POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [20.01.2023, 14:10:21] • Świnoujście

Dostawczak zablokował chodnik!

Dostawczak zablokował chodnik!

fot. Czytelnik

Samochód dostawczy zatarasował chodnik, piesi musieli go omijać, żeby przejść.

Kierowca samochodu zaparkował niemalże w poprzek chodnika przy ulicy Rybaki. Pojazd blokował przejście, które w tamtym miejscu i tak jest bardzo wąskie. Przy takim parkowaniu swobodne przejście po chodniku stało się nie lada wyzwaniem dla pieszych.

Nie wiemy, jak długo samochód tarasował chodnik, zdjęcia, które zrobił czytelnik, pochodzą z czwartkowego poranka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Niedziela [22.01.2023, 15:04:59] • [IP: 5.173.25.**]

Nie jest ok. Ale jakim jesteś typem Żeby obrażać ludzi na forum. A co ludzie oczekują od życia To nie twój interes i nigdy ne będzie.

Gość • Sobota [21.01.2023, 20:03:04] • [IP: 5.173.172.**]

czytam i nie dowierzam jakim trzeba byc debilem aby akceptowac takie sytuacje, czego wy oczekujecie od zycia skoro takie parkowanie jest dla was ok??

Gość • Sobota [21.01.2023, 17:29:05] • [IP: 94.254.175.***]

Dobra już dzwonię i co jeszcze mógłbym dla szanownego Pana zrobić 🤔☝️

Gość • Sobota [21.01.2023, 16:21:48] • [IP: 178.238.246.***]

stopę bym zostawił na tym aucie gdybym spotkał

Gość • Sobota [21.01.2023, 15:17:29] • [IP: 5.173.154.**]

12:30:39] • [IP: 94.254.175.***] Zadzwoń do psychiatry, on powinien być zawsze blisko ciebie

Gość • Sobota [21.01.2023, 14:02:55] • [IP: 89.151.33.***]

tym którzy popierają takie parkowanie te pojazdy powinni im zaparkować na ich pustych łbach, ciekawe co by wtedy próbowali powiedzieć

Gość • Sobota [21.01.2023, 12:30:39] • [IP: 94.254.175.***]

I co teraz 😱👉wiem Dzwonić na Policję Albo na straż miejską 🥶nie wiem na straż o nową 🤯albo to może niemiec ☝️ wiem na straż Graniczną Albo nie 🤪do Inspekcji ruchu drogowego. 🤡Wiem to blisko lasu zadzwonię na strażleśną. 🤢 Ale nie to blisko wody wiem zadzwonię do Straży rybackiej 🥴

Gość • Sobota [21.01.2023, 12:19:06] • [IP: 178.238.247.***]

Nudzi się jednemu i drugiemu emerytowi to sobie znaleźli zajęcie, jest przejście, małe bo małe ale jest, do domu jeden z drugim i słuchać co tam PIS nowego wprowadza. Osiedlowy monitoring jak widać działa bez zastrzeżeń w całym mieście 🤣🤣🤣

Gość • Sobota [21.01.2023, 12:16:46] • [IP: 176.221.123.***]

a gdzie był Społeczny Inspektor Ruchu Drogowego ORMO

Gość • Sobota [21.01.2023, 12:09:36] • [IP: 93.242.147.**]

Swinoujscie buhahahaha. Dziwnie ludzie na tej wyspie. Taka droga beż powrotu

Gość • Sobota [21.01.2023, 10:43:02] • [IP: 5.173.154.**]

9:11 - a dlaczego piszesz o nienawisci, a nie napisałes o ciasnym egoizmie kierowcy? To pieszy stanął na drodze uniemożliwiając przejazd kierowcy, czy kierowca na chodniku uniemożliwiając przejście chodnikiem? 9:56 - jeśli uważasz, że osoba, ktora zglosiła WYKROCZENIE drogowe, donosi, to znaczy - zgodnie z definicją tego czasownika - że bezprawne jest prawo drogowe, czyli prawem jest samowola, nie reguły ruchu. To sam sobie wystawiłes swiadectwo, kim jesteś i sam kiedyś zapłacisz, gdy ktoś zastosuje prawo Darwina na drodze wobec ciebie. Wtedy wspomnij sobie słowa na forum o donoszeniu. A ktos może ci porysowac gwoździem karoserię auta, jeśli nie bedzie chciał donosić, o, wtedy byłbys zadowolony, nie byłoby wtedy skandalicznego wg ciebie" donosicielstwa".

Gość • Sobota [21.01.2023, 09:56:46] • [IP: 37.30.8.**]

Ale afera! Chodzi jakiś idiota, który się widać nudzi, robi zdjęcia i rozsyła po gazetach. Jak się nudzisz donosicielu to weź się do jakiejś roboty!

Gość • Sobota [21.01.2023, 09:11:09] • [IP: 178.238.245.**]

Trochę życzliwości, do kościoła idzie a na drugiego donosi. Faktycznie źle zaparkował, ale może nie mógł inaczej ? Czy stało się coś wielkiego ze trzeba ominąć ? jakby tam człowiek leżał to większość by po nim przeszła. Przykre, że w naszym lokalnym społeczeństwie tyle nienawiści do drugiego człowieka.

Gość • Sobota [21.01.2023, 02:24:33] • [IP: 46.205.140.**]

Nie można poprzestawać na wysyłce zdjęcia do redakcji, trzeba wezwać służby i po to zrobić zdjęcie, by mieć dowód. Z tym się wiąże ruch następny, ale trudniejszy: w razie niestawienia się służb warto pojechać na policję i tam zgłosić wykroczenie. Niestety, kosztuje to już CZAS - policjant zasiądzie i zacznie wypełniać papiery. Warto jednak w to inwestować, to wpłynie na tych podłych kierowców, prymitywne natury muszą czuć knut nad swoimi plecami - zapłaciwszy trochę mandatów być może nie ośmielą się za jakiś czas być zbyt bezczelnymi, też w ruchu na drodze, a to już się wiąże z życiem i zdrowiem ludzi. Można by grubą księgę napisać o przypadkach bezczelności kierowców. Mnie jako rowerzyście zdarzyło się 16 I w ciągu 3 minut doświadczyć chamstwa kierowców grożącego szpitalem lub czymś gorszym. Jechałem ścieżką rowerową wzdłuż W.Polskiego i Konstyt.3 M. Tuż przed wjazdem na skrzyżow.z Malczewskiego zatarasowała mi drogę wyjeżdzająca z Malcz.osobówka, a z ul.Staszica osobówka z piszącą na telefonie kierującą.

Gość • Piątek [20.01.2023, 21:56:45] • [IP: 94.254.175.***]

No i co z tego wielkie aj 😱

Gość • Piątek [20.01.2023, 20:56:49] • [IP: 178.238.252.***]

jakim trzeba być ciulem żeby takiego kretynka bronić?! Blacharska gawiedź. ..

Gość • Piątek [20.01.2023, 19:56:53] • [IP: 51.89.165.**]

[20.01.2023, 15:37:23 Chciałeś pewnie napisać 'w bród' ?

Gość • Piątek [20.01.2023, 19:18:32] • [IP: 46.205.140.**]

Piesi ominęli i nic się nie stało.Trochę życzliwości ludzie! Jak dobrze że nie macie większych problemów i kłopotów, dajcie już spokój z tymi zdjęciami i kablowaniem.

Gość • Piątek [20.01.2023, 18:55:22] • [IP: 80.146.173.***]

Kolejny donosiciel

Gość • Piątek [20.01.2023, 18:51:56] • [IP: 176.221.122.***]

TEN złom stał tam 2 dni

Gość • Piątek [20.01.2023, 18:13:54] • [IP: 178.238.247.**]

Widać takie dostawczaki są w modzie. Na miejscach parkingowych dla mieszkańców spółdzielni mieszkaniowej Słowianin przy wieżowcu, ul.Markiewicza 2-4 stoją dwa białe duże dostawczaki.Typowe zawolidrogi.Podtawione zostały dłuższy czas temu i nikt nimi nie wyjeżdża.Mieszkańcy, posiadają samochody osobowe i nie mają możliwości zatrzymać samochód pod klatką, np. w celu wypakowania zakupów.Miejsca są monitorowane i spełniają widać rolę bezpłatnego parkingu strzeżonego.Bezterminowego. Czy jest sposób na te dostawcami??

Gość • Piątek [20.01.2023, 17:58:08] • [IP: 82.134.67.***]

A paczke to chcesz dostac jedna z drugim? Chlopaki sie dwoja i troja zeby dojechac i zaparkowac jakos w tym smitnym jak pi... miescie. Takze troche zrozumienia panie i panowie poprosze..

Gość • Piątek [20.01.2023, 16:18:03] • [IP: 178.238.249.**]

Przeszkoda nie do pokonania !

Gość • Piątek [20.01.2023, 15:55:31] • [IP: 178.238.245.**]

Niestety ale na debilizm niektórych kierowców i komentujących lekarstwa jeszcze nie wynaleziono.No cóż z takimi też da się żyć tylko potrzeba więcej cierpliwości.

Gość • Piątek [20.01.2023, 15:51:34] • [IP: 185.210.39.***]

JAKIE PARKINGI TAKIE PARKOWANIE. TO ROBOTA TUSKA.

Oglądasz 1-25 z 34
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Od 1 lutego w Świnoujściu znów zacznie działać stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■