POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [27.11.2022, 12:12:26] • Świnoujście

Focus Ice Swimming Bydgoszcz Festival

Focus Ice Swimming Bydgoszcz Festival

fot. Organizator

W dniu 26.11.2022 r. odbyły się zawody pływackie Focus Ice Swimming Bydgoszcz Festival, która ściągnęła nad rzekę Brdę 330 zimowych pływaków.

Pływacy rywalizowali w konkurencjach indywidualnych (100 m, 250 m, 450 m, 750 m, 1000 m stylem dowolnym) i sztafetach.

Focus Ice Swimming Bydgoszcz Festival

fot. Organizator

Temperatura wody w rzece Brdzie oscylowała w granicach 6 stopni Celsjusza.

Nasze miasto miało swojego reprezentanta, to Michał Stefaniak, trener szkoły pływania AQUADO.
Michał popłynął w dwóch konkurencjach indywidualnych 100 m i 450 m stylem dowolnym zdobywając:
na 100 m - 2 miejsce w kategorii wiekowej i 4 miejsce w kategorii OPEN mężczyzn z czasem 1:07 min.
na 450 m - 1 miejsce w kategorii wiekowej i 2 miejsce w kategorii OPEN mężczyzn z czasem 7:01 min.

Focus Ice Swimming Bydgoszcz Festival

fot. Organizator

To już kolejna odsłona zimowego pływania w tym sezonie. Michał wcześniej popłynął z sukcesami w Ice Cup Poland w Januszkowicach teraz przygotowuje się do następnych zawodów z tego cyklu.

Focus Ice Swimming Bydgoszcz Festival

fot. Organizator

Organizator


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 23:06:13] • [IP: 88.218.255.**]

Brawooooo

Gość • Niedziela [27.11.2022, 22:02:00] • [IP: 46.205.136.***]

17:47 • [IP: 176.221.122.**] uprawianie sportu nazywasz głupotą, a z tego artykułu zapamietałes i zrozumiałes tylko zdjęcia? Jakiż glupiec z ciebie. Zobaczyłeś OSOBNO. Pamiętam fragment wiersza ks.Jana Twardowskiego:" osiołek zawył / bo zobaczyl osobno" - co osobno? to, co go otaczało, a gospodarz widział to w pewnym porządku, celowośc widział, nawet głod osla był włączony w pewien porządek, osioł miał przejśc tam, gdzie więcej jedzenia. Ty zobaczyłes tylko zdjecia i poczułes, jak osioł głód, zawiść. Kompleksy ryknęły z ciebie, ryknąłeś jak osioł.

Gość • Niedziela [27.11.2022, 21:46:49] • [IP: 37.248.202.**]

Brawo, brawo!! Panie Michale, jest Pan niepowtarzalny!

Gość • Niedziela [27.11.2022, 21:32:45] • [IP: 178.238.249.**]

Brawo Michał -gratulacje od MKL Maraton.

Gość • Niedziela [27.11.2022, 20:58:58] • [IP: 176.221.122.***]

Pan Michaś to miał fajne pomysły na basenie z Nienacka popchnąć dzieciaka do basenu urocze potem dzieciak blok przed wodą

Gość • Niedziela [27.11.2022, 18:12:31] • [IP: 185.210.39.***]

Brawo Michał!! Mega szacun!!

Gość • Niedziela [27.11.2022, 17:47:47] • [IP: 178.238.247.***]

Gratulacje Panie Michale -Natan

Gość • Niedziela [27.11.2022, 17:47:26] • [IP: 176.221.122.**]

Współczuję głupoty, po to tylko żeby się afiszować zdjęciami i je upubliczniać. Żal mi tych ludzi jak na nich patrzę. Jeżeli chcą być na tapecie to niech posprzątają ten syf w mieście, wtedy byłby jakiś pożytek.

Gość • Niedziela [27.11.2022, 17:20:56] • [IP: 178.238.251.***]

Gratulacje!!

Gość • Niedziela [27.11.2022, 16:54:46] • [IP: 167.88.61.***]

Ten to ma kondycję. I mu się CHCE !

Gość • Niedziela [27.11.2022, 16:19:55] • [IP: 213.155.174.***]

Gratulacje Michał! Jesteś najlepszą reklamą najlepszej szkoły pływania AQUADO.

Gość • Niedziela [27.11.2022, 16:18:09] • [IP: 185.210.39.**]

Michał BRAWO!Jesteś chłopaku niesamowity!Podziwiam za wytrwałość, kondycję i chęci! Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!

Gość • Niedziela [27.11.2022, 16:01:11] • [IP: 141.255.162.***]

Polacy nie gęsi j. angielski znają i preferują. Polskie jest be- angielskie bardzo dobre.

Gość • Niedziela [27.11.2022, 15:45:14] • [IP: 178.238.249.**]

Ciekawe co sądzą urolodzy o prostacie??

Gość • Niedziela [27.11.2022, 15:32:17] • [IP: 176.221.122.***]

Pierwszy Mroźny Stefan Groźny 🏆 gratulacje

Gość • Niedziela [27.11.2022, 14:57:40] • [IP: 176.221.122.***]

Jesteśmy z Ciebie dumni Stefan i tak trzymaj.

Wody Polskie: thank you.. • Niedziela [27.11.2022, 14:14:15] • [IP: 46.205.136.***]

...Mr. Bond! __________ Sceny jak z Bonda. Własnie James podpłynąl do Demona Zbrodni, podstawił mu bombę i wrócił. W tle typowe dla plenerów Bonda nowoczesne budynki, a na pierwszym planie uderza symetria rysów Jamesa Michaela Bonda, ktory wstrzasnął Brdą, ale jej nie zmieszał.

Gość • Niedziela [27.11.2022, 13:43:00] • [IP: 37.47.160.***]

Focus Ice Swimming; x´czy w polsce jezykiem urzedowym jest angielsk?

PAn. • Niedziela [27.11.2022, 13:38:03] • [IP: 178.238.245.**]

Jak zwykle jestem pełen podziwu za hart ducha i doskonale wyniki. Brawo. Pozdrawiam serdecznie.

Gość • Niedziela [27.11.2022, 13:25:34] • [IP: 89.73.201.***]

Super!! Gratulacje Michał 👍👍💪💪🎉ㇴ
1;

Ewa • Niedziela [27.11.2022, 13:09:22] • [IP: 185.210.38.**]

gratulacje, pasja-hobby-sposób na życie godne naśladowania

Gość • Niedziela [27.11.2022, 12:48:10] • [IP: 37.248.163.**]

Nie wiem, ale wydaje mi się, że wejście taką porą roku do lodowatej rzeki, grozi zapaleniem płuc, a w skrajnym przypadku zatrzymaniem krążenia i nagłą śmiercią sercową

GośćXXlO • Niedziela [27.11.2022, 12:15:13] • [IP: 62.69.254.**]

Brawo Michal !!

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ OBLODZENIE / GOŁOLEDŹ, OPADY MARZNĄCE, OPADY ŚNIEGU od godz. 01:00 do godz. 10:00 dnia 30-01-2023 Obszar: województwo zachodniopomorskie - całe. Przebieg: Prognozuje się występowanie marznących opadów mokrego śniegu i deszczu ze śniegiem, które będą mieć tendencje do zamarzania na wychłodzonych przez opad nawierzchniach dróg i chodnikach. Skutki: utrudnienia komunikacyjne; śliskie powierzchnie dróg i chodników; zjawisko gołoledzi. Na Wybrzeżu Zachodnim spodziewane są silne porywy wiatru z kierunków zachodnich o prędkości do 70 km/h. Wysoko w górach północno - zachodnie porywy będą przekraczać 100-130 km/h ■ Od 1 lutego w Świnoujściu znów zacznie działać stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■