POGODA

Reklama


Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [09.02.2023, 09:30:12] • 安inouj軼ie

CB同 zatrzyma這 cz這nk闚 gangu okradaj帷ego poci庵i. Kradli tak瞠 na trasie ze 安inouj軼ia

CB同 zatrzyma這 cz這nk闚 gangu okradaj帷ego poci庵i. Kradli tak瞠 na trasie ze 安inouj軼ia

fot. CB同

Policjanci CB同 zatrzymali ostatnio 3 osoby podejrzane o okradanie podr騜nych w poci庵ach dalekobie積ych. Szajka z這dziei mia豉 m.in dzia豉 na trasie ze 安inouj軼ia do Przemy郵a i ze 安inouj軼ia do Warszawy.

Ofiarami z這dziei padali przede wszystkim obcokrajowcy. Rabusie wybierali osoby spoza Polski uznaj帷, 瞠 obcokrajowcy nie poinformuj o sprawie organ闚 軼igania. Ich 逝pem pada造 g堯wnie pieni康ze.

Jak informuje CB同 w sprawie wyst瘼uje 陰cznie a 24 podejrzanych, a rozbicie gangu by這 efektem tak瞠 wsp馧pracy z SOK.

Pierwsze zatrzymania mia造 miejsce ju w 2021 roku. Wtedy zatrzymano 7 os鏏. Kolejnych cz這nk闚 gangu policja zatrzyma豉 w marcu 2022 roku , zatrzymano a 13 podejrzanych, a 1 osoba zosta豉 doprowadzona do zak豉du karnego.

Ostatnie zatrzymania w tej sprawie mia造 miejsce w ubieg造m tygodniu, kiedy to policjanci CB同 zatrzymali 3 osoby. Jak informuje CB同 jedna z nich zosta豉 zatrzymana w Warszawie, a dwie pozosta貫 na terenie wojew鏚ztwa 郵御kiego. postawiono im zarzuty m.in. kradzie篡 zuchwa貫j czy utrudniania post瘼owania.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 44, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 44

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 20:32:58] • [IP: 178.238.250.**]

Ukrai鎍y okradali Ukrai鎍闚, proste... Ale jakie to fiko趾i trzeba odstawi 瞠by nie poda pochodzenia przest瘼c闚, zupe軟ie jak na zachodzie:) Brawo!

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 16:47:45] • [IP: 176.221.122.***]

Do Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 13:05:12] • [IP: 31.11.128.***] 畝l to Polak闚 dopadnie jak PiS, w ramach realizacji, , g豉z闚 milowych" zacznie nas zmusza do pozbycia si samochod闚 i rozpocz璚ia wynajmowania tych, , ekologicznych", " wg potrzeb" (a jak nie oni, to ci jeszcze gorsi co po nich ew. nastan i w豉膨 bez myd豉 euroko販hozowej komunie). Jaka minister, chyba na M., ju zacz窸a to zachwala oficjalnie. Jest te nacisk na legalizacj homoniewiadomo zwi您k闚 wi璚 i na homoadopcje te. Jeszcze broni si, oficjalnie, przed patologi gender ale jak d逝go?. Do wybor闚?. A kwestia zarz康zania polskimi lasami... neomarksistowska lV UE 膨da renegocjacji traktat闚 w tej kwestii. S康zisz 瞠 g這dny unijnych srebrnik闚 socjalistyczny PiS postawi w tej sprawie stanowcze Veto?. Oby. Jak do tej pory s, w r騜nych kwestiach, najpierw" bardzo stanowczy" a potem otrzepuj b這to gdy po raz kolejny wstaj z kolan. 畝l to widzie, 瞠 w Polsce nadal s ludzie tak nie鈍iadomi rzeczywisto軼i.

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 16:21:57] • [IP: 5.173.156.**]

Nigdy nie mo瞠 by, lewacka zaraza u w豉dzy Polski.. Wszystko by sprzedali za granty dla siebie i rodzin... Trzeba sobie zdawa spraw, 瞠 wszystko zabior 瞠by Polska nie mia豉 nic do m闚ienia w Unii europejskiej i w 鈍iecie. To s pierwsze kroki, do rozbioru Polski... Chcecie tego ?? Zaraza pe透a w Polsce, precz z PO, PSL i Komuchami w ka盥ej postaci... Koniec tego dziadostwa... Do嗆 obud si Polsko

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 16:20:32] • [IP: 5.173.156.**]

Nigdy nie mo瞠 by, lewacka zaraza u w豉dzy Polski.. Wszystko by sprzedali za granty dla siebie i rodzin... Trzeba sobie zdawa spraw, 瞠 wszystko zabior 瞠by Polska nie mia豉 nic do m闚ienia w Unii europejskiej i w 鈍iecie. To s pierwsze kroki, do rozbioru Polski... Chcecie tego ?? Zaraza pe透a w Polsce, precz z PO, PSL i Komuchami w ka盥ej postaci...

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 14:08:22] • [IP: 89.151.36.***]

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 22:04:45] • [IP: 88.218.252.**] To wszystko piku w por闚naniu z chy篡m rujem, Nowakiem czy Sikorskim...

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 13:05:12] • [IP: 31.11.128.***]

Nie s康zicie 瞠 autorzy tych komentarzy u p.R. czyni to darmowo.Chyba 瞠 te m霩gi ju tak si wyprostowa造! To ju jest b. smutne 瞠 tak nisko upadli.S ju na skraju depresji.畝l!

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 11:57:23] • [IP: 176.221.122.***]

Do Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 10:43:01] • [IP: 92.118.166.*] ten" polski rz康" wpycha nas w gard這 neomarksistowskiej lV UE/ ll RWPG oddaj帷 resztki naszej suwerenno軼i i maso雟kiego" zr闚nowa穎nego rozwoju" ekoterrorystycznego. Aktualne pytanie brzmi: czy oddadz polskie lasy w zarz康zanie lV UE/ ll RWPG?. To oko這 1/3 terytorium Polski. POprzednicy chcieli polskimi lasami sp豉ca p騧niejsze 447 paso篡tniczych roszcze.

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 10:43:01] • [IP: 92.118.166.*]

A za VAT przez ostatnie lata WSADZILI. ALE w twojej TVN nie wspomna o tym.. Tam s OCZY SZEROKO ZAMKNIETE jezeli s sukcesy Rz康u. TO 5 Kolumna do walki z Polskim Rzadem.

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 10:11:40] • [IP: 176.221.123.***]

Uznanie dla wszystkich, kt鏎zy swoje 篡cie zwi您ali z kolejnictwem ! Dumy i satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomy郵no軼i w 篡ciu zawodowym oraz prywatnym ! Szerokich tor闚 ! Niech Was strze瞠 鈍i皻a Katarzyna Aleksandryjska !!

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 09:51:16] • [IP: 78.10.206.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 09:29:49] • [IP: 176.221.122.***]

Do Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 19:48:52] • [IP: 37.30.36.***] Inkryminowany pose Macierewicz mia kilka lat temu powiedzie Braunowi wtedy jeszcze nie pos這wi (wg jego relacji by這 to przy okazji jakiej publicznej debaty telewizyjnej) 瞠 o masonerii nie nale篡 publicznie m闚i." Przypadek?. Nie s康z".

Go嗆 • Pi徠ek [10.02.2023, 09:16:55] • [IP: 37.47.183.***]

Kto u nas szk馧ke za這zy.

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 22:04:45] • [IP: 88.218.252.**]

Poszli w 郵ady jojo, to najlepszy start do dobrej zmiany, maj ju zaplecze

Betty • Czwartek [09.02.2023, 20:36:00] • [IP: 80.208.67.**]

Puk-puk i wchodzimy na trzy!

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 19:48:52] • [IP: 37.30.36.***]

17:46 - mam wlasny spos鏏 na sprawdzanie kompetencji u篡wajacych nazwiska jednego z zalozycieli KOR, bylego ministra. Je郵i pisze kto" Maciarewicz", wiem, 瞠 ma wiedz palanta. Zawsze ten jeden b陰d co do tej jednej zg這ski zdradza hejtera, ktory nie wie o czym pisze, bo by wiedzie, trzeba najpierw poprawnie napisac nazwisko tej historycznej postaci, A.Macierewicza. Nikt, kto zna materi, ktorej dotyczy to nazwisko, nie pyerdnie tak kompromituj帷o, sam sobie w twarz, o鄉ieszaj帷 si. B陰d w pisowni stale powtarzany, dlatego uzna貫m go za diagnostyczny.

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 19:19:23] • [IP: 94.254.238.*]

To wszystko wina PiS!!

Blaupoint • Czwartek [09.02.2023, 18:52:48] • [IP: 37.8.215.**]

To twn zlodziej

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 18:49:27] • [IP: 176.221.123.***]

POb豉zliwe nojmanowe sady krzywdy swojakom nie zrobi. Jeszcze odszkodowanie im POs康z.

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 18:20:31] • [IP: 89.151.38.*]

"By這 wolno kra嗆 na VAT. ...' Hmm, dlaczego przez ostatnich 7 lat nikogo za ten VAT nie wsadzili.Odpowiedz!

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 17:46:40] • [IP: 78.10.206.***]

Przekr皻y Szumowskiego, Maciarewicza, Sasina i wielu innych pisowc闚 s ogromne.Takich wa趾闚 finansowych naie robi nawet w krajach afryka雟kich, mo瞠 na Ukrainie.

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 17:03:45] • [IP: 92.118.166.*]

A gang z PO przecie SIEDZI i ma si dobrze w SENACIE.

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 17:00:02] • [IP: 92.118.166.*]

Program PO i Schetyny to zlikwidowa CB同. By這 wolno kra嗆 na VAT to dlaczego nie mo積a na PRZEDZIA ? Jak wpadnie z PEΜ to mamy Neumana i Kast.

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 15:18:17] • [IP: 89.151.38.**]

Ha...ha... jo...jo sie u鄉ia貫m.

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 13:50:49] • [IP: 89.151.36.**]

Czwartek [09.02.2023, 09:43:30] • [IP: 37.248.164.**] Kto taki to pewnie z P.O. Pewnie karier w Euro-parlamencie robi...

Go嗆 • Czwartek [09.02.2023, 13:49:08] • [IP: 5.173.172.**]

To prawda, 瞠 dzia豉j z pracownikami PKP. Kiedy w poci庵u do Przemy郵a ukradli torebk kobiecie z naszego przedzia逝. Znalaz豉 si w zamkni皻ej, pustej toalecie. Ukradli tylko pieni康ze. Potem podchodzili pod nasz przedzia przez ca陰 noc i sprawdzali czy 酥imy.

Ogl康asz 1-25 z 44
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ 6 czerwca 2024 roku do Urz璠u Miasta 安inouj軼ie wp造n窸a oferta Fundacji Wiatr w 畝gle na realizacj zadania publicznego pod nazw: szkolenie pod tytu貫m „Odkrywanie autyzmu” Termin realizacji zadania: od 28.06.2024 r. do 5.07.2024 r. Oferta znajduje si do wgl康u w Wydziale Zdrowia i Polityki Spo貫cznej. W terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty w Biuletynie Informacji Publicznej, i na stronie internetowej Miasta 安inouj軼ie, ka盥y mo瞠 zg這si uwagi dotycz帷e oferty. Ewentualne uwagi mo積a zg豉sza do dnia 14 czerwca 2024 roku w Wydziale Zdrowia i Polityki Spo貫cznej Urz璠u Miasta 安inouj軼ie, ul. Wojska Polskiego 1/2, w godzinach od 7.00 do 15.00. ■ Mamy przyjemno嗆 zaprosi na koncert w ramach XX Mi璠zynarodowego Festiwalu Muzycznego Sacrum Non Profanum, kt鏎y odb璠zie si w 安inouj軼iu. 22 czerwca o godz. 19.00 ze sceny wybrzmi najwi瘯sze przeboje muzyki filmowej. Bilety w cenie 40 z這tych do nabycia w kasach MDK oraz przez internet. Wi璚ej w za陰cznikach ■ Zapraszamy na Otwarty Dzie w Schronisku dla Bezdomnych Zwierz徠 w 安inouj軼iu! 08.06 (sobota) 14:00 - 17:00 Przygotowali鄉y dla Was wiele atrakcji: 2 Dmucha鎍e, Strefa Animacyjna, Zwiedzanie Schroniska, Strzelanie z ㄆku, Popcorn. Przyjd嬈ie z ca陰 rodzin, sp璠嬈ie mi這 czas i poznajcie naszych podopiecznych! To doskona豉 okazja, by dowiedzie si wi璚ej o naszej dzia豉lno軼i oraz jak mo瞠cie pom鏂 bezdomnym zwierz皻om. Do zobaczenia! ■ Jeden z prom闚 Karsib鏎 pojawi si w czerwcu na przeprawie Warsz闚. Powodem jest awaria ch這dzenia na promie Bielik i konieczno嗆 jego remontu. Zmiany planowane s w dniach 03-10 czerwca. W zwi您ku z awari systemu ch這dzenia na promie Bielik I i pilnej konieczno軼i jego remontu, na przeprawie miejskiej przez tydzie b璠 w eksploatacji promy: Bielik III i Karsib鏎 I. Promy Bielik II (w trakcie planowanego remontu p璠nik闚) i Bielik IV (w trakcie planowanego remontu silnika g堯wnego) wy陰czone s z eksploatacji do ko鎍a czerwca. ■ Terminal kontenerowy do poprawki. Naruszono lub zignorowano szereg przepis闚. Podczas podejmowania decyzji o lokalizacji terminala kontenerowego w 安inouj軼iu naruszono lub pomini皻o szereg przepis闚. Ca趾owicie zignorowano kwesti m.in. interesu mieszka鎍闚, uci捫liwo軼i, kt鏎e odczuje lokalna spo貫czno嗆, ale tak瞠 bezpiecze雟twa pa雟twa w sytuacji, gdy inwestycja powstaje w s御iedztwie terminala LNG. 安inoujski samorz康 chce naprawi te b喚dy i odwo豉 si od wspomnianej decyzji Adama Rudawskiego, wojewody zachodniopomorskiego. Dzia豉nia podj皻o w szeroko poj皻ym interesie spo貫cznym, w nadziei, 瞠 g這s samorz康u w ko鎍u zostanie wys逝chany i uwzgl璠niony. Nie by這 konsultacji, referendum, rzetelnych opracowa… ■ Druga edycja "Rozta鎍zonych wysp" pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta 安inouj軼ie zn闚 przynios豉 niezapomniane chwile. Ponad 200 tancerzy z r騜nych region闚 zaprezentowa這 swoje umiej皻no軼i, w tym zespo造 z Dance Studio Paa Szczecin, Good Dance Academy Dobra, Strefy Ruchu Dagmara B豉szczak Nowogard oraz lokalne kluby Atu i 8 Flotylli Obrony Wybrze瘸. Dla wielu m這dych tancerzy by豉 to pierwsza okazja do wyst瘼u przed publiczno軼i, co wzbudza這 wyj徠kowe emocje w鈔鏚 ich rodzic闚. Najlepsze zespo造, kt鏎e zdoby造 nagrody Grand Prix, to Dance Studio Paa, Good Dance Academy oraz Studio Ta鎍a "Etiuda". Sponsorem nagr鏚 by豉 Sp馧dzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-W豉sno軼iowa „S這wianin” w 安inouj軼iu. Organizacja tego wydarzenia by豉 mo磧iwa dzi瘯i zaanga穎waniu wielu os鏏. Serdecznie dzi瘯ujemy trenerom Agacie Midzie, Marcie Zienkiewicz oraz rodzicom tancerzy za ich wsparcie. Specjalne podzi瘯owania sk豉damy Pani Prezydent Joannie Agatowskiej za jej obecno嗆 i wsparcie ■ Nowi zast瘼cy: Joanna Agatowska b璠zie mia豉 dw鏂h zast瘼c闚. Zast瘼c do spraw spo貫cznych b璠zie pan Roman Kucierski, zast瘼c do spraw inwestycyjnych b璠zie pan Arkadiusz Mazepa. Natomiast sekretarzem miasta zostanie pan Pawe Juras ■ Ryszard Teterycz Przewodnicz帷ym Rady Miasta 安inouj軼ia ! Nowy przewodnicz帷y by jedynym zg這szonym kandydatem. Popar這 go 19 radnych. 2 by這 przeciw ■ 21 nowych radnych Rady Miasta 安inouj軼ie odebra這 za鈍iadczenia o wyborze oraz uroczy軼ie z這篡這 郵ubowanie. W鈔鏚 nich jest wielu spo貫cznik闚. Na tej samej sesji nowa prezydent 安inouj軼ia Joanna Agatowska z這篡豉 郵ubowanie i formalnie obj窸a urz康. ■ Na poniedzia貫k 6 maja 2024r. Komisarz Wyborczy w Szczecinie zwo豉 I sesj Rady Miasta 安inouj軼ie IX kadencji. Obrady odb璠 si w sali numer 315 Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Pocz徠ek o godzinie 10.00. Porz康ek obrad 1. Otwarcie inauguracyjnej sesji rady. 2. Wr璚zenie za鈍iadcze o wyborze na radnego. 3. Z這瞠nie 郵ubowania przez radnych. 4. Stwierdzenie kworum i przyj璚ie porz康ku obrad. 5. Wyb鏎 przewodnicz帷ego rady. 6. Wr璚zenie za鈍iadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta 安inouj軼ie. 7. Z這瞠nie 郵ubowania przez prezydenta. 8. Zako鎍zenie obrad ■ Joanna Agatowska Prezydentem 安inouj軼ia w I turze! To historyczne zwyci瘰two! Oczywi軼ie musi by potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protoko堯w z 27 komisji wyborczych w 安inouj軼iu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokona豉 trzech swoich konkurent闚 i w I turze zosta豉 prezydentem 安inouj軼ia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zosta這 jeszcze dokonane. Nast徙i po wydaniu 安iadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. wrze郾ia br. Roszczenia obu stron w zwi您ku z prowadzonymi mediacjami s obj皻e tajemnic mediacji - t逝maczy Jaros豉w Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta 安inouj軼ie ■