POGODA

Reklama


Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [09.02.2023, 09:30:12] • 安inouj軼ie

CB同 zatrzyma這 cz這nk闚 gangu okradaj帷ego poci庵i. Kradli tak瞠 na trasie ze 安inouj軼ia

CB同 zatrzyma這 cz這nk闚 gangu okradaj帷ego poci庵i. Kradli tak瞠 na trasie ze 安inouj軼ia

fot. CB同

Policjanci CB同 zatrzymali ostatnio 3 osoby podejrzane o okradanie podr騜nych w poci庵ach dalekobie積ych. Szajka z這dziei mia豉 m.in dzia豉 na trasie ze 安inouj軼ia do Przemy郵a i ze 安inouj軼ia do Warszawy.

Ofiarami z這dziei padali przede wszystkim obcokrajowcy. Rabusie wybierali osoby spoza Polski uznaj帷, 瞠 obcokrajowcy nie poinformuj o sprawie organ闚 軼igania. Ich 逝pem pada造 g堯wnie pieni康ze.

Jak informuje CB同 w sprawie wyst瘼uje 陰cznie a 24 podejrzanych, a rozbicie gangu by這 efektem tak瞠 wsp馧pracy z SOK.

Pierwsze zatrzymania mia造 miejsce ju w 2021 roku. Wtedy zatrzymano 7 os鏏. Kolejnych cz這nk闚 gangu policja zatrzyma豉 w marcu 2022 roku , zatrzymano a 13 podejrzanych, a 1 osoba zosta豉 doprowadzona do zak豉du karnego.

Ostatnie zatrzymania w tej sprawie mia造 miejsce w ubieg造m tygodniu, kiedy to policjanci CB同 zatrzymali 3 osoby. Jak informuje CB同 jedna z nich zosta豉 zatrzymana w Warszawie, a dwie pozosta貫 na terenie wojew鏚ztwa 郵御kiego. postawiono im zarzuty m.in. kradzie篡 zuchwa貫j czy utrudniania post瘼owania.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 44, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 44

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 20:32:58] • [IP: 178.238.250.**]

Ukrai鎍y okradali Ukrai鎍闚, proste... Ale jakie to fiko趾i trzeba odstawi 瞠by nie poda pochodzenia przest瘼c闚, zupe軟ie jak na zachodzie:) Brawo!

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 16:47:45] • [IP: 176.221.122.***]

Do Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 13:05:12] • [IP: 31.11.128.***] 畝l to Polak闚 dopadnie jak PiS, w ramach realizacji, , g豉z闚 milowych" zacznie nas zmusza do pozbycia si samochod闚 i rozpocz璚ia wynajmowania tych, , ekologicznych", " wg potrzeb" (a jak nie oni, to ci jeszcze gorsi co po nich ew. nastan i w豉膨 bez myd豉 euroko販hozowej komunie). Jaka minister, chyba na M., ju zacz窸a to zachwala oficjalnie. Jest te nacisk na legalizacj homoniewiadomo zwi您k闚 wi璚 i na homoadopcje te. Jeszcze broni si, oficjalnie, przed patologi gender ale jak d逝go?. Do wybor闚?. A kwestia zarz康zania polskimi lasami... neomarksistowska lV UE 膨da renegocjacji traktat闚 w tej kwestii. S康zisz 瞠 g這dny unijnych srebrnik闚 socjalistyczny PiS postawi w tej sprawie stanowcze Veto?. Oby. Jak do tej pory s, w r騜nych kwestiach, najpierw" bardzo stanowczy" a potem otrzepuj b這to gdy po raz kolejny wstaj z kolan. 畝l to widzie, 瞠 w Polsce nadal s ludzie tak nie鈍iadomi rzeczywisto軼i.

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 16:21:57] • [IP: 5.173.156.**]

Nigdy nie mo瞠 by, lewacka zaraza u w豉dzy Polski.. Wszystko by sprzedali za granty dla siebie i rodzin... Trzeba sobie zdawa spraw, 瞠 wszystko zabior 瞠by Polska nie mia豉 nic do m闚ienia w Unii europejskiej i w 鈍iecie. To s pierwsze kroki, do rozbioru Polski... Chcecie tego ?? Zaraza pe透a w Polsce, precz z PO, PSL i Komuchami w ka盥ej postaci... Koniec tego dziadostwa... Do嗆 obud si Polsko

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 16:20:32] • [IP: 5.173.156.**]

Nigdy nie mo瞠 by, lewacka zaraza u w豉dzy Polski.. Wszystko by sprzedali za granty dla siebie i rodzin... Trzeba sobie zdawa spraw, 瞠 wszystko zabior 瞠by Polska nie mia豉 nic do m闚ienia w Unii europejskiej i w 鈍iecie. To s pierwsze kroki, do rozbioru Polski... Chcecie tego ?? Zaraza pe透a w Polsce, precz z PO, PSL i Komuchami w ka盥ej postaci...

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 14:08:22] • [IP: 89.151.36.***]

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 22:04:45] • [IP: 88.218.252.**] To wszystko piku w por闚naniu z chy篡m rujem, Nowakiem czy Sikorskim...

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 13:05:12] • [IP: 31.11.128.***]

Nie s康zicie 瞠 autorzy tych komentarzy u p.R. czyni to darmowo.Chyba 瞠 te m霩gi ju tak si wyprostowa造! To ju jest b. smutne 瞠 tak nisko upadli.S ju na skraju depresji.畝l!

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 11:57:23] • [IP: 176.221.122.***]

Do Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 10:43:01] • [IP: 92.118.166.*] ten" polski rz康" wpycha nas w gard這 neomarksistowskiej lV UE/ ll RWPG oddaj帷 resztki naszej suwerenno軼i i maso雟kiego" zr闚nowa穎nego rozwoju" ekoterrorystycznego. Aktualne pytanie brzmi: czy oddadz polskie lasy w zarz康zanie lV UE/ ll RWPG?. To oko這 1/3 terytorium Polski. POprzednicy chcieli polskimi lasami sp豉ca p騧niejsze 447 paso篡tniczych roszcze.

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 10:43:01] • [IP: 92.118.166.*]

A za VAT przez ostatnie lata WSADZILI. ALE w twojej TVN nie wspomna o tym.. Tam s OCZY SZEROKO ZAMKNIETE jezeli s sukcesy Rz康u. TO 5 Kolumna do walki z Polskim Rzadem.

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 10:11:40] • [IP: 176.221.123.***]

Uznanie dla wszystkich, kt鏎zy swoje 篡cie zwi您ali z kolejnictwem ! Dumy i satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomy郵no軼i w 篡ciu zawodowym oraz prywatnym ! Szerokich tor闚 ! Niech Was strze瞠 鈍i皻a Katarzyna Aleksandryjska !!

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 09:51:16] • [IP: 78.10.206.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 09:29:49] • [IP: 176.221.122.***]

Do Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 19:48:52] • [IP: 37.30.36.***] Inkryminowany pose Macierewicz mia kilka lat temu powiedzie Braunowi wtedy jeszcze nie pos這wi (wg jego relacji by這 to przy okazji jakiej publicznej debaty telewizyjnej) 瞠 o masonerii nie nale篡 publicznie m闚i." Przypadek?. Nie s康z".

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 09:16:55] • [IP: 37.47.183.***]

Kto u nas szk馧ke za這zy.

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 22:04:45] • [IP: 88.218.252.**]

Poszli w 郵ady jojo, to najlepszy start do dobrej zmiany, maj ju zaplecze

Betty • Czwartek [09.02.2023, 20:36:00] • [IP: 80.208.67.**]

Puk-puk i wchodzimy na trzy!

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 19:48:52] • [IP: 37.30.36.***]

17:46 - mam wlasny spos鏏 na sprawdzanie kompetencji u篡wajacych nazwiska jednego z zalozycieli KOR, bylego ministra. Je郵i pisze kto" Maciarewicz", wiem, 瞠 ma wiedz palanta. Zawsze ten jeden b陰d co do tej jednej zg這ski zdradza hejtera, ktory nie wie o czym pisze, bo by wiedzie, trzeba najpierw poprawnie napisac nazwisko tej historycznej postaci, A.Macierewicza. Nikt, kto zna materi, ktorej dotyczy to nazwisko, nie pyerdnie tak kompromituj帷o, sam sobie w twarz, o鄉ieszaj帷 si. B陰d w pisowni stale powtarzany, dlatego uzna貫m go za diagnostyczny.

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 19:19:23] • [IP: 94.254.238.*]

To wszystko wina PiS!!

Blaupoint • Czwartek [09.02.2023, 18:52:48] • [IP: 37.8.215.**]

To twn zlodziej

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 18:49:27] • [IP: 176.221.123.***]

POb豉zliwe nojmanowe sady krzywdy swojakom nie zrobi. Jeszcze odszkodowanie im POs康z.

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 18:20:31] • [IP: 89.151.38.*]

"By這 wolno kra嗆 na VAT. ...' Hmm, dlaczego przez ostatnich 7 lat nikogo za ten VAT nie wsadzili.Odpowiedz!

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 17:46:40] • [IP: 78.10.206.***]

Przekr皻y Szumowskiego, Maciarewicza, Sasina i wielu innych pisowc闚 s ogromne.Takich wa趾闚 finansowych naie robi nawet w krajach afryka雟kich, mo瞠 na Ukrainie.

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 17:03:45] • [IP: 92.118.166.*]

A gang z PO przecie SIEDZI i ma si dobrze w SENACIE.

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 17:00:02] • [IP: 92.118.166.*]

Program PO i Schetyny to zlikwidowa CB同. By這 wolno kra嗆 na VAT to dlaczego nie mo積a na PRZEDZIA ? Jak wpadnie z PEΜ to mamy Neumana i Kast.

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 15:18:17] • [IP: 89.151.38.**]

Ha...ha... jo...jo sie u鄉ia貫m.

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 13:50:49] • [IP: 89.151.36.**]

Czwartek [09.02.2023, 09:43:30] • [IP: 37.248.164.**] Kto taki to pewnie z P.O. Pewnie karier w Euro-parlamencie robi...

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 13:49:08] • [IP: 5.173.172.**]

To prawda, 瞠 dzia豉j z pracownikami PKP. Kiedy w poci庵u do Przemy郵a ukradli torebk kobiecie z naszego przedzia逝. Znalaz豉 si w zamkni皻ej, pustej toalecie. Ukradli tylko pieni康ze. Potem podchodzili pod nasz przedzia przez ca陰 noc i sprawdzali czy 酥imy.

Ogl康asz 1-25 z 44
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w 安inouj軼iu - w czwartek, 30 listopada o godz. 11:00 - serdecznie zaprasza dzieci oraz wszystkie inne osoby zainteresowane na spotkanie z Micha貫m Juszczakiewiczem, podsumowuj帷e obchody Roku Miko豉ja Kopernika. Tytu spotkania: „Przed imieninami Miko豉ja”. Zapraszamy do Biblioteki G堯wnej, ul. Pi連udskiego 15. Wst瘼 wolny! ■