POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [28.02.2023, 14:36:51] • 安inouj軼ie

Ruszy這 g這sowanie na ekologiczny mural w 安inouj軼iu!

Ruszy這 g這sowanie na ekologiczny mural w 安inouj軼iu!

fot. Organizator

W kwietniu tego roku zostanie oddany do u篡tku kolejny parkingowiec firmy Park System w 安inouj軼iu. Inwestor zapowiedzia, 瞠 na jednej ze 軼ian elewacji tej inwestycji wykona ekologiczny mural. O tym, co b璠zie namalowane na 軼ianie parkingowca przy ul. J霩efa Bema zdecyduj mieszka鎍y 安inouj軼ia.

Na oficjalnym profilu Facebook firmy Park System ruszy豉 ju ankieta. Do wyboru s 3 projekty graficzne wraz obja郾ieniem od autor闚. Warto przypomnie, 瞠 mural zostanie wykonany przy u篡ciu farb fotokatalicznych, kt鏎e poch豉niaj i usuwaj m. in. dwutlenek siarki, tlenki azotu i opary rozpuszczalnik闚. Materia dostarczy szczeci雟ka firma Pigment, kt鏎a dysponuje t nowoczesn technologi i ma ju do鈍iadczenie w realizacji takich projekt闚.

Jak zaznacza inwestor, wy陰cznie g這sy mieszka鎍闚 安inouj軼ia b璠 brane pod uwag w ankciecie, o czym informuje kr鏒ki fragment zasad umieszczony w tre軼i posta. Aby odda g這s nale篡 umie軼i komentarz z numerem projektu pod postem na Facebook. Poni瞠j prezentujemy wszystkie projekty wraz z obja郾ieniem.

Ruszy這 g這sowanie na ekologiczny mural w 安inouj軼iu!

fot. Organizator

Projekt nr 1 (鈔鏚miejski) przedstawia popularny obiekt Stawa M造ny oraz pla輳, z kt鏎ej s造nie miasto. Muszla koncertowa symbolizuje kulturalny charakter miasta, a ca這嗆 wype軟iaj mieszka鎍y, rowerzy軼i i tury軼i. Centralnie umieszczona nazwa miejscowo軼i rozdzielona s這鎍em, jako liter „o”, aby uwypukli dwa cz這ny nazwy.

Ruszy這 g這sowanie na ekologiczny mural w 安inouj軼iu!

fot. Organizator

Projekt nr 2 (ekologiczny) to ukazanie miasta od ca趾owicie innej strony. Miejsca, gdzie jest du穎 teren闚 zielonych w postaci rezerwat闚 przyrody i malowniczych szlak闚. Miejsca, w kt鏎ym nie brakuje spokoju i przestrzeni do sp璠zania czasu na 這nie natury.

Ruszy這 g這sowanie na ekologiczny mural w 安inouj軼iu!

fot. Organizator

Projekt nr 3 (geometryczny) to bardziej kola穎wa forma pokazania walor闚 z projektu nr 1. Zastosowano r闚nie odmienn kolorystyk oraz spos鏏 zapisu nazwy miasta, kt鏎y w tym przypadku jest sp鎩ny z oficjaln identyfikacj graficzn.

G這sowa mo積a do dnia 12.03.2023 do godziny 23:59 pod postem na Facebook: m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02ppApU8uBU6ALjLLYsncmhbjwuTboftz8uvxoYebBJ2MejazQEvQjU9Hus3u8e5oWl&id=102807391197677

Zesp馧 medialny Park System


komentarzy: 67, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 67

Go嗆 • Sobota [04.03.2023, 17:38:11] • [IP: 176.221.122.**]

No prosz, na mural mo積a zorganizowa g這sowanie a na nazw tunelu ju nie... wiele to daje do myslenia. Je瞠li w nazwie b璠zie kt鏎y z Kaczy雟kich to ten tunel b璠zie przekl皻y

Go嗆 • Sobota [04.03.2023, 11:39:48] • [IP: 62.69.252.**]

Mural Betonowy z portretem naszej w豉dzy 瞠by wszyscy wiedzieli kto zniszczy nasza wysp

Go嗆 • Czwartek [02.03.2023, 18:12:07] • [IP: 185.210.38.***]

nr 1

Go嗆 • Czwartek [02.03.2023, 13:57:34] • [IP: 85.232.238.**]

woow ale pr鏏a odzyskania sympatii mieszka鎍闚

Go嗆 • Czwartek [02.03.2023, 12:12:44] • [IP: 5.173.194.***]

Stawiam 瞠 wygra projekt nr 1

Go嗆 • Czwartek [02.03.2023, 10:43:46] • [IP: 37.47.181.***]

Stawiam 瞠 wygra projekt nr 1

Go嗆 • Czwartek [02.03.2023, 10:32:18] • [IP: 88.156.232.***]

Jak s造sz ekologiczny, to ju mi cierpnie sk鏎a - bo dzisiaj wszystko co ekologiczne, to drogie, s豉be i z貫! W imi 幢e poj皻ej ekologii chc nam odebra auta, podnie郵i ceny paliwa, p豉cimy durne gie責owe haracze poprzez ETSy w cenie pr康u elektrycznego, by by bardziej ekologiczny, a teraz co pisz, 瞠 b璠ziemy mogli robaki ekologiczne je嗆. Spadajcie z takim ekologicznym muralem na drzewo, uczcijmy lepiej ludzi zamordowanych przez 篡dowskich zbrodniarzy z adwokatury: genera豉 Nila, czy Pileckiego. To komusze miasto zaczyna mnie brzydzi, z takimi postsowieckimi muralami, betonowaniem, nazywaniem ulic nazwiskiem sowieckiego genera豉 Nowojachtowa - jakby nie by這 godnych ich patron闚.

Go嗆 • 字oda [01.03.2023, 20:38:50] • [IP: 176.221.123.***]

TAK PRYMITYWNE TE MURAΧ JAK WxDZA W W TYM MIE列IE. I列IE PRL -owskie POSKLEJANE WYCINANKI. 浩NADA TOTALNA

Go嗆 • 字oda [01.03.2023, 13:11:45] • [IP: 5.173.194.***]

Czytam, 瞠 te farby dzia豉j jak 300-400 drzew

Go嗆 • 字oda [01.03.2023, 12:05:19] • [IP: 79.186.51.***]

Robaki namalowa, teraz w modzie

Go嗆 • 字oda [01.03.2023, 11:45:21] • [IP: 83.21.86.***]

Do mnie przemawia ten ala kola/zlepek grafik. Ciekawa inicjatywa i og鏊nie popieram takie akcje.

Go嗆 • 字oda [01.03.2023, 11:41:57] • [IP: 89.151.36.***]

Brakuje jeszcze jednego wa積ego elementu zwi您anego ze 安inouj軼iem. Najw豉軼iwszy by豚y projekt - pt. - betoniarka a w tle zachodz帷e s這鎍e lub bardziej odwa積y - grucha z betonem na tle wydm...

Go嗆 • 字oda [01.03.2023, 11:39:20] • [IP: 176.221.122.**]

Powinna byc wizualizacja tego muru w miejscu gdzie ma by mural. Inaczej to nie ma sensu

Go嗆 • 字oda [01.03.2023, 11:36:44] • [IP: 176.221.122.**]

to s projekty ekologiczne ? Beznadziejne geometryczne schematy. To i dobrze, 瞠 to co b璠zie schowane mi璠zy budynkami. Bo s豉wy jako" mural" na pewno nie odniesie.

Go嗆 X • 字oda [01.03.2023, 11:23:14] • [IP: 176.221.123.**]

Czemu takie maziaje, jak malowane przez dziecko, takie kiczowate. Nie sta nas na co 豉dnego? Przyk豉dowo podobizna kontradmira豉 W這dzimierza Steyera?

Go嗆 • 字oda [01.03.2023, 11:04:29] • [IP: 37.30.109.**]

Naiwne, bez pomys逝, tylko to, co tury軼ie potrzebne. 畝dnej my郵i

Go嗆 • 字oda [01.03.2023, 10:59:00] • [IP: 78.11.44.***]

Najlepsza b璠zie wielka czerwona Betoniarka

Go嗆 • 字oda [01.03.2023, 10:48:35] • [IP: 5.173.200.**]

M鎩 typ to nr.2.

Go嗆 • 字oda [01.03.2023, 09:01:21] • [IP: 46.205.141.*]

07:52 • 89.151.36.***] Dla ciebie namalowa豚ym osobny mural przed twoim oknem: w ogr鏚ku zabaw dzieci璚ych przed blokiem stoi dzik z warchlakami, obok s豉nia si z up造wu krwi dziecko zaatakowane przez dzika, w tle blok z matk w stanie histerii, jak wybiega z klatki w kierunku dziecka. Dodam: zna貫m osob zaatakowan przez dzika, ci篹kie uszkodzenia nogi.

Zdzis豉w • 字oda [01.03.2023, 08:48:45] • [IP: 178.238.250.***]

Propozycje s豉be. Wiele rzeczy w jednym miejscu. Brak wyra幡ego przekazu.

Go嗆 • 字oda [01.03.2023, 07:52:17] • [IP: 89.151.36.***]

Namalowa my郵iwych stoj帷ych nad zabitym dzikiem a w tle zamiast drzew apartamentowce.

Go嗆 • 字oda [01.03.2023, 07:26:41] • [IP: 178.238.252.**]

Tylko 1.

Go嗆 • 字oda [01.03.2023, 07:25:19] • [IP: 94.254.173.**]

Na Facebook sporo g這s闚 ju oddano. Stawiam, 瞠 wygra nr 1

Go嗆 • 字oda [01.03.2023, 06:09:16] • [IP: 176.221.122.***]

Zenada te projekty z szablonu panie prezydencie niech Pan nie pozwoli na takie bochomazy

Go嗆 • 字oda [01.03.2023, 00:00:07] • [IP: 62.69.229.**]

Wszystkie zaprzeczaj temu, co dzieje si w 安inouj軼iu. Zgadzam si z poprzednikami, 瞠 jest to sklejanka internetowa. Powinna by wizualizacja betonowej my郵i starego cz這wieka. A tu nagle r瘯a z zieleni, jakby dbano o ziele w mie軼ie. Wpiszcie sobie w guglach kobieta na rowerze gif. Jakby poszuka dok豉dniej, to i fragmenty by si znalaz造.

Ogl康asz 1-25 z 67
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ A jednak! Niemcy zawieszaj podwy磬i kurtaxe po swojej stronie wyspy Uznam. Od kwietnia op豉ta mia豉 wzrosn望 z 2,70 na 3,90 euro za dzie. Dla wielu 鈍inouj軼ian to szok. Spora cz窷 mieszka鎍闚 je寮zi przecie do Niemiec na zakupy, do aptek, na spacery lub przeja盥磬i rowerowe. S te rodzice, kt鏎ych dzieci chodz do niemieckich szk馧 i przedszkoli. Teraz mog spa spokojnie. Po spotkaniu przedstawicieli samorz康u i 安inoujskiej Organizacji Turystycznej z niemieck bran膨 turystyczn i samorz康owcami z wyspy Uznam uda這 si przekona s御iad闚 do zawieszenia podwy磬i. ■ Reklama: Skupuje waluty wycofane z obiegu!!! tel 504-274-604 ■ M篹czyzna um闚i si z nieletni. Na szcz窷cie o sprawie dowiedzia si rodzic i zapobieg spotkaniu z dzieckiem. Rodzic z pomoc innych os鏏 zatrzymali m篹czyzn i wezwali policj ■ Pragniemy poinformowa, 瞠 w weekend na przeprawie miejskiej b璠 p造wa造 dwa promy. Jednocze郾ie przypominamy, 瞠 dla mieszka鎍闚 dost瘼ne s obie przeprawy, zach璚amy do sprawdzenia kolejek na kamerach zanim udamy si w podr騜 ■ Od 1 lutego w 安inouj軼iu dzia豉 stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubieg貫go roku z prowadzenia stacji zrezygnowa豉 prywatna firma, pacjenci musieli doje盥瘸 do najbli窺zej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod 安in pojad samochody, w豉dze miasta chc zaprosi mieszka鎍闚 do podwodnego spaceru pomi璠zy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent 安inouj軼ia konsultuje dat z wykonawc tunelu ■ Na skrzy穎waniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie b璠zie ronda lecz skrzy穎wanie z sygnalizacj 鈍ietln ■ Od najbli窺zego pi徠ku, 27 stycznia wznawia dzia豉lno嗆 stacja dializ w 安inouj軼iu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana by豉 dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Le鄉iana do ulicy Matejki projektant uwzgl璠ni zatoczk dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urz璠u Miasta (budynek12). Przystanek powsta, ale nie taki jak przewidywa projekt. Mia豉 by zatoka autobusowa a wyszed przystanek przychodnikowy, kt鏎y przy okazji blokuje ruch samochod闚. Czy to przypadek, nie s康z... Konia z rz璠em wi璚 temu kto wyt逝maczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mog schowa si spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje wi璚 pytanie kto zdecydowa i zmieni na gorsze rozwi您anie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobli簑 Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskow ci篹ar闚k zgin掖 44 - letni mieszkaniec 安inouj軼ia i jego 10 - letnia c鏎ka ■ Tragiczny wypadek wydarzy si na S3 w pobli簑 miejscowo軼i Skwierzyna w wojew鏚ztwie lubuskim na drodze prowadz帷ej do Zielonej G鏎y. W zderzeniu kampera z wojskow ci篹ar闚k ameryka雟kiej armii zgin瘭i na miejscu 44 – letni mieszkaniec 安inouj軼ia i jego 10 – letnia c鏎ka. Zdj璚ia z miejsca wypadku s wstrz御aj帷e. Wida na nich, 瞠 po kamperze kt鏎ym podr騜owa造 ofiary wypadku zosta這 jedynie podwozie. 44 – latek by znanym nie tylko w 安inouj軼iu ale tak瞠 w ca貫j Polsce mi這郾ikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygl康a na to, 瞠 zesz這roczne li軼ie b璠 nam towarzyszy przez ca陰 zim. Dop鏦i nie rozwieje ich wiatr lub nie usun wiosenne porz康ki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest li嗆mi w r騜nym stopniu rozk豉du. Zale積ie od pogody, albo wiruj unoszone podmuchami wiatru, albo, po d逝窺zych opadach, kt鏎e mamy od kilku dni, zalegaj na chodnikach, przy kraw篹nikach, na skwerach. A przecie tak niewiele trzeba, aby by這 czy軼iej, 豉dniej... ■ Sp這n掖 punkt gastronomiczny na promenadzie! 安iadkowie po瘸ru us造szeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodr帳ka W domu pa雟twa Pi徠kowskich wybuch po瘸r, kt鏎y pozbawi ich ca貫go dorobku. Z ogniem, kt鏎y wybuch rano, walczy這 7 zast瘼闚 Stra篡 Po瘸rnej, jednak po ugaszeniu zosta這 tylko pogorzelisko. Pa雟two Pi徠kowscy zdo豉li opu軼i p這n帷y dom, lecz nie zd捫yli zabra ze sob niczego - uciekli z po瘸ru w pi瘸mach. 疾by zn闚 mogli zamieszka pod w豉snym dachem, trzeba przeprowadzi gruntowny remont ca貫go domu, kupi meble i sprz皻y, kt鏎e sp這n窸y. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, pod堯g, trzeba sku tynki i po這篡 je od nowa, wymalowa, wymieni instalacj elektryczn i wiele innych rzeczy. Dlatego zosta豉 zorganizowana akcja zbierania pieni璠zy na rzecz pogorzelc闚 z Kodr帳ka, liczy si ka盥a z這t闚ka, nie b康幟y oboj皻ni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■