POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.01.2023, 11:54:44] • 安inouj軼ie

„妃ieciarz” ukarany. W odpadach by造 jego dane

„妃ieciarz” ukarany. W odpadach by造 jego dane

fot. Urz康 Miasta 安inouj軼ie

Zg這szenie od mieszka鎍a 安inouj軼ia wystarczy這, by osoba odpowiedzialna za za鄉iecanie lasu przy Centrum Us逝g Mulnik zosta豉 ukarana mandatem w wysoko軼i kilkuset z這tych. W鈔鏚 odpadk闚 znalaz造 si bowiem dane osobowe 鄉iec帷ego.

- Informacj o rozrzuconych w okolicy odpadach dotar豉 do nas od mieszka鎍a miasta - m闚i Rafa Marciszewski, komendant Stra篡 Miejskiej w 安inouj軼iu. - Na miejscu, w鈔鏚 porzuconych 鄉ieci, znale幢i鄉y dane personalne osoby, co do kt鏎ej istnia這 uzasadnione podejrzenie, 瞠 mog豉 by ich w豉軼icielem. Pod wskazanym adresem okaza這 si, 瞠 faktycznie to ta osoba odpowiada za za鄉iecanie miasta. Zosta豉 ukarana mandatem i zobowi您ana do uprz徠ni璚ia odpad闚.

„妃ieciarz” ukarany. W odpadach by造 jego dane

fot. Urz康 Miasta 安inouj軼ie

Porzucone 鄉ieci le瘸造 na skraju lasu, na dzia販e zajmowanej przez Centrum Us逝g Mulnik. W zwi您ku z tym, 瞠 zalega造 tam od d逝窺zego czasu, zosta造 rozwiane przez wiatr po okolicznych terenach le郾ych.

Jaros豉w Jaz
Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta 安inouj軼ie
Biuro Informacji i Konsultacji Spo貫cznych
Urz康 Miasta 安inouj軼ie


komentarzy: 75, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 75

Go嗆 • Sobota [14.01.2023, 10:43:53] • [IP: 83.20.255.***]

Frajer, p豉ci za wyw霩 鄉ieci z posesji niema陰 kas, bo nie segreguje 鄉ieci i my郵i 瞠 mu mniej nalicz jak wyrzuci do lasu!!

Go嗆 • Pi徠ek [13.01.2023, 20:57:56] • [IP: 99.199.191.*]

smieszna kara! Bezwzgledny areszt na pol roku conajmniej i darmowa praca przy sprzataniu miasta !!

Go嗆 • Pi徠ek [13.01.2023, 19:36:05] • [IP: 185.210.37.*]

W ten spos鏏 uczucie tylko trzeba uwa積iej wyrzuca 鄉ieci do lasu bez swoich danych i 瘸dne inne wnioski nie b璠 wyci庵ni皻e GWARANTUJE bo debilem si jest a nie bywa IGNORANCI MAJA SIE DOBRZE! Powinno si teraz kontrolowa wraz z Remondisem kiedy i w jakiej ilo軼i wyrzuca ten go嗆 鄉ieci czy je segreguje itd przez co najmniej dwa lata ale przecie poczuje si 幢eee i b璠zie 瞠 to inwigilacja a konstytucja go chroni. DZISIAJ ZLODZIEJE SA SA POD WIEKSZA OCHRONKA NIZ OSOBA POSZKODOWANA. KTO OCHRONI LAS ? SAM LAS NIE WEZMIE I NIE PIERD*OLNIE SMIECIARZA IGNORANTA A POWINNO GO NA MIEJSCU DRZEWO PRZYGNIESC I TAKI SMIEC POWINNIEN BYV NA KOSZT RODZINY WYWO烙NY NA WYSYPISKO BO TO SMIEC A NIE CZLOWIEK SAM SIE WYZBYWA CZΜWIECZE垶TWA SWOIM CWANIACTWEM

Go嗆 • Pi徠ek [13.01.2023, 16:50:24] • [IP: 176.221.122.**]

Wniosek: zawsze wymazywa swoje dane przed wyrzuceniem

Go嗆 • Pi徠ek [13.01.2023, 16:23:04] • [IP: 37.249.170.**]

Trzeba by delikatnie m闚i帷 t瘼akiem 瞠by swoje dane wyrzuci ze 鄉ie熤i do lasu le瞠 i p豉cze.

Gajowy Grzyb. • Pi徠ek [13.01.2023, 16:11:54] • [IP: 37.248.163.***]

KARA POWINNA WYNOSI MIN. 5000 - 10000 PLN. TEN 危IE NA PEWNO NIE RAZ TO ROBI I NA PEWNO NADAL B犵ZIE TO ROBI.

Go嗆 • Pi徠ek [13.01.2023, 15:24:54] • [IP: 5.173.174.***]

Ale b璚wa.

Go嗆 • Pi徠ek [13.01.2023, 14:27:02] • [IP: 176.221.122.***]

U nas by taki „Beniaminek „co to te rzeczy wyrzuca. wynosi opony samochodowe pod 鄉ietnik. My郵a Pewnie 瞠 nikt nie widzi. Mia szcz窷cie 瞠 te opony kto zabra. Je瞠li jeszcze raz to zrobi zg這sz odpowiednie miejsce!

Go嗆 • Pi徠ek [13.01.2023, 13:36:26] • [IP: 185.210.38.***]

wescie sie za wojska polskiego pod簑cajommieci do lasu widzialem jusz nieraz i z tych targowisk i z rozwelta i czasem kto jedzie autem na sztajera gdzie miejsce za garazami jest cofa do ty逝 koles i wywala smiwci jakies to co nie wolno tam

Go嗆 • Pi徠ek [13.01.2023, 12:53:28] • [IP: 88.218.254.***]

JAK MAWIA KLASYK " I BARDZO K**WA DOBRZE"

Go嗆 • Pi徠ek [13.01.2023, 12:21:06] • [IP: 176.221.122.**]

To papiery z danymi przed wyrzuceniem trzeba podrze, lub zniszczy niszczark. Nie ma t逝maczenia, 瞠 kto to podrzuci.

Go嗆 • Pi徠ek [13.01.2023, 11:33:57] • [IP: 5.173.197.**]

Ja nie rozumiem takiego debilizmu, masz auto i wywozisz do lasu, to jaki problem zawie潭 do Remondisu? Chamstwo!

Go嗆 • Pi徠ek [13.01.2023, 08:46:47] • [IP: 46.171.83.***]

bardzo dobrze.

Go嗆 • Pi徠ek [13.01.2023, 08:33:02] • [IP: 92.235.43.**]

Fajny spos鏏: gdy sikogo nie lubi, mo積a nawie嗆 鄉ieci w ustronne miejsce, do這篡 czyje dane i tym oto sposobem uprzykrzy 篡cie komu kogo sinie lubi. I nie m闚i瞠 akurat w tym przypadku tak by這 ale przecie mog這 by a jak wiadomo Wspania豉 Policja Polska mocarzem jest w kadrach choboryka siz przej軼iowymi problemami z my郵eniem i nie b璠zie 闚 ten czy inny funk. zadawa pytania czy wszystko trzyma sikupy, skoro dane ju le膨na kupie to znaczy 瞠 kupa nale篡 do kogo... oczywi軼ie panie Policjancie niech pan sinie wysila my郵eniem a zajmie pa趾robieniem. .. :-)

Go嗆 • Pi徠ek [13.01.2023, 04:20:48] • [IP: 83.20.244.***]

Te kilkaset z這ty nie odstraszy, kara powinna dla takiego debila wynosi kilkadziesi徠 tysi璚y !!

Go嗆 • Pi徠ek [13.01.2023, 00:56:56] • [IP: 31.0.177.**]

DORWALI LUMPA I BARDZO DOBRZE TYLKO TA KARA 危IESZNA.

Go嗆 • Pi徠ek [13.01.2023, 00:41:37] • [IP: 37.248.166.**]

Prosz nie pisa, 瞠 by造 dane bo teraz ka盥y syfiarx zwr鏂i szczeg鏊n uwag na to, aby tych danych nie by這.

Go嗆 • Pi徠ek [13.01.2023, 00:05:00] • [IP: 176.221.123.**]

to dobrze, 瞠 mu trupa nie podrzucili.

Go嗆 • Czwartek [12.01.2023, 22:57:31] • [IP: 94.254.207.**]

Super.!!Ciesz si ten by z Kossak闚!!

• Czwartek [12.01.2023, 22:09:35] • [IP: 176.221.122.**]

Adrianek pewnie na fakturze mia palonko rozrobione, zjarali wszystko i odruchowo porzucil papiera a 瞠 wia這 to faktura poleciala tam gdzie chcia豉. Tam tylko przybywa z dnia i wieczora wi璚ej, we幟ie ci taki lump nie do嗆 瞠 wychleje co ze szkla to na koniec roztlucze. W naszym karsiborskim lesie znajdziecie 鄉ieci od takich po mega gabaryty. Ka盥y bunkier zasypany na full szczeg鏊nie te przy dziupli, same graty z aut. Za 貫b i do szamba.

Go嗆 • Czwartek [12.01.2023, 21:43:39] • [IP: 84.205.26.**]

Tego na pewno nie podrzuci kto mieszkaj帷 w blokach bo by這 by to bez sensu jak ma 鄉ietniki pod blokiem tylko to zrobi kto mieszkaj帷 w domkach jedno rodzinnych 瞠by zaoszcz璠zi na wwozie 鄉ieci.Takich reporta篡 powinno si pokazywa wi璚ej to mo瞠 te dziadostwo by odstraszy這.

Go嗆 • Czwartek [12.01.2023, 19:53:45] • [IP: 46.205.128.***]

M鏬 by dosta w zamian 1rok sprz徠ania ulic i wysok kar to by si nauczy mo瞠

Go嗆 • Czwartek [12.01.2023, 19:52:28] • [IP: 5.173.154.**]

Adrian to styl 篡cia pecie auuuuu

Go嗆 • Czwartek [12.01.2023, 19:05:45] • [IP: 176.221.122.**]

Nie pierwszy i nie ostatni taki idiota. Taki jeden" adrianek" z Osiedla Zachodniego podrzuci 鄉ieci ze swoimi danymi pod gara瞠 na 11 Listopada, inny" adrianek" z Floty rozwozi po kub豉ch butelki, jeszcze inna firma" adrianek" wywali豉 na parkingu dokumenty z adresami klient闚. My郵, 瞠 to s bardzo LENIWE ALE I CWANE ADRIANKI, a taki mandacik nie zrobi na nich 瘸dnego wra瞠nia. Wystarcz plecy szefa szef闚.

Go嗆 • Czwartek [12.01.2023, 18:12:21] • [IP: 157.25.106.**]

ludzie to debile hehe nigdy nie rozumia貫m wywalania karton闚, paczek nie niszcz帷 danych :D

Ogl康asz 1-25 z 75
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ A jednak! Niemcy zawieszaj podwy磬i kurtaxe po swojej stronie wyspy Uznam. Od kwietnia op豉ta mia豉 wzrosn望 z 2,70 na 3,90 euro za dzie. Dla wielu 鈍inouj軼ian to szok. Spora cz窷 mieszka鎍闚 je寮zi przecie do Niemiec na zakupy, do aptek, na spacery lub przeja盥磬i rowerowe. S te rodzice, kt鏎ych dzieci chodz do niemieckich szk馧 i przedszkoli. Teraz mog spa spokojnie. Po spotkaniu przedstawicieli samorz康u i 安inoujskiej Organizacji Turystycznej z niemieck bran膨 turystyczn i samorz康owcami z wyspy Uznam uda這 si przekona s御iad闚 do zawieszenia podwy磬i. ■ Reklama: Skupuje waluty wycofane z obiegu!!! tel 504-274-604 ■ M篹czyzna um闚i si z nieletni. Na szcz窷cie o sprawie dowiedzia si rodzic i zapobieg spotkaniu z dzieckiem. Rodzic z pomoc innych os鏏 zatrzymali m篹czyzn i wezwali policj ■ Pragniemy poinformowa, 瞠 w weekend na przeprawie miejskiej b璠 p造wa造 dwa promy. Jednocze郾ie przypominamy, 瞠 dla mieszka鎍闚 dost瘼ne s obie przeprawy, zach璚amy do sprawdzenia kolejek na kamerach zanim udamy si w podr騜 ■ Od 1 lutego w 安inouj軼iu dzia豉 stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubieg貫go roku z prowadzenia stacji zrezygnowa豉 prywatna firma, pacjenci musieli doje盥瘸 do najbli窺zej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod 安in pojad samochody, w豉dze miasta chc zaprosi mieszka鎍闚 do podwodnego spaceru pomi璠zy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent 安inouj軼ia konsultuje dat z wykonawc tunelu ■ Na skrzy穎waniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie b璠zie ronda lecz skrzy穎wanie z sygnalizacj 鈍ietln ■ Od najbli窺zego pi徠ku, 27 stycznia wznawia dzia豉lno嗆 stacja dializ w 安inouj軼iu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana by豉 dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Le鄉iana do ulicy Matejki projektant uwzgl璠ni zatoczk dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urz璠u Miasta (budynek12). Przystanek powsta, ale nie taki jak przewidywa projekt. Mia豉 by zatoka autobusowa a wyszed przystanek przychodnikowy, kt鏎y przy okazji blokuje ruch samochod闚. Czy to przypadek, nie s康z... Konia z rz璠em wi璚 temu kto wyt逝maczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mog schowa si spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje wi璚 pytanie kto zdecydowa i zmieni na gorsze rozwi您anie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobli簑 Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskow ci篹ar闚k zgin掖 44 - letni mieszkaniec 安inouj軼ia i jego 10 - letnia c鏎ka ■ Tragiczny wypadek wydarzy si na S3 w pobli簑 miejscowo軼i Skwierzyna w wojew鏚ztwie lubuskim na drodze prowadz帷ej do Zielonej G鏎y. W zderzeniu kampera z wojskow ci篹ar闚k ameryka雟kiej armii zgin瘭i na miejscu 44 – letni mieszkaniec 安inouj軼ia i jego 10 – letnia c鏎ka. Zdj璚ia z miejsca wypadku s wstrz御aj帷e. Wida na nich, 瞠 po kamperze kt鏎ym podr騜owa造 ofiary wypadku zosta這 jedynie podwozie. 44 – latek by znanym nie tylko w 安inouj軼iu ale tak瞠 w ca貫j Polsce mi這郾ikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygl康a na to, 瞠 zesz這roczne li軼ie b璠 nam towarzyszy przez ca陰 zim. Dop鏦i nie rozwieje ich wiatr lub nie usun wiosenne porz康ki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest li嗆mi w r騜nym stopniu rozk豉du. Zale積ie od pogody, albo wiruj unoszone podmuchami wiatru, albo, po d逝窺zych opadach, kt鏎e mamy od kilku dni, zalegaj na chodnikach, przy kraw篹nikach, na skwerach. A przecie tak niewiele trzeba, aby by這 czy軼iej, 豉dniej... ■ Sp這n掖 punkt gastronomiczny na promenadzie! 安iadkowie po瘸ru us造szeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodr帳ka W domu pa雟twa Pi徠kowskich wybuch po瘸r, kt鏎y pozbawi ich ca貫go dorobku. Z ogniem, kt鏎y wybuch rano, walczy這 7 zast瘼闚 Stra篡 Po瘸rnej, jednak po ugaszeniu zosta這 tylko pogorzelisko. Pa雟two Pi徠kowscy zdo豉li opu軼i p這n帷y dom, lecz nie zd捫yli zabra ze sob niczego - uciekli z po瘸ru w pi瘸mach. 疾by zn闚 mogli zamieszka pod w豉snym dachem, trzeba przeprowadzi gruntowny remont ca貫go domu, kupi meble i sprz皻y, kt鏎e sp這n窸y. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, pod堯g, trzeba sku tynki i po這篡 je od nowa, wymalowa, wymieni instalacj elektryczn i wiele innych rzeczy. Dlatego zosta豉 zorganizowana akcja zbierania pieni璠zy na rzecz pogorzelc闚 z Kodr帳ka, liczy si ka盥a z這t闚ka, nie b康幟y oboj皻ni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■