POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [02.12.2022, 11:52:08] • Świnoujście

LPR nad Świnoujściem. 38 - latek miał udar

LPR nad Świnoujściem. 38 - latek miał udar

fot. iswinoujscie.pl

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przyleciał do Świnoujścia. LPR wylądował na wojskowym lądowisku. Powodem wizyty śmigłowca ratowniczego w naszym mieście był 38 - letni mężczyzna, który miał udar.

Mężczyzna został zabezpieczony przez załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i przetransportowany do szpitala.

Jak poinformowała nas rzecznik prasowa LPR - u, Justyna Sochacka mężczyzna trafił do szpitala w Szczecinie.

Wszystko wydarzyło się w środę, 30 listopada po godzinie 12:00.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 51

Xxxx xxx • Sobota [10.12.2022, 19:21:06] • [IP: 37.248.210.**]

Tutaj Paweł, człowiek, którego zabrał żelazny że Świnoujścia.. Odpowiadam wasze tępe pierdolenie i wróżby z fusów. Nie jestem i nie byłem zakeczupowany. Taki podjąłem wybór. Udar wywołany został. Uszkodzeniem nerek o którym nie wiedziałem. Także badajcie się ludzie systematycznie. Zahh i do gościa od koksu. Koks to Cię walił w źope a może kilku koksow., Parchy niedoheblowany.

Gość • Poniedziałek [05.12.2022, 11:39:20] • [IP: 37.47.156.***]

Szczepionki na COVID-19 zbierają żniwa? Białko kolca? Masakra co się dzieje z młodymi ludźmi. Masa udarów, zawałów i zakrzepic.

Gość • Sobota [03.12.2022, 22:54:43] • [IP: 176.221.122.***]

Czwarta dawka to za dużo

Gość • Sobota [03.12.2022, 21:22:58] • [IP: 176.221.122.***]

Jaki eksperyment medyczny przeprowadzał szpital w Świnoujściu że jest/ był? ubezpieczony w PZU właśnie z tytułu dokonywania eksperymentu medycznego?. Posiadanie takiego OC wynika z wytycznej Ministra Finansów doprecyzowanego rozporządzeniem Ministra Zdrowia. Wydaje się że jedynym eksperymentem jaki tu przeprowadzano było wszczepianie zwanego " szczepionką" preparatu mRNA wirusa SARS-CoV-2. Jeśli był jakiś inny eksperyment medyczny w tym szpitalu i innych punktach szczepień to proszę o tym napisać. Osiągnięcia naukowe są bardzo interesujące.

Gość • Sobota [03.12.2022, 17:59:42] • [IP: 185.210.36.***]

17:24 - pacjENtów

Gość • Sobota [03.12.2022, 17:24:44] • [IP: 176.221.123.***]

Swinoujscie nie posiada Szpitalnego Odziału Ratunkowego i wszystkich Pacjętów odsyłaja albo Karetka Pogotowai albo Helikopterem do innych Miast Liczy sie pierwsza Złota Godzina dla Pacjęta

Gość • Sobota [03.12.2022, 06:35:49] • [IP: 178.238.252.**]

Zycie momentami, jest nie do zniesienia...życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Gość • Piątek [02.12.2022, 22:52:47] • [IP: 5.173.197.**]

za durzo koxsu

Gość • Piątek [02.12.2022, 22:36:50] • [IP: 185.210.39.**]

A może anty-szczepionkowiec ? Dużo ich teraz choruje.

Gość • Piątek [02.12.2022, 21:30:23] • [IP: 37.47.128.**]

Dużo zdrowia.

Gość • Piątek [02.12.2022, 21:29:47] • [IP: 178.238.251.***]

WSYŚCIG SZCZURÓW, PRACA, PRACA, MOBBING... DUZO ZDROWIA DLA MŁODEGO - CAŁE ZYCIE PRZED Tobą - MŁODY CZŁOWIEKU.

Gość • Piątek [02.12.2022, 21:18:09] • [IP: 176.221.122.***]

"Gość • Piątek [02.12.2022, 15:52:09] • [IP: 188.146.135.**] Do wszystkich" anty" mam 74 lata jestem " stary m" rybakiem. .. obecnie cztery szczepienia na covid, w październiku na grypę. Wszystkich anty nie pozdrawiam!! Amen 🌴" No i teraz jestesmy niesmiertelni, a De Bill Gats zaciera rączki

Gość • Piątek [02.12.2022, 20:49:00] • [IP: 46.205.140.**]

Nie podtrzymujcie wątku szczepień, na to czekają tu oszołomy, by po każdym opisie wypadku lub smierci wciskac ten temat. Jeśli już pojawi się jakakolwiek informacja o LPR, karetce, wypadku, zlatuje się chmara much, ktora obsr...wszystko, cały dramatyczny temat wymagajacy powagi i wstrzemięźliwosci w słowie i osądach.

Gość • Piątek [02.12.2022, 19:51:43] • [IP: 37.47.179.**]

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Gość • Piątek [02.12.2022, 19:51:18] • [IP: 185.194.142.***]

16:13:02 - Chyba nie masz na myśli tych ekspertów typu horban, pinkasz, niedzielski, szumowski, piasek, pazóra, pyrć, hoc, cessak, kraska, grzesiowski, itd... którym za p1erdolenie tych szczepionkowych bzdur płaci bigpharma?

Gość • Piątek [02.12.2022, 19:46:37] • [IP: 185.194.142.***]

16:13:02 - Jaki jest sens wstrzykiwać sobie syf, który nie działa?

Gość • Piątek [02.12.2022, 19:46:01] • [IP: 185.194.142.***]

15:52:09 - Jaj żeś stary - tak żeś głupi... Od kiedy te niezbadane berbeluchy są szczepionkami?

Gość • Piątek [02.12.2022, 18:53:10] • [IP: 37.8.215.**]

był po igle?

Gość • Piątek [02.12.2022, 17:30:17] • [IP: 109.247.212.***]

Moze nie przyjal 4 dolewki

Gość • Piątek [02.12.2022, 17:02:02] • [IP: 178.238.247.***]

Kiedyś tylko starzy chorowali i umierali. Młodzi nigdy. To oczywiste, bo wszyscy żyli 100 lat.

Gość • Piątek [02.12.2022, 16:33:59] • [IP: 37.249.19.***]

Na własne oczy widziałem krew człowieka, który zmarł na zator po czwartej dawce tego eliksiru. To nie była zwykła krew, tylko coś dziwnego glutowatego z białymi nitkami przypominającymi kalmary. Mam dla was smutną wiadomość - nie można się odszczepić - i nie ma dla was ratunku.

Płaskoziemiec • Piątek [02.12.2022, 16:17:15] • [IP: 2.106.93.**]

Kolejny nagły zgon. Jeszcze nie przejrzeliśmy na oczy?

Gość • Piątek [02.12.2022, 16:13:14] • [IP: 5.173.168.**]

Świnoujście to chyba największy odsetek ludzi niewykształconych w tym kraju kompletnie oderwani od rzeczywistości ziemia pewnie też jest płaska...

Gość • Piątek [02.12.2022, 16:13:02] • [IP: 37.248.161.***]

Najbardzjej śmieszy mnie to, że, komentujący przebrali się za lekarzy. Jakie macie drodzy pañstwo dowody, że udar u tak młodego człowieka jest jest skutkiem szczepień? Dowodów brak.Zatem proszę przestać robić z siebie idiotów, bezmyślnie komentując i pisząc takie idiotyzmy. A co do szczepień.Zaszczepiłem się 4 razy, jestem jak najbardziej za tym, aby to robić. Słucham lekarzy, ekspertów, a nie pani czy pana z Koziej Wólki.

Gość • Piątek [02.12.2022, 15:54:28] • [IP: 88.156.234.**]

keczup robi swoje...

Oglądasz 1-25 z 51
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Od 1 lutego w Świnoujściu znów zacznie działać stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■