POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [16.01.2023, 23:00:15] • Międzyzdroje

Charytatywny Bal Karnawałowy w Międzyzdrojach na który organizatorzy zapraszają

Charytatywny Bal Karnawałowy w Międzyzdrojach na który organizatorzy zapraszają

fot. Organizator

Po przerwie spowodowanej pandemią zapraszamy Was na cykliczny Charytatywny Bal Walentynkowy z cyklu Z MIŁOŚCI DO DZIECI.

Ruszmy więc na parkiet, żeby pomóc Dzieciom z naszej Szkoły ruszyć w Świat!

Cały dochód z Balu przeznaczony będzie na dofinansowanie wycieczek szkolnych naszych uczniów.

CZAS START! Ilość miejsc ograniczona.
Bilety zamawiamy pod nr telefonów:
510 038 289 - Iza
519 776 667 - Jarek
511 150 302 - Izka

Zapraszamy serdecznie

Rada Rodziców
przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego
w Międzyzdrojach


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Sobota [21.01.2023, 13:21:50] • [IP: 62.69.203.***]

Ale o co właściwie to marudzenie. W Świnoujściu nikt nie potrafi zorganizować fajnej imprezy dla mieszkańców, a w Międzyzdrojach są ludzie, którzy mają chęć i czas. Nie chcesz to nie idź. Będzie na pewno super.

Gość • Środa [18.01.2023, 21:29:37] • [IP: 88.156.232.***]

Debilne komentarze! Ludzie wyluzujcie trochę i nie próbujcie innym udowadniać, że możecie" Świnoujście kupić" ... Macie może 5 zł więcej w kieszeni od innych, a zgrywaie panów i hrabiny albo wielkich światowców, którzy tak naprawdę w d... e byli i g... O widzieli. Nie chcecie poprostu wyluzować i się fajnie zabawić przy tej czy innej podobnej okazji to nikt Was nie zmusza, ale nie obrażajcie siebie nawzajem i nie udawajcie kogoś lepszego. Żałosne!

Gość • Środa [18.01.2023, 16:41:52] • [IP: 2.106.93.**]

Walentynki? Taka fajna, taka „amerykanska”, znaczy się nowoczesna ta szkoła??

Gość • Środa [18.01.2023, 09:30:27] • [IP: 46.205.136.***]

02:14 • 62.69.229.** Niestety szkoły zamiast propagowac własną, polską kulturę, jak lubią mówić pewne partie - europejską (a swoją drogą Walentynki są raczej subkulturą), oddały pole. Pozwalają nawet" świętować" Halloween, odrażające pseudoświęto, a paradoksalne jest przy tym to, że te same szkoły korzystają z wolnego czasu (nauczyciele mają urlopy, uczniowie wolne) z okazji czegoś wprost przeciwnego Halloween, bo z okazji uroczystości Wszystkich Świętych. Ta uroczystość cała podkreśla znaczenie śmierci dodające godności człowiekowi, oddalone od tego co materialne, niszczejące, przekierowujące uwagę od biologiczności ku duchowości. Walentynki wprawdzie zawierają treści lepsze, ale nadal jest to raczej coś płytkiego, to takie zatrzymywanie się na płaszczyźnie zakochania, a jeszcze nie miłości.

Gość • Środa [18.01.2023, 02:14:50] • [IP: 62.69.229.**]

Zgodnie z amerykańskim rodowodem musiało się znaleźć na plakacie jakieś Let's Party. Amerykańscy sklepikarze wymyślili powód, dla którego zidiociali ludzie wydają pieniądze. Ta szkolna impreza jest dla uczniów czy dla pospólstwa? Argumentacja, że są % niczego jeszcze nie mówi. Małolaty wcześnie zaczynają.

Gość • Wtorek [17.01.2023, 14:45:07] • [IP: 46.205.128.***]

12:44:45] • [IP: 176.221.122.**] Wieś śpiewa i tańczy, bo buce z wiekiego miasta nad Świną nie mogą pokonać słomy wyrastajacej z butów i wykonują z nożyczkami nad źdźbłami taniec... świętego Wita, taka polacca a la padatchka.

Gość • Wtorek [17.01.2023, 12:44:45] • [IP: 176.221.122.**]

Międzyzdroje+ pleciuchy z Wapnicy, z Zalesia, Lubina, Wicka i okolic. Wieś śpiewa i tańczy.

$ • Wtorek [17.01.2023, 12:31:59] • [IP: 80.54.236.***]

Procenty i zimne napoje dodatkowo płatne...

Gość • Wtorek [17.01.2023, 11:22:30] • [IP: 185.210.36.***]

oczywiście, kolejny raz Międzyzdroje, świnoujście to dno.

Gość • Wtorek [17.01.2023, 10:39:22] • [IP: 23.154.177.**]

Maseczki obowiązkowe. 😷 😷 😷