POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [21.01.2023, 09:00:15] • Świnoujście

Przedstawienie charytatywne WOŚP „Alicja w Krainie Czarów”

Przedstawienie charytatywne WOŚP „Alicja w Krainie Czarów”

fot. Organizator

LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i Miejski Dom Kultury serdecznie zapraszają na przedstawienie charytatywne WOŚP pt. „Alicja w Krainie Czarów", które odbędzie się 26 stycznia 2023 roku (najbliższy czwartek) w sali teatralnej MDK w następujących godzinach:

9:00 - tylko dla młodzieży z LO im. Mieszka I, 11:00 - dla uczniów szkół podstawowych(od 4 do 8 klasy, młodszym klasom raczej nie dedykujemy spektaklu ze względu na wartką akcję i nietypowe gry językowe, bazujemy bardziej na filmie niż powieści) 12:50 - szkoły średnie i część uczniów z LO. Na te spektakle konieczne są rezerwacje.

Rezerwacji dokonuje w bibliotece liceum pod numerem 913212630 wew. 36. Miejsc jest tylko 300, prosimy o pośpiech w rezerwacji. Spektakl miejski o 18:30 nie wymaga rezerwacji, ale również obowiązuje limit miejsc.

Przed wejściami do sali teatralnej będzie stać dwoje uczniów szkoły w roli wolontariuszy z zaplombowanymi puszkami, którzy będą zbierać dobrowolne datki na WOŚP (dostępna będzie zgoda, widoczne będą numery puszek). Puszki przekazujemy do sztabu, pieniądze - jak zawsze- przeliczają pracownicy banku w samym sztabie.

Również w tym roku zbieramy na szlachetny cel - walkę z
sepsą, która odpowiada za 20% zgonów rocznych. 

Przedstawienie przygotowujemy od końca listopada, jest wiele osób występujących na scenie, są bajeczne dekoracje i piękne stroje. Zapraszamy.

Roch Rupar


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Czwartek [26.01.2023, 21:29:45] • [IP: 46.205.128.***]

Brawo dla licealistów !

Gość • Niedziela [22.01.2023, 11:54:36] • [IP: 79.186.210.**]

ciekawe ilu durni będzie wspierac durnia, ludzie opamiętajcie się i nie sponsorujcie jąkałe i jego bande, są inne uczciwe fundacje a nie tego co wspiera rozboje, , dwuznacznychi inne lubieżne imprezy, , wspomóżmy fundacje polsat co ratuję dzieci a nie tego co każe je mordowac.

Gość • Niedziela [22.01.2023, 00:09:00] • [IP: 89.151.36.**]

Gość • Sobota [21.01.2023, 09:53:41] • [IP: 178.238.250.**] Załóż pampersa bo się posikasz z emocji...

Gość • Niedziela [22.01.2023, 00:05:51] • [IP: 89.151.36.**]

Gość • Sobota [21.01.2023, 11:55:16] • [IP: 37.47.131.***] Ale masz zryty beret...

Gość • Sobota [21.01.2023, 20:44:48] • [IP: 176.221.123.***]

Czerwone LO wspiera czerwonego swojaka który tylko LO skończył. Nie ma on żadnego fachu a musi siebie i rodzinę z przystawkami utrzymać, i to na wysokim poziomie. Rodzina Owsiaka nie daje ani grosza na chore dzieci. Ale dzięki naiwnym ma złote melony na wszystkie swoje bardzo kosztowne kaprysy.

Gość • Sobota [21.01.2023, 20:19:00] • [IP: 89.64.112.***]

przyjdę

Gość • Sobota [21.01.2023, 18:49:39] • [IP: 176.221.122.**]

Koncert jest PO to, aby ze sceny wulgarnie wyzywać PiS.

Gość • Sobota [21.01.2023, 13:19:55] • [IP: 185.210.36.***]

Wartości Czarnka nie zostały niestety zrealizowane, np.w przedszkolach (nie wiem, w ilu, w pewnej liczbie owszem)" świętuje" się popkulturowe, gadżetomaniackie i merkantylne" święto" Halloween. Przecież w Polsce wielkim świętem jest Uroczystość Wszystkich Świętych, z tej okazji jest wolny dzień, Polacy to pięknie świętują, cudzoziemcy w mediach wypowiadali się, że nawet specjalnie w tym czasie jeżdżą do Polski, bo widok rozświetlonych cmentarzy i kwiatów, mas idących na cmentarze jest nieporównywalny z niczym na Zachodzie. Cudze chwalicie, swego nie znacie! Jakiś Antyczarnek ma być wybawieniem? Ktoś, kto znów otworzy boczne drzwi przedszkoli na zajęcia gender, z wczuwania się w role płciowe, i chłopcy znów jak ok.8 lat temu w Rybniku będa się przebierali za dziewczynki, nakładali spódnice?

Gość • Sobota [21.01.2023, 13:13:14] • [IP: 185.210.36.***]

11:55•37.47.131.***]Wartością jest ochrona życia od poczęcia - Owsiak jest przeciw niej, bo poparł ruch Lempart, wulgarny i agresywny ruch, profanujący kościoły - u nas demonstranci imienia Lempart naklejali na drzwiach kościoła Chr.Króla swoje ulotki - to szczyt chamstwa i dezorientacji moralnej, nikt w Polsce poza środowiskami przestępczymi nie podnosił rękę na kościoły. 26X20 r. jedna omotana przez nich nastolatka chciała wejśc do tego kościoła z banerem, ochrona kościoła (parafian) powstrzymała ją. Pod kościołem na ul.Fredry w Poznaniu pchnięto nożem parafianina chroniącego świątynię, w czasie demonstracji im.Lempart. Jakie są wartości Owsiaka? Zbierać na sprzęt medyczny, a drugą ręką wspierać ruch aborcyjny i znieważać? Używać słów na k...? Kilka razy słyszałem u niego" k". Pouczał też dawnego rzecznika praw dziecka (za rządów PO-PSL), zapraszał też zawsze na festiwal rockowy sektę Hare Kriszna, przed którą ostrzega w USA FBI, która ma status sekty w rodzimych Indiach. To mi proponujesz, takie wartości?

Gość • Sobota [21.01.2023, 12:27:38] • [IP: 176.221.123.***]

Wspaniałe sa te spektakle Mieszka. Koniecznie pójdę.

Gość • Sobota [21.01.2023, 11:59:53] • [IP: 176.221.123.***]

WOŚP to Prywatna Fundacja Niech w tym biora udział Szkoły Prywatne a nie Państwowe

Gość • Sobota [21.01.2023, 11:55:16] • [IP: 37.47.131.***]

Gość • Sobota [21.01.2023, 10:22:09] • [IP: 5.173.154.**]---> a o jakich wartościach piszesz? Tych kreowanych przez Macierewicza, Rydzyka, Ziobrę czy Czarnka? Innych już nie wymieniam bo to zbyt długa lista. Owsiak przy nich jest jak ziarenko piasku wobec Himalajów.

Gość • Sobota [21.01.2023, 11:49:55] • [IP: 176.221.123.***]

10:22:09] • [IP: 5.173.154.** " Dlaczego szkoła ulega falom mody i propagandzie a nie idzie za prawdziwymi wartościami?" Czyżby Orkiestra tworzyła programy lepiej od p. Czarnka i zastępowała całe ministerstwo?

Gość • Sobota [21.01.2023, 11:41:53] • [IP: 37.47.157.**]

Gówno nie charytatywne. za ten cyrk płacą mieszkańcy, a owsik tylko zbiera za to kase

Gość • Sobota [21.01.2023, 10:22:09] • [IP: 5.173.154.**]

Nie rozumiem, są wybitne i kulturalne osoby szanujące innych ludzi, posiadające charyzmat społeczny, zajmujące się charytatywnością, jak aktorki (ale nie celebrytki!) Anna Dymna, Ewa Błaszczyk (fundacja Akogo), są inne fundacje nie lansujące jednej osoby, lecz działające w ciągu całego roku (nie świątecznie). Patron tej zbiorki od dawna nie łączy, lecz dzieli, poparł proaborcyjny neomarksistowski ruch Lempart (zima 20/21r.), co szokuje w zestawieniu z rzekomą misją WOŚP ochrony zycia, łączy Owsiak swoja osobą upolityczniony festiwal rockowy z WOŚP-em (festiwal jest dofinansowywany z odsetek wkładów ze zbiórki), miał kilka procesow za obrazę innych osób, też za uzywanie słów wulgarnych publicznie. Takie wzory osobowe mają byc preferowane przez środowisko wychowawców? Dlaczego szkoła ulega falom mody i propagandzie a nie idzie za prawdziwymi wartościami?

Gość • Sobota [21.01.2023, 09:53:41] • [IP: 178.238.250.**]

Cudownie. Nie mogę się doczekać :)

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Ostrzeżenie meteorologiczne SILNY WIATR od godz. 10:00 do godz. 16:00 dnia 03-02-2023. Obszar: województwo dolnośląskie - całe; lubuskie - całe; wielkopolskie - całe; zachodniopomorskie - powiaty: Goleniowski, Kamieński, Policki, Świnoujski Grodzki. Przebieg: Prognozuje się występowanie silnych porywów początkowo południowego, a następnie zachodniego i kolejno północno zachodniego wiatru, do 70-75 km/h na nizinach, do 80-85 km/h na wyżynach, a w górach do 90 km/h, natomiast nad szczytami ponad 100 km/h. Na wybrzeżu zachodnim i w ościennych powiatach do 75-80 km/h. Skutki: utrudnienia komunikacyjne; łamanie gałęzi; uszkodzenia dachów i budynków o słabej konstrukcji ■ Od 1 lutego w Świnoujściu działa stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■