POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [05.12.2022, 17:02:57] • Świnoujście

3 wozy strażackie i ewakuacja 46 osób ze sklepu Lidl!

 3 wozy strażackie i ewakuacja 46 osób ze sklepu Lidl!

fot. iswinoujscie.pl

3 wozy strażackie przyjechały pod sklep Lidl przy ulicy 11 Listopada. W sklepie włączyła się czujka dymu. Strażacy musieli sprawdzić, czy w obiekcie nie ma żadnego zagrożenia. Na czas ich działań ze sklepu ewakuowano 46 osób.

Ostatecznie okazało się jednak, że nic się nie stało i był to tylko fałszywy alarm.

- Strażacy sprawdzili poddasze sklepu i nie stwierdzili zagrożenia - poinformował oficer prasowy KM PSP w Świnoujściu, kpt. Paweł Piorun.

 3 wozy strażackie i ewakuacja 46 osób ze sklepu Lidl!

fot. iswinoujscie.pl

Wszystko wskazuje na to, że powodem włączenia się czujki dymu były prowadzone w tym czasie na terenie sklepu prace remontowe.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 5 grudnia po godzinie 11:00.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Sobota [10.12.2022, 01:00:29] • [IP: 31.11.128.***]

CZY WIECIE ZE LIDL W ANGLII DAJE OD 7EJ DO 9EJ KOSZE JEDEN KOSZ Z PRODUKTAMI ZA 8 ZŁ? Pewnie tu oszukują bo tak jest w Anglii w tych godzinach I ktoś powie, że w Anglii...A Lidl to sieć i tak powinno być wszędzie.Sprswdzcie to pozdrawiam

Gość • Sobota [10.12.2022, 00:58:18] • [IP: 31.11.128.***]

Same krowy raczej bez uśmiechu i zmęczone pracą.

Gość • Czwartek [08.12.2022, 10:29:05] • [IP: 178.238.248.***]

W tym Lidlu to same damy na kasie zwłaszcza ta blondi mine ma jak by miała przed chwilą stosunek no i ta upasiona foka co wyrzej sra jak dupsko ma...

Gość • Wtorek [06.12.2022, 20:26:58] • [IP: 176.221.122.***]

kiedyś byłem w tym lidlu i o 11 przy kasie stał tam taki maciek ale teraz jak byłem nie było go tam nie było

Gość • Wtorek [06.12.2022, 10:32:37] • [IP: 88.218.254.***]

Tą wojskową dodatkową straż to wszędzie wzywają tylko po to żeby trepy się nie znudziły tą swoją bardzo zaangażowaną postawą w obronę ukropolu.

Gość • Wtorek [06.12.2022, 10:02:14] • [IP: 88.218.255.**]

Nie krytykuj tuszy bo nie wiesz dlaczego tak ta pani ma ten brzuch. Za parę lat możesz mieć jeszcze większy życzę ci tego może się opamiętasz w krytyce. Dot. gościa 123

Gość • Wtorek [06.12.2022, 07:20:13] • [IP: 176.221.123.***]

Co za dziadowskie decyzję?? Natychmiast zmienić procedury !! Przed wysłaniem trzech wozów strażackich i 18 strażaków takie miejsce trzeba sprawdzić i być pewnym że to nie jest fałszywy alarm. To są stare komunistyczne procedury do natychmiastowej zmiany

Gość • Wtorek [06.12.2022, 02:17:52] • [IP: 176.221.123.***]

Ćmiki wodne, kopcą i dymią bez ograniczeń wszędzie, na zapleczach supermarketów też. Zwyczaj przywieziony niedawno.

Gość • Wtorek [06.12.2022, 01:07:48] • [IP: 62.69.229.**]

A może to przypalony tzw. chleb wywołał alarm?

Gość • Poniedziałek [05.12.2022, 23:17:33] • [IP: 37.248.208.***]

Jak po pożar to tylko do lidla do lidla tarara

Gość • Poniedziałek [05.12.2022, 22:14:17] • [IP: 31.11.128.***]

Lidl jak lidl, szwabom w dooopsko wchodzi, ale nie rozumiem tych dzbanów co stają autami na paskowanych częściach parkingu wyłączonych z ruchu, chcą udowodnić zawsze że są dzbanami, debesciaki czereśniowe 😆

Gość • Poniedziałek [05.12.2022, 19:47:38] • [IP: 46.205.140.***]

Kosze brudne niemyte Obsluga na kasie Co niektorych pan niemila lidla 11 listopada bulki pieczywo kamienie

Gość • Poniedziałek [05.12.2022, 18:52:59] • [IP: 89.64.34.***]

Byłem w tym czasie w sklepie i czułem smród od Niemców.Waliło jak z chaty indianina, pierdzeniem.Po wyjściu za jakiś czas usłyszałem syreny.Chyba to Bąk niemiecki uruchomił czujki.

Gość • Poniedziałek [05.12.2022, 18:45:31] • [IP: 88.218.255.**]

Ale jumaliśmy jak wszystkich wyprowadzali🐒

Gość • Poniedziałek [05.12.2022, 18:37:21] • [IP: 178.238.252.**]

PAPIEROSKI

Gość • Poniedziałek [05.12.2022, 18:28:53] • [IP: 31.10.139.***]

To Lidlowe konklawe wybierało nowego kierownika sklepu. Stąd te dymy.

Gość • Poniedziałek [05.12.2022, 17:54:25] • [IP: 37.248.213.**]

Ostatnio dużo tych fałszywych alarmów

Gość • Poniedziałek [05.12.2022, 17:43:54] • [IP: 77.88.191.**]

Może to dym z osiedla zamkowa? Czym oni tam palą?

Gość • Poniedziałek [05.12.2022, 17:32:08] • [IP: 46.205.140.**]

Ile to obiektow spłonęło właśnie przez remont...

Gość • Poniedziałek [05.12.2022, 17:26:31] • [IP: 178.238.249.**]

Litości ta pani pracownica o dużej tuszy powinna schować się na zaplecze i nie obnażać obleśnego brzucha z rozstępami.Czy kierownik tego sklepu tego nie widzi?? Może i jest pracowita ale przy spożywczych produktach wygląda to niesmacznie.

Gość • Poniedziałek [05.12.2022, 17:11:12] • [IP: 176.221.123.***]

o 11 00 to ja z kolegą byłem w szkole

Oglądasz 1-21 z 21
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Ostrzeżenie meteorologiczne SILNY WIATR od godz. 10:00 do godz. 16:00 dnia 03-02-2023. Obszar: województwo dolnośląskie - całe; lubuskie - całe; wielkopolskie - całe; zachodniopomorskie - powiaty: Goleniowski, Kamieński, Policki, Świnoujski Grodzki. Przebieg: Prognozuje się występowanie silnych porywów początkowo południowego, a następnie zachodniego i kolejno północno zachodniego wiatru, do 70-75 km/h na nizinach, do 80-85 km/h na wyżynach, a w górach do 90 km/h, natomiast nad szczytami ponad 100 km/h. Na wybrzeżu zachodnim i w ościennych powiatach do 75-80 km/h. Skutki: utrudnienia komunikacyjne; łamanie gałęzi; uszkodzenia dachów i budynków o słabej konstrukcji ■ Od 1 lutego w Świnoujściu działa stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■