dosz這 do 876 przest瘼stw o charakterze kryminalnym

Na terenie 安inouj軼ia w 2022 roku dosz這 do 876 przest瘼stw o charakterze kryminalnym

fot. iswinoujscie.pl

W trakcie ostatniej Sesji Rady Miasta, komendant KMP w 安inouj軼iu, m. insp. Miros豉w Bry przedstawi informacje na temat stanu bezpiecze雟twa i porz康ku publicznego w mie軼ie. Okazuje si, 瞠 na terenie 安inouj軼ia w 2022 roku dosz這 do 876 przest瘼stw o charakterze kryminalnym. W 2021 roku by這 ich mniej, bo by這 to 775 przest瘼stw tego typu, 2020 rok to 759 takich przest瘼stw.

Szef policji w 安inouj軼iu przekaza tak瞠 dane na temat przest瘼czo軼i pospolitej typu rozboje, kradzie mienia, kradzie samochodu czy uszkodzenie mienia. Niestety ich liczba tak瞠 ro郾ie. W 2022 roku by這 ich 467, 2021 - 411, 2020 rok - 370.

Podobnie jest z rozbojami, kradzie膨 rozb鎩nicz, czy wymuszeniem rozb鎩niczym:
11 – 2022 rok
9 – 2021 rok
8 - 2020 rok

Kradzie篡 z w豉maniem tak瞠 przyby這:

123 – 2022 rok
97 – 2021 rok
90 – 2020 rok

Najwi璚ej z pospolitych przest瘼stw by這 kradzie篡 mienia:
252 - 2022 rok
246 - 2021 rok
176 - 2020 rok

Uszkodzenie mienia:
63 – 2022 rok
39 – 2021 rok
67 - 2020/2019 rok

B鎩ki i pobicia:
4 - 2022 r
5 - 2021 r.
5 - 2020 r.

Uszczerbek na zdrowiu, uszkodzenie cia豉:
14 -2022
15 - 2021
24 - 2020

Najmniej by這 kradzie篡 aut:
O - 2022 rok
2 - 2021 rok
0 - 2020 rok

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 31

Go嗆 • Czwartek [23.03.2023, 14:51:01] • [IP: 89.151.36.**]

Go嗆 • 字oda [22.03.2023, 10:01:29] • [IP: 37.47.137.***]Pomyli造 ci si z這t闚ki z twoimi rublami. Euro nie kosztuje 7 z. lecz 4, 60 trolu.

Go嗆 • Czwartek [23.03.2023, 13:03:25] • [IP: 185.210.36.***]

Go嗆 • Czwartek [23.03.2023, 11:45:52] • [IP: 176.221.123.***] Co prawda twoje teksty sa dziwne, jak liturgiczne teksty, z dziwna ortografi, wi璚 nie wiem na ile traktowac to powa積ie, ale dla precyzji podpowiem, 瞠 statystyki wg r霩nych kryteri闚 mozna formowac r騜ne. Ochrzczonych w Kk jest 85%, ale praktykuj帷ych regularnie jest mniej niz 50%, ale z kolei z punktu widzenia ziem zachodnich, gdzie jest ludno軼 nap造wowa, nieskonsolidowana spo貫cznie, g這suj帷a na PO, SLD, dzi Nowa Lewic, PSL, to u nas wierz帷ych jest mniejszo嗆 - na Pomorzu Zachodnim i w Lubuskiem. To w zachodniopomorskim jest najwiecej konkubinat闚, jest wieksza przest瘼czosc niz na terenach mocnych religijnie jak Podkarpacie. Aha, co do Grupy 砰dowskiej, to tu zaczynaja sie 瘸rty, nie wiem, sk康 u ciebie ten w徠ek.

Go嗆 • Czwartek [23.03.2023, 11:45:52] • [IP: 176.221.123.***]

W Katolickiej Polsce to jest Grupa Katolicka liczy 70% Grupa Zydowska liczy 21% Grupa Komunistyczna liczy 9% Uprawnieni Wyborcy zag這suj no bo kto nami musi Rz康zic

Go嗆 • Czwartek [23.03.2023, 09:44:56] • [IP: 84.44.204.***]

Do 201...Nie bylo ukrow a patologia w tym zadupiu jest od wiekow.

Go嗆 • Czwartek [23.03.2023, 07:18:55] • [IP: 89.78.201.***]

Trzeba wpu軼i wi璚ej ukrai鎍 i innych przyb喚d. B璠zie jeszcze weselej !!

Go嗆 • 字oda [22.03.2023, 22:05:27] • [IP: 176.221.122.***]

Panie kiomediancie pora i嗆 na emerytur ile to ju lat 軼iemniamy he

Go嗆 • 字oda [22.03.2023, 20:26:37] • [IP: 46.231.56.***]

Bardzo klarownie przedstawione. Tylko przypadkowo zapomniano umie軼i statystyki wykrywalno軼i.

Go嗆 • 字oda [22.03.2023, 19:10:54] • [IP: 37.47.186.***]

Bo policja to si sko鎍zy豉 w tym mie軼ie odk康 przyszed tu na komendanta przyb喚da ze S豉wna a potem zostawi po sobie t obecn miernot.

Go嗆 • 字oda [22.03.2023, 17:46:20] • [IP: 46.205.140.***]

16:07:43] • [IP: 37.248.162.**] Jakby si odnalaz豉, zaraz by tu walni皻o artyku i foci.

Go嗆 • 字oda [22.03.2023, 16:07:43] • [IP: 37.248.162.**]

Czy ta kobieta si w ko鎍u odnalaz豉 ? Kto co wie, na ten temat ?

Go嗆 • 字oda [22.03.2023, 15:28:32] • [IP: 46.205.136.***]

11:48 - w 安inouj軼iu nie ma kraju katolickiego, tu jest miasto z licznymi wnukami i dzie熤i 穎lnierzy Ludowego Wojska Polskiego i nimi samymi, to czerwony gr鏚 dzia豉czy partyjnych, to miasto, gdzie honorowymi obywatelami.miasta s byli aparatczycy PZPR, pewna nauczycielka z Komitetu Miejskiego PZPR i pewien towarzysz przewodnicz帷y. To miasto nalezy do najmniej praktykujacych religijnie w Polsce, katolicy s mniejszo軼i. Teraz wszystko jasne?

Go嗆 • 字oda [22.03.2023, 15:25:29] • [IP: 46.76.89.**]

Wi璚ej Ukrai鎍闚 軼i庵n望 trzeba, m這dzi Ukrai鎍y kupuj alkohol i nawet dow鏚 nie jest sprawdzany, oczywi軼ie chodzi g堯wnie o zabki tam pracuje mn鏀two Ukrai鎍闚. Zwracaj帷 paniom uwag 瞠 s za m這dzi to jeszcze zosta貫m opsztykany 瞠 to nie moja sprawa. Ukrai雟kie ma這laty si napij i szalej, to nie s puste s這wa, a i grono doros造ch Ukrai鎍闚 nawalonych jak dzia豉 hasaj po 安inouj軼iu jak chc i gdzie chc. Policja nie reaguje na zg這szenia, 瞠 pijana m這dzie ukrai雟ka czy doros豉 cze嗆 tej mniejszo軼i zaczepia ludzi. Tylko czeka a zaczn dziac si gorsze rzeczy, OBYM SI MYLI

Go嗆 • 字oda [22.03.2023, 15:20:38] • [IP: 95.40.247.***]

[22.03.2023, 10:04:57] • [IP: 46.76.37.**] Ciebie to ju chyba ca趾iem POpie...i這. Masz obsesj na puncie PO, a jako nie widzisz tego, 瞠 dzia豉nia twojego ukochanego pisu ju dawno przekroczy造 wszelkie granice przyzwoito軼i.

Go嗆 • 字oda [22.03.2023, 14:52:16] • [IP: 37.47.144.***]

Tylko tyle zg這szono, a 2000 nie zg這szonych

Go嗆 • 字oda [22.03.2023, 14:02:48] • [IP: 92.118.167.***]

Niestety policja w naszym mie軼ie nie pracuje tak jakby鄉y chcieli poprostu zajmuj si wypisywaniem mandat闚 瞠by statystyki poprawi ale 瞠by rozwi您a zagadk lub pom鏂 cz這wiekowi postawi bandyt przed s康em to ju problem ratownicy i policjanci powinni bra przyk豉d 瞠 stra篡 po瘸rnej oni najwi璚ej dzia豉j w tym mie軼ie zawsze mo積a na nich liczy

Go嗆 • 字oda [22.03.2023, 13:02:38] • [IP: 46.205.136.***]

0:01:29] • [IP: 37.47.137.***] Sprawca Putinflacji ju jest 軼igany, je郵i tylko przyjedzie cho熲y tylko do ojczyzny Donalda, Niemiec, wezm go za wszarz i do ciupy.

Go嗆 • 字oda [22.03.2023, 12:44:02] • [IP: 178.238.249.***]

Nasza dzielna policyja do dzi nie wyja郾i豉 sprawy wybitych szyb na parkingu pod dawnym GROOS-MARKETEM dzi sklep Rossman, sprawy umorzono.pomimo 瞠 prawie wskaza貫m sprawc闚.

Rozgoryczony • 字oda [22.03.2023, 12:00:18] • [IP: 194.233.96.**]

Kto tu pisa 瞠 policja 軼iemnia. Oczywi軼ie. W tym kraju nie ma ju idea堯w, zreszt ci kt鏎zy je maj wst瘼uj帷 do policji szybko je trac zniszczeni przez system. Po co si stara jak mo積a odb瑿ni swoje, za bardzo si nie wychyla bo mo積a oberwa czy to od prze這穎nych czy od patus闚. Tak latka lec, szybka emeryturka i mo積a sobie spokojnie dorobi bez stresu. Czego to wina? Tego 瞠 prawo powinno by jednoznaczne, szybkie i z pe軟 moc by ukr鏂i takie zachowania. tylko 瞠 w tym kraju nic si nikomu nie chce i ka盥y ma w dupie wszystko i wszystkich.

Miki_maus • 字oda [22.03.2023, 11:55:21] • [IP: 185.203.217.**]

To zawsze by這 miasto gangus闚, 熜un闚, pa lekkich obyczaj闚, kozak闚-frajer闚, pseudo biznesman闚, oszust闚 i drobnych cwaniaczk闚 瞠 nie wspomn o pijakach :) Blisko granica do niemiec, promy do Szwecji, mo磧iwo軼i na zrobienie szwindla, komus w.eba na dyskotece, co ukra嗆 - takie miasto i taki klimat i nie zmieni這 tego ani wyjazd ruskich ani wej軼ie do unii ani przyjazd ukrai鎍闚 czy azjat闚 do pracy.

Go嗆 • 字oda [22.03.2023, 11:48:25] • [IP: 165.225.207.**]

W kraju katolickim ? A ja my郵a貫m, 瞠 w narodzie wybranym nawet rower mo積a niezapi皻y zostawi.

Go嗆 • 字oda [22.03.2023, 11:22:30] • [IP: 37.47.151.***]

A ile by這 przed przyjazdem Ukrainy do nas…

Go嗆 • 字oda [22.03.2023, 11:16:52] • [IP: 46.231.59.*]

Bo w filmach i teledyskach nie ma :)

Go嗆 • 字oda [22.03.2023, 10:04:57] • [IP: 46.76.37.**]

Nie, to niemo磧iwe, tyle przest瘼stw w Kraju Katolickim, kurorcie nadmorskim? To s jakie POm闚ienia nieprzychylnej partii antpisowskiej...🍎🍓🍒

Go嗆 • 字oda [22.03.2023, 10:01:42] • [IP: 5.173.156.**]

Przyk豉d idzie z g鏎y r瘯a r瘯 myje !

Go嗆 • 字oda [22.03.2023, 10:01:29] • [IP: 37.47.137.***]

a za wywo豉nie inflacji i doprowadzenie do 4, 7 z za Euro kiedy sprawcy us造sz zarzuty?

Ogl康asz 1-25 z 31
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ UWAGA KIEROWCY! Od dzisiaj (1 czerwca) kierowcy naszego miasta musz p豉ci za parkowanie na dotychczasowych bezp豉tnych parkingach miejskich! ■ Nowe ceny bilet闚 na linii 10 do Mi璠zyzdroj闚 oraz nowe rodzaje bilet闚 na liniach miejskich Uprzejmie informujemy, 瞠 z dniem 01 czerwca 2023 r. zmianie ulegn ceny bilet闚 na linii 10 oraz zostan wprowadzone nowe rodzaje bilet闚 na liniach miejskich ■ Kto powinien zosta prezydentem 安inouj軼ia? Wybory samorz康owe odb璠 si w kwietniu 2024 r. Kto we幟ie wtedy udzia w wy軼igu o wyspiarski tron dzisiaj jeszcze oficjalnie nie wiadomo ■ Ponad 3 miliony z這tych rocznie miasto wydaje na utrzymanie zieleni ■ A jednak „k豉mczuszka”? Tajemnica rezygnacji Michalskiej rozwi您ana ■ 78 lat temu zako鎍zy豉 si II wojna 鈍iatowa. Najwi瘯szy i najbardziej krwawy konflikt w historii zebra swoje 積iwo tak瞠 w Polsce. Wszystkim poleg造m w czasie walk w latach 1939 - 1945 oddano ho責 w trakcie poniedzia趾owych uroczysto軼i. ■ 28 kwietnia otwarto w瞛e przesiadkowy na Warszowie, niestety z rocznym op騧nieniem. Inwestycja mia豉 zako鎍zy si w pierwszej po這wie 2022 roku. Ca趾owity koszt, budowy parkingu i przebudowa dworca autobusowego to 14 mln z, z czego niemal 10,5 mln to uzyskane przez Miasto dofinansowanie ze 鈔odk闚 zewn皻rznych, a konkretnie z Regionalnego Programu Operacyjnego Wojew鏚ztwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Szczeci雟kiego Obszaru Metropolitalnego ■