POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [06.02.2023, 11:34:36] • Świnoujście

44 wyspy i 44 biegaczy na parkrun

44 wyspy i 44 biegaczy na parkrun

fot. Marcin Ruciński

279. parkrun Świnoujście 44 wysp i 44 biegaczy stanęło w szranki by w minioną sobotę o godz. 9.00 rano sprawdzić, kto tym razem będzie najlepszy. Ale czy oni wiedzą, że tu każdy wygrywa? Oczywiście! Ponieważ jesteśmy jedną wielką PARKRANOWĄ rodziną! Wspólnie z przyjaciółmi z Laufmützen Usedom oraz gośćmi z Krakowa, Poznania, Gniezna i Zagórowa pokonaliśmy przepiękną 5 km PARKRUNOWĄ trasę, by na mecie cieszyć się z własnych postępów.

Pierwsze miejsce z czasem 20.24 zajął Radosław Nowak, a wśród kobiet z czasem 26.02 Monika Murawska wraz ze swoim psiakiem.

44 wyspy i 44 biegaczy na parkrun

fot. Marcin Ruciński

Wszystkim uczestnikom biegu GRATULUJEMY!

Pełną listę wyników znajdziecie tutaj:
www.parkrun.pl/swinoujscie/results/latestresults/

44 wyspy i 44 biegaczy na parkrun

fot. Marcin Ruciński

Dziękujemy naszym niezawodnym wolontariuszom, którzy zawsze są chętni do pomocy! Bez Was nie byłoby PARKRUN!
ZAPRASZAMY Was 11 lutego na Walentynkowy 280.

44 wyspy i 44 biegaczy na parkrun

fot. Marcin Ruciński

parkrun, który możecie przebiec lub przejść w doborowym towarzystwie dwu i czworonogów! Na mecie powitamy Was ciepłą herbatą i przepysznymi ciasteczkami.

44 wyspy i 44 biegaczy na parkrun

fot. Marcin Ruciński

Do zobaczenia w sobotę!
Autor notatki: Natalia Maćków


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nie Stawa Młyny czyli "biały wiatrak", jest symbolem Świnoujścia pod rządami prezydenta Żmurkiewicza, tylko umierające i uschnięte drzewa w mieście. To wymowny i smutny symbol Świnoujścia zarządzanego zbyt długo przez prezydenta Żmurkiewicza i jego zastępców Michalską i Sujkę. To, co dzieje się na ulicy Uzdrowiskowej, to nie tylko zaniedbanie - to skandal. Młode drzewa, które miały być ozdobą naszej dzielnicy nadmorskiej, umierają jedno po drugim, pozostawiając po sobie pustkę i żal. Za zieleń odpowiada Wydział Infrastruktury Zieleni Miejskiej i jego naczelnik, Jacek Antczak. Jak to możliwe, że w XXI wieku, w czasach kryzysu klimatycznego, nie potrafimy zadbać o żywe młode drzewa? ■ Mieszkaniec alarmuje: Bobry w parku Zdrojowym niszczą drzewa! Czy nie nadszedł czas na interwencję? Mieszkaniec naszego miasta postanowił przesłać zdjęcia do redakcji, które robią wrażenie. Na fotografiach widzimy drzewa w parku Zdrojowym, które zostały uszkodzone przez bobry. Jego pytanie jest proste: "Ile jeszcze drzew musi paść, aby przeniesiono te zwierzęta do parku Wolińskiego lub innego miejsca bardziej dostosowanego do ich naturalnych potrzeb?" ■