POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [22.01.2023, 19:31:04] • Świnoujście

Strażacy i karetka ponownie na Barlickiego. Mężczyzna miał zawroty głowy wskazujące na zatrucie tlenkiem węgla!

Strażacy i karetka ponownie na Barlickiego. Mężczyzna miał zawroty głowy wskazujące na zatrucie tlenkiem węgla!

fot. iswinoujscie.pl

2 wozy strażackie i pogotowie ratunkowe ponownie pojawiły się przed blokiem przy ulicy Barlickiego na Warszowie. Mieszkaniec budynku miał się uskarżać na zawroty głowy mogące świadczyć o zatruciu zabójczym tlenkiem węgla.

Jako pierwsi na miejsce przyjechali strażacy, w działaniach udział wzięły 2 zastępy straży pożarnej z JRG - 2.

- Strażacy sprawdzili saturację u poszkodowanego i udzielili mu wsparcia psychicznego do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Strażacy sprawdzili też pomieszczenia budynku, w środku nie stwierdzono obecności tlenku węgla - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu.

Strażacy i karetka ponownie na Barlickiego. Mężczyzna miał zawroty głowy wskazujące na zatrucie tlenkiem węgla!

fot. iswinoujscie.pl

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 22 stycznia przed godziną 13:00.

Przypomnijmy, że dzień wcześniej strażacy oraz pogotowie ratunkowe także interweniowały w tym miejscu. Wtedy w bloku stwierdzono obecność tlenku węgla i aż 12 osób zostało zabranych przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

Jak udało nam się ustalić tlenek węgla wydostał się z piecyka gazowego znajdującego się w łazience.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Sobota [28.01.2023, 21:18:49] • [IP: 37.248.161.**]

Oby ktoś coś zrobił z tą patologią z dołu codziennie przechodzę tamtędy do pracy i z pracy cały czas krzyczenie płacz dzieci źle się tam dzieje a najbardziej szkoda tych dzieciaków

Gość • Czwartek [26.01.2023, 15:40:02] • [IP: 37.47.184.***]

A sasiadka z gory nie lepsza chodzi pijana gdzie ma dziecko chore

Gość • Wtorek [24.01.2023, 15:04:02] • [IP: 37.248.153.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [24.01.2023, 11:36:42] • [IP: 37.225.57.**]

Ty czubie pisze jak chce i glowno cie to obchodzi zajmij sie swoja dupa !! Przychlascie

Gość • Poniedziałek [23.01.2023, 17:08:23] • [IP: 46.205.132.***]

13:12 - ale czy mozesz poprawnie to napisać? Ludzie, jak można pisac bez znakow interpunkcyjnych, kropek, pytajników, samogłosek nosowych jak" ą" zapisanych po polsku, jak można pisać" fer" a nie" fair"? Czy to jakiś Polak z epoki kamienia łupanego ma korepetycje z pisania i próbuje ich efektów na forum?!

Gość • Poniedziałek [23.01.2023, 13:12:05] • [IP: 37.47.186.**]

Wy pokemony czemu anonimowo potraficie pisac a nie w oczy powiedziec a wy wszyscy jestescie fer do was niema interwencji zadnej tacy idealni jestescie moze czas zaczac od siebie przyjdzcie i pow w oczy tak wujek na kawe przyjezdza na bombach co zal w dupe sciska interesujcie sie wlasna dupa nie nasza nie poxdrawiam

Gość • Poniedziałek [23.01.2023, 10:36:09] • [IP: 5.173.194.***]

Czekając na tragedię, jak się czad to awantury, ciągle coś tam się dzieje

Gość • Poniedziałek [23.01.2023, 06:41:38] • [IP: 5.173.154.**]

Na sygnale wujek przyjezdza na kawę? Ciekawe zjawisko.

Gość • Poniedziałek [23.01.2023, 05:42:13] • [IP: 80.209.20.**]

Pewnie kaca miał

Gość • Niedziela [22.01.2023, 21:31:05] • [IP: 37.47.185.**]

A wiecie co moj wujek do nas przyjezdza na kawe ktory pracuje w policji musze sie wam tlumaczyc

Gość • Niedziela [22.01.2023, 21:29:12] • [IP: 37.248.225.***]

CO ONI TAM ODPIER...?

Gość • Niedziela [22.01.2023, 21:28:58] • [IP: 37.47.185.**]

Wiecie co was obchodzi kto przyjezdza dovkogo zajmicie sie waszymi dupami ok moze na kawe ktos do nich przyjezdza wy zawsze musicie kogos zlinczowac a czy wy macie czyste sumienia ?

Gość • Niedziela [22.01.2023, 21:27:54] • [IP: 78.10.206.**]

Adam & Ewa tam był.

Gość • Niedziela [22.01.2023, 21:26:27] • [IP: 46.205.128.***]

Skąd bierze się to cierpiętnictwo budżetowe części piszących na tych forach? Oni cierpią za" milijony"! Wciąż od dawna czytam tu płacze, jak to straż pożarna zużywa paliwo i jeździ za to, za co my" wszyscy płacimy". Nic ci ludzie nie wiedzą - pisarczyk forumowy coś widział, coś słyszał i tu się produkuje jak ojciec lub mać narodu. A zabierz się za własne życie i nie wróż z fusów, które ci projektuje mózg na podstawie tego, co widzisz!

Gość • Niedziela [22.01.2023, 20:47:17] • [IP: 85.219.172.***]

Ewidentnie szukają innego lokum

Gość • Niedziela [22.01.2023, 20:43:26] • [IP: 213.232.87.**]

Dzisiaj znowu 4 wozy strażackie były pod Hamiltonem na Uzdrowiskowej gdzie po 5 minutach pojechały. Po grzyba oni tam ciągle jeżdżą, czyżby taki hotel też nie miał kasy na czujniki ? Za paliwo i czas płacimy my wszyscy.

Gość • Niedziela [22.01.2023, 20:24:42] • [IP: 46.205.128.***]

Zagłębie Czadu? A charakterystyczne, że to nie jest ten stereotypowy Warszów z piecami na węgiel, lecz to problem piecyka gazowego!

Masakra • Niedziela [22.01.2023, 20:16:20] • [IP: 176.221.123.*]

Tam wiecznie coś się dzieje, jak nie Policja to straż niech ktoś wkoncu się zajmie tym budynkiem obok bloku na Barlickiego bo nie ma tygodnia by jakieś sluzby tam nie gościły. Szkoda dzieci ale służby dopiero zainteresują się po czasie...