POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [27.12.2008, 08:54:47] • Świnoujście

Reklama oślepia kierowców

Reklama oślepia kierowców

fot. Sławomir Ryfczyński

Reklamowa tablica świetlna jest sporym zagrożeniem dla kierowców i pieszych. Ekran świetlny powieszony na kamienicy przy skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Mają i Niedziałkowskiego tuż pod przejściem dla pieszych oślepia kierowców.

Urzędnicy nie wiedzą czy ktokolwiek wydał zgodę na świetlną tablicę. Odpowiedzialność za takie obiekty spoczywa na Wydziale Architektury i Budownictwa. Jednak urzędnicy pewnie nie byli na miejscu i nie wiedzą jak mocno oślepia ona kierujących. Kierowcy są zbulwersowani. Po zmroku bardzo oślepia, a przecież tuż pod nią jest przejście dla pieszych. Wracaliśmy po zmroku do domu, intensywne światło bardzo raziło w oczy – mówią. Służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo zgodnie twierdzą, że oślepia kierowców, i że jest zagrożeniem. Niestety na tym kończy się ich aktywność. Jej właściciel nie odbiera od nas telefonów.


komentarzy: 161, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-125 z 161

Gość • Sobota [27.12.2008, 13:20:03] • [IP: 92.42.117.**]

nie oślepia

Gość • Sobota [27.12.2008, 13:19:22] • [IP: 92.42.117.***]

nie gapic sie na nia to oslepiac nie bedzie:P

Gość • Sobota [27.12.2008, 13:18:34] • [IP: 89.74.26.***]

Reklama nie tylko oślepia po zmroku ale przede wszystkim przyciaga wzrok kierowców co powoduję, że dużo mniej uwagi poświęcają sytuacji na przejściu dla pieszych.

Gość • Sobota [27.12.2008, 13:16:18] • [IP: 195.117.222.***]

Też jestem kierowcą i mnie oraz wielu innym nie przeszkadza.W czyim imieniu się wypowiadasz redaktorze?

Gość • Sobota [27.12.2008, 13:14:40] • [IP: 80.245.178.**]

uważam że oślepia, zdecydowanie coś jest nie tak z intensywnością świecenia po zmroku

Gość • Sobota [27.12.2008, 13:08:44] • [IP: 93.94.184.**]

Widocznie ktoś nie dostał w łapę za zgodę na umieszczenie tej reklamy, więc procedurę trzeba jeszcze raz przeprowadzić żeby jakiś urzędas wypchał sobie" piter"

Gość • Sobota [27.12.2008, 13:02:03] • [IP: 80.245.182.***]

Niektórzy z was naprawdę już oślepli. Reklama świeci zbyt silnie i jest to fakt. na wzrok działa podobnie jak włączone w ładny dzień światła przeciwmgłowe. Pewnie, że nie tak jak długie przednie, ale jednak reklama jak i światła na mgłę gdy mgły nie ma są co najmniej niefortunne. Oślepianie - to zbyt wielkie słowo.

Gość • Sobota [27.12.2008, 13:01:37] • [IP: 92.42.114.***]

Ale pomysł z tym oślepianiem - mieszkam blisko przechodzę tędy każdego dnia i o wszystkim pomiślałam tylko nie o oślepianiu, co za fantazja!!

Gość • Sobota [27.12.2008, 12:53:54] • [IP: 80.54.123.**]

bzdura jak jade nic mnie nie oslepia predzej bym powiedzial ze mieszkańców na przeciwko w okna oslepia ale napewno nie kierowcow

Gość • Sobota [27.12.2008, 12:25:37] • [IP: 80.245.188.***]

wymysla sie po to zeby tylko przeskoczyc konkurencje, ale tak to jest jak sie we wszystkim idzie na ilosc nie na jakosc!

Gość • Sobota [27.12.2008, 12:25:36] • [IP: 92.42.117.***]

Facet wczoraj wieczorem spadl na promie ze schodow, o tym nie napisza, a pisza o jakiejs reklamie

;> • Sobota [27.12.2008, 12:24:40] • [IP: 83.31.188.***]

To, że przy przejściu należy uważać, to wiedzą kierowcy, nawet niektórzy pamiętają o tym ;> Mnie jakoś nie oślepiała, kiedy jechałem nocą. Za to zwracałem na nią uwagę, gdy byłem pieszym, ale to chyba rola reklamy. Może zrobić sondę internetową oślepia/nie oślepia i kategorie: pieszy-rowerzysta/kierowca/mieszkaniec bloku obok? Kolejnym pytaniem, będzie co ona reklamuje, bo wtedy zwróci na nią więcej osób uwagę.

Gość • Sobota [27.12.2008, 12:19:40] • [IP: 80.245.188.***]

czyzby kolejna rewelacyjna informacja po tonacym statku, ktory okazal sie poglebiarka. reklama mogla by oslepiac jakby miala duzo wieksza powierzchnie, chyba ze ktos chodzi z wysoko podniesiana glowa!

Gość • Sobota [27.12.2008, 12:11:07] • [IP: 92.42.114.**]

jezdze tam codziennie w nocy i jakos nic mnie tam nie oslepia

alejakiGość • Sobota [27.12.2008, 12:10:29] • [IP: 217.97.199.***]

dobry żarcik poświąteczny heheh tyle razy tamtędy jechałem i nic mnie nie oślepiało. Pewnie ktoś potrącił pieszego na tym przejściu i teraz poszła bajera ze oślepia tablica :)

Gość • Sobota [27.12.2008, 12:09:25] • [IP: 195.117.222.**]

mnie tam nic nie oślepia, a tablica fajnie sie mieni nawet gdy miasta nie rozswietlaja swiateczne ozdoby

Gość • Sobota [27.12.2008, 12:04:19] • [IP: 88.156.232.*]

Wcale nie oślepia! Co za bzdury!

Gość • Sobota [27.12.2008, 12:04:08] • [IP: 92.42.116.**]

Najlepiej wylaczcie wszystkie swiatla w miescie, zeby nie oslepialy NIEDZIELNYCH kierowcow !!

Ana • Sobota [27.12.2008, 11:58:59] • [IP: 80.245.187.**]

Czego to ludzie nie wymysłą haha. Szkoda ze ich latarnie przy ulicach nie oslepiaja. Co za paranoja jak można cos takiego wymyśleć!!

Gość • Sobota [27.12.2008, 11:48:15] • [IP: 91.94.251.**]

Jasne chyba tylko Sławka oślepia\:P)

killer • Sobota [27.12.2008, 11:48:04] • [IP: 88.156.235.***]

Napiszcie jeszcze co to za kierowcy, których ta reklama oślepia i na jakim bazarze kupowali prawo jazdy i powiedzcie tym kierowcom żeby tyle nie pili jak prowadzą, to wtedy ta reklama nie będzie ich razić. Czy może po prostu razi ich że ktoś wpadł na taki pomysł? Osobiście uważam że bardzo fajna reklama i mogłoby być więcej takich w naszym zaścianku.

Gość • Sobota [27.12.2008, 11:37:05] • [IP: 80.245.188.***]

jezdze codziennie tą ulicą i nic mnie nie oslepia!! a na pewno nie jestem pseudo-kierowcą..

Gość • Sobota [27.12.2008, 11:35:53] • [IP: 83.31.187.*]

to wszystko wina Żydów! No i precz z komuną!

oslepiony • Sobota [27.12.2008, 11:30:14] • [IP: 80.245.176.***]

proponuje wylaczyc time squer w NY i piccadilly wLONDYNIE bo oslepia kierowcow!! paranoja

V A D E R • Sobota [27.12.2008, 11:29:37] • [IP: 195.117.222.*]

Ldzi oślepia ludzka głupota!!

Oglądasz 101-125 z 161
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■