POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [13.02.2023, 09:34:22] • Świnoujście

W dobrych humorach na 280. parkrunie

W dobrych humorach na 280. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Blisko 40 zawodniczek i zawodników stanęło na starcie 280 PARKRUN Świnoujście. Pełni energii w sobotę o godz. 9.00 wyruszyli parkowymi ścieżkami w poszukiwaniu przygód. Pomimo wiatru, czasem nawet w oczy, pokonali 5 km trasę w doborowych humorach. Na mecie oczywiście czekała na wszystkich uczestników przepyszna herbata i słodkości. Dzięki feriom zimowym w PARKRUN Świnoujście uczestniczyli liczni goście z Polski i z zagranicy. Tym razem mieliśmy przyjemność gościć biegaczy z Kościana, Poznania, Chrzanowa, Krakowa oraz dalekiego Halle (DE). Jeden z gości Michał włączył się aktywnie w pomoc przy organizacji biegu i podczas rozgrzewki sprawdził bezpieczeństwo na trasie.

Pierwsze miejsca z czasem 19.01 zajął Michał Schwarz oraz Agnieszka Grymuła z czasem 24.20.

W dobrych humorach na 280. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Wśród psiaków klasyfikacja wygląda następująco:
1. Luna z czasem 24.21
2. Yoka z czasem 25.04
3. Misia z czasem 25.27
4. Lloyd z czasem 26.19

W dobrych humorach na 280. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Wszystkim uczestnikom biegu GRATULUJEMY!

Pełną listę wyników znajdziecie tutaj:
www.parkrun.pl/swinoujscie/results/latestresults/

W dobrych humorach na 280. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Dziękujemy naszym niezawodnym wolontariuszom, którzy zawsze są chętni do pomocy! Bez Was nie byłoby PARKRUN!

W dobrych humorach na 280. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

ZAPRASZAMY Was 18 lutego na 281. parkrun, który możecie przebiec lub przejść w doborowym towarzystwie dwu i czworonogów! Na mecie powitamy Was ciepłą herbatą i przepysznymi ciasteczkami.

W dobrych humorach na 280. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Do zobaczenia w sobotę!
Zespół parkrun Świnoujście
Autor notatki: Natalia Maćków


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Poniedziałek [13.02.2023, 19:37:52] • [IP: 37.248.213.**]

Z psami to nie mam szans, nie przyjdę.

Gość • Poniedziałek [13.02.2023, 17:50:23] • [IP: 176.221.122.**]

Klasyfikacja psów , dobre , lewactwo górą.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nowy rok szkolny 2025/2026 rozpoczęło łącznie 4330 uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Świnoujście. Wśród nich 323 dzieci po raz pierwszy przekroczyło próg szkoły podstawowej, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z edukacją. Z kolei naukę w szkołach ponadpodstawowych rozpoczęło 195 uczniów. Do miejskich przedszkoli przyjęto również 255 nowych przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. We wszystkich placówkach oświatowych podlegających pod Urząd Miasta Świnoujście pracuje 811 osób. W tym gronie znajduje się 577 nauczycieli wspierających dzieci i młodzież na każdym etapie edukacji, a także 234 pracowników obsługi i administracji, dbających o sprawne funkcjonowanie szkół i przedszkoli ■